PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Suki Amaya

Goto down 
AutorZpráva
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Suki Amaya   Mon Sep 26, 2011 6:04 pm

Jméno
Suki

Příjmení
Amaya

Věk
17
Historie
I když kdysi dávno žila v celkem normálním domově, od mala se stranila jiným. Držela se své matky a většinu času trávila v květinářství, které její rodina vlastnila. Každý den tam chodilo pár lidí, kteří rodiče nazývali jakožto stálý zákazníci. Květiny, které rodina prodávala, pěstovala na druhé straně domku a leckdy a leckteré i pouze v jiných místnostech. Suki vždy hrozně bavilo je s matkou chodit zalévat a s otcem je prodávat, rozestavovat a aranžovat na poličky v prodejně. A taky si moc ráda, pro spestření dne, hrála s bílím koťátkem, které k nim občas zavítalo a nakrmilo se u nich, ža tam později i zůstalo. Říkala mu WindStorm. Tehdy na tváři mívávala nonstop smích. Až do toho dne...
Ozvala se rána a na zemi se objevil rozkřáplý květináč. Suki ho neodpatřením pustila na zem a teď kvůli tomu plakala. Otec - Joben - na ní začal nadávat, jaké je ona hrozné nemehlo, ale jakmile bylo vše uklizeno, přišla její matka - Hisa - a utřela jí slzly se slovy, že to se může stát každému. Do rukou jí následně vložila zlatý náramek, dceřin nechápavý pohled ignorovala a odešla. Přesto se Suki zdálo, jako by se jí blyštili oči. Snad... také neplakala?
Další den šla s otcem a WindStormem odnést květiny jedné postarší paní. Když její otec předával u dveří květináč s kytkami, kocourkovy se zablesklo v očích, zastříhal ušima, švihl ocasem a vyskošil Suki z náručí, až vyděsil tu babičku a rozbil tím i květináč. Jak dopadl na všechny čtyři, začal utíkat. A jak Suki, tak její otec jej následovali. Po chvíli si uvědomili, kam je kocourek vede. Zpět do květinářství, kde se následně pohledem zděsili.
Výloha byla vysklená, uvitř i venku rozbité květináče, rozzsypaná hlína a poházené květiny všude kolem. Už tam dokonce vyšetřovala policie a rozmlouvala s několika lidmi, co označovali za svědky. Zatím co nějaká divná dodávka - sanitka - odjížděla z ulice s hlasitým houkáním. Otec hned vyzvídal, co se stalo, proč a jak. Ona si zatím měla sednout stranou a čekat, než se to vyřeší. Přeci jen, bylo jí nějakých 12, 13 let. A tak se choulila k bílému kocourkovi a nevěděla, co bude dál.
Jak tak vyčkávala a celá se třásla, jak na ní ta atmosféra působila děsivě, zaslechla mňoukání. A nebylo to WindStormovo mňoukání. Připlížila se k nim jiná kočka. Černobílá se světle i tmavě hnedými fleky. Všechny barvy měla prostě tak nějak přimeřené. Tlamičce nesla větvičku s nějakými rudými plody a začala se lísat k Suki. Ta se nijak nezamýšlela nad tím, že by od pouliční kočky mohla něco chytit a začala jí hladit, což jí pomalu ale jistě uklidňovalo.
Vše nakonec zůstalo zahaleno v tejmenu. Policie po několika týdnech pátrání prošetřila několik podezřelých, ale pachatel nebyl nalezen.
Měsíc po aféře se konal pohřeb Sukiiny matky, která po pár dnech v nemocnici svým vážným zraněním podlehla. Kočka, která se v den útoku objevila, zůstala v rodině stejně, jako bílý kocour. Suki jí začala říkat Malina. Větvičku, co sebou nesla, dala Suki do malé vázičky a v den, kdy se dozvěděli tu příšernou zprávu si všimla, že bobulky z větvičky opadaly. Po matce jí zůstal už jen záhadný řetízek. Suki jej pevně svírala v obou dlaních. Noc před tím, než jim nemocnice tuto zprávu oznámila, se jí zdál divný sen. Byla v něm její maminka, ale byla dost bledá. Slyšela, jak cosi říká. Něco jako, že teď je řada na ní, že zlato jí ochrání....
Od těch časů se všem Suki stranila ještě více a tak jí otec přihlásil do kurzu šermu, když jí vždy bavilo něco s dávnými tradicemi. A opravdu, líbilo se jí tam a dařilo se jí, ale moc toho nezměnilo. Ale přeci jen se přes ty léte s tou věcí nějak smířila, alespoň to tak vypadalo. Stále jí v hlavě zněla ta věta ze snu, zvláště po té, co po pohřbu dal Sukiin otec WindStormovi na jeho modrý obojek zlatou rolničku stejnou, jako pak dal i na Malinin růžový obojek. Vzhledem k její nynější povaze, kdo ví, co by se stalo, kdyby se někdo prosřednictvím té dávné nehody, do ní snažil narážet.
Asi před rokem a půl se Malině narodila dvě koťata. Jedno černé – Havran, ten klidný a hodný a druhé bílohnědé – Kvítko, ten rošťák a darebák. A hned půl rok na to se stavila za Sukiiným otcem žena s tygrovanou kočkou, která tvrdila, že je známou její matky a že mícu obdržela od ní a teď se o ní nezvládá starat. Kočce říkala Vasilissa nebo zkráceně Lissa, ale asi už o ní nevěděla, že je březí, protože to už jejím nastávajícím majitelům neřekla a tak to pro Amayovi bylo velké překvapení, když na svět přivedla hnědobéžového kocourka Masona a béžovobílou kočičku Leontýnku.
Z domu se jim pomalu stávala kočičárna! Ale co na plat. Kočky se k nim do květinářtví takřka dobívali. Sukiin otec proto učinil velké rozhodnutí a založil tak další rodinné řemeslo – kočičí útulek. Rozhodl se hned po tom, co Suki domů přitáhla ještě dvě kočky. Postaršího různě hnědě zbarveného kocoura, který byl poraněn zřejmě ze srážky s automobilem nebo psem. Na to a pak pustila do květinářství kotě, co moklo venku za velké letní bouřky. Joben viděl, že si Suki kočky moc oblíbila a zase se začala občas smát. Tak proto při takovém rozhodnutí moc neváhal.
O pár dní později tyto dva kocouři vítali každého návštěvníka květinářství s hlasitým zamňoukáním. Na výloze byl mimo jiné nalepen „plakát“ – “Rodinný kočičí útulek Amaya“ a pod ním fotky obou sirotků, jejich přibližný věk, místo nálezu a takové ty nutné věci. Nespočetkrát ještě museli Suki i její otec zákazníkům vysvětlovat, že kočky si nechat nemůžou. Že předešlé přírůstky byli od jasných zdrojů, ale tihle někomu určitě patří. Nabídli jim přístřeší, jídlo a pelíšek na spaní do té doby, než se po nich někdo začne schánet a najde je!


Temperament
Melancholik/Cholerik

Povahové vlastnosti
Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, dokáže být nebojácná a často mívá velké sebevědomí. Zastává názoru, že ty "inteligentní" lidi je třeba ignorovat a tak to občas vypadá, jako by byla hluchá. Odpovídá nejčastěji neutrálním, až lhostejným tónem a většinou se tváří tak nějak nad vším chladně. I přes to, že vytváří takový dojem tipu "jste mi ukradení", není to zrádce. Dokáže se postavit za věc ba možná až příliš tvrdohlavě a svých mínění se jen málokdy vzdává.

Znamení horoskopu
Váhy

3 nejoblíbenější
Čaj, modrá, výšky

3 nejméně oblíbené
Otravný hmyz, otravní lidé, otravné léto

Zájmy
Posedávání na střechách, pěstování květin, šerm.

Sny
Umět létat!

Závislosti
Mikina - Vysvětlení? Ani v létě v největších vedrech ji je snad nemožné zahlédnout jinak, než v ní.

Fobie/Strachy
Želvofobie

RODIČE:
 
KOČKY:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Suki Amaya   Mon Oct 15, 2012 7:16 pm

Po-timeskipové info

Základní info

Věk
22

Vzhled
ZDE

Historie
Zanedlouho po té, co se blíže seznámila s několika člennou partou spolužáků se zvláštními schopnostmi se opět vrázila ke svému stylu života, do nenápadného módu s účelem na sebe neupozorňovat. Působila zase jako neviditelná, což jí nijak v životě nikdy nepřekáželo. Nadále pomáhala doma s rodinným podnikem. Po té, co vystudovala střední školu jí otec přemluvil, aby šla na vysokou. Jenomže po ani ne roce ho Suki přesvědčila, že to je zbytečná ztráta času a zůstávala doma. Zanedlouho její otec vážně onemocněl a ona musela vše obstarávat doma sama, četně něj. Na školu by při tom tedy ani neměla čas, na tož peníze. Nestěžovala si, to by jí nikdy nenapadlo, když šlo o blaho její rodiny, dobrovolně se denodenně přetvařovala v květinářství na zákazníky.
Během těch mála uplynulých let nadále navštěvovala kurzy šermu, a když jí bylo oznámeno, že už jí nemají co naučit, trénovala si sama pro sebe, když zrovna nemusela pro léky do lékarny nebo být v garáži - prodejně. Jen párkrát do roka zkoušela své zvláštní schopnosti, zda se třeba nevypařili tak záhadně, jako se objevili, ale stále jimi disponovala.
Za poznámku by možná ještě stálo, že za tu dobu opustilo dům Amayů několik chlupatých kožíšků. Většinou s novým majitelem, tudíž zde pobývá už jen pět koček - WindStorm (12), Malina (11), Havran (6,5), Kvítek (6,5) a Mourka(9). A jinak si nemyslete, že během těch několika málo měsíců zapomněla na to, co v těch ještě méně týdnech prožila. Nikoliv. Občas dokonce zajde na skok do toho města s nezapamatovatelný jménem vedle Karakury, kde zemřel Ginjou.

Povaha
Nijak extrémní změna se tedy nekonala. Možná by se dalo říct, že se Suki stala lehce milejší a krapet obětavější, než bývala, ale to jí někdo musí opravdu padnout do oka. A to není zrovna ta nejlehčí věc.

Sny
Aby se její otec uzdravil z té nekonečné choroby.


Schopnosti

Typ
fullbring

Jméno
Junkin

Vzhled
zlatý kord, dva pásy, které Suki tvoří od ramen k pasů překříženě písmeno X a zlaté kočičí uši

Podstata
léčení

Možnosti
Po aktivaci fullbringu se uzdraví veškerá zranění, která před tím Suki utržila.
Suki se sama dokáže vyléčit - zloměniny, dokonce amputované končetiny.
Dovede vyléčit někoho jiného - zatím jen otevřené rány, nic jíného v praxi nezkoušela.
(...)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
 
Suki Amaya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: