PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola první - Vítejte v knihovně

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 2:44 pm

Desátá divize nebyla jedna z těch divizí, která se vyznávala něčím super cool - neměli super rychlé zabijáky z dvojky, doktory ze čtyřky nebo třeba ty krvelačné zrůdy, co se nacházely v jedenáctce. Ne, byla to divize, která měla na starost knihovnu. Pro spoustu lidí to není nic zajímavého. Nacházely se tam ale všechny zajímavé informace ve formě psaného slova. Ať už historie nebo spousta různých naučných kousků. Samozřejmě i nějaká ta fikce - dobrá i špatná. To nejhorší se dokonce zachovalo i z dob kapitána Kanegawy, který si občas liboval v nějaké té romantické erotice.

Kapitánem desáté divize byl Antero Takeo, syn kapitánky první divize. Veřejně se o něm vědělo snad jen to, že má rudé vlasy, zelené oči a že se jedná o muže, který je velmi pečlivý v tom, co dělá. Naši hrdinové ho viděli jen z dálky, když vítal nové členy ve své divizi. Nikdy s ním ale nemluvili přímo.

Jeho zástupce byl Shiranui Tetsuya. Vysoký muž s dlouhými hnědými vlasy a páskou přes levé oko. Svoje shihakusho nosíval tak, že byl vidět skoro celý jeho hrudník. No a že bylo co ukazovat. Určitě mu na to naletělo hodně mladých a nevinných dívek. Jeho naše postavy také viděli jen na vítání.

_____________________________________

Byl poměrně pěkný den. Svítilo sluníčko a na nebi poletovali ptáci a zpívali. Všichni nováčci se měli dostavit na nádvoří divize, kde mělo dojít ke spárování a tréninku boje s mečem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 3:06 pm

Tomisura Kumiko

Kumiko se zívnutím probudila. Ležela napříč přes futton, coelá rozcuchaná a bez pyžama. Jak se vlastně dostala zpět na ubytovnu? Po dvou sudech člověk ztratí přehled. Ale byla Tomisura. Dva sudy jí prostě nemohly zabít. Jen jí trošičku bolela hlava. Zívla, protáhla se a odskočila si do sprchy. Následně si oblékla čistou uniformu a došla na snídani. Dala si něco sladkého, dneska prý do sebe měli bušit meči. Trochu znuděně zívla, když to zjistila. S mečem jí to vcelku šlo, ne tolik jako bratranci, ale jo, snad to stačilo na řadového člena. Už předem si stáhla vlasy do ohonu a pak vyrazila na nádvoří. Většinu nováčků ani pořádně neznala, ale jestli to bude stejné jako v ostatních divizích kde byla, bude to v duchu přátelství... a nakonec se všichni půjdou opít. Tuhle myšlenku podporovala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 5:08 pm

Hoshi Inari

Inari už pomalu lezla ze sprchy. Nebyla alkoholik, neměla problémy jako jiní, a chtěla stihnout nějakou ranní rozcvičku. Tu už měla za sebou, a tak čas na studenou sprchu, protože ta dodá mnohem více energie do dalšího dne. Byla to její ranní rutina už po několik let, takže to, že se akorát přesunula ze sídla na ubytování jí až tolik nebolelo. Přidala se do desáté, a dneska měl být trénink v boji s mečem. Disciplína, která byla už odzačátku její silnou, v akademii nebylo moc soků, kteří by se s ní mohli měřit. Přesto věděla, že mezery má, a skupinový trénink znamenal, že se mohl objevit někdo, kdo jí s chybami pomůže. To jí přišlo povzbuzující.
A tak se protáhla ještě naposledy, hodila na sebe shihakusho, a vydala se na nádvoří. Nebylo, proč čekat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 5:30 pm

Hoshi Ryoma

Ryoma už za sebou takové ty věci jako ranní sprchu i rozcvičku měl. Vstával totiž docela dost brzy, aby právě vše v pohodě stihl. Inari tou dobou určitě ještě tvrdě vyspávala, jak jí znal.
No a tak momentálně pomalu dojídal snídani. Nějaké sladké pečivo. Měl rád sladké věci. Když dojedl, vydal se pomalu na nádvoří, kde se měl dnes konat trénink s meči. Byl zvědav, jestli se tam něčemu přiučí. S meči mu to vždy šlo. Ať už s jedním nebo dvěma. Přeci jen měl skvělou učitelku. Věděl však, že se člověk vždy může naučit něco nového. Byl docela natěšený.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 8:32 pm

Na nádvoří už bylo nastoupeno několik nováčků. Někteří se povalovali, pár se protahovalo, jiní už byli připraveni a drželi svoje cvičné dřevěné zbraně. Kumiko dorazila jako první z našich hrdinů. Všimla si, že u stojanu s vybavením stál zástupce kapitána Shiranui. Vypadalo to, že kontroluje, zda je všechno vybavení v pořádku a jestli něco nechybí. Zapisoval si u toho něco do malého notesu.

Inari s Ryomou dorazili v podstatě ve stejnou chvíli. A spolu s nimi i bělovlasý kluk s potetovaným obličejem. Málem do obou vrazil, protože běžel a skoro to neubrzdil. "Pardon!" Omluvil se a usmál se na ně mile. Pak je obešel a postavil se do středu toho všeho. Prohlížel si všechny nováčky desáté divize.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 9:04 pm

Hoshi Inari

No, několik lidí tam už bylo. Inari si hned všimla svého brášky, jak si to taky valí na nádvoří. Vydala se rovnou k němu, což mělo za následek, že když k němu došla, skoro to do nich narval nějaký další kluk. Bělovlasý, s diuným tetováním po obličeji. "Bacha, prosímtě.." pronesla a nevěřícně a otráveně zakývala hlavou ze strany na stranu. Nechala to ale jinak být.
"Yo, bráško." pozdravila ho pořádně širokým, energetickým úsměvem. "Doufám, že budem trénovat spolu. Dlouho jsem tě nezničila." dodala k tomu šibalsky s jiskrou v oku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 9:07 pm

Tomisura Kumiko

Kumiko se trochu podivila nad zbraněmi, co měli ostatní. K čemu dřevěné cvičné meče, když měli zanpakuto? Povzdechla si, tohle bude nejspíše pěkná otrava. Vydala se tedy ke stojanu, kde už to hlídal jejích zástupce kapitána. Mírně se před ním uklonila a popřála mu: "Dobré ráno. Opravdu je nutné... tohle?" zeptala se a ukázala na dřevěné zbraně. Nechtěla znít znechuceně, ale mělo to jistý podtón. Vždyť tu dřevárnu nedržela... vlastně nikdy, měla zanpakuto od narození.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 9:11 pm

Aoki Kuchiki

No a nebylo ani divu, že Aoki ještě na nástup nedorazil. Nešlo o to, že by stával pozdě, ba naopak, byl vzhůru už nějakou dobu. Na snídani se taky nezdržel, protože si pouze sebou vzal menší svačinku. On prostě jen tak vysedával pod stromem s papírem a grafitem a kreslil si. To, že měl být už tři minuty na nástupu ho nějak netrápilo, bez nějakého spěchu vstal a vyrazil na místo srazu. Chodil pozdě už na Akademii, jestli mu to ale bude tak hladce procházet i tady nevěděl. Možná to byla trochu touha toho zapadnout mezi ostatní, působit trable a mít z toho problémy, na Akademii byl ovšem Kuchiki, takového žáka nemůžete ponižovat před ostatními. A tak dorazil s klidným výrazem ve tváři a notesem pod ramenem na sraz, lehce se poškrabal ve vlasech a poupravil si ofinu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 9:19 pm

Hoshi Ryoma

Když dorazil na nádvoří, několik lidí už tam bylo a...hele...jeho sestra. Hned se k ní vydal stejně jako ona k němu. A když už byli u sebe, skoro do nich vrazil nějaký bělovlasý šupák s pomalovaným ksichtem. Někoho mu připomínal...nevěděl ale koho. Hm. "Někdy neškodí trochu zpomalit..." poučil ho trošku. Tak by to udělal jeho tatík. Ten měl poučku snad na všechno.
Očkem mrknul po Inari, jestli tomu klukovi třeba nerozbije hubu, jak občas měla ve zvyku. Vypadala ale klidně, takže asi dobrý. 
"Hoy." oplatil jí pozdrav s úsměvem. Pak se musel uchechtnout, když řekla, že ho dlouho nezničila. "Zkusit to můžeš..." odvětil jí pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:02 pm

Když Kumiko promluvila na zástupce kapitána, narovnal se a svůj notes schoval dovnitř svého shihakusha. Z tohoto chlapa šel fakt respekt. Byl vyšší, než bylo v Seireitei běžné. Navíc to vypadalo, že už si ledasčím prošel. Ostatně přes levé oko měl jizvu a to, co z něj zbylo se schovávalo pod páskou.
Upřeně se podíval na Kumiko. Pak se podíval na zanpakuto, kterou měla u pasu za zády, rukojetí směrem doleva.
"Myslíš si, že jsi dost dobrá na to, abys mohla používat svoji zbraň proti svým kolegům z divize a nikomu z nich neublížila?" zeptal se dost nahlas. Slyšela to většina nováčků. "Zanpakuto slouží k zabíjení. Uvědomuješ si, co je pointa tohoto tréninku?" zeptal se vážným hlasem a složil ruce na prsou. "Jak se jmenuješ?"
Když konečně dorazil i Aoki - nutno podotknout, že pozdě, zástupce se na něj z dálky podíval a zamračil se. Zvedl svoji pravou ruku a dvěma prsty mu naznačil, aby přišel k němu.

Ruyichi Kazuro

Z té atmosféry, kterou tu vytvořila diskuze té holky se zástupcem, tu Kazuro musel přešlapovat na místě. Přešel mu z toho mráz po zádech. Moc nerozuměl tomu, proč je tu někdo tak důležitý jako zástupce Shiranui, ale asi to znamenalo, že ten trénink myslí vážně!
Otočil se na tu dvojici, do které předtím málem narazil a pomalu k nim docouval. "Zástupce vypadá dost strašidelně." Pípnul.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:10 pm

Hoshi Inari

"Hah, takyže zkusím!" pronesla pobaveně a mrkla šibalsky na bráchu. Bude ho muset zničit. Jinak to prostě nešlo. Jejich veselé provokování jeden druhého ale muselo být ukončeno, neboť podkapitán si právě podával nějakou jinou holku, která asi vymýšlela něco o tom, že trénovat s nepravou zbraní je lame. Na jednu stranu, lame to bylo. Na druhou stranu, Inari nebyla hloupá. Neznají schopnosti jeden druhého. Kdyby tu byl někdo nečekaně doopravdy silný omylem napárován s někým pozadu, mohla by se stát hrozná věc. A nebo při boji dvou silných, co by to vzali dost vážně. Inari moc dobře věděla, proč se bojuje první se dřevem.
Otočil se na ně ten šupák, co do nich předtím nabořil. "Stačí nevymejšlet ptákoviny a neflákat se, a jsem si jistá, že budeš v klídku." řekla mu pevně s rukama přeloženýma na prsou. Teď měla konečně možnost si ho prohlédnout, předtím ho jen chtěla seřvat a moc si nevšímala, kdo to vlastně byl. Měl pár známek, které znala odjinud.
"Řekni mi, nejsi ti nějakej Ruyichi?" zeptala se s přizvednutým obočím. Vypadal jako jeden.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:19 pm

Aoki Kuchiki

Aoki se lehce pousmál, když viděl, že si podkapitán podává nějakou holku jak solničku u stolu. Ale jak se říká, karma je zdarma a podkapitán náhle ukázal na Aokiho, aby se k nim přidal. Aoki lehce vykulil oči a ukázal na sebe pravou rukou jako "Já? Really..?". Každopádně nakonec otráveně zakroutil hlavou a s notesem v podpaží se začal protlačovat davem k podkapitánovi. Vedle něj byl opravdu prcek, přeci jen měl jen nějakých 170 cm. Nadzvedl tedy hlavu, aby se podkapitánovi podíval do očí, nedával najevo strach, i když ho sakra měl!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:21 pm

Tomisura Kumiko

Kumiko se na toho maníka podívala. Trochu se usmála. Měla ráda, když někdo budil respekt. Trochu takové lidi obdivovala. Svého dědu, otce, babičku... Nadruhou stranu... zdědila toho po nich opravdu kotel. Děda odmlouval Sei, už od doby, co byl malý, její otec odmlouval skoro všem i když nikdy neměl v ničem pravdu. Kasumi... dobře, ta moc neodmlouvala. "Neříkám, že jsem dost dobrá. Nadruhou stranu, shinigami musí vládnout svojí zanpakuto perfektně. Být s ní sehraný, je jeho součástí. A pokud si nevěří, že s ní dokáže trénovat, aniž by někoho zranil... neměl by jí vůbec mít," pronesla vcelku odhodlaně. To bláhové mládí.
Pak se jí zeptal na jméno. V jejích očích se trochu zajiskřilo. Nebo vlastně, kolem ní celé se zajiskřilo, neblahá dědičná vlastnost. "Tomisura Kumiko, člen 10. divize," odpověděla hrdě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:36 pm

Hoshi Ryoma

Ryoma se jen na sestru pobaveně pousmál a zakroutil hlavou. Kolik už jen těch tréninkových soubojů mezi s sebou měli...přesné číslo už nevěděl. Inari by věděla...vždycky mu říkala jaké je skóre, ale jemu to bylo vždycky jedno. Nebyl tak soutěživý jako ona.
No a pak uslyšel hlas Shiranui-fukutaicho. Právě tam nějaké dívce naznačoval, že je moc namyšlená či co. Pochopil z toho, že jí přišel trénink s dřevěným mečem shobo. Ne, že by neměla pravdu, ale s pravým mečem se trénuje, pokud protivníka dost dobře znáte a oba jste dost silní na to, abyste neublížili sobě nebo tomu druhému. Nemluvě o tom, že kdyby se tu do sebe pustili dva silní jedinci svými zanpakuto, mohl by to odnést i nějaký randomák kolem. Jinými slovy v tomhle byl s Shiranuiem-fukutaicho.
Když ten bělovlasý šupák řekl o fukutaichovi, že je strašidelný, Ryoma si trošku povzdychl. "No...naše máma byla děsivější, když jí někdo nasral, ale chápu, kam tím míříš..." pronesl a podrbal se zezadu na hlavě.
No a pak se Inari toho bělovlase zeptala, jestli není náhodou Ruyichi. A jo. Tak odtud mu byl povědomí. Tátovo rodinní přátelé. Že mu to nedošlo dřív. Inari asi uhodila hřebíček na hlavičku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:45 pm

Zástupce Shiranui si během toho, co k nim šel Aoki, poslechl slova Kumiko. Když mladý Kuchiki přišel, otočil se na něj. "Sraz na nádvoří byl oznámen hodinu dopředu, že ano?" zeptal se Kuchikiho. Nečekal ale na jeho odpověď. "Přišel jsi o čtyři minuty a třicet vteřin později. Zaokrouhlíme to na deset minut a za každou minutu bude deset kliku. Na zem." Řekl přísně a znovu se otočil na Kumiko.
"Tomisura jo?" To dost vysvětlovalo. "Takže svojí zanpakuto vládneš perfektně. Jsi s ní sehraná a je tvojí součástí. V tom případě by neměl být problém porazit s ní někoho, kdo bude bojovat jen s dřevěným mečem, hm?" Zeptal se Kumiko, otočil se a vytáhl jeden s tréninkových mečů ze stojanu za sebou.

Ruyichi Kazuro

Když se ho ta holka zeptala, jestli náhodou není Ruyichi, pousmál se. "Prozradil to můj přirozený šarm?" zeptal se pobaveně. "A nebo to totálně zřejmý tetování a bílý vlasy?"
Z toho, co řekl ten kluk, mu došlo, že ti dva jsou asi sourozenci. Mluvil o jejich mámě v množném čísle. Měli ale úplně jinou barvu vlasů. Zvláštní. No, nechtěl jejich mámu poznat.
Nejdřív podal ruku té holce. "Kazuro." Představil se. Pak podal ruku i tomu klukovi. Mluvil potichu, aby je nezjebal podkapitán.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:56 pm

Aoki Kuchiki

Aoki stále zíral na svého podkapitána, jestli to opravdu myslí vážně. No, tenhle muž nevypadal zrovna jako vtipálek, Aoki se trochu nervózně poškrabal za krkem.
Fajn..
Pravil nakonec otráveně a protočil oči, položil svůj blok na zem a dal se do klikování. Aoki nebyl zrovna udělaný borec, ale atletickou figuru si přeci jen díky tréninku udržoval. Tohle bylo asi největší ponížení, které Aoki zatím zažil a to se jednalo jen o blbé kliky. Svým způsobem byl rád a zvláštním způsobem ho to motivovalo v tom na sobě pracovat a konečně ovládnout svoje schopnosti. Zatím se zapsal do historie jen tím, že odmaturoval nejhůř ze všech Kuchiki v zaznamenaných dějinách.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:59 pm

Hoshi Inari

Pokdapitán tam pořádně dával dvěma shinigami. Jeden přišel pozdě, a ta druhá byla ta "speciální". Podkapitán si šel pro dřevěný meč. To pravděpodobně znamenalo, že přijde trocha toho ranního shitonu. Ale Inari se těšila, že uvidí něco ze schopností podkapitána její divize. Extra mnoho toho o něm nevěděla... jen, že vypadal přísně a docela silně.
"Ten debilní výraz na obličeji." odsekla Inari mezitím mladému Ruyichimu, i když to nemyslela zle, a na tváři měla naprosto široký úsměv a v očích ohýnek pobavení, takže snad pochopil, že to nebyla urážka, jen její druh humoru. Ruku mu podala taky. "Inari. Těší mě." řekla mu pořád s tím stejným širokým úsměvem, a nechala mezitím i bratra, aby se představil. Raději koukala, co se bude dít s tím bojem, to bylo zajímavé. Naštěstí byla docela vysoká, tak viděla pravděpodobně docela dobře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 10:59 pm

Tomisura Kumiko

Kumiko trochu polkla. Tohle nečekala. Trochu se jí začala třást ruka a vyschlo jí v hrdle. Pak však zatnula zuby a položila třesoucí ruku na jílec zanpakuto. Přimhouřila oči a vytasila plynulým pohybem zanpakuto. Tušila nějakou levárnu, jakože použije shunpo a okamžitě jí ho vyrazí z ruky, aby ukázal, jak neschopná byla. Pravda, tohle na ní zkoušeli všichni příbuzní. A taky byla pravda, že se svojí současnou rychlostí nemělo ani smysl se bránit. Ale i tak to udělala, uskočila do boku a mečem sekla tak, aby zástupce kapitána udeřila plochou zanpakuto do prstů, kterými držel cvičný meč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 11:12 pm

Hoshi Ryoma

Heh. Ten kluk, co přišel pozdě musel klikovat. A to podle jakési speciální matematiky, kterou podkapitán vládl. Také to vypadalo, že ta holka dostane shiton přímo od podkapitána. A...slyšel správně jméno Tomisura? To jako strejda Raiden? A Kaoru-niichan a tak? Heh...začínala se tu tvořit zajímavá parta.
Inařiným slovům se uchechtl. Prej debilní ksicht. To byla tak typická Inari. 
"Ryoma." představil se i on Kazurovi a přijal jeho nabízenou ruku. Sám pak podobně jako Inari koukal, co se bude dít s tím bojem tam.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 11:28 pm

Všichni přítomní se seřadili to kruhu kolem zástupce Shiranuie a Kumiko. Někde mezi tím dělal kliky chudák Aoki. Nějaký kluk ho ale chytil za límec a zatáhl ho do kruhu. "Nepřekážej tam nebo se ti ještě něco stane." Řekl a přátelsky Aokiho poplácal po zádech. Byl to kluk, co měl dost podobný sestřih jako Aoki a vypadal i dost drsně. Rozhodně byl mladý. Měl ale pořádně vypracované pracky a kolem něj stálo několik jemu podobných typů. Možná parta?

A Kumiko ho do prstů udeřila. Všimla si ale toho, že Shiranui-fukutaicho asi vteřinu před střetem, rukou vyrazil naproti její ráně a nemělo to na něj vůbec žádný efekt. Nepřišlo žádné shunpo, ani žádný trik. Místo toho pomalou chůzí začal mladou shinigami obcházet směrem doleva a přitom se jí díval do očí.
"Říkal jsem, že zanpakuto jsou zbraně, které slouží k zabíjení. Přes prsty můžeš sekat i dřevěným mečem." Řekl přísným tónem.
Pak mečem sekl - byl to dost zřejmý útok a dalo se mu dost snadno vykrýt. Kumiko z toho ale dost zabolely ruce. Její meč se z té rány ještě třásl. Došlo jí, že kdyby netrefil její meč, ale třeba její hlavu, tak by se z něčeho takového dost těžko vzpamatovávala. Kumiko nebyla hloupá. Pochopila, že jí zástupce právě ukázal, že nezáleží na tom, jakou zbraň někdo má. Pokud je dost zkušený a silný bojovník, může ničit i s pitomým klackem.
"Myslím, že ti nedochází, co je skutečnou pointou tohoto tréninku." Změnil směr a začal Kumiko obcházet zprava. "Nikoho z vás neznám. Všichni jste v naší divizi nováčci. A vy se mezi sebou taky většinou neznáte." Řekl trochu uvolněnějším hlasem, ale pořád v tom bylo slyšet trochu přísnosti.
"Už rozumíš, o co tady jde?" zeptal se. Vypadalo to, že pořád čeká na to, jestli Kumiko znovu zaútočí.

Ruyichi Kazuro

Ať už to bylo nebo nebylo myšleno vážně, Kazura to nezajímalo. Nebyl někdo, kdo by se urážel za pitomosti. Byl celkem otevřená mysl a nebál se zajímavých osobností. Někdo byl prostě trochu výraznější než někdo jiný a měl potřebu se vyjadřovat po svém.
"Těší mě." Usmál se na oba dva mile. Potom už se ale upřeně věnoval té scéně, která se před nimi odehrávala. Jméno Tomisura Kazurovi hned trklo. Stejně jako bývalá kapitán Gotei 13. Celkem ho zajímalo, jaké schopnosti má někdo s takovým jménem. Zároveň se o ní ale trochu bál, protože zástupce vypadal fakt drsně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Eshen

avatar

Počet příspěvků : 11
Join date : 28. 08. 17
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Tue Aug 29, 2017 11:40 pm

Hoshi Inari

Kluk na její urážku nijak nereagoval, ale upřímně, reakce Inari by se nijak neměnila. Taková byla, nic si nedělala z toho, že semtam někoho mohla pořádně urazit. Bylo jí to tak ukradené, jak jen mohlo být. Každopádně, souboj uprostřed se nakonec spustil. Podkapitán k tomu měl i poučná slova, což Inari velmi někoho připomínalo, ale dávalo to celé tak nějak smysl. Akorát byla lehce.. vypjatá na svých nohou. Přesně si totiž představovala sebe v pozici té dívky, a jak by útočila a na útoky reagovala. A tak se tak nějak houpala v nedočkavosti a své živé představivosti. A protože byla tak moc zažraná do celého toho souboje, tak ani zatím nic neříkala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_MakotoPočet příspěvků : 10
Join date : 28. 08. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 7:19 am

Kuchiki Aoki

No a tak Aoki klikoval, udělal teprve tak třetí desítku, když v tom ho někdo čapl a zvedl za kimono jak malého kluka. Čekal nějaký další trest, ukázalo se ovšem, že se nejspíš jednalo o dalšího nováčka, který jen na rozdíl od Aoki dával pozor a zabránil možné nehodě, která by se mohla stát, kdyby někdo tak hloupě klikoval na místě, kde právě začal nějaký souboj.
Heh, díky..
Odpověděl Aoki a s úsměvem si upravil ofinu. Poté si všiml takové trochu vzájemné podobnosti party kluků, mezi kterou nyní stál. Lehce nadzvedl pravé obočí a trochu se zamračil.
Nebudete mě lákat do nějaké sekty, že?
Pravil s takovým podtónem, že i největšímu blbci muselo dojít, že se jedná o vtip.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 9:13 am

Tomisura Kumiko

Kumiko byla překvapená, ale pochopila co se jí tu snažil ukázat. Dívala se mu do očí/oka a i když jí slušně polil studený pot, neucukla. Místo toho musela přejít do obrany ona. Čekala, že to nebude žádný slabý sek, využila své neforemné reiatsu, aby zmírnila dopad na své ruce. To mělo za efekt, že její ruce i čepel zajiskřily na všechny strany.
Až teď se ohlédla na ostatní, co přihlíželi. Vůbec si neuvědomila, kolik pozornosti přitáhli. Nejspíš by to chtělo ukončit tohle divadlo a přejít k tréninku. Ale to by Kumiko nebyla Tomisura, aby to nechtěla zakončit nějakým velkým gestem. Konečně jí přes rty přelétl mírný úsměv. Rychle šoupla zanpakuto do pouzdra a tu pak opřela o stojan s dřevěnými meči. Do každé ruky si pak vzala jeden.
"Konec divadla, měli bychom začít to, proč jsme tady, co říkáte desátá divize?" zvolala na všechny okolo. Pak přešla zpět k zástupci. "Bylo by mi ctí cvičit s vámi," požádala ho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Počet příspěvků : 17
Join date : 10. 06. 14

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 10:27 am

Hoshi Ryoma

Ryoma sledoval celý ten souboj a vracelo se mu při tom několik vzpomínek. Místo Tomisurovic dívky tam viděl stát sebe a místo Shiranuie-fukutaicho zase svojí matku, která mu dřevěným mečem dala přes prsty už tolikrát, že to přestal počítat. Jak ho tam pomaličku obchází stylem, který jasně říkal 'Máš před sebou ještě stovky let tréninku, než tě začnu brát vážně, šupáku.'
Jednoduše tak dával najevo, že on je tu ten alfa, co by je všechny zbil na jednu hromadu s oběma rukama za zády a jen si tu s tou dívkou hraje. Pěkně jí v tom máchal. Ryomovi ji skoro až bylo líto. 
Zajímavé bylo, když si pak dívka vzala do každé ruky jeden dřevěný meč. Ryomu to zaujalo. Tak jako tak se ale zdálo, že se rozhodla to ukončit a asi i dát podkapitánovi za pravdu. Samozřejmě to ale musela udělat s plnou parádou, jako správný Tomisura. No...Ryoma jí na to rozhodně neodpovídal. Jen si taktně ukryl obličej do dlaně. Něco mu říkalo, že s touhle holkou to budou mít ještě těžký.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    Wed Aug 30, 2017 11:56 am

Zástupce Shiranui se trochu zamračil. Na to, jak velkou měla pusu, její odhodlání rychle upadlo. Z jeho pohledu to bylo jak pozitivní, tak negativní, protože oboje o něčem vypovídalo. Sám se taky uvolnil. Členové desáté divize nebyli zrovna nahypovaní tím, jak na ně Kumiko zakřičela. Spousta jich očekávala něco lepšího. A ne že se hned vzdá. Jiným to ale bylo dost ukradené. Pár jich dokonce i zavolalo, že - "hurá" nebo tak něco.

"Co to meleš?" Zasmál se ten kluk Aokimu, zakroutil hlavou a s celou svojí partou se odebral někam stranou.

"Seřaďte se." Rozkázal zástupce Shiranui a sám se postavil do čela. Všichni přítomní se postavili do několika řád vedle sebe.

"Mám tu vaše výsledky z akademie. Z vlastní zkušenosti ale už vím, že ne vždycky odpovídají skutečným dovednostem. Ale i tak se jich teď musím držet." Sáhl do kapsy, do které předtím odložil ten notes a znovu ho vytáhl. Otevřel ho a vyndal z něj přeložený papír.
"Rozdělím vás do dvojic podle toho, jak dobře jste byli hodnoceni v souboji s mečem. Budete spolu bojovat s tréninkovými zbraněmi a ukážete mi co ve vás je.
Jasné?"


Kazuro se zařadil někde za Ryomu a Inari a jenom čekal na to, co se bude dít dál. Byl napjatý.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola první - Vítejte v knihovně    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola první - Vítejte v knihovně
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: RPG :: Hrací místnost-
Přejdi na: