PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola první - Vítejte v knihovně

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 1:10 pm

Hoshi Inari

Inari sledovala to divadlo. Z pevného soustředění se jí na tváři pomalu formoval zatraceně otrávený výraz. "Desátá divize říká, že právě otočila záda k ozbrojenýmu soupeři. Jakápak 'ctí'... to nebyl souboj, to byl útěk. Hmmf." odsekla trochu otráveně, ale co se dalo dělat. Nebylo to dost nahlas, aby to slyšeli všichni v divizi, ale ani se nijak nehlídala, že by to šeptala. Ale co se dalo dělat... dál jejich podkapitán konečně podal nějaké hlášení o tom, co se bude vlastně dneska dělat pro všechny, co nepřišli být arogantní a dostat shiton. Inari se tedy bez keců zařadila, pořád s rukama překříženýma na prsou a čekala, jaká bude její dvojice. Její výsledky z akademie v tomzhle oboru by měly být velmi dobré, tak to určitě bude nějaký ten zajímavý souboj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 1:15 pm

Kuchiki Aoki

A parta kluků zmizela stejně rychle, jako se objevila. Aoki s mírným úšklebkem zakroutil hlavou. Proč by ho někdo chytal, přátelsky poplácal a pak se hned sbalil a vypadl? No což, nyní byl na řadě trénink s mečem, třeba tu partu ještě někdy potká, kdo ví.
Hmm..
Zamručel a pravou rukou si mnul bradu. Rozdělení do dvojice, Aoki si docela přál vidět, jak ta uřvaná holka dostane od někoho přes prdel. A taky že jí někdo porazí v souboji s mečem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 1:40 pm

Tomisura Kumiko

Žádné velké nadšení se nekonalo. Nejspíše to mohla čekat, vždyť ty lidi ani pořádně neznala. Takže si jen rezignovaně povzdechla a zklamaně se podívala na jejích fukutaicha. Byla deprimovaná asi tolik, jako když Hashirama zjistil, že je Tsunade pátý Hokage. Pak se odploužila někam na volné místo. Z nadšení se stala otrava.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 3:21 pm

Hoshi Ryoma

Inari se tvářila otráveně z toho, co dívka udělala a měla k tomu plnou pusu připomínek. Ryoma nad tím protočil oči. Položil Inari ruku na hlavu. "Došlo jí, že by dostala shiton jak prase. Někdy je lepší taktický ústup. I když to tedy mohla udělat lépe no..." pronesl k ní a ruku zase sundal.
No a pak se začalo už konečně dít to, proč sem přišli. Ryoma se zařadil někam za Inari, aby měla lepší výhled, než kdyby jí clonil svou výškou. Všiml si, že Kazuro zalezl někam za ně. 
Takže je roztřídí podle výsledků z akademie. Hm. To dávalo smysl. Ryoma byl docela zvědavý, koho přiřadí jemu. Jen doufal, že to nebude ta holka. Zdála se mu otravnější než Inari a to je co říct.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 3:51 pm

Inari si všimla toho, že zástupce se podíval jejím směrem, když promluvila. Nic ale neříkal. Jen se na chvíli odmlčel, než se znovu podíval na seznam. Začal vyjmenovávat nějaká jména, která pro náš příběh nejsou úplně důležitá a jednotlivci, které vyvolal, vyšli z řad a postavili se do dvojic.

První jméno, které nás zajímá, je Hoshi Inari, kterou podkapitán spároval s Kumiko, kterou už tu teď všichni znali.

Další jméno, které vyvolal, byl Ruyichi Kazuro, který byl spárován s Hoshi Ryomou.

Kuchiki Aoki byl potom spárován s někým, kdo se jmenoval Makata Satoru. Pro zajímavost - tenhle chlapec byl potomkem právě jednoho z bývalých kapitánů desáté divize - Makaty Shizura.
Vyšel z řady a očima hledal Kuchikiho. Když si uvědomil, že to byl ten, co přišel pozdě a musel kvůli tomu dělat kliky, zasmál se. Byl to kluk, co byl asi tak stejně vysoký jako právě Aoki. Měl stříbrné vlasy a modré oči. Měl shihakusho s krátkými rukávy a od pravého ramene k pasu měl bílou šerpu.
Postavil se vedle Aokiho a přikývl hlavou na pozdrav.

Ruyichi Kazuro

Kazuro nemusel chodit daleko, protože Ryoma stál hned před ním. Nahlas si povzdychl. No, znamenalo to ale že by měli mít podobné výsledky z akademie, takže by to mohlo být celkem vyrovnané. A bude se přece jen bojovat se cvičnými zbraněmi. Usmál se na Ryomu, vyšel z řady a došel ke stojanu se zbraněmi. Odepnul si svoji zanpakuto a položil jí do stojanu místo cvičného meče.
"Budeš na mě hodnej, že jo?" zeptal se.


Zástupce kapitána konečně dokončil dvojice a odložil list stranou. "Rozestupte se, je to tu dost velké pro všechny, tak ať si navzájem nelezete do rány. Každá dvojice ať má svůj prostor. A žádné parádičky, chci vidět jen jak umíte šermovat." Zavolal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 4:13 pm

Kuchiki Aoki

Aokiho dali do práu s klučinou, o kterém v životě neslyšel. Ale on tu neslyšel zřejmě o většině lidí, znal možná názvy některých velkých rodin, ale konkrétní členy vůbec. Aoki se tedy podíval na klučinu, který si to k němu namířil. Vypadalo to, že ani jeden z nich by neměl mít nějaké fyzické zvýhodnění, vypadal jako obyčejný kluk, stejně jako Aoki.
Jojo..
Odpověděl na jeho pozdrav a taky tedy kývl hlavou. Následně sebral dřevěný cvičný meč a zatočil s ním v levé ruce, Aoki byl totiž levák. I když uměl bojovat oběma rukama, tak přeci jen preferoval tu levou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 5:04 pm

Hoshi Inari

"Oh. Tak si to spolu užijte." pronesla pobaveně, a poplácala svého bratra po rameni. škoda, že nebude čas sledovat tenhle jejich malý souboj, protože by to bez pochyb bylo celkem zajímavé. A taky škoda, že ona nemohla být ta, co zmlátí svého bratra.. i když její soupeřka byla taky zajímavá. A taky dost ukecaná a na první dojem velmi, velmi otravná.
No, Inari došla taky ke stojanu a taky položila svůj meč na místo dřevěného, který si vzala, a vydala se směrem Tomisura. "Yo. Jsem tvoje dvojce. Připrav se." řekla jí sušše s přeměřovacím pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 6:02 pm

Hoshi Ryoma

Ryoma poslouchal, jak Shiranui-fukutaicho vyvolává různá jména. Nikoho z nich neznal. Ale alespoň se díval, kdo je kdo, aby později případně měl trochu přehled. No a pak padlo jméno jeho sestry. A hned na to jméno té holky, co si jí podkapitán podával. Ryomovi zacukal koutek. Tohle nedopadne dobře.
A pak uslyšel i svoje jméno a za sebou zase vzdychnutí mladého Ruyichiho. Nevěděl, co to povzdychnutí znamená a možná to asi ani vědět nechtěl. Ohlédl se na Kazura a pousmál se na něj. 
"Vy taky." odvětil sestře. Ty dvě spolu...Ryoma byl rád, že u toho být nemusí. Bylo to jak míchat oheň s benzínem. V tomhle případě vodu s elektřinou.
Radši stejně jako Kazuro došel ke stojanu. Odložil tam svojí zanpakuto a vytáhl z něj...no dva meče. Cítil se tak jistější. Navíc nechtěl bělovlase podceňovat. A to ani přes to, že se ho zeptal, jestli na něj bude hodnej. Ryoma se uchechtl. 
"A budeš hodnej ty na mě? Víš, že takhle to v reálu nefunguje, že jo? Nepřítel na tebe nebude hodnej, jen proto, že ho hezky poprosíš." odvětil mu. Na tváři měl při tom úsměv.
Pak si šel stoupnout někam, kde budou mít dost místa a nebudou se nikomu plést pod nohy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 9:41 pm

Tomisura Kumiko

Kumiko zaslechla jméno své soupeřky. No výborně, teta Kitsune vrací úder v podobě svých dětí. Tohle by mohlo být zajímavé. Jakmile se prostranství různě přerozdělilo a každý měl svůj prostor, podívala se na Inari a pevně sevřela své dva meče.
"Hoj, tak jdeme nejspíše na to," pronesla s mírným úsměvem a přelétla jí pohledem. Mohla tady čekat cokoliv. A to se jí líbilo. Zaujala postoj, meč v levé ruce připravený k obraně, pravý na výpad vpřed. Ale jelikož ovládala obě ruce stejně, mohlo se to během chvíle změnit a to by mělo někoho, kdo neměl stoleté zkušenosti trochu vyvést z míry. Ale zatím si pouze přeměřovala svojí protivnici, hledala mezery v obraně a čekala na nejvhodnější okamžik.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 3:44 pm

Aoki > Satoru sledoval, jak Aoki zatočil mečem v levé ruce. Sám už cvičnou zbraň držel. Připravil si postoj a uchopil meč oběma rukama.
"Takže ty jsi Kuchiki, jo?" zeptal se Aokiho. "Oba máme kapitánský kořeny." Mrkl na něj. Pak čekal na to, až zástupce Shiranui vydá rozkaz k boji.

Ruyichi Kazuro

Když si Ryoma vzal dva meče, Kazurovi málem vytekly oči ušima. Proč si na něj sakra bral dva meče?? Kazuro na to koukal jako idiot s vykulenýma bulvama. Pak se ohlédl na zástupce kapitána. Ten si zatím asi nevšiml, protože na to nijak nereagoval. Kazuro doufal, že na to reagovat bude. Nechtěl za ním ale chodit jako dítě za maminkou, tak se nejdřív rozhodl, že to zkusí pošéfovat sám.
"Hele." Začal a o svůj cvičný meč se opřel. "Já vím, že v očích ostatních budím docela respekt. Víš co, ty svaly." Naznačil hlavou směrem ke své pravé ruce, která namakaná vůbec nebyla, takže Ryomovi muselo dojít, že to byl vtip. "Ale jsou vážně nutný dva meče?" zeptal se.


No, všichni už se do dvojic rozdělili a měli mezi sebou i dost prostoru na to, aby si navzájem nepřekáželi. Zástupce se postavil do čela toho všeho na malou dřevěnou plochu, kde měl před několika dny kapitán ten svůj vítací proslov.
"Můžete začít." Zvolal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 4:41 pm

Hoshi Inari

Inari možná neměla stoleté zkušenosti, ale její nejčastější soupeř ve vším tom tréninku byl její bratr, který bojoval úplně stejným typem, a ona sama používala normálně také dva meče, i když trochu jiným stylem než její bratr. Takže to, že viděla svojí soupeřku s meči v obou rukách a s jedním v jiné pozici než u toho druhého jí nejen nezaskočilo, ale dokonce to s ní ani nehlo. Vlastně byla víc zvyklá bojovat proti dvěma zbraním, než proti jedné. Podkapitán dal příkaz začít. To bylo všechno, co potřebovala.
Zvedla meč nad hlavu v obranném postoji tak, aby ho měla před sebou, připravená odrazit úder. Pokrčila se lehce v kolenou, aby nestála na napnutých, protože s napnutými neuděláte tak rychlý pohyb, a dala se na trochu toho bojového tance. Přesouvala se chůzí a s mečem v obranné pozici pořád nad hlavou na levou stranu soupeřky, do svého prava.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 4:43 pm

Hoshi Ryoma

Ryoma se podíval na Kazura, který vypadal dost vyjukaně. Dokonce pokukoval po podkapitánovi, jakoby čekal, že řekne že to je celé jenom omyl. Ryoma upřímně nechápal, proč se ho Kazuro tak bojí. Měl jen dva dřevěný meče. Maximálně mu s nima udělá tak modřinu. Nebylo to tak, že by se ho tu chystal rozsekat na kousíčky jak nějaký řezník.
Mezitímco Kazuro mluvil a opíral se o meč, Ryoma si meč, co měl v levé ruce, protočil v ruce a chytil ho obráceně. Ne za čepel, pořád ho držel za jílec, jen měl jeho čepel podél paže a ne namířený dopředu. Dopředu mířil ten v pravé ruce. Dokonce mu došel i Kazurův vtip. Respekt moc nebudil no. I tak mu na to ale přikývl.  Alespoň tím dával najevo, že ho poslouchá. Je to přeci good guy.
"Víš...není to ani tak o tobě, jako mně..." začal Ryoma, jak kdyby se tam s Kazurem právě rozcházel. "Na dva jsem zvyklejší a cítím se s nimi jistější. I v shikaii mám zbraně dvě..." vysvětlil mu a usmál se na něj.
No a podkapitán pak zavelel začít. Ryoma se postavil do bojové pozice. No a čekal, co Kazuro. Ryoma nikdy nebyl moc útočný typ. Na to tu byla jeho sestra.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 6:29 pm

Tomisura Kumiko

Kumiko se usmívala, z toho jak se Inari chovala usoudila, že umění dvou mečů evidentně znala. Tohle byl trochu problém, nevěděla o ní nic, nemohla tušit, na co se měla připravit. Proto vyčkávala, měnila postavení, aby prohlédla její obranu a trochu jí nervově vycukala. Sem tam couvla, sem tam se pohnula trochu vpřed, ale ještě do otevřeného střetu nevyrazila. Jen se pobaveně usmívala.
Vzhledem k Inarině postupu zvolila stejný směr úkroku, takže se tam nejspíše chvíli motali v kruhu. A jestli Inari nevyšla vstříct první, mohlo to trvat klidně deset minut. Co se týkalo šermířských soubojů, byla Kumiko trpělivější než většina její rodiny. Možná to bylo proto, že neměla reiatsu velké jak barák, které by jí ochránilo před většinou zranění. Musela pěkně postupně.
Pak konečně zaútočila vpřed, ale ne tak, jak její postoj naznačoval. Meč v pravačce použila čistě na vyblokování jejího meče útokem ze shora, v levačce však bodla ze spoda, mířeným do oblasti břicha.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 6:33 pm

Aoki Kuchiki

Aoki koukal na klučinu. Popravdě mu jeho jméno vůbec nic neříkalo, takže když mu řekl, že mají oba kapitánské kořeny, tak se pouze ušklíbl a pokrčil rameny. Neměl nejmenší páru, zatímco jeho dědu znal kde kdo. Netvrdím, že kvůli dobrým věcem které udělal, možná spíš kvůli těm špatným, ale furt ho lidi znali!
Oukej..
Pravil klidně, když podkapitán vydal rozkaz. Aoki okamžitě zaútočil jako připravená kobra. Byl to jeden rychlý výpad, během kterého přiskočil ke svému soupeři a jedním rychlým útokem na koleno se ho pokusil vyvézt z míry. Měl v plánu ho začít zasypávat jedním úderem za druhým, Aoki byl vyloženě ofenzivní typ a jeho nejlepší obrana byla útok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 6:52 pm

Hoshi Inari

Na cukání Kumiko nijak zvlášť nereagovala. Nebyl to lehký pohyb nohou, ale rukou, co udával, jestli člověk má v plánu útočit, a nebo jestli dál jenom chodí. To Inari až moc dobře věděla, a navíc si držela dost velký rozestup na to, aby malý pohyb k vyděšení nestačil. Pochopitelně si držela svůj obranný postoj, a dál chodila na stranu do kruhu. Měla k tomu dobré důvody. A ještě lepší měla k těm pokrčeným kolenům.
Toho právě využila, když Kumiko konečně tedy přišla. Rozhodla se zaútočit oběma meči naráz. To byla zvláštní volba, vzhledem k tomu, že její postoj tohle solidně kryl, mezitímco útoky za sebou by pro ní byli smrtící. To je proto, že jí meč přes hlavu před tělem kryl většinu těla. A co lépe, byli jste k soupeři spíš na bok, a nijak to nesnižuje mobilitu. A tak, když na ní Kumiko přišla, uskočila dlouhým krokem doprava, mezitímco odblokovala tu ránu, která jí šla na hlavu, pohybem meče doleva. Nebylo to proto, aby doopravdy blokovala - pokud jí nevýjde úskok, tak by stejně dostala bodnuto do břicha - bylo to proto, aby dostala Kumiko alespoň trochu z rovnováhy. A protože tímhle musela uskočit na stranu její soupeřky, a ta musela být v pohybu vpřed, tak z toho bloku doleva plynule přešla na prudký sek doprava směrem na břicho, tudíž s plánem ze strany "pokosit" svojí sokyni. To ovšem vše záleželo na tom, jestli se jí na začátku podařilo uskočit. A pokud se Kumiko podařilo nějakým způsobem zablokovat nebo zastavit její útok, tak odskočila dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 7:30 pm

Ruyichi Kazuro

Sledoval, jak tam Ryoma mění postoj a poslechl si jeho vysvětlení. Huh, takže měl duální zanpakuto. "To je docela hodně vzácné ne?" zeptal se trochu překvapeně. Sám se postavil do bojového, tedy spíš - defenzivního postoje, když zástupce vyhlásil boj. Akorát tu teď oba stáli a koukali se na sebe. Bylo to trochu trapné.
"Abych se přiznal, tak nejsem ten shinigami, co se jako první vrhne do boje." Uchechtl se.
Všiml si toho, že zástupce Shiranui pohledem zamířil zrovna na ně a trochu mu z toho přejel mráz po zádech. Pokud je bude sledovat a oni budou jen stát jako dva imbecilové, tak nejspíš budou čistit záchody zubními kartáčky. Upřeně se podíval na Ryomu a odhodlaně přikývl hlavou. Pak pravou nohou rychle vykročil dopředu, opřel se o ní a oběma rukama sekl proti svému oponentovi. Potřeboval vědět, kterým mečem jeho útok vykryje. A přitom si dával pozor na jeho druhou ruku.

Aoki >

Satoru se trochu zamračil. Myslel si, že to bude něco, skrz co se budou moct trochu sblížit a ne že ho takhle ošklivě zavrhne jedním slovem. Zamračil se a po vyhlášení boje se vrhl dopředu. Jenže Aoki byl zřejmě rychlejší, protože už byl u něj a sekal mu po noze. Satoru ale nebyl žádný nováček v boji se zanpakuto. A jestli byla rodina Makata něčím známá, tak to byla jejich schopnost šermovat. Měli totiž kořeny i v jedenácté divizi. A tam to bylo celé jen o tom.
Nechal se seknout do kolena, čímž si samozřejmě trochu uškodil, ale využil toho, že Aoki ještě nebyl narovnaný a nejspíš se teprve vracel k dalšímu seku - musí se přece napřáhnout. A prostě ho levačkou chytil za rameno, hodil Aokiho do strany a seknul ho svým mečem přes záda.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 8:02 pm

Aoki Kuchiki

Aoki si všiml toho, jak se jeho protivník zamračil. Zřejmě mu to teď pořádně vrátí, ovšem Aoki ho zřejmě zaskočil svým prvním pohledem a podařilo se mu jeho protivníka zasáhnout.
Ha, tohle bude jednoduché ví...
Najednou ho něco s docela slušnou silou čaplo a odhodilo. No, Aoki se taky specializoval na souboj s mečem. Nepatřil k těm nejsilnějším, ale nebyl žádné ořezávátko. Proto mu bylo docela dost známé, že by neměl být k protivníkovi otočený zády a mohl tak snadno i očekávat, co má jeho protivník v plánu. Proto když ho odhodil bokem, tak mu naopak ještě pomohl a šel do parakotoulu, kterým se chtěl vyhnout případné ráně do zad. Satoru s ním ale hodil přeci jen docela slušně, takže jeho parakotoul nedopadl podle představ a spíš po dopadu na zem začal válet docela slušné sudy. Docela se natloukl, ale okamžitě vyskočil na nohy. Pozvedl svůj meč a namířil jím na Satora.
Tohle bude ještě zajímavé..
Pravil s úsměvem a rozeběhl se s mečem v levé ruce na svého protivníka. Neměl v plánu nic vymýšlet, prostě se spoléhal na svůj klasický styl, kdy se snažil co nejvíce rozpohybovat a rozhoupat svého protivníka údery vedenými vždy na jinou stranu těla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sun Sep 03, 2017 8:50 pm

Hoshi Ryoma

Ryoma pokrčil rameny. "Nevím. Táta jí měl. Ségra jí má. Moc vzácně mi to tak nepřipadá." odvětil mu na vzácnost duální zbraně.
No a pak tam tak stáli a koukali na sebe v bojových postojích. Když Kazuro promluvil, Ryoma se také uchechtl. "Tak to jsme dva, kamaráde." pronesl a už se chystal tedy obětovat a zaútočit první, když v tom Kazuro odhodlaně přikývl hlavou, vykročil dopředu a zaútočil. Ryoma se jeho útok pokusil vykrýt svým levým mečem. Přeci jen ten měl především na obranu. No a pak po něm sekl tím pravým.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Sat Sep 09, 2017 9:09 pm

Tomisura Kumiko

Kumiko si ověřila minimálně to, že dívka proti ní rozhodně věděla jak se bojovalo proti dvěma mečům. Evidentně trénovala se svým bratrem, u kterého na začátku zaznamenala dva meče. To se jí líbilo, byla to pro ní alespoň pořádná výzva.
Pak přišel střet, Kumiko letěla dopředu, Inari blokovala a nejspíše chystala okamžitý protiútok. Obvykle by lidi z Kumičiny rodiny prostě pokračovaly dál a protiútok odrazily svým reiatsu. Jenže tady to úplně nefungovalo. Kumiko se zastavila ještě předtím než plně přenesla váhu do útoku a už změnila své postavení na obranné, kdy zkřížením mečů blokovala sek do oblasti břicha. Pak též odskočila, takže se vlastně moc daleko nedostali. Ale její úsměv se zvětšoval.
Plynulým pohybem zasunula meč, který držela v pravé ruce, za obi své uniformy, naplocho jak nosívala zanpakuto a druhý chytla do obou ruk. Snížila svůj postoj, aby mohla hbitěji uskakovat nebo vyrazit vpřed a čepel meče nechala směrem za sebe k zemi. Teď nechala prostor Inari, ale byla připravená zaútočit útokem obloukem ze spodu nahoru, kdyby se přiblížila moc blízko. Tady dost spoléhala na své reflexy a rychlost.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Mon Sep 18, 2017 2:58 pm

Aoki > Když Aoki řekl, že to ještě bude zajímavé, Satoru se spokojeně usmál. Vypadalo to, že ho Aoki konečně uznal jako soupeře, který za něco stojí. On sám se také připravil a hodlal použít svoji zbraň k obraně. Vykryl Aokiho první ránu, druhou, třetí a pokračoval dál. Musel uznat, že tenhle mladý Kuchiki rozhodně věděl, jak s mečem zacházet. Vypadal jako takový zmatený ťunťa, který by toho moc umět neměl. Opak byl pravdou. Satoru byl celkem ohromen. No, jak se říká, nesoudit knihu podle obalu.
Aoki byl rozhodně rychlejší, jak Satoru a byla to jen otázka času, než jeho agilita překoná Satoruovu hrubou sílu. Aoki ho trefil do levého boku a donutil protivníka uskočit dozadu.
"Dobrá rána!" Pochválil Satoru soupeře.

Ruyichi Kazuro

Ryoma použil levou zbraň na obranu. Jejich zbraně se střetly. Kazuro si dával pozor na Ryomovu druhou zbraň, takže útok viděl. Upřímně ale moc nevěděl, jak proti tomu bojovat. Pokusil se zaklonit se dozadu, aby tomu uhnul, ale ve výsledku se akorát stalo to, že ho pak Ryoma přetlačil levou zbraní a poslal na zadek. Kazuro udělal kotoul dozadu a postavil se na nohy.
Co s tím má dělat? Zamyslel se na chvíli. Nemohl si ale dovolit stát bokem moc dlouho, protože by si ho nejspíš zástupce všiml a zapálil ho nějakou trefnou hláškou. Vyrazil tedy znovu na Ryomu. Potřeboval zjistit, jestli bude reagovat stejně nebo tentokrát jinak. Zaútočil na něj stejným způsobem, jako předtím. Rychlým vertikálním sekem z vrchu.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Sep 19, 2017 12:28 pm

Aoki Kuchiki

Aoki zaplavil svého soupeře několika ranami, než byla konečně jedna úspěšná. Soupeř uskočil, což využil Aoki taky k mírnému oddechnutí.
Můj bojový styl ztrácí při boji s mečem veškerý potenciál..
Pravil Aoki otráveně a prohlédl si dřevěný meč, který držel v levé ruce. Aoki si byl docela jistý, že kdyby se do toho jeho soupeř opřel, tak by pro něj nebyl nejmenší problém oba meče zlomit. Alespoň odhadoval podle síly, kterou použil aby Aokiho chytil a odhodil. Pro Aokiho bylo pozitivní, že měl podobné výsledky při boji s mečem s tímhle týpkem, protože on vie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Sep 20, 2017 7:07 pm

Hoshi Ryoma

Když se Kazuro zaklonil dozadu, Ryoma toho využil a přetlačil ho levou rukou. A tak poslal Kazura na zadek. Na zadku ale moc dlouho nezůstal. Hezky zase vyskočil na nohy a to ještě s pomocí kotoulu. Nemít plné ruce mečů, zatleskal by mu za ten gymnastický výkon. 
Kazuro zaútočil znovu a stejně jako před tím. Ryoma v tom čuchal nějakou kulišárnu. Přeci jen se říká, že definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky. Takže buď byl Kazuro podle toho magor a nebo něco plánoval. No...Ryoma se rozhodl ho trochu zmást. Zablokoval jeho útok pravým mečem. Levý si pohodil v ruce a chytil ho obráceně, což v tomhle případě znamenalo jako normální meč. No a s ním pak bodl proti Kazurově...v té výšce byla asi jeho hruď myslím.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Thu Sep 28, 2017 4:19 pm

Hoshi Inari

Inari se ušklíbla. Kumiko se rozhodla, že se do útoku nepoloží, což pochopitelně srazilo Inařin protiútok ale taky to znamenalo, že to nebyl útok pořádný a tak nebyl Inari žádnou konkurencí. Pak sama její soupeřka odskočila, aby mezi oběma udělala trochu prostoru. To Inari celkem vyhovovalo... no, a taky potom zandala svůj druhý meč. Dokud bude jeden držet rukama oběma, pak to znamenalo, že by neměla být schopná tou jednou rukou moc rychle druhý meč vytáhnout, a tak Inari mohla přestat utíkat na stranu svojí soupeřky. To doteď muset dělala, jinak by bylo velmi pravděpodobné, že by nedokázala bránit oba meče najednou.
Každopádně, přešla do útoku. Bylo to ale spíš takové šermířské popichování, než seky, tu bodanec doleva, tu doprava, tu na obličej, tu na břicho. Bylo to pro to, že chtěla soupeřku trochu oťukat a u toho mezi oběma nechat nějakou vzdálenost... vlastně to bylo takové "bezpečné útočení", ze kterého soupeře většinou neporazíte, ale ani on vás.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Mon Oct 23, 2017 7:24 pm

Tomisura Kumiko

Jak to tak vypadalo, tak se prozatím budou pouze oťukávat. Kumiko se do přímého střetu moc nehrnula, už jen proto, že z pohybů její soupeřky vycítila, že přesně věděla jak se pohybovat proti jejímu bojovému stylu. A to byl problém, neměla ještě v životě příliš prostoru k tomu, aby se přizpůsobovala a mohla měnit svůj bojový styl situačně.
Kumiko tedy odvracela údery, sem tam přihodila nějaké své vlastní a hledala vhodný okamžik, nějakou skulinu v obraně, aby mohla vyrazit vpřed.
Takhle postupovala několik dalších minut a když na to přišlo, udělala vždycky o opravdu malý kousek postup dopředu, aby se více přiblížila soupeřce a pak v jednu chvíli prudce mávla mečem obouruč směrem od své levé nohy vzhůru směrem na Inařino pravé rameno z Kumičina pohledu, aby jí obrazně rozsekla hruď. Snažila se do toho dát dost síly, aby byl útok přesný a rychlý. Snad ho bude muset protivnice alespoň blokovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola první - Vítejte v knihovně
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: RPG :: Hrací místnost-
Přejdi na: