PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Hoshi Ryōma

Goto down 
AutorZpráva
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Hoshi Ryōma   Tue Aug 29, 2017 3:40 pm

Jméno postavy: Hoshi Ryōma

Věk:
47

Popis vzhledu: Trošku delší divoce působící hnědé vlasy a velmi světlýma lehce nazlátlýma očima. Má 183 cm vysokou tréninkem vypracovanou postavu. Na pravé rameno si nechal vytetovat podobného draka, jako měla jeho matka na zádech. Jeho shihakusho nemá rukávy.
obrázek:
 

Nějaké zajímavosti:
- Je synem bývalých kapitánů, Hoshi Kitsune a Hoshi Eshena
- Má mladší sestru, dvojče, jménem Inari, ke které je velmi ochranářský
- Dokáže obstojně léčit
- Spíš než na hrubou sílu spoléhá na svou rychlost, mrštnost a přesnost
- Rád čte, hraje shogi, jí sladké a popíjí stejně jako jeho matka
- Velmi klidný a vyrovnaný, pokud nejde o jeho sestru nebo jiné blízké osoby
- Je výborný v boji se zbraní i beze zbraně
- Jeho vnitřní svět je ostrov s horami, kde je vždy úplňková noc
- Člen desáté divize
Theme

Historie:
Ryōma se narodil před necelými padesáti lety kapitánské dvojici ze Seireitei, Hoshi Kitsune a Hoshi Eshenovi. Spolu s ním - pár minut po něm - přišla na svět i jeho sestra Inari. Jako dvojčata si pochopitelně poměrně rozuměli přes celé svoje dětství, i přesto, že správné náznaky sourozenecké rivality tam vždy byly.. koneckonců, jako vždycky, když máte sourozence. 
Byli vychováváni v sídle svojí rodiny, které její otec někdy s pobaveným výrazem říkal "klan". Rozhodně se neměli špatně, žijíc v Seireitei a s rodiči vysoko v Shinigami hierarchii. I přesto byla výchova pevná, a tak nevedla k přehnané aroganci mladých. Jak Eshen, tak Kitsune toho v různých bodech svého života moc neměli, a tak nedávali vše svým dětem jen na talíři. 
Přesto jim bylo dáno hodně té správné lásky. Eshen rád předával velkou spoustu příběhů a pouček, když byli oba ještě velmi mladí. Ryōma měl jeho příběhy rád. Nemiloval je až tak moc, jako jeho sestra, ale rád jen tak s nimi seděl a poslouchal, co jeho otec zažil nebo si vymyslel. 
Děti ovšem stárnou. Ryōma s Inari nebyli výjimkou. S rodiči zažili nějaká dobrodružství, cesty a podobně, i když vzít si je do práce by ani jeden z nich asi nedovolil. Otec oba dva sourozence rád učil bojovým uměním a matka jakbysmet. Zatímco však Inari trénovala více s otcem, Ryōma trénoval raději s matkou. Přeci jen jí byl více podobný, co se schopností týkalo. To, co ho pohánělo v tréninku, v tom, aby se stal co možná nejsilnějším, byla touha umět ochránit svou sestru a své blízké.
Jejich dětství by se ale dalo popsat jako klidné, rodinná atmosféra jako velmi příjemná.
Přesto se nakonec "děti" rozhodli, že půjdou ve stopách svých rodičů, a před šesti lety se přeci jen přihlásily do akademie pro shinigami. Oba dva byli výborně připravení, a pokud se něco nedařilo, nebyl problém doučit, a tak jejich průchod akademií byl víceméně bezproblémový. Kde přišel problém, byl po ztrátě rodičů, kteří umřeli dva roky po příchodu sourozenců do akademie. 
To byla tvrdá rána pro oba, jedna, která oba dva lehce změnila. Ryōma se od toho dne stal více ochranitelským vůči své sestře. Byla to jediné, co mu ještě zbývalo. Bylo to ovšem riziko povolání a oba dva to věděli. Nezbývalo než jít dál, a učinit své předky hrdými.
Každopádně, je čas pro novou kapitolu života pro oba. Je tomu teprve nedávno, co dvojčata dokončila svojí akademii a teď se přidala do divize, aby mohli začít psát svůj vlastní odkaz do historie. 


Jméno zanpakuto: Kageryūjin [Stínový dračí bůh]
Po vyvolání se zbraň změní na dvě čepele. Jednu dlouhou jako běžná katana a druhou krátkou jako tanto. Dlouhá slouží převážně k útoku a krátká k obraně.

Vyvolávací příkaz shikaie: Kage de kakureru [Skryj se ve stínu]

Schopnosti:
1. Shinobi no sekai [Svět shinobi] 
Ryōma se nechá doslova pohltit stínem, ať už svým nebo cizím, což mu může posloužit k vyhnutí se nepřítelově útoku. Ve svém stínovém světě dokáže vydržet maximálně pět minut, než se musí někde opět vynořit. Ono vynoření, které nemusí proběhnout na stejném místě, jako zmizení, poté může sloužit k překvapivému útoku. 

2. Kaminari no kage [Stín blesku]
Obě jeho zbraně obalí něco, co vypadá jako černé blesky. Dokonce se to i chová jako blesky. Švihnutím dokáže vyslat takovou pěknou černě elektrizující vlnu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Hoshi Ryōma
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: RPG :: Naše postavy-
Přejdi na: