PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 9:13 pm

Minato

Minato se taktéž usmál na otce. Byl rád, že ve svém otci vzbudil pocit hrdosti. Aspoň nějak si musel napravit reputaci, kterou ztratil, když zostudil rodinu a nechal si vzít schopnosti od toho jiného. Vše se zdálo být v pořádku a Minato se již chystal vklouznout zpět do svého těla, když v tom ho otec odpálil kamsi na stranu. V té chvili se taktéž začal bortit strop. Jak to sakra bylo možné?! Ten strop vydržel stovky let. Byl to silný kámen odolávající reiatsu, posílen podivnou barierou a ještě k tomu v devatenáctém století vyztužen betonem pro případ bombového útoku. A teď prasknul tak snadno. Minato cítil strach a to vskutku po dlouhé době. Byl doslova přimražen k zemi a musel být ochráněn vlastním otcem. Ani na vyvolání Shikaie se nezmohl, natož na vytažení katany. Ze všech sil se totiž snažil ovládnout třas, který ho momentálně ovládal.
Náhle... jeho otec byl probodnut zanpakuto toho šmejda. Černovlasého šmejda,, pro přesné pospání. Jenže... otec nemohl být poražen! Byl na to moc silný! Ale teď tam byl probodnut mečem.
Minato ani nevěděl jak, ale nenávist k tomu hajzlovi mu donutila se zvednout ze země. Stále se třásl, ale nehodlal sledovat to, jak jeho vlastní otec umíral. Stačilo mu to při Yoshirovi. nemohl dopustit, aby se to opakovalo!
"Nakamura Minato... a okamžitě pusť mého otce nebo tu chcípneš jako pes!" vykoktal ze sebe bloňdatý shinigami a z jeho těla se začalo pozvolna uvolňovat Reiatsu, které však nemohlo konkurovat jeho nepříteli. Musel bojovat. MUSEL! Jenže měl takový strach, jako v životě ne. V tu chvíli si vzpomněl na slova dědečka., že mít strach nebylo nic špatného. Strach tu byl od toho, aby se překonal. Takovou ideologii vyznával od té doby co získal takovou moc. Tu samou měl i jeho otec a všichni předkové. Nemohl se dívat na to jak tu umíral. Stačilo, že přišel o matku. Ne, takhle to být nemohlo. Hledal sílu, vlastní sílu. Vzpomněl si na fullbring, který kdysi vlastnil. Byl jím on sám. Musel tedy přestat hledat sílu u jiných, ale musel jí najít v sobě. A ve své zanpakuto. Přivřel tedy očí a promluvil v myšlenkách: Shichiseikene, dávám ti veškerou svojí sílu, použíj jí a pomož mému otci... Byla to trochu zoufalá žádost, ale jeho zanpakuto byla jeho jediným spojencem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 9:27 pm

Manon

Kočičí předení bylo najednou přerušeno hlasitým štěkotem dvou čivavých vlků, kteří běželi k Manon. Byli to Trhač a Godzilla! Přežili a našli si zpět cestu k vůdkyni své smečky, kterou Manon bezpochyby byla. Vrtěli ocásky a jazyky jim vlály až k ocasům. Když ale uviděli kočky, které se po Manon válely, zastavili si a začali vrčet. Kočky se naježily.

Sojiro

"Nakamura Minato," zopakoval černovlasý muž v kabátu po tom, co otočil zanpakuto, kterou probodl Sojira. Sojirovi z úst vytekl pramen krve. Otec se ještě jednou podíval na svého syna a usmál se. "Kéž bych s tebou mohl strávit více času, synu. Vždycky tě budu milovat," pomyslel si, ale jeho pohled to v podstatě říkal nahlas. Černovlas svůj meč vytáhl a Sojiro se složil k zemi. Celá zanpakuto byla od krve. "Asi bych se měl představit. Bylo by to neslušné, když jsi se představil, chlapče," řekl slizkým hlasem a svojí volnou rukou si spravil účes tak, aby mu pramínky vlasů nepadaly do obličeje, "Ruyichi Yoshiaki," řekl mrazivě.
Mezitím se Minatovi zatemnilo před očima, všude bylo černo. Jako by úplně zmizel ze světa, který znal. Zabil ho snad Yoshiaki a tohle je nějaký přechod do světa mrtvých? Počkat, v dálce někdo byl. Postava. Ženská postava v brnění, která se pomalu otáčela k Minatovi a přibližovala se. Byla to jeho zanpakuto! A sundávala si helmu, "Minato," oslovila blonďáka slabým hlasem.
Minato ucítil mrazivý pocit. Byl téměř tři metry od své zanpakuto a díval se jí přímo do očí, nebyl pochyb, poznal v ní svoji matku. Usmívala se a něco říkala, ale Minato to neslyšel. Jako by bylo celé okolí dokonale odizolované od jakéhokoliv zvuku.
Minato se najednou probral a spatřil před sebou Yoshiakiho. Celé Minatovo tělo obklopilo elektrizující stříbrnomodré reiryoku.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 9:46 pm

Minato

"NEEEEEEEE!" vydralo se z Minatových úst když viděl padnout svého otce. Jeho pohled byl dostačující. Z očích mladého shinigami začali téct slzy. Přišel o poslední část rodiny, kterou měl. A ještě k tomu to udělal příbuzný Yoshira! Odhadoval, že podle jména to byl Yoshirův a Kisukeho otec a věděl, že s ním moc nevycházeli. Aspoň je nebude mrzet, že ho chladnokrevně zabije, tak jak to udělal jeho otci.
Avšak, než stihl cokoliv udělat, ponořil se do hlubin své duše. Do temnoty. Měl to být konec? Dostal snad i jeho? Avšak, než to zjistil, objevila se před ním žena v brnění. Jeho zanpakuto? Vyslišela jeho prosby a přišla na pomoc? Nemohl však tušit, co příjde v dalších okamžicích. Poprvé za tu dobu odložila helmu. Z pod ní vyklouzli vlasy. Vlasy, které viděl ve snech o minulosti. A na fotkách. Jeho matka! Natáhl k ní ruku. Mluvila na něj, ale on neslyšel. Něco to blokovalo. Viděl jí. Promluvila na něj! Jeho krev, ta která mu darovala život se jistou formou vrátila, aby mu pomohla. Náhle se vrátil do reality...
Celé jeho tělo hrálo energií. Ano, jak mohl zapomenout. Jeho zanpakuto vládla nebeským energiím. A mezi ně patřil i blesk. Celé jeho tělo teď elektrizovalo a cítil ve svých rukou moc, která si zasloužila být použitá. "Budeš souzen sedmi hvězdami! Shichiseiken!" hlesl a jeho zanpakuto zmizela v obří rychlosti. Nebyl čas vyvolávávat jakékoliv slabé zbraně. Musel jít do toho naplno hned od začátku. Pozvedl ruku. Objevila se pečeť. V jeho dlani se začala formovat energie, získala tvar meče.
"Za tohle... mi zaplatíš!" vyhrkl a otřel si slzy, které mu ještě do teď kapali z očí. Pozvedl meč a vyšel vstříct svému protivníkovi. Musel se dostat blíž, aby si byl jistý, že jeho nejsilnější útok výjde. Měl jen jednu šanci ho použít. Sedmá hvězda odhalovala svojí tvář.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 10:01 pm


Elektrizující energie pulzovala Minatovým tělem. Cítil, jak mu brní každičký kousek tělo, ale také cítil neuvěřitelnou sílu, kterou teď oplýval. Každičká sekunda, kterou Minato ve svém životě věnoval tréninku se teď vystavovala v plné kráse a chtěla ukázat, že za to stála. Meč, který se mu objevil v ruce zářil stejnou elektrizující energií jako zbytek jeho těla. Obě Minatovy oči doslova elektrizovaly.
Yoshiaki byl příjemně zaskočen, něco takového nikdy v životě neviděl. Fascinovaně hleděl na to, jak se celé okolí kolem Minata doslova trhá pod náporem duševní energie, která z jeho těla vyzařovala. Yoshiaki natáhl ruku, aby kus té energie sevřel v ruce, "nikdy dřív jsem neviděl duševní energii, která by měla něco jako fyzickou formu, jsi vážně něco, Minato," poznamenal a sekl za sebe svým mečem, čímž za sebou udělal menší kráter.
Minato si mohl všimnout, že síla, ke které přišel mu dovoluje pohybovat se neuvěřitelně rychle. Jakmile se dostal k Yoshiakimu a jejich meče se střetly, celý komplex se rozzářil a dům Nakamurových se ztratil v mohutné modré explozi, kterou viděli až v Karakuře.
Uprostřed oné exploze se přetlačovala bojující dvojice, "tohle bych od tebe opravdu nečekal, Minato-kun!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 10:20 pm

Minato

Síla, kterou nyní Minato disponoval byla větší, než jakou kdy vládl. Takže se nemohl divit, že jejích rodinné sídlo vybouchlo takovou rychlostí, jakou se nyní mohl pohybovat. To byl další zásek do jeho duše. Žil tu od dětství. Ale bohužel to bylo nejspíše nezbytné k poražení toho šmejda. "Jsem plný překvapení," hlesl na odpověď a pokračoval v nelítosné řežbě mečem. Připadal si jako řezník, kterému pouze praseutíkalo před dopadením. Ale nemělo šanci. Jiskry odletovali od mečů, duchovní síla stoupala, všechno se zdálo být tak zvlááštní. Ale to ještě nepřišlo velké finále. Minato se soustředil. Zkloubil svojí sílu, podobu svého meče a své bojové umění a snažil se svého protivníka zatlačit, co možná nejvíce.
"A to ještě není vše," hlesl Minato pln soustředění a vytušil svojí šanci. Jeho Reiatsu se hlo dopředu a ucítil, jak kdyby jeho ruku vedl někdo jiný. Nad ním se zhmotnila duše jeho zanpakuto a zároveň jeho matko. Formovalo jí toto hmotné Reiatsu. Ta pozvedla čepel a prudce sekla. Z úst jejího syna se ozval název tohoto útoku: "Tenrin Ogi: Ginren Bakutenjin!" [Tajná technika nebeského kruhu: Stříbrný lotus - Explodující nebeské ostří] V tu chvíli se z čepele uvolnila tak masivní vlna energie složené ze síly hvězd, nicoty, nebes a elektřiny, že to ani sám Minato nikdy neviděl a celá tato masivní vlna mířila na Yoshiakiho. Trochu problém byl, že svojí silou a velikostí mohl tento útok prolítnout až mezi ulice Karakury. Ale to bylo Minatovi poměrně fuk. Následky bude řešit až po bitvě. Když útok trochu odezněl, stále svíral v ruce zvláštní formu meče, ale věděl, že tento útok již nemohl použít. Tak toto byla jeho síla když se probudila k životu. Zhmotnila jeho duševní energii, která mohla podpořit útoky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 10:34 pm

Yoshiaki

Minato byl vskutku pořádný oříšek. Yoshiaki se po dlouhé době cítil napjatě, musel vykrývat silné a rychlé údery a dávat si pozor, aby s Minatem neztratil krok, nechtěl totiž přijít o svůj kabát.
Yoshiakiho zvědavost ale neměla hranice, a tak se rozhodl, že udělá maličkou, nepatrnou chybičku, aby pořádně prozkoumal Minatovy schopnosti. Velmi příjemně ho překvapilo to, že Minato tu chybku postřehl a dokázal celý boj obrátit ve svůj prospěch. Yoshiaki se chystal do útoku, ale byl zastaven obří ničivou vlnou, kterou po něm Minato vystřelil. Yoshiaki svoji zanpakuto chytil do obou rukou a nastavil jí před sebe jako štít. Vlna ho smetla a celé okolí bylo opět ozářeno, takže Minato chvíli nic neviděl. Jakmile světlo ustálo, Minato viděl jen zvednutý prach a štěrk, který poletoval vzduchem. Všude kolem zavládlo hrobové ticho, ve kterém by bylo slyšet spadnutí špendlíku. Ozvalo se tleskání, "výborně, Minato, výborně," ozval se radostný hlas psychopatického otce bratrů Yoshira a Kisukeho. "Byl by jsi skvělým přírůstkem do naší malé skupiny, máš neuvěřitelný potenciál, to se ti musí nechat," Yoshiaki vyšel z mračen prachu, nezraněný, avšak s roztrhaným kabátem. Minato cítil, že síla, kterou mu půjčila jeho zanpakuto, vyprchává.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 10:43 pm

Minato

Sledoval tu show co si tu ti dva vytvořili a tiše doufal, že jeho útok zprovodí toho zmetka ze světa. Bohužel ho příliš podcenil. Yoshiaki se objevil celý. Pouze jeho kabát byl na hadry. A Minato byl na hadry taktéž. Dal do toho útoku vše co mohl, ale ani to nestačilo, aby to toho chlapa sejmulo. Jeho energetický meč se pozvolna rozkládal. Zbývali mu už jen chrániče na rukou, poslední známka toho, že jeho Shikai byl ještě stále aktivní. Oddechoval a poslouchal to, co mu ten chlápek říkal. Skvělým přírůstkem? Potom, co mu zabil otce? No, to asi těžko. "Jo, nad tím by se dalo uvažovat. Jenže to má jeden háček. Do té skupiny bych šel pouze v případě, že vaše mrtvola bude proklána mým mečem s ujištěním, že se již nevrátíte v žádné formě," odpověděl chladným tónem a narovnal se. Bohužel, teď již neměl šanci jak klást odpor. Stále byl proti němu žalostně slabý. Probodával ho pohledem a čekal na jeho další krok. Stále měl v záloze jeden meč, který toho dne ještě neukázal. Jenže ten mu byl nyní k ničemu. Ani jedna ze šesti základních hvězd nesahala k síle té sedmé, kterou teď uvolnil. Co se dalo dělat, nejspíše přišel konec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 10:52 pm

Yoshiaki

"Tak já už půjdu," řekl a jeho zanpakuto zmizela v záři rudé záře, "přišel jsem jen dokončit nevyřízenou záležitost s tvým otcem a už tak jsem se zdržel." Yoshiaki e otočil, zamával a pomalu kráčel pryč. Jako by se vůbec nic nestalo. Nechal tam Minata samotného, uprostřed trosek celého jeho doposud uplynulého života. Vše zničeno v jeden den. V den, kdy se vrátil domů.
Z dálky byly slyšet sirény, policie, hasiči a sanitka byly na cestě. Yoshiaki byl pryč. Sojiro byl pryč. Jeho tělo bylo k nenalezení, stejně tak i Minatovo, zřejmě bylo zničeno při té obrovské explozi.
Zvuk sirén byl čím dál víc hlasitější. Najednou se před Minatem otevřela podivná brána. Nikdo z ní ale nevyšel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 11:00 pm

Minato

Tak dělal si z něj ten blázen srandu? Teď si jen tak odkráčel?! A nevyřízené účty s otcem. No, to bylo fakt skvělé. Dům v háji, otec rozprášen... když v tom padli Minatovi oči do míst, kde byla kuchyň. Jeho tělo... bylo taky v háji! Trosky domu všude okolo. Otcova kreditka nejspíše taky. On bude prohlášen za mrtvého a kdo pak asi zařídí opravu domu?! Nezbývalo tedy nic jiného. Musel vypátrat ty, co to všechno zpískali a nakopat jim zadnice.
Ještě než se rozhodl, zdali půjde někam pryč nebo něco podobného, otevřela se před ním brána do neznáma. Chvíli jí sledoval, s rukou na zanpakuto, která se vrátila do normálního stavu. Nikdo nevyšel ven. Zbývalo tedy jediné. Musel dovnitř on. Vždyť neměl co ztratit. Avšak, ještě než odešel do brány, dostal se shunpem k jednomu kamenu, který stál kdysi na okraji jejích sídla. Byl to šutr pěkně starý. A naštěstí přežil. Minato pozvedl ruku a z ní vytryskla blesková čepel udržovaného byakuraie. Do kamene vyryl toto: 'Nakamura Sojiro, muž, co věděl k čemu jsou spodky'. Chvíli na tento kámen hleděl. Otci by se to určitě líbilo. Občas měli podobný smysl pro humor. A i když se část života téměř nebavili, v posledních letech si k sobě našli cestu a byli otec a syn. Rodina. Kolem Minata se mírně zajiskřilo a z jeho očí odkápla slza. Pak zmizel v oné podivné bráně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 11:08 pm

> Minato

V momentě, kdy vlezl do oné brány se mu stejně jako předtím, zatmělo před očima. Tentokrát si ale byl jistý, že není v bezvědomí, naopak, byl plně při vědomí. Chvíli to trvalo, než se všechno znovu vybarvilo a nabralo tvar. Nejdříve Minata pořádně zabolela hlava, a pak ho oslepilo světlo. Když se všechno uklidnilo, uviděl před sebou vířivku a v ní černovlasého chlapíka s krátkým upraveným strništěm, "Nakamura Minato," oslovil blonďáka a usmál se, "než začneš hysterčit, mrzí mě to s tvým tátou, byl to dobrý chlapík," řekl jen a luskl prsty. Minato byl najednou nahý a ve stejné vířivce jako černovlas. "Jsem král duší," představil se, "ale můžeš mi říkat Horox."
Vypadalo to tu jako v nějakém domku na pláži, jedna stěna byla kompletně prosklená s dokonalým výhledem ven. Obrovská kuchyně s barem, plazmová televize. Král duší se měl dobře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 11:22 pm

Minato

Když se dostal ven z té podivné brány, myslel si, že musel někde upadnout, protože tohle snad nebyla realita. Čekal snad všechno, jen ne tohle. Vířivka, chlápek... nejspíše nahý. A on byl najednou taky nahý!!! Hej, co to sakra bylo. Nepřišel se vykoupat! Nebo možná ano? No, to bylo fuk. Ten šašek si myslel, že je král. Oni shinigami měli nějakého krále? I to bylo možné. Minato nic neříkal, pouze si prohlížel místo kde byl. "Hmm... můžu dostat panáka?" pronesl pokud možno klidným hlasem a ukázal na bar.
Jestli bylo jeho žádosti vyslyšeno, kopl to do sebe na ex a až pak se posadil do výřivky. Pohled směroval na Horoxe. "Fajn... tak... řekněme... kde to sakra jsem? Co jste sakra vy? A kolik platíte za nájem takovéhohle domku?" zeptal se vyrovnaně, avšak stále dost překvapeně. Pokud panáka nedostal, zeptal se i tak. Tenhle den byl vskutku plný překvapení. Otázku typu 'od kud znáte mého otce' si raději nechal na později.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 11:30 pm

Horox

Minato si pro panáka chodit nemusel, Horox totiž luskl prsty a blonďákovi se v ruce objevil panák nejlepší whiskey. Král nebyl vůbec překvapený z toho, že má Minato plno otázek, ostatně, už si na to stačil zvyknout během toho, co tu měl Kyoyou, Kisukeho a Yoshira. Jen zvedl pravou ruku se vztyčeným ukazováčkem, "klid, Minato," řekl mile a opřel se, "všechno se včas dozvíš, nejdříve, jsi v královském paláci v Soul Society. Jsi první člověk, kterému jsem otevřel bránu, tak si toho trochu važ, za druhé, jak už jsem řekl, jsem král duší, dalo by se říct, že jsem nejmoudřejší a nejstarší bytost na světě." Na poslední otázku už neodpověděl, aspoň si myslel, že už to není potřeba. "A rovnou ti odpovím na otázku: co po mě chcete. Chci ti pomoct," odpověděl prostě. "Myslím, že Ruyichi Yoshiakiho už znáš. Je to můj žák, pravděpodobně nejsilnější shinigami, kterého můžeš potkat. Už jsem o tom nedávno mluvil a hrozně nerad se opakuju, takže to prostě shrnu. Je to hajzl a je potřeba ho zabít. Dávám dohromady tým, co to dokáže. A chci tě v něm."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 11:39 pm

Minato

Jo, takovýhle luskací mechanizmus by se mu taky líbil. Škoda, že to neuměl. Každopádně, zklidnil se a poslouchal co mu ten chlápek říkal. Mluvil vcelku obezřetně a stručně. Nejspíše očekával s dalšími otázkami, ale Minato, který to musel postupně vstřebat se jen zamyslel a nakonec prohlásil: "Tak to si dám ještě jednoho," a zamával skleničkou.
Tohle bylo trochu moc, ale když se mu odhalila aspoň část pravdy, pokýval hlavou. Přítomnost v tomto týmu se mu zamlouvala mnohem víc. Jo, to by šlo. "Dobře, děkuji, že jste mě sem pozval. I když teď už nejsem člověk. Moje tělo a všechen hmotný majetek se odpařil. Zůstalo jen mé Shinigamijské já. A co se týká toho chlapa... chci být ten, co ho naporcuje. Dlužím mu to," dořekl klidně a upíjel, pokud měl co.
"Tak, teď k organizační stránce. Mám tu pár bodů, které ještě potřebuji osvětlit, tak se prosím nezlobte. Nejsem zrovna znalec shinigami, vše co mám jsem získal sledováním a vlastním tréninkem. Takže ... kde začít. Jaktože znáte mého otce, proč se moje máma stala mojí zanpakuto, kdo další bude v tom týmu a jak dlouho bude trvat než zesílím na potřebnou úroveň. Nejspíše jste viděl, co jsem tam dole provedl. Jenže jemu to jen roztrhalo hadry. Pokud to byl váš žák, možná byste mě dokázal dostat na stejnou úroveň jako je on. Navíc, řekl jste, že je Shinigami. V mé krvi je však něco navíc, možná to pomůže," řekl klidně a požádal ještě o jednu skleničku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 11:48 pm

Horox

Luskl prsty a Minatovi se dolil panák. Horox si vyslechl všechno, co měl mladík na srdci a s hlasitým hmm se nad tím zamyslel, "vím, že mě asi budeš nenávidět, ale já bych si potřeboval jít zdřímnout. Nejlepší bude, když půjdeš rovnou trénovat a večer si o tom všem pořádně promluvíme u jídla," jakmile zmínil jídlo, Minato si uvědomil, že má hlad, což bylo divné vzhledem k faktu, že byl v duchovní formě.
"Připravil jsem si pro tebe speciální trénink, který by tě měl dostat minimálně na takovou úroveň s jakou jsi dnes bojoval," znovu luskl prsty. Oba byli venku z vířivky a oblečení. Minato měl na sobě zvláštní chladící brnění, zřejmě dárek od krále duší. "To budeš potřebovat," ukázal na bílé brnění a usmíval se jako sluníčko na hnoji. "Za 3 hodiny tu budeš a všechno si povíme," zamával a znovu luskl. Minato mrkl a už nebyl v tom přepychovém domku krále duší. Stál uprostřed pustiny, kde nic nežilo a ani nerostlo. Bylo to příšerné vedro a když se Minato pořádně podíval po okolí, uviděl, že na některých částech země, leží popel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 11:52 pm

Minato

Okej, tak takhle rychlé odbytí zase nečekal, ale aspoň to směřovalo dobrým směrem, tedy k tréninku. Ani se nenadál a měl na sobě podviné bílé brnění, které chladilo. Bylo to poměrně příjemné a zajisté užitečné, ačkoliv netušil, co mělo přijít. Navíc měl hlad, podivné. Vždyť přeci nežil. "Okej, uvidíme se," hlesl a v tu chvíli se objevil uprostřed nicoty. A to sakra horké nicoty, kde ještě zůstali pozůstatky shořelého čehosi. Trochu se na to zahleděl a pak se rozhlédl ještě jednou kolem.
"Je tu někdo?" zkusil zavolat do prostoru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 11:59 pm

Minato tam tak stál, uprostřed ničeho, nikoho neviděl, skoro to vypadalo, že ho ten král poslal na místo, ze kterého se nikdy nedostane. A to až do chvíle, než Minata zasáhla ohnivá koule nebo co to bylo. Než se Minato stihl vzpamatovat, řítila se proti němu velká ohnivá zeď.
"Nebreč, není čas na smutek. Hořte, vášnivé plameny a zničte všechno, co vám stojí v cestě," ozvalo se a Minato mohl ucítit vysoký nárůst duševní energie. Po Minatově střetu s ohnivou vlnou, ať už dopadl jakkoliv, Minato uviděl postavu, která svírala ohnivý meč. Byl to muž, stejně starý jako on sám, měl delší bílé vlasy, do obličeje mu nebylo vidět. Měl na sobě něco, co dřív nejspíš bylo shihakusho, ale bylo to celé ohořelé, takže mu šla vidět většina jeho těla. Rozhodně měl vypracovanou postavu (:3).
"Dlouho jsme se neviděli, Minato," řekl a podíval se na blonďáka. Minato okamžitě musel poznat, o koho se jedná.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Sat Feb 09, 2013 12:08 am

Minato

Minato najednou dostal pecku ohnivou koulí plný zásah a hned na to se proti němu řítila ohnivá zeď. Rychle vyhodil svojí zanpakuto před sebe do vzduchu a zamumlal: "Bakudō # 39. Enkōsen" Jeho zanpakuto se roztočila a stvořila jakýsi dočasný šít před nejdůležitějšíma částma těla. Zbytek hold schytalo to divný brnění. A opět skončil na zádech. Zanpakuto pak zlehka zvedl pravačkou a zahleděl se na shinigamiho s požární zanpakuto, který přicházel za podpory silného reiatsu. Minato si ho chvilku nevěřil svým očím a pak se kolem něj jemně zajiskřilo. Nahodil Shunpo, aby se k němu dostal a vpálil mu levou pěsí do xichtu jednu ránu.
"BAKA!" ulevil si Minato a zahleděl se na Yoshira. Jeho Haori, které měl opět na sobě přes brnění ještě trochu vlálo a sledoval toho svého spojence. "Nemohl jsi dát vědět, že jsi nějak oživnul?!" procedil skrze zuby. Rozhodně by si měl sehnat nové oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 3:33 pm

Kyoya

Pamatoval jsem si trochu podobný pocit, kdysy dávno, když jsem s tátou lezl po horách. Byl jsem tehdy tak utahanej, že mě bolelo i ležet, řídkej vzduch se špatně dýchal a cítil jsem, jak se mi celé tělo napíná jak struna. Tohle bylo dost podobné. Teď se tomu tělo ale nestíhalo přizůsobovat. Zhluboka jsem se nadechl a soutředil se. Ze soustředění mě vytrhlo to, že se kolem začaly objevovat nějaké další nestvůry. Tělo mimovolně vykonalo všechny potřebné pohyby, které mělo. Meč zasvištěl vzduchem sem a tam... pokud jsem někdy něco uměl, tak to bylo přizůsobovat se nepříznivému okolí a okolí sobě...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 4:14 pm

Yoshiro

Pěst dopadla přesně tam, kam měla a Yoshirova hlava se trochu natočila do strany. Vyslechl si, co mu Minato chtěl říct, ale neodpověděl mu, už měl dost odpovídání na tyhle otázky. I když si zasloužili znát odpověď.
"Něco ti dlužím," řekl Yoshiro a shunpem se přesunul o kus dál. Jakmile se Minatovi zjevil, dvakrát dokola zatočil mečem kolem jednoho prstu a namířil s ním na blonďáka. Yoshiro si moc dobře vzpomínal na to, jak s Minatem bojoval poprvé v tom tréninkovém komplexu pod vilou Nakamurových. Tenkrát to bylo dost těsné, ale i tak dostal na prdel. Rozhodl se na nic nečekat, udělal dva rychlé kroky dopředu a sekl svým mečem jako by odpaloval golfový míček a když se jeho čepel dotkla země, vyletěla proti Minatovi ohnivá (vypadalo to jako láva) vlna.

> Kyoya

Příšery nebo co to vlastně bylo za podivné tvory, dostávaly celkem dobrou sodu. Kyoyův pud sebezáchovy fungoval na výbornou. Samozřejmě jeho tělo bylo namáháno daleko víc, než by bylo schopno vydržet, což znamenalo, že se musel brzo zlomit. Raiden na tu chvíli čekal a byl zvědavý, jak si s takovou situací Kyoya poradí. Jedné z příšer, která měla podivný energetický černý meč, se podařilo Kyoyu seknout do pravého stehna a hned na to se chystala seknout přes jeho záda.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 5:45 pm

Manon

nechápala, co trvalo těm dvěma tak dlouho. Asi okousávali Akihira. Nicméně teď tady rušili její večerní klid!
"Hele, jestli se nedokážete dohodnout, tak nebude u ohně nikdo!" řekla jim a doufala, že to pochopěj a nebudou na sebe tady vřískat. Protože na to teď neměla náladu! I když to asi nikdy. Navíc na sebe nechtěla upozorňovat, kdo ví, třeba tady někde někdo číhá...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 6:55 pm

Kyoya

Nehodlal jsem dopřát tomu parchantovi požitek z toho, že mě uvidí selhat. Byl jsem zvyklej na daleko horší zranění, než které jsem mohl utrpět tady. Tedy, 2 příšery měli asi jiný názor. V tomhle prostředí jsem nebyl schopný používat svoje schopnosti zdaleka na 100%. Než jsem se nadál, tak jsem ucítil ostrou bolest ve stehni následovanou vystřelující bolestí ze zad. Upadl jsem na koleno, ale ne předtím, než jsem se po příšeře ohnal mečem. Měl jsem dojem, jako kdybych se už neměl postavit. Po tvářích mi stékal pot, bylo to velice velice nepříjemné. Rozhodně šíleněj trénink, ale já měl něco daleko šílenějšího. Musel jsem nabrat síly na to, abych se mohl vrátit do tohohle cvokhausu. Bylo tu příliš nevyřešených otázek, na které jsem musel znát odpovědi. A nic mi v tom nemohlo zabránit, ani tohle. Zatnul jsem zuby a opět se postavil. Začal jsem vypouštět svojí energii a rozhlédl se, zda tu nejsou další příšery, které bych měl zabít. "Je tohle všechno, co to umí? Tohle bych zvládl i kdybych měl zlomené nohy a spal..." zeptal jsem se zvukotěsného skla...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 7:34 pm

Minato

Minato sledoval jak Yoshiro zmizel a trochu se pousmál. Moc dobře si na tu chvíli vzpomínal. Jejích první pořádný souboj. Tento měl být další. Nedalo se tedy nic dělat, bylo načase bojovat. Přetočil tedy svojí zanpakuto v ruce a pronesl: "Budeš souzen sedmi hvězdami! Shichiseiken!" Jeho zanpakuto zmizla,, pouze pečetě e na chvilku objevili.
"Začněme," pronesl Minato ještě krátce a počkal si na první útok ze strany Yoshira. Dalo se očekávat, že to bude něco horkého. Možná až moc. Nečekal ani moc dlouho a už na něj letěla ohnivá, zhuštěná vlna, která mohla být nanejvýš nebezpečná. Ale byla to možnost odhalit poslední schopnost Shichiseikenu. Tedy, tu slabší, ale poměrně užitečnou.
"Jikuken!" [Časoprostorový meč] hlesl ve chvíli kdy se mu v rukou objevili dva identické meče. Jenže tu nebyl žádný prostor na kochání. Jedním sekem mečem v pravačce vytvořil jakýsi štít z černé nicoty. Druhý pak namířil kamsi za sebe. "Jikūkan Kekkai!" [Časoprostorová bariera] V tu chvíli se kolem něj mírně zajiskřilo a temnota začala pozvolna pohlcovat ohnivý útok. Pokud však oheň trval po nějakou výrazně delší dobu, mohl si Yoshiro všimnout, že se onen portál začínal divně třást a bortit do sebe. Co se týkalo ohně, vynořil se o kus dál za Minatem a tam si volně pokračoval kam chtěl. Minato si trochu oddechl. Byl omezen velikostí útoku a taky jeho rozsahem. Mohl pohltit pouze přímo mířený útok.
Když skončil s obranou, vyměnil Minato Jikuken za Tsukiken a vypálil po Yoshirovi dva disky. Trochu klasiky neuškodilo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 8:22 pm

Zvířata

Trhač z Godzillou ještě chvíli vrčeli, ale nakonec dost neochotně přišli k Manon a lehli si k ní. Trhač si prohlížel bílou kočku, která ležela na Manon a dělala, jako by tam vůbec žádní psi nebyli. Jako by existovala jen ona a Manon, jako by pro sebe byli stvoření. Trhač jen sklopil hlavu a potichu kňukl. Godzilla vyplazoval jazyk a mračil se na zbylé kočky. Nevěřil jim. Podíval se na Manon, "proč nám nedáš maso?" řekl v psí řeči, které Manon nerozuměla, slyšela jen něco jako haf haf.

> Kyoya

Kyoya byl zraněný a neustále vystavovaný přívalovým vlnám duševní energie. Raiden s výrazem profesionálního znalce techniky pozoroval nějaký monitor vedle spínače, který zařízení zapnul. Teď Kyoyovi vůbec nevěnoval pozornost, nebo..?
Nicméně, Kyoyovi se podařilo porazit stíny, které na něj útočily zezadu a i přes zranění, která si před chvílí odnesl, se dokázal postavit. Raiden se nepatrně usmál na zobrazovací zařízení.
Proti Kyoyovi se rozbíhala další vlna příšer a on cítil, že se v něm začíná hromadit doposud nevyužitá síla. Jako by mu teď místo krve začalo žilami proudit reiatsu. Pořád to ale nebylo ono, energie, kterou mohl vypustit se teprve skladovala v jeho těle.
Jedna z příšer po Kyoyovi skočila přímo a zaútočila přesně na Kyoyův vzácný obličej. Další byla hned za ní a svou dlouhou černou tyčí mířila na Kyoyovo citlivé místo.

Yoshiro

Minato si s Yoshirovým útokem poradil vskutku profesionálně. I když během té chvíle ho mohl Yoshiro zničit z obou stran nebo tak něco. Těžko říct, Yoshiro si to aspoň myslel, ale Minato mohl mít nějaký trik v rukávu, ostatně tak jako vždycky. Když vypálil pár disků, okamžitě si vzpomněl na dobu, kdy tento útok prováděl ve svém fullbringu. Pravou nohou udělal úkrok dozadu a zapřel se. První disk odrazil svým mečem, přičemž se otočil o 360 stupňů a druhý srazil k zemi rukou. Při své snaze zamachrovat si ale Yoshiro odnesl zranění. Celá jeho levá ruka teď krvácela.
Teď byl ale zase na řadě on. Rozběhl se proti Minatovi, zdálo se, že zaútočí s klasickou salvou přímých seků, ale Yoshirův meč po cestě vzplál rudým ohněm a Yoshiro začal sekat už o několik metrů před tím, než se k Minatovi vůbec dostal. To sekání způsobilo to, že z Yoshirovy zanpakuto vyletělo několik rychlých ohnivých koulí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 8:53 pm

Minato

Blonďák se trochu zasmál nad počínáním svého protivníka. Takhle si nechat osekat levou ruku. No, aspoň nějaké vzrůšo. Problém byl, že jen co se k němu začal Yoshiro blížit, zase na něj vyletěl nějaký ten oheň. Měl na sobě sice to super chladící brnění, ale i tak by určitě neodolalo tomu všemu. Jedinou výhodou bylo, že se mohl v brnění hýbat normálně. Měl přeci nějaké zkušenosti se zbrojí z Fullbringu. Teď však šlo o ten oheň. Neznal žádné vodní Kido, takže proti tomu prostě vyslal opět dva disky a provedl uhybný manévr do strany, přičemž ho jedna ohnivá koule stihla líznout o tvář a vytvořila tam spáleninu. Sice ne moc vážnou, ale nebylo to zrovna něco, po čem by Minato toužil. Pak se připravil na klasický souboj mečů. Tím, že ovládal své zbraně dokonale a měl výhodu ohledně počtu zbraní, byl odhodlán Yoshirovi ukázat, že ani on neseděl těch 5 let na zadku. Navíc, stále ho velmi, ale velmi zraňovalo co se stalo ani ne před hodinou. A jelikož se jednalo o Yoshirova tátu, byl o to víc naštvanej. "Jinak, tvůj táta mi dluží dům, nové fáro, moje tělo a co víc... svůj podělanej život," pronesl Minato vážným hlasem během boje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Mon Feb 11, 2013 9:05 pm

Yoshiro

Pořád utíkal ke svému protivníkovi a sledoval jej, jak uhýbá ohnivým koulím, které po něm Yoshiro vystřelil. Minato proti Yoshirovi poslal další dva disky. Mířili přesně na něj, ale neuhýbal jim, místo toho proti nim vystartoval a stejně jako před tím, jeden sestřelil mečem a tomu druhému uhnul tak, že se skrčil. Seseklo mu to ale několik vlasů. Nic, co by ho mohlo vyvést z míry. A konečně to přišlo! Čepele dávných přátel se střetly a začal boj na blízko. Yoshiro byl v nevýhodě, Minato měl dva meče, takže se musel víc bránit a uhýbat se. Jeho obrana vypadala tak, že nechal Minata, aby na něj tlačil, takže Yoshiro zpočátku ustupoval dozadu a vykrýval všechno, co proti němu Minato vymyslel. Když se zmínil o Yoshiakim, Yoshiro ani nemrkl, "já vím," řekl jen a dál vykrýval všechny útoky, se kterými na něj Minato přišel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: