PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 9:55 pm

Yoshiro

Usmál se a přikývl.

Den č. 37

Yoshiro letěl vzduchem za doprovodu několika ohnivých koulí přímo proti Minatovi. Celé okolí bylo zdevastované z jejich dosavadního bojování. Už tu spolu byli víc jak měsíc, takže se ani nebylo čemu divit. Postavte proti sobě dva nasraný shinigami, kteří se rozhodně nechtějí držet zpátky.
Yoshiro dopadl. Byl si ale jistý, že Minata netrefil. Za tu dobu už se naučili číst navzájem pohyby toho druhého. Bělovlas si byl téměř jistý tím, že je Minato připravený na trénink bankaie.

Raiden

"Uklidni se a kousni si, ten sendvič tě opraví," řekl a sám se zakousl. Pokud si Kyoya ukousl kousek sendviče, ucítil, jak se mu znovu navrací všechna doposud ztracená síla a také cítil, jak se uzdravují všechny rány, které v souboji utrpěl. "S tím sochařem ale souhlasím." Řekl posměšně.
"A ano, byl to trénink. Byl jsi vystaven zátěži, kterou jsi nikdy dřív nezažil a přežil jsi. Věř mi, jsi teď lepší, než když jsme spolu začínali. Kapacita tvé duševní energie se zvýšila. Což jsi tak nějak sám ukázal, když jsi jí všechnu naráz vypustil."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 10:06 pm

Minato

Minato se ušklíbl, nahodil Shunpo a hravě vykličkoval. Tohle už začínalo být trochu z nudnějšího soudku, ale vzhledem k tomu, že už bojovali takovou dobu, se nedalo divit, že se již dokázali vyhnout ještě před tím, než vlastně udeřili. Minato se pro teď zastavil na zemi a pohlédl na svojí zanpakuto. "Byakurai!" hlesl a namířil bleskový paprsek na Yoshira. Chtělo to něco na oživení jejích souboje. Minatovi teď stačilo, aby sledoval stuhu a Yoshirovu mysl nahlodával představou poníků a nemusel se bát žádného většího zranění.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 10:21 pm

Yoshiro - den č. 37

Yoshiro se majestátně postavil. Nutno podotknout, že ani jeden ze zúčastněných toho na sobě teď moc neměl, slečny. Oba dva byli dotrhaní a byli rádi, když měli schovaná ta nejdůležitější místa na těle. Byakurai letěl přímo na Yoshira. On ale neuhnul. Místo toho se rukou mávl proti němu a odrazil ho někam pryč. Rozhodně se snažil o to, aby to vypadalo efektně. Samozřejmě to nebylo nic příjemného. Ono totiž odrážení blesku rukou nepatří zrovna mezi činnosti, které by si lidé mohli dovolit. Yoshiro to ale sám bral jako trénink a potřeboval zvýšit svoji obranu.
Yoshiro se rozvášněně zasmál a vyrazil kupředu proti Minatovi. Nijak rychle, spíš ráznou a sebejistou chůzí. Oběma rukama chytil rukojeť meče a začal na Minata útočit silnými seky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 19, 2013 10:26 pm

Kyoya

Pro jistotu jsem si přejel rukou po tváři, zda mi tam nezůstala nějaká odporná jizva. Pak jsem se rozhlédl kolem. "Paráda... jsem opravdu nadšen z toho, že můžu omylem dělat údolí s kovadlinou. To mi totiž hrozně pomůže v boji. A přesvědšil jsem se, že v tomhle světě se jen bojuje. Naivně jsem si myslel, že svoje schopnosti budu moci využít kreativně, ale není tomu tak. " řekl jsem trochu naštvaně. "Taky nevím, k čemu mi je víc energie, když jí nemám jak využít. Mám akorát drahej měřič nálady a evidentně umím nechtí dělat údolí... to všem pomůže..." řekl jsem a rozhlédl se s naštvaným výrazem, který jasně dával najevo, že mi to přišlo jako totálně ztráta času
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 20, 2013 3:46 pm

Minato

Minato se usmál, když Yoshiro opět odrazil jeho útok rukou. Docela se divil, že mu ty ruce ještě drželi pohromadě. Ale zdálo se, že chtěl stále pokračovat, protože se k němu začal přesouvat s úmyslem ho naplátkovat údery na blízko. Nyní jen Minato musel doufat, že během toho nepoužije nějakou tu ohnivou frajeřinku, jelikož to by se mu zrovna moc nelíbilo. Sám se chopil meče jednou rukou a provedl několik úskoků, následně provedl táhlý útok zespodu, aby vyrušil jeden sek a udělal si trochu prostoru. Hned na to otočil zanpakuto v dlani, takže se ostří objevilo na druhé straně než bylo původně a provedl sek, který měl přejet přes Yoshirovu hruď. Mírně se uchechtl. "Víš, kdo byl mistrem japonska před 4řmi lety v Kendu a Kenjutsu?" zeptal se ho s mírným úsměvem a skokem se odpoutal od svého protivníka. Jelikož to Yoshiro chtěl brát nejspíše ostře, zvolil tedy taktéž obouruční způsob boje a přešel do těžkopádného, silového souboje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 20, 2013 4:10 pm

Raiden

Napřáhl se a mázl Kyoyu tvrdou rukojetí svého meče po hlavě. "Přestaň si stěžovat, když jsi ještě neviděl výsledky ve skutečném boji." Kyoyovy výlevy mu očividně lezly na nervy, "uvědom si, jak důležité je mít vysokou kapacitu duševní energie. Čím vyšší je, tím silnějším útokům je tvoje tělo schopno odolat. A nejen to. V duševním světě je ten, kdo má vysokou hladinu reiatsu, výš postaven v pomyslném potravinovém řetězci. Je to atribut, který z těla shinigamiho vyzařuje jako první. Ti největší mistři dokáží svoji duševní energii kontrolovat natolik, že ani nejde poznat, že jí disponují. Kapacita tvé duševní nádrže byla navýšena dost drastickým způsobem, takže na to tvoje tělo zareagovalo tak, jak zareagovalo. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaký tvůj útok, ale když jsem viděl tohle všechno, tak mi to došlo."

Yoshiro - den č. 37

Yoshiro se jen tak tak vyhnul Minatově útoku a okamžitě se vrhl do přetlačované, "a víš, kdo se během posledních pěti let stal kapitánem desáté divize Gotei 13?" Od mečů se zajiskřilo a Yoshiro uskočil dozadu. Yoshiro teď Minata sledoval jiným pohledem, trochu nervozním. Rozhodně to šlo poznat.
"Nakamuro-kun," oslovil blonďáka, "viděl jsi Manon?" zeptal se a párkrát zamrkal. Na tuhle otázku se Minata chtěl zeptat už před 37 dny, ale neodhodlal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 20, 2013 4:30 pm

Minato

Minato odskočil do zadu a prohlédl si Yoshira. Mírně se opřel o zanpakuto a kývl hlavou. "Viděl, asi tak dvě hodiny před tím, než mi Yoshiaki zrušil barák. Vypadala dobře. Podle všeho zakopala Akihira," přiznal mu a usmál se. "Takže se neboj, určitě je teď v pohodě. Jen je trochu v rozporu se svým otcem, avšak důvod neznám. Asi jde o nějakou interní rodinnou záležitost," dodal pak ještě a sledoval Yoshiho reakce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 20, 2013 5:46 pm

Kyoya

Zrovna ve chvíli, kdy jsem byl potěšen tím, že nemám hnusnou jizvu mě ten idiot přetáhl po hlavě. Čímž dosáhl nejen toho, že mě rozcuchal, ale taky mě dopálil. Vrozený reflex způsobil, že můj loket vyletěl proti jeho oku. Z těch jeho keců jsem moc nepochopil ale popravdě mě to zase tak moc nezajímalo. Před očima jsem měl hvězdičky a asi jsem se kvůli tomu pitomci kousl do jazyka a to nebylo vůbec nic příjemného. Já mu ukážu potravní řetězec, blbcovi...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 20, 2013 6:05 pm

Manon

"Protože je málo podpovrchové vody," odpověděla pejskovi na otázku, které nerozuměla, a proto její odpověď nedávala vůbec smysl. Potom si spokojeně oddechla. Konečně klid a mír! Drbala a hladila střídavě všechna zvířata, která měla na dosah rukou, a cítila se vyrovnána se sebou i se svým okolím. Na nic nemyslela a jenom odpočívala. Věděla, že moc takových příležitostí se jí nejspíš už v blízké době nenaskytne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 20, 2013 6:52 pm

Kisuke

Takže Kisuke umrel. Jeho posledné myšlienky boli venované tomu že Aka je samoľúby hajzel ktorý je ešte k tomu aj idiot a debil. A má úchylné vlasy. Ževraj má jeho plné zuby? On mal plné zuby Aku... najradšej by ho zabil ale to samozrejme nešlo, takže umrel.
Kisuke sa prebral v nejakom divnom svete plnom chodiacich mŕtvol... Super, som mŕtvy... pomyslel si. AKA, KEĎ UMRIEŠ, ZABIJEM ŤA, TY HAJZEL!! zavolal do prázdnoty naštvane. Samozrejme že sa mu nedostalo žiadnej odpovede... Uh, no čo, možno bolo načase aby som konečne umrel. Aspoň nemusím platiť dane... skúsil sa na to pozrieť z lepśej stránky. Je to tu ale omnoho menej... živé než som čakal.
Vtedy doňho vrazil a zistil že to bola jeho matka. Prvá reakcia bola šťastie, ale keď jaksi nereagovala, tak mu nalada opäť klesla. Ok, tu niečo nesedí, prečo som jediný čo nie je... jak sa tomu nadáva... bez duśe? Wait, ak sú toto duše, jak môžu byť bez duše... To je blbosť toto...
Rozhodol sa že zatiaľ bude nasledovať svoju matku, keďže nemal na práci nič lepšie... A popri tom skúšal použiť nejak reiatsu, alebo niečo spraviť... Použiť proste svoje schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 20, 2013 7:04 pm

Yoshiro

Usmál se a přikývl, "To je dobře, díky, Nakamuro-kun." Yoshiro se hned cítil lépe, když věděl, že je na tom Manon dobře. "Još!" očistil si pravou rukou odhalené levé rameno, k němuž se přilepil konec stuhy, která se před chvíli omotala kolem Yoshirovy levé ruky. "Jdeme na to!" Použil shunpo a zaútočil na Minata.

Raiden

Raiden se Kyoyu chystal zabít, protože mu dal do oka ve chvíli, kdy se snažil jíst svou svačinu a ta mu kvůli tomu spadla na zem. V jeho vraždění mu však zabránil pravidelný dupot, který se každou sekundou zesiloval. Ze stínu jedné skály se vynořila ženská postava, "Raidene," oslovila Kyoyova dosavadního trenéra a zastavila se. "Robin," přikývl na pozdrav Raiden a pokrčil rameny, protože nevěděl, co tu dělá.
"Přišla jsem si pro něj," odpověděla na jeho pokrčení jedovatě a probodla Kyoyu pohledem.
"Aha, tak.. Tak hodně štěstí, Kyoyo," řekl Raiden a zmizel jako by mu hořel koudel u prdele. Robin se zákeřně usmála.

Manon

Všechno bylo tak krásně idylické, že z toho Manon brzo usnula. Všechna zvířátka si kolem ní lehla a hřála jí. Zvířátka jsou ňuňu.

Kisuke

Kisuke brzo pochopil, že hrát si tu se svým reiatsu nebyl zrovna moudrý nápad. Všichni ti zombies se na něj otočili a zamířili k němu. Jejich výrazy se změnily. Kisuke byl dost zkušený shinigami na to, aby poznal, kdy ho chce někdo zabít. Pokud se pokusil nahmatat zanpakuto, zjístil, že jí nemá. Pokud se pokusil použít kido nebo hollow síly, tak došlo k dalšímu zjíštění! Také je postrádal. Teď se mohl spolehnout jen sám na sebe.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: