PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola pátá - Tunel na konci světla

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Sat Mar 23, 2013 2:07 pm

Minato

Jo, tohle bylo něco. Měl svůj Bankai rád, konečně měl sílu se kterou mohl bojovat i proti silnějším. A tím byl právě Akihiro. Jenže i brnění mělo jistí nedostatek. Nemělo ani přilbici a ani kricí masku obličeje, tudíž Minato nemohl vytvořit štít, který by vykryl kopí. A to byl problém, tedy aspoň v tuto chvíli, jelikož Minatovi letěl útok přímo na hlavu. Měl se snad přepdnou do jiného módu? Ale ne, na to bylo ještě příliš brzy. Musel si taky něco uschovat pro hlavní show. Proto ve chvíli, kdy měl kopí skoro v obličeji, provedl základní manévry a ohnul se co nejvíc dozadu, tudíž by kopí mělo pokrařovat nad jeho hlavou dál. On sám toho využil, aby kopnul Akihira a jestli mu to nevyšlo, rychle se kotoulem přes rameno odsunul do strany. "Uff... jsi dobrej," pochválil Minato Akihira a odhrnul si dlouhé vlasy z obličeje. Pak však vyhodil svojí katanu do vzduchu a křikl: "Ken no Ame!" [Déšť mečů] Nad Akihirem se objevila něco jako stříbrná vlna energie, ze které začali padat meče. Mířili přesně na něj. Problém byl, že to byl pouze jen základní útok, tudíž neměl šanci Akihira zabít, ale spíše uzemnit, přišpendlit a zranit.

# Pro představu -> Zde <- jen je to stříbrný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 3:49 pm

Akihiro

Akihiro dostal kopačku a zavrávoral, podařilo se mu však udržet rovnováhu. Než stihl cokoliv udělat nebo říct, trefila ho jakási stříbrná vlna energie, kterou Minato vytvořil. Akihiro se tomu pokusil bránit tím, že proti stříbrné vlně vyslal jakýsi plochý rudý kruh, který jí měl alespoň částečně vykrýt. Oba útoky se anulovaly. "Ty taky nejsi špatnej," odfrkl Akihiro a utřel si kapku potu, která mu sjela po tváři. "Ale teď jsem na řadě já." Kopí se rozplynulo a zůstala po něm jen jakási rudá mlha, která se zformovala v kouli. Akihiro jí měl mezi dlaněmi, které měl téměř spojené. Vypadalo to jako by se mu mezi rukama tvořilo cero a Akihiro dělal všechno proto, aby bylo co nejsilnější. A dokonce to mělo i stejné využití jako cero. Koule se změnila v kužel energie, který mířil přímo na Minata.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 4:00 pm

Minato

Minato sledoval Akihirův pohyb, hromadění energie a použití. Setkal se sice s Cerem Hollow, ale tohle mělo zajisté větší grády. Normálně by někdo použil obranu, ale Minato se rozhodl použít raději soustředěný útok, který mohl následovat a pokořit toto červené cosi. Ale kvůli tomu musel změnit podobu. Jeho současná podoba bankaie zmizela tak rychle jako se objevila a tentokrát se za ním objevil tento rytíř. "Modo Raienryu!" [Mód Bleskovo-ohnivého draka] hlesl Minato a jeho podoba se opět změnila. Jeho vlasy nyní stáli přímo vzhůru, na nohou a rukou měl chrániče a to nejhlavnější. Byl obalen bleskovo ohnivým pláštěm, který pokrýval celé jeho tělo. Neznám sice plný potenciál bojové formy mého bankaie, ale snad to bude stačit, blesklo mu v mysli. Co bylo ještě nutno dodat, tyto plameny neměli kalsickou barvu, ale byli stříbrno bílé. Jednalo se o přetvořený zbytek Yoshirova Reiatsu, promíchané s bleskovou podstatou Minatovi zanpakuto. Minato se zlehka odrazil ze špičky své pravačky, rozletěl se přímo proti Ceru a pak se proměnil na blesk, což zvýšilo jeho rychlost na úplné maximum. Letěl koncentrovaně přímo do centra útoku, aby jím doslova prolítl a následně pokračoval v útoku ohnivo-bleskovou pěstí. Pokud byl však proud Cera moc silný, změnil dráhu a prostě to oblítnul.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 4:20 pm

Akihiro

Akihirův výraz byl k nezaplacení, když Minato proletěl jeho útokem a zarazil mu pěst do tváře. Akihiro se roztočil jako vrták roztočené vrtačky a odletěl o pořádný kus dál. Chvíli mu trvalo, než se postavil. Vypadal dost otřeseně. Zatřepal hlavou a pohladil se přes tvář, která byla roztržená a celá krvavá. Dost nepříjemně se podíval na rytíře a natáhl pravou ruku do strany. Objevil se mu v ní rudý meč. Ruku, kterou si hladil tvář, si protáhl a natáhl jí na druhou stranu. Objevila se v ní rudá pistole. "Teď jsi mě nasral."
Minato ucítil, jak jeho brnění na zádech prasklo. Až pak si uvědomil, že Akihiro už nestojí na tom místě, kde předtím stál a že ho teď má v zádech. Akihiro mu jednou silnou ranou zarazil meč do brnění, ale hned ho vytáhl. Chtěl do něj jen udělat otvor. Namířil pistolí a vystřelil. Střela z pistole také připomínala cero.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 4:30 pm

Minato

Minato zamrkal. Nečekal, že se z tohoho ten blboun oklepe tak rychle. Náhle ho měl v zádech a jeho meč dostatečně narušil jeho Reiatsu plášť, aby mohl nějaký mířený útok proniknout. A to si momentálně nemohl dovolit. Navíc, Akihiro byl celý Cerový, takže to znamenalo další problém. Tentokrát musel Minato jednat trochu jinak, protože mu bylo jasné, že nemohl zopakovat ten samý manévr. Pokusil se tedy odklonit útok rukou, přičemž do ní soustředil více energie. "Ale to chce klid, zajdem na kafe, ne?" hlesl Minato ještě pohodovým hlasem, ale přitom se stále soustředil na boj. Tohle musel vykrýt, aby mohl zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 6:52 pm

Akihiro

Minatovi se útok podařilo odklonit, ne však bez úhony. Ruka, kterou odrazil útok, dopadla podobně jako Yoshirova ruka, kterou tenkrát odrážel útoky Minata samotného. Byla celá spálená. A hodně to bolelo. Akihiro nepolevil a hned na to zaútočil mečem. Byl to silný útok, ale dal se předvídat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 7:03 pm

Minato

"Řekl jsem na kafe, ne na pohotovost!" zavrčel Minato a opět se proměnil na blesk a zmizel. Úplně. Tedy aspoň na pár okamžiků. "Pocítíš destrukční sílu draků," zavrčel Minato a zjevil se nad Akihirem, celý obalen do ohně. Bolavá ruka mu sice trochu překážela, ale k tomuto útoku nepotřeboval dlaně. Roztočil se a od celých rukou mu vyletěl zvláštní ohnivý kotouč, obalený elektřinou. "Tenraien: BAKURAIJIN!" [Nebeský bleskový plamen: Vybuchující bleskové ostří] zahřměl a v tu chvíli ze země vyšlehla masivní ohnivá vlna a z nebe začala padat velká blesková salva. Mělo to poměrně velkou rozlohu a všechno to mířilo na Akihira.
Minat ose pak stáhnul a oddechoval. Doufal, že ho tenhle útok sejme, protože jinak by tu měl kapánek problém. Vypálil do něj totiž dost velké salvy a to mu na energii rozhodně nepřidávalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 7:12 pm

Akihiro

Minatův útok byl hodně drsný. Akihiro byl znovu zaskočen nově nabytou silou blonďatého shinigamiho. Oheň a blesky trefily svůj cíl. Chvíli to trvalo, než se všechno opět vyjasnilo a Minato byl schopen něco vidět, ale když se to stalo, spatřil Akihira. Jak stojí na nohou a těžce oddychuje. Pravou ruku měl nataženou k nebi a držel na ní stejný disk, kterým předtím vykryl tu vlnu, kterou na něj Minato seslal shora. Nicméně, Akihiro nevyvázl bez zranění. Chyběla mu levá ruka. Byla doslova zpopelněná, protože se s ní pokusil vykrýt oheň zespodu. Levá půlka Akihirova obličeje byla také nehezky popálená. Akihiro zavrávoral, ale potom se vzepřel. Disk zmizel a Akihiro natáhl ruku k Minatovi. "Ban kai."
Okolí kolem Minata a Akihira zrudlo. Vypadalo to tam jako v nějakém post-apokalyptickém světě. Akihiro se s obtížemi vydal naproti Minatovi, kterého najednou obklíčilo něco, co vytvořilo kopuli malých rudých částic okolo blonďáka. "Nakamuro!! Můžeš být seberychlejší. Ale z tohoto se nedostaneš. Víš co je shunpo? Vypadá to jako by se uživatel teleportoval, ale oba moc dobře víme, že je to jen hodně rychlý skok. Takže tvoje tělo musí projít těmi částicemi. A víš co se stane, když to uděláš?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 7:15 pm

Manon

přelétl po obličeji stín. Vypadalo to, že Yoshiro až příliš snadno sklouzává do zajetých kolejí. Přitom ona už není ta vylekaná holka, kterou byla kdysi... Nicméně přikývla, i když to bylo jen gesto, něco jako na blbou otázku blbá odpověď, však kdo by byl proboha v pořádku, kdyby proletěl domem! No, nic. Manon si byla jistá, že zítra to bude horší, i když ani teď jí nebylo právě do zpěvu. Rozhlédla se kolem, aby zjistila, jaká je situace a co by měla dělat dál.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 7:33 pm

Minato

Minato sledoval... BAN-KAI?! Ten blbeček měl snad všechno. určitě skrýval i ve spacáku medvídka koalu nebo něco takového. Každopádně, aby to bylo zajímavé, vzal je do světa nesvěta a zabalil blonďáka do kopule rudé barvy. A k tomu vedle krásný kecy. Bohužel měl trochu pravdu. Pohybem ruky odvolal současnou podobu a začal se soustředit.
"Daitenshi Modo," [Mód Archanděla] zašeptal a za ním se objevil další duch rodiny - archangel. Minato byl náhle zahalen do černého pláště s kápí a ze zad mu vyšlehla záře. Zformovala se do tvaru křídel. V ruce se mu zablištěl dlouhý meč [vše jako na obrázku]. "Uvidíme... ale proč bych měl vlastně něco dělat?" zeptal se Minato tázavě a mávl mečem. Kolem něj se objevilo několik pečetí, které ho chránili před onou kopulí. "Teď se zeptám já... víš co je to časoprostor?" zeptal se a mrknul, což však nebylo vidět. Sám se sice nemohl hýbat, ale byl aspoň ochráněn před tím nesmyslem. Jednalo se o vylepšenou verzi jeho shikaiové techniky, ve které se mohl aspoň šermovat a hlavně... létat, možná i něco víc.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 7:57 pm

Akihiro

"Pořád nějaký namyšlený kecy!!" Zakřičel naštvaně a zaťal pěst. Kopule se zmenšila na velikost konzervy se sardinkami, což mělo Minata zabít. Ale nestalo se tak. Akihiro vytřeštil oči. V ruce se mu objevil meč. Jiný, než předtím. Byl sice celý rudý, ale na rozdíl od toho předešlého byl celý zdobený a vyzařovala z něj zvláštní energie. Akihiro se rozběhl proti Minatovi. "Všichni se ke mně chováte jako bych byl něco míň, než vy!!"

"Tatínku!" vykřikl malý bělovlasý chlapeček v bílém nemocničním oblečení, když uviděl, jak do místnosti vešel černovlasý dospělý muž. "Akihiro." Chlapeček se k muži rozběhl, ale ten ho jen odstrčil. "Tatínku?" chlapeček nevěděl, proč ho muž odstrčil. "Akihiro, přestaň s tím svým hloupým chováním." Akihiro byl moc malý, nerozuměl tomu, co mu jeho otec říká. Chtěl ho jen obejmout, nic víc. Znovu se o to pokusil, ale muž se napřáhl a dal mu facku. Chlapeček spadl k zemi a začal brečet. "Přestaň brečet, Projekte 89!!" Akihiro zvedl hlavičku a svýma modrýma očkama si prohlížel svého otce.
Co to znamenalo? Projekt 89? Akihiro se posadil na zem a smutně koukal na Yoshiakiho. Ten ho tam nechal. Přišel ho totiž jen zkontrolovat. Jestli jsou všechny životní funkce v pořádku. Nezáleželo mu na něm. Byl to jen vědecký experiment. Akihiro si chtěl hrát. Cítil tu potřebu, ale nikdy ten pocit nepoznal. Neměl žádné hračky.

Když ho Yoshiaki táhl prosklenou chodbou budovy. Akihiro viděl, jak si venku v parku hrají děti v jeho věku. Usmál se. Chtěl jít za nimi. Chtěl si to taky zkusit. Ucítil, jak Yoshiaki pevně sevřel jeho ruku. Akihirovi se chtělo plakat. Ale když plakal, Yoshiaki ho bil.

Byl smutný....


Akihiro klopýtl, ale využil toho, udělal na zraněné noze otočku a zrychlil. Běžel přímo na Minata.

U počítače stál muž s delšími černými vlasy, měl na očích brýle a něco si prohlížel. "Jak to jde, Zetsubo?" Do místnosti vešel Yoshiaki s malým Akihirem. Zetsubo se usmál a přikrčil se. "Projekt 89! Akihiro!" Pohladil Akihira ve vlasech. "Synku, ty jsi největším vědeckým pokrokem v historii všeho!" Modrooký chlapec tomu nerozuměl. Strčil si palec do pusy a smutně se na oba muže koukal. "Akihiro, tohle je Zetsubo. Muž, který tě naučí všechno, co budeš potřebovat vědět o životě."

A tak se Akihiro učil. Všemu. Historii, biologii, chemii, fyzice, matematice... Ale především. Bojům. Byl trénován jako shinigami. Byl trénován jako quincy. Byl trénován jako hollow. Byl to dokonalý hybrid. A sám si to časem začal uvědomovat. Smířil se s tím, že do konce života bude jen pouhým vědeckým experimentem. Měl ale potřebu zavděčit se. Dokázat svoji hodnotu. A tak dělal všechno, co mohl, aby svého otce potěšil. Yoshiaki se za Akihirova otce nepovažoval. Ale to Akihirovi nebránilo v tom, aby ho jako otce miloval. A on ho opravdu miloval. Nikdy však nepocítil jaké to je být pochválen. Být objat vlastním otcem... A přitom chtěl tak málo.


Akihirův meč modře zazářil a Akihiro s ním z dálky máchl. Z meče vyletěl quincy šíp, který ale Minata minul. Akihiro ztrácel kontrolu nad svým tělem.

"Je to neuvěřitelné, Yoshiaki! Dokázali jsme to!! Akihiro je dokonalou kombinací! Podařený vědecký experiment!!" Zetsubo byl nadšený. Bylo mu jedno, že je malý chlapec v jeho přítomnosti. Akihiro jen sklopil hlavu..

"PROOOOOOOOOOOOOOOČ?!!!!!!!!" Akihiro byl u Minata a sekl. Dost pomalu. Dost mimo. Jeho meč spadl vedle Minata na zem a Akihiro se zhroutil na blonďáka.

"Vždycky jsem chtěl být jako normální děti. Jít ven. Hrát si. Dát si zmrzlinu. Být se svými bratry... Mít skutečnou rodinu.. Obejmout svého otce...Proč..? Já nechci být projekt 89...Chci..Já chci.. "
Akihiro se pomalu snesl k zemi. V jeho očích nebyla vidět žádná známka života.

Yoshiro

Yoshiro se chystal zaútočit, ale maskovaný muž se zasekl. Ohlédl se za sebe a chvíli tam hleděl. Potom se znovu obrátil k Yoshirovi. "Pro teď jsme skončili. Akihiro je mrtvý." Černovlasý maskáč zasunul meč do pochvy, otočil se a pomocí shunpa zmizel. Yoshiro tam ještě chvíli stál jako trotl. Pak ale deaktivoval bankai, který nejspíš vůbec nemusel používat. "Akihiro je mrtvý?" Docela ho zamrazilo v zádech. Minato byl nejspíš hodně silný, pokud dokázal Akihira zabít. Skutečně zabít... Yoshiro se ohlédl na Manon. Nevěděl, jestli za ní má jít. Cítil se špatně a navíc věděl, že určitě dostane facku...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Apr 08, 2013 8:14 pm

Minato

Minato chytil tělo Akihira, ve kterém vyhasínal život. Jestli se to tedy dalo nazvat životem, po jeho poslední větě. Projekt 89?! blesklo blonďákovi v mysli a přivřel oči. Donesl Akihira na zem, kde ho položil a pohlédl na něj. "Nikdy si nebyl méně než my, byl jsi rovnocenný soupeř, jen jsi byl na špatné straně hřiště," pronesl tiše a poklekl k nemu, lehce mu zavřel oči. "Jsi Akihiro a bylo mi ctí s tebou bojovat," pronesl ještě Minato a roztáhl křídlo. Za tohle musel někdo zaplatit. Jak se zdálo, byl Akihiro pouhou loutkou. Minato sebral jeho meč a prohlédl si ho. "Nebudeš zapomenut," hlesl a udělal něco, co by zřejmě nikdo nečekal. Pohltil čepel do sebe, jako kdyby byla jedna z jeho vlastních. Sice nemohl používat její sílu, ale mohl jí mít u sebe, jako součást deště mečů.
Nyní nezbývalo nic jiného nežli vzlétnout. Minato se rozletěl přímo do Karakury, aby podpořil Yoshira a Manon a zároveň, aby ukončil životy těch hajzlů, co tohle všechno prováděli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Apr 09, 2013 6:01 pm

Manon

Vypadalo to, že hlavní opruzák odešel, ale co všichni ti hollow okolo?? Manon se rychle rozhlédla, jestli jeho ústup znamená konec boje nebo jen konec vykecávání.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Apr 09, 2013 6:11 pm

Yoshiro

Minato po cestě pozabíjel stovky hollow. A to jen svým reiatsu. Když dorazil na místo, hollow se stahovali. Yoshiro sledoval Minata v bankaii, jak přistává kousek od něj. Zdálo se, že quincy Ishida bere svoji práci opravdu vážně, protože hollowy taky kosil po stovkách. Střílel neuvěřitelné množství šípů. Ačkoliv to bylo zvláštní a na Yoshirův vkus moc jednoduché, tuhle šarvátku vyhráli. Ale za jakou cenu? Celé město bylo v plamenech, polovina obyvatelstva Karakury byla mrtvá a dostali jen Ginjoua a Akihira. Dobře, Akihiro byl silný, ale ten maskáč s Yoshiakim byli daleko drsnější.
Yoshiro se rozhodl, že s hollow trochu pomůže. Začal shunpovat a ničil jednoho po druhém. Spoustě se jich bohužel podařilo utéct, což bylo rozhodně nepříjemné. V lidském světě byl teď výskyt obyvatelstva Hueco Mundo vyšší, než kdy dřív. Yoshiro věděl, že to takhle Seireitei nenechá a určitě budou jednat. Problém byl v tom, že nedávno na shinigami zaútočila armáda quincy, takže i kdyby do světa živých poslali nějaké shinigami, byli by to jen obyčejní členové divizí.
Minato ucítil únavu a jeho bankai zmizel. Jeho tělo na to nebylo zvyklé. Musel se šetřit. Yoshiro přistál vedle blonďáka a posadil se na zem.
Ishida se také zastavil nedaleko. Pozoroval Manon. Zdálo se, že jí chce něco říct.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Apr 09, 2013 6:16 pm

Manon

Když viděla, že o hollowy je postaráno, dobelhala se k nějaké trosce, která měla přijatelnou velikost na sezení. Když boj skončil, s konverzací nepospíchala. Nijak se nehrnula do toho, aby stanula tváří v tvář Yoshirovi. A po pravdě se jí nechtělo vůbec vstávat. Vedle začal postávat pan Ishida. Pokusila se na něj usmát a zahýkala:
"Děkuju za pomoc, Ishida-san, bez vás bych na tom byla asi mnohem hůř..." Stejně to vpadalo, že má něco na srdci, tak mu to usnadnila nějakou tou zdvořilostní frází.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Apr 09, 2013 6:19 pm

Minato

Minato se připojil ke svým přátelům a opřel se rukama do kolen, když jeho Bankai zmizel. "Uff... Akihiro je mrtvý, ukázalo se, že byl taktéž jen loutka... nebo spíše nějaký Projekt," vysvětlil rychle a podíval se na všechny. "Jak to šlo vám?" zeptal se. Hlavní bylo, že byli v pořádku. Dalšího mrtvého Yoshira fakt nepotřeboval, jednou to stačilo a jak se říkalo, opakovaný vtip není vtipem. "Pošle nám Soul Society nějaké posily nebo budeme ty přeživší zmetky dodělat sami? Ještě teď jich cítím po okolí dost," promluvil mírně neklidným hlasem. Nechtěl, aby zemřelo ještě více lidí než do teď.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Apr 11, 2013 4:36 pm

Kyoya

Šneččí taktika byla zajímavá, problém byl ten, že už jsem nemohl vytvořit žádnou ulitu... takže asi nezbývalo, než se útoku postavit čelem. Sice jsem na vteřinku ztratil cíl z očí, protože jsem si nutně musel říhnout, ale ihned jsem se připravil. Změň tvar i barvu, Gree!. Po čepeli se rozlily reliéfy a průsvitná koule na konci se ihned zabarvila do sytě modré barvy. Neměl jsem chuť uhýbat, reliéfy modře zasvítily a já se vrhl do protiútoku. Tak teď se uvidí, zda tohle všechno k něčemu bylo... ušklíbl jsem se. Cítil jsem sice změnu, otázkou bylo, zda je dostatečná na to, abych mohl soupeřit s jednou z těchlech super silných magorů. Gree se zableskl vzduchem, jak jsem se pokusil zablokovat její útok...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue May 07, 2013 2:15 pm

Ishida

"V pořádku," odpověděl Manon a chvíli si jí prohlížel. "Předpokládám, že vy budete z Yozorovy rodiny, že ano? Moc čistokrevných quincy už nežije." Ishida ucítil bolest v zádech a musel se posadit na zem. "Ti shinigami jsou vaši přátelé? Myslím, že kdyby nepřišli na pomoc, měli bychom vážné problémy."

Yoshiro

Podíval se na svoji pravou ruku. Stékala mu po ní krev a Yoshiro neměl nejmenší tušení, kdy k tomu zranění přišel. Najednou ho hrozně začala bolet hlava. Před očima se mu zamlžilo a Minato měl za pár chvil co chytat. Pokud Yoshira nechytil, bělovlas spadl na zem.

MEZITÍM

Král duší odpočíval ve svém křesle, nahý. Uslyšel několik tichých kroků. Normální člověk by si ani nevšiml, že za ním někdo je. Král duší ale věděl, "synu."
"Otče, zdravím tě."
"Copak tu chceš, Yoshiaki?" zeptal se Horox a otočil se.
Yoshiaki se posadil na bar a nalil si sklenici whiskey, která tam zůstala po Minatovi. "Měl jsem jistou práci v jednom bezvýznamném lidském městě a někdo mi při tom dělal potíže. Když jsem je viděl, napadlo mě, že bys v tom mohl mít prsty."
Horox ucítil, jak mu po tváři stekla kapka potu. Nastalo hrobové ticho.
Najednou se v místnosti zablesklo a letěly proti sobě dva Byakuraie o velikosti mrakodrapu. Když se srazily, z budovy krále nic nezůstalo. "Zesílil jsi." Horox byl zaskočen. Nenapadlo by ho, že Yoshiaki by tohle ustál. Dřív ne.
Yoshiaki se jen zasmál, "ať už uděláš cokoliv, nebude to mít žádný vliv. Ti frackové nemají žádnou šanci. Brána do nového světa bude otevřena."
Král duší kolem sebe vytvořil zvláštní bariéru. Yoshiaki tasil zanpakuto, "Veď, Aresi!"
Král ucítil, jak se bariéra trhá. Poté i jeho nohy, levá ruka... Pravou rukou, která mu ještě zbývala nakreslil podivný obraz ve vzduchu.

Kyoya upadl do bezvědomí těsně před tím, než se mu podařilo vyblokovat útok Robin. Robin sledovala, jak jeho tělo spadlo k zemi a poté si všimla, že se všechno okolí rozplývá...
Kisuke se probral ze své smrti, aby následně znovu upadl do bezvědomí. Minato upadl do bezvědomí hned po Yoshirovi a Manon také.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue May 07, 2013 2:24 pm

Minato

Minato samozřejmě Yoshira chytil, proč by to taky nedělal. Problém byl, že ani on nebyl už zrovna dvakrát při plné síle, takže během chytání šel do podřepu a Yoshira lehce položil na zem. Sám u něj zůstal dřepět. Popravdě, doufal, že byl bělovlasý pouze vyšťavený z té bitky a že mu nebylo nic vážnějšího. Jenže, problém byl ten, že než to stihnul vlastně zjistit, tak sám upadl na záda, do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola pátá - Tunel na konci světla
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: