PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 O 1826 dní později

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 5:39 pm

Dalo by se říct, že Karakura se za uplynulých pět let moc nezměnila, pokud tedy neberu v úvahu drobnosti jako několik nových domků v ulici, kde bydlí Kisuke. Pobočka nově otevřené banky na náměstí. Renovovaný kostel a spousta dalších blbostí. Abych to tak nějak zkrátil. Město neztratilo nic na své lživé vnější kráse, kterou mají zdejší obyvatelé tolik rádi. To, co se ve městě ale dělo už bylo pro jejich tupé a odvracející se pohledy vedlejší. Za poslední dva roky se ve městě celkem dost zvýšila úmrtnost, což by samo o sobě nebylo tak nenormální, lidé umírají běžně. Umírání je proces, který se pevně váže k životu, stejně jako třeba potřeba chodit na záchod nebo se šťourat v nose. Nicméně lidé začali umírat za velmi znepokojivých situací, nad kterými i odborníkům zůstává rozum stát. Nejdříve to byl muž, který se uškrtil svým psem (byl to Yorkshirský teriér) a naposledy to byla žena, jejíž příčinou smrti bylo zardoušení vlastním masem, když se snažila jíst své nohy. Kdo ví, třeba za to můžou nějaké ty nadpřirozené "supernaturální" věci. Každopádně!
Jak bylo řečeno. Už to bylo pět let, co si to Yoshiro odporoučel na druhou stranu. Každý z našich hrdinů to vzal po svém. Někteří šli hledat pomstu, jiní se rozhodli odejít... Za celých pět roků o tom zlosynovi Akihirovi nikdo neslyšel. Tedy, ne oficiálně, protože Ruyichi Yoshiaki zemřel za nevysvětlených a záhadných okolností a spousta lidí, kteří věděli, která bije, si to dokázali dát dohromady. Ale proč?

V Karakuře bylo samozřejmě krásně. Byl to jeden z těch příjemných dnů, kdy nebylo ani vedro, ani zima. Pokud by jste chtěli, klidně by jste na sebe mohli hodit tričko a jít se ven proběhnout. Ti méně otužilí by si pravděpodobně vzali dlouhý rukáv. Na kostelních hodinách (ano, mluvím o tom renovovaném kostelu) odbila třetí hodina a holub pokakal hlavu dítěte, které křičelo u výlohy obchodu se sekačkami. Byl to ideální den na dělání čehokoliv.

Mínvájl

Dřevěné parkety vrzaly pod náporem nohou, které po podlaze kráčely. Postava v bílém haori mířila rychlostí, k velkým vratům, na nichž byl znak první divize. Spěchající muž nebyl nikterak vysoký, vlastně, oproti strážným, kolem kterých procházel, byl celkem prcek, ale stejně z něj měli respekt. Tedy, výrazy v jejich obličejích to minimálně naznačovaly. Muž oběma rukama vrazil do dveřovrat a vešel přímo do kanceláře bělovlasého vrchního kapitána. Ten se zpočátku divil, když muže spatřil.
"Co tu děláte, kapitáne -"
"Nemáme moc času, kapitáne Ukitake," vydechl. "Něco jsem viděl.."
"Viděl? Počkat! Jako? Co jste viděl, kapitáne?!"
"Musíme vyhlásit stav pohotovosti! Okamžitě!Všechny divize se musí začít připravovat na nepřátelský útok!"
"Kapitáne..? Co jste viděl?"
"Bílý kříž."


Naposledy upravil Redečko dne Mon Oct 15, 2012 7:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 5:56 pm

Kisuke

3 Big Macy, 4 hranolky, 4 majonézy, 2 zmrzliny a... Coca Cola Light. Nech sa páči, bude to 500 yenov. povedal. Coca Cola Light? LIGHT?! Och no jasné, hlavne aby nepribrala! pomyslel si iritovane a zobral si od ženy, ktorá bola schopná zaplniť tri stoličky, peniaze. Ďalší!
Bol to ďalší hrozný deň v hroznej práci s hroznými ľuďmi. Zase došiel neskoro, šéf mu zase vynadal, kolegovia boli zase otravní, zákazníci boli stále tupí a deň sa zase neskutočne ťahal. Neveril že boli len tri hodiny... mal pocit že už bol pri tejto sprostej kase večnosť, a samozrejme že ho nikto nestriedal, však načo. Právo na prestávku ich šéfovi nič nehovorilo. Bolo tu samozrejme plno ako vždy, zrejme ľuďom tie pomleté potkany fakt chutili.
Kisuke celý deň pracoval, takže sa na nič iné ani nesústredil. Bol to jednoducho deń ako každý iný... a každý deň bol preňho neskutočnou otravou. Jediné malé svetielko nádeje preňho bol večerný tréning, pri ktorom sa zase poriadne vyzúri, ako to len pôjde. Ale to bolo ešte ďaleko... A šéf ho tu určite nechá zase posledného, aby umyl podlahy, to bol ževraj trest za tie jeho neskoré príchody... ale Kisukeho to zrovna nemotivovalo aby s tými neskorými príchodmi niečo spravil. Ďalší... povedal znudene.
Samozrejme že tam došla partia nejakých otravných deciek čo sa furt len smiali na nejakých totálnych blbostiach. Partia blbých, otravných, pubertálnych deciek. Každý deń ich prišlo minimálne 10. Kisuke ich neznášal. Všetko tu neznášal, ale takéto partie neznášal najviac. Neznášal ich smiech, neznášal to ako sa bavia zatiaľ čo on tu musí drieť ako kôň len aby mal čo jesť, zatial čo oni majú všetkého dosť a nič si z toho nevážia. Vyšklbol platičovi peniaze z ruky a otrávene im posunul ďalšie potkanie vnútornosti. Ďalší!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 7:06 pm

"Dobrý den," oslovil Kisukeho další zákazník příjemným hlasem. První věc, která mohla upoutat Kisukeho pozornost, byl lesklý béžový oblek a kožené rukavice. "Dal bych si nějaký dobrý hamburger." Muž měl na hlavě sluneční brýle a klobouk, takže moc nešlo poznat, kdo to je, ale přesto na něm bylo něco povědomého. Jako by s ním Kisuke už někdy v minulosti mluvil nebo se s ním setkal. Jako by z něj vyzařovala nějaká zvláštní aura, která utkví v paměti a zabydlí se tam na několik dlouhých let, aby vám zase jednou mohla přijít známá, až se s ní setkáte. Mužův hlas byl příjemný a navíc se na Kisukeho usmíval. Byl to prostě jeden z těch zákazníků, co zkazí den svou slušností. "A mimochodem." Posunul si brýle z nosu, aby mu šlo vidět do očí. "Rád tě zase vidím, Kisuke-kun." Konečně to Kisukemu došlo. Už věděl, kdo je ten muž, který se tu na něj culí. Byl to Akihiro. Ten, kdo zabil nejbližší osobu, kterou kdy Kisuke měl. Rozhodně se změnil. Měl mnohem delší vlasy a kolem pravého oka měl dost ošklivou jizvu. "Měli bychom si promluvit." Luskl prsty a všechno okolo se zastavilo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 7:19 pm

Kisuke

Další! zvolal hrozne znudene. Neobťažoval sa odzdraviť, a ani si najprv nevšímal, kto to vlastne pred ním stojí. Akurát ním prešiel taký divný pocit.
Jaký chcete, Big Mac alebo Mc Royal, alebo niečo iné? spýtal sa monotónne a otrávene pozrel na zakaznika ktorý bol až prehnane slušný a tiež zdržoval, a nutil Kisukeho mysliet, čo sa mu nechcelo. Ale keď sa naňho prvý krát lepšie pozrel, tak ostal stáť s vyvalenými očami. A keď uvidel jeho oči, bolo to už jasné. Bol to on. Len tak si tam pred ním stál a usmieval sa naňho. Kisuke nemohol uveriť vlastným očiam, i keď čakal že niekedy tento deň nastane. Ale bol totálne zaskočený. Bolo mu jasné že keby sa teraz na Akihira vrhol a začal ho mlátiť, veľa by tým nedosiahol. A Akihiro by mu odsekol hlavu skôr ako by sa stihol zmeniť na Shinigamiho. Hánky prstov mu zbeleli, lebo veľmi silno stisol pult za ktorým bol. Začali sa mu totiž triasť ruky. Bol to viac hnev či strach?
Akihiro si len tak zastavil čas, však prečo nie. Kisuke sa zhlboka nadýchol. Snažil sa udržať pod kontrolou, lebo vedel že je v maximálnej nevýhode, ale všetky pocity sa v ňom miešali a on nevedel čo robiť.
Čo... čo tu dopekla chceš ty... ty... nenapadalo ho žiadne vhodné slovo. V hlave mu virilo tisíc otázok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 7:25 pm

Akihiro

"Promluvit si," pousmál se škodolibě. "Naposledy jsme se viděli, když zemřel tvůj bratr, jaká škoda, určitě je mu dobře tam, kde je, ať je kdekoliv, kde je." Vyskočil si na pult a posadil se. "Od té doby už uplynula nějaká doba. Přišel jsem za tebou, protože mám problém. A potřebuju pomoc." Při dokončení slova 'pomoc' se jeho pohled zasekl na černovlasém muži za pultem. Akihiro trpělivě čekal na jeho reakci a ani se nehnul.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 7:44 pm

Kisuke

Pozeral s neveriackym výrazom naňho. Po chvíli ticha povedal: Takže ty máš tú drzosť sem len tak po piatich rokoch dojsť, spomenúť že môj brat zomrel a totálne ťa netrápi že TY SI HO ZABIL... a teraz odo mňa žiadaš pomoc? Odo mňa? Pomoc? povedal Kisuke a celý sa triasol od hnevu.
Zase nastala chvíľa ticha.
To je tá najväčšia kokotina akú som kedy počul. povedal. Ale ako ťa poznám, ty sem neprichádzaš s prázdnymi rukami. Určite si myslíš že ma budeš niečím vydierať. No tak, začni. Ja mám čas. Mne je to totálne jedno. Mne je všetko popravde, totálne jedno. Čokoľvek proti mne vytiahneš, je mi to jedno. A ak chceš zabiť mňa, len do toho, pre mňa to bude vyslobodenie. povedal a pozeral naňho totálne znechuteným pohľadom.
Ak teda nechceš nič iné, tak vypadni. dodal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 7:57 pm

Akihiro se usmíval a přečkal ten Kisukeho záchvat. "Sklapni, Kisuke, chci mluvit." Dodal ještě, aby toho nebylo málo. Samozřejmě, že nepřišel s prázdnýma rukama, byl to přece Akihiro. "Máš pravdu, opravdu něco mám, ale vydírat tě nebudu. Mám pro tebe nabídku." Přeskočil pult a přišel k místu, kam se dávají zhotovené produkty a vzal si jeden cheeseburger, hned na to sáhl do kapsy a hodil tam Kisukemu nějaké peníze. "Když mi pomůžeš, oživím ti bratra."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 8:08 pm

Kisuke

Mal chuť ho preraziť keď mu celú jeho reč hodil do kýbla tým "Sklapni.", ale Akihiro potom povedal veľmi lákavú ponuku. Kisuke naňho pozeral neveracky a podozrievavo.
Prečo by som ti mal veriť? Nepoznám ťa zas tak dobre, ale je mi jasné že by bolo pre teba omnoho výhodnejšie ma využiť a potom mi zabodnúť katanu zozadu do krku. povedal a pozeral na Akihira opäť znechutene.
Ponuka to bola lákavá, to áno. Akihiro snáď trafil tú jednu vec, okrem oživenia jeho mamy, pre ktorú by bol ochotný spraviť... veľa vecí. Ale znelo to až príliš pekne aby to bola pravda. Síce tušil že s tou Yoshirovou smrťou už vtedy nebolo niečo v poriadku, keďže sa tam neobjavil Yoshirov duch ani nič podobné, ale predsa... na Akihira by veľmi sedelo keby mu klamal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 8:28 pm

Akihiro pokrčil rameny. "No to bych teoreticky mohl." Skoro to vypadalo, jako by si byl Akihiro jistý tím, že Kisuke nemá vůbec na výběr a řekne mu své ano. "Podívej se, ať už mi věříš nebo ne, tvou pomoc potřebuju, neřeknu ti, o co jde, dokud se nerozhodneš. Máš týden." Znova luskl prsty a zmizel. Zároveň s tím se všechno znovu začalo hýbat. Jako by se nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 8:44 pm

Kisuke

Iba prázdnym pohľadom pozeral na miesto kde Akihiro zmizol a v hlave mu vírili tisíce otázok. Hovoril Akihiro pravdu? Prečo sa 5 rokov neukázal? A na čo dopekla potreboval Kisukeho? Však bol silneší ako on, a určite mal svojich vlastných spojencov, tak načo ho potreboval? Celé to vyzeralo ako totálne lame pasca... Ale ak by chcel Kisukeho skutočne zabiť, tak prečo by to proste nespravil hneď teraz, keď bol Kisuke takpovediac bezbranný. Niečo mu na tom celom nehralo... Nechápal o čo tu vlastne išlo. Ale aj tak už vedel, aká bude jeho odpoveď...
Zo zamyslenia ho vytrhol krik šéfa, nech sa venuje zákazníkom, ale momentálne bol taký zamyslený že ho ani neposlal do prdele a začal sa venovať zákazníkom, pričom ani nepočúval čo mu vlastne hovoria a museli mu 3x zopakovať čo chcú...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Mon Oct 15, 2012 8:50 pm

Suki Amaya

Natáhla ruku, aby si z pultu vzala malou taštičku s léky. Ano, byla právě v lékarně vyzvednout nějaké ty přášky pro otce. S prodavačem se již dobře znala, ne že by snad dobrovolně, ale každý ze zdejší části města byl už snad obeznámen s jejich květinářstvím, alespoň to si Suki myslela. Prodavač si neodpustil otázku, zda jsou tyto léky určené jejímu otci. Stejně tak si ona neodpustila rozvněž tak blbou odpověď. ,,Ne, pro kočky, vykašlávají moc chlupů," odbyla ho, dala mu peníze a už se raději hrnula pryč z tohoto místa. Na ulici však potkala další známou osobu.
,,Paní Platypas, počkej, pomůžu vám s tím. S takovým závažím by jste se neměla tahat," zavolala na poměrně starou dámou, která byla kousek před ní a v rukách nesla na pohled těžké tašky. Suki jí znala z docela jiného zdroje - pro změnu. Byla to doktorka, co se starala o léčbu jejího otce. Už dle příjmení mohlo být jasné, že se jedná o přistěhovalou američanku. I teď měla blond krátké kudrnaté vlasy, které připomínaly květák. Nebyl pochyb o tom, že si je ve svém věku barví, aby nebyly vidět šediny.
,,Máš vlastní zátěž," poznamenala doktorka, aby nemusela využívat pomoci modrovlasé slečny, jenomže ta se nedala tak lehce ošálit. ,,Myslíte tohle?" Zvihla malou taštičku z lékárny. ,,To je lehčí, jak to, co mám na sobě," oznámila ženě, která už neměla co namítat a podala Suki jednu ze svých tašek. Ne, že by Suki byla nějak moc ochotná, jen věděla, že doktorka bydlí docela daleko a tudíž tu bude jistě autem, dlouho jí tedy pomáhat nebude. U vozidla z kdo ví jakého století před Kristem do něj naložili tašky a paní Platypus se ještě zeptala, zda nechce Suki hodit domů. Ta odmítla, měla to přeci jen pár ulic odsud, krátká procházka jí neuškodí, tím si byla jistá, narozdíl od jízdy v rozpadajícím se autě.
Užívala si chvilky samoty, než jí doma, lépe řečeno před domem potkalo další překvapení. Před dvěřmi pochodovala sem a tam celkem mladá žena s dlouhými čenými vlasy. Když zahlédla blížící se dívku, její tvář se rozzářila falešným úsměvem. ,,To jsem ráda, že jdeš Suki. Už jsem myslela, že snad budu muset jinam," hlesla přehrávaně milým tónem. ,,Taky vás ráda vidím," odsekla Suki ironicky. Žena to ignorovala. ,,Kdy budeš otvírat? Ráda bych si koupila nějakou květinku," mluvila dál sladkým hláskem, který jí moc na oblíbenosti u Suki nepřidával. ,,Až budete dost daleko od těhlech dveří. To víte, aby vás náhodou při tom otvírání nějakým nedopatřením nepraštily," oznámila s neskrývaným odporem a dodatečně poklepala na ony zmíněné dveře. Chtěla tím sic upozornit na cedulku s nápisem "DNES ZAVŘENO" tučným písmem, ale úmyslně rukou gestikulovala o něco níže.
Jistě, jistě, prodejce by si měl vážit svých zákazníků, ale tuhle ženskou Suki nenáviděla z hloubi duše. Už kvůli tomu, že musela svému otci slíbit, že jestli se s ním něco stane, tak jí nechá, aby se o ni starala. Samozřejmě, Suki už nebyla malé děcko, ale její otčík to stále nemínil pochopit, nebo se jen tomu faktu, že jeho malá holčička už vyrostla, brání? Každopádně ta ženská svou milou tvář jen předstírala a Suki nechápala, jakto že to její otec nevidí, asi už mu nemoc příliš zatemnila smysly a zdravé uvažování. Nevěděla, proč to ta mrcha dělá, ale měla silné tušení, že něco asi chce a chce to tak moc, že ze sebe dělá ještě většího pošuka, než kterým je normálně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 4:57 pm

Byl to jeden z těch dní, který z počátku vypadá jako každý jiný, ale potom vás překvapí naráz hned několika zvláštními událostmi a vy si nejste jistí, jestli jste vzhůru nebo sníte, protože si to nemůžete osvětlit žádným racionálním osvětlením. Kisuke stál za pultem, pravděpodobně ještě dost rozhozený z náhlého setkání s mužem, který zabil Yoshira, určitě přemýšlel nad tím, proč se Akihiro zjevil zrovna teď a co že to po něm vlastně chce. Aby toho nebylo málo, mezi všemi těmi lidmi, kteří čekali na objednávku, se vynořila růžová hlava a všechny předbíhala. "Je to důležité, prosím, dovolte." Opakovala lidem, aby jí pustili až k pultu. "Kisuke!" Vykřikla hlasitě na modrookého muže.

Suki ucítila zvláštní pocit. Rozhodně se nedal zařadit do té příjemnější kategorie. Bohužel to bylo právě naopak. Bylo to takové to tušení, že vás někdo upřeně pozoruje a vy se musíte podívat, odkud a kdo to je. Pokud se Suki patřičně rozhlédla, uviděla jen svojí mourovatou kočku, jak na ní hledí ze skříně. Měla vykulené oči. Určitě chtěla jíst.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 5:54 pm

Suki

Žena se zatvářila posmutněle, jako by jí to bylo hrozně líto, avšak přesto Suki zaznamenala v koutku jejího oka tu jiskřičku vyvolanou zuřivostí. Proto se také po její tváři rozlil široký úsměv, který ženskou rozzuřil ještě více. ,,Tak to je škoda. Příjdu jindy, vyřiď otci brzké uzravení," pronesla k modrovlasé dívce už ne tak sladkým tónem. ,,To víte, že vyřídím. Sbohem, snad se již nesetkáme," hlesla Suki a napodobila při tom to její přehrávání. Žena si toho nepochybně všimla a okamžitě se odebrala k odchodu. Jedna, nula pro mě, pomyslela si Suki, vyndala z kapsy klíče a otevřela dveře. Pozor! Ne ty obchodní, ale od domu.
Zula se a šla uklidit svůj nákup do lékárny. Po té se vystoupala do druhého patra, aby zjistila, jak se daří marodovi. Spal, takže se jí ulevilo, že může dělat své věci. Mrkla na hodinky, času měla do západu Slunce dost. Usmyslela si jít proto do květinářství, pozalévat rostlinky, aby jim do otvírání neseschly.
Když došla ke dveřím, jenž dělili dům od garáže, v níž byla prodejna, zmocnil se jí nepříjemný pocit, že jí někdo sleduje. Pustila kliku, kterou svírala právě v ruce a zkoumavým pohledem přejela okolí, až našla, co hledala. ,,Zajímalo by mě, jak slezeš dolů tentokrát," prohodila k mourovaté kočce na skříni, když tu si všimla jejích vykulených očisek. Zavrtěla hlavou. ,,Ne, ještě není čas. Až na večer. Podívej," rozmáchla se, aby ukázala na nástěnné hodiny, ,,ještě není ani pět a ty už bys zase jedla. Víš, jak bys pak vypadal, kdybych ti pokaždé vyhověla? Dal by se s tebou hrát Bowlling." Suki se snažila objasnit situaci té chlupaté kouli, která jí stejně nejspíše moc nevnímala. A když už, tak jí jisto jistě nemohla rozumnět.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 7:25 pm

Kisuke

Stál pri pulte a práve vybavoval sťažnosť od zákazníka ktorému dal kari omáčku namiesto kečupu, keďže sa stále nedokázal sústrediť pretože myslel na stretnutie s Akihirom. Ľudia sa tam aj vďaka tomu nakopili ešte viac a tak Kisuke vôbec nezbadal že je tam niekto známy, dokým nepočul svoje meno.
Odvrátil pohľad od otravného zákazníka a uvidel tvár, ktorú nevidel už fakt dlho. Ale bola to nepochybne ona, keďže tie ružové vlasy boli celkom zapamätateľné. Čo sa to dneska dopekla deje? Najprv Akihiro a teraz po neviem akej dlhej dobe sa tu zjaví ona? Ani pes po mne 5 rokov neštekol, ale toto tiež nie je zrovna super alternatíva. pomyslel si. Nebolo to hlavne dobré preto, keďže ho oslovila menom tak aby to počul celý Mc Donald, a Kisuke priam cítil nasraný pohľad šéfa na svojom chrbte, za to že niekto koho pozná tam robí nepríjemnosti.
Uuuh... mohla by si sa zaradiť do radu? Teraz s tebou nemôžem hovoriť... snažil sa jej vysvetliť, ale išlo to ťažko, keďže chaos bol len horší a horší, všetci naňho pozerali, zákazník furt chcel svoj sprostý kečup a Kisuke mal toho už fakt plné zuby...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 7:34 pm

Fumiko

"Nemohla," odsekla Kisukemu naštvaně. "Protože pokud si se mnou teď nepromluvíš, všichni tihle lidé, co tu stojí, zemřou." Lidé se na sebe koukali a nerozuměli tomu, co ta růžovovlasá žena povídá. Byly to snad výhružky? Barvili si teď teroristé vlasy na růžovo? "Kisuke, jdeme." Z jejich očí bylo poznat, že to myslí vážně a pokud s ní teď Kisuke nepůjde, rozmlátí celý McDonald.

Mourka

Vykulila na Suki ještě víc oči. Jako by reagovala na to, že o ní Suki mluví jako o tlusté kočce! Tedy. Nemluví, ale mluvila by, pokud by kočička více jedla. Pohoršovalo jí to. Přišla ke kraji a skočila dolů. Přiběhla k Suki a začala se jí otírat o nohu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 7:46 pm

Kisuke

Eeeh... Kisuke vážne nevedel čo povedať. Toto mu tých 5 rokov skutočne nechýbalo. Najprv Akihiro a teraz apokalypsa a to všetko v priebehu piatich minút a bez akéhokoľvek varovania. A to nemal ani prestávku na obed...
Ale v jej očiach videl, že si nerobí srandu a skutočne to myslí vážne. Kisuke síce nechápal čo sa deje, ale mal by... Môžem už konečne dosťať svoj kečup?! prerušil mu tok myšlienok zákazník. Kisuke sa naňho pozrel... a vrazil mu takú silnú ranu že zákazník skončil na zemi.
KISARAGI! Do mojej kancelárie, okamžite!! začal naňho kričať šéf. Kisuke sa naňho pozrel... A vrazil aj jemu. Potom si dal dole zásteru a hodil ju na jeho bezvedomé telo. Dávam výpoveď... zahundral a odišiel von za Fumiko.
Vieš, síce vždy bolo mojím snom čistiť kanále alebo byť smetiar, ale zas až tak som sa za svojimi snami neponáhľal. povzdychol si. A teraz mi láskavo povieš čo to má všetko sakra znamenať?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 8:13 pm

Když Kisuke vrazil šéfovi, všichni přítomní, jak zaměstnanci, tak zákazníci, ho začali povzbuzovat, pískat a tleskat mu. Na 15 vteřin se stal hrdinou a nějakou dobu se o tom ještě mluvilo.

Fumiko se pořád tvářila hrozně vážně. "Kisuke, promiň, že jsem tenkrát tak zmizela.. Ale.. Můj kapitán. Zakázal mi chodit sem a pomáhat ti." Fumiko Kisukeho možná překvapila, protože ho objala. "Kisuke.. Pokud něco neuděláme, tak všechno skončí. Nedokážu ti to přesně vysvětlit. Sama toho moc nevím, ale.. "

Dveře do kanceláře kapitána první divize se roztříštily. "Kisuke, Soul Society bude za 3 dny zničeno." Pět vysokých postav v bílých uniformách vešlo dovnitř, kde na ně čekala třináctka kapitánů. Pohledy všech přítomných se střetly.

"Kisuke.. Když bude zničeno Soul Society, pak bude konec. Už tu nebude nikdo, kdo by udržoval rovnováhu duší." Fumiko se celá třásla. Opravdu byla vyděšená.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 8:27 pm

Kisuke

No, objímanie teda rozhodne nečakal, takže sa nebránil... ale to iba preto že bol zaskočený. Nechal Fumiko hovoriť... a to, čo hovorila, bolo ešte viac prekvapujúce. Pozeral ňu s prekvapením a zmätkom v očiach.
Soul Society bude... eh... he? Kto by dopekla mal dosť sily na zničenie Soul Society? spýtal sa. Bol to zvláštny pocit... zničiť Soul Society bolo vlastne jeho cieľom... aspoň kedysi. Ale stále zrovna neoplýval láskou k tomu mestu, ktoré zobralo život jeho mame...
Na jednej strane vedel, že ak by Soul Society bolo zničené, tak by sa rovnováha prelomila a celá realita by sa zrútila... alebo niečo podobné. Na druhej strane mu to bolo ale totálne jedno. Odkedy stratil všetky svoje blízke osoby, tak nemal veľmi veľký dôvod sa silou-mocou držať na žive. Za ten čas síce jeho hnev k Soul Society trocha vychladol, ale nezmizol.
Ty vieš že zrovna ja nemám veľmi veľa dôvodov prečo by som mal pomáhať Soul Society. povedal. Ale čo je ešte dôležitejšie, ak sa Soul Society nedokáže brániť, tak čo u deviatich pekelných cyklov zmôžeme my?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 8:31 pm

Fumiko

"Kisuke, já nevím, kdo to má udělat... Já jen... Jsi silný shinigami a zatím se všechno, co předpověděl stalo.. Potřebujeme jakoukoliv dostupnou pomoc.." Fumiko zněla vážně zoufale. Jak to tak vypadalo, tak v Seireitei byl někdo, kdo dokázal předpovídat budoucnost, což samo o sobě znělo dost šíleně. Byla to vůbec pravda?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 16, 2012 9:08 pm

Kisuke

Kisuke sa zhlboka nadýchol a potom spustil. Pozri, aby som ti to povedal narovinu, mňa zrovna netrápi to že svet skončí. Najprv mi Soul Society zabilo moju mamu, a ja dodnes neviem prečo to tak vlastne bolo. Ale už vtedy som vlastne prišiel o všetko. Ale našiel som niekoho. Môjho brata. Iste, povedal by som že sme sa viac neznášali ako čokoľvek iné, a hádali sme sa v jednom kuse, ale stále to bol niekto, koho som mal rád, iba som mu to nikdy nepovedal. A potom čo sa stalo? Umrel aj on. Môj život sa takpovediac zrútil už druhý krát. Neviem či si vieš predstaviť aké to je, ale doháňalo ma to do šialenstva. Pomaly som kašlal na vśetko v skutočnom svete a sústredil som sa len na tréning. Tréning s tebou. Ale ty si tu bola stále menej a menej... až si napokon zmizla úplne. Heh... nevieš si ani predstaviť ako som na teba nadával, hovoril som si že ťa nepotrebujem, že nepotrebujem nikoho. Ale pravda bola, že keď si sa už potom neukázala, tak mi to zarazilo už posledný klinec do mojej rakvy. Áno, viem že to nebola tvoja vina, ale... neviem, asi to nepochopíš, ale bola si už jediná osoba ktorá mi ostala. A áno, viem že je otravné že som na teba taký fixovaný. Každopádne, moja pointa je... Prečo by som sa mal sakra snažiť, aby som zabránil koncu sveta? Niekoľko rokov som už necítil nič iné ako samotu, smútok a zlosť. Veľakrát som si prial aby to už konečne všetko skončilo, ale jednoducho som to nedokázal ukončiť sám. Áno, veľakrát som si vo svojich depresívnych stavoch priložil nôž k hrdlu. Pravda je... že možno bude lepšie, keď to všetko skončí. Ja totiž... nevidím žiadny dôvod prečo by som mal naďalej žiť. A to že umrú všetci ostatní... to nie je môj problém. Neznášam ich. Všetkych neznášam. Všetkých tých šťastných ľudí, ktorí nemajú tušenie ako sa cítim a vôbec ich to nezaujíma. Mám toho dosť... Všetkého. povedal. To, že takú dlhú dobu s nikým nerozprával, na ňom zanechalo stopu... A teraz už jednoducho svoju obranu neudržal a všetko to zo seba vysypal von, všetky tie potláčané pocity. Kedysi by sa radšej zabil ako by mal niekomu odhaliť túto svoju stránku, ale popravde... bolo mu to už jedno. Celú túto reč povedal počas toho, ako intenzívne pozeral do najbližšej steny. Inak by to zo seba asi ani nedostal. Až teraz sa pozrel opäť na Fumiko, prázdnym pohľadom plným beznádeje.
Áno... viem ako to znie. Znie to ako keby som bol ten najhorší, najsebeckejší človek na svete. Ale, je to proste to, ako sa cítim. Je mi to už všetko jedno... Niekedy počas tej samoty som to proste vzdal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 23, 2012 6:33 pm

Fumiko

Sklopila hlavu. Rozhodně neměla náladu na podobné povídání. Celý její domov měl zmizet v záři modro-bílého světla a Kisuke tu sobecky brečel nad svým životem. "No, dobře.". Udělala krok dozadu a zahleděla se na nebe. "Myslím, že se tedy radši vrátím domů. Připravit se." Usmála se na Kisukeho. "Bav se. Máš na to tři dny. Třeba někam jeď nebo si užij s nějakou holkou, co já vím, co je tvoje poslední přání před smrtí." Zakroutila hlavou, otočila se a vyrazila pryč. Byla celkem dost zklamaná. Jednou sama Kisukemu pomohla a on se na ní teď vykašlal. Opravdu si myslela, že by na ní Kisuke mohl dát a zapojit se. Každý shinigami na takové úrovni by určitě pomohl. Růžovovláska zmizela Kisukemu z očí.

"... A tímto vyhlašujeme Soul Society válku." Několik kapitánů tasilo meče. Pětice postav však zmizela. Jejich reiatsu kompletně zmizelo. Kapitáni se na sebe podívali a znovu zandali zpět své meče. Pohledy všech přítomných se octly zejména na menší postavě stojící zhruba uprostřed. "Jak jsme se obávali, měl jste pravdu."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 23, 2012 7:47 pm

Manon

šla lesem. Bylo odpoledne a před sebou měla ještě dlouhou cestu. Nebo ne? Bylo to jedno. Až nebude vidět, tak si prostě lehne a usne, tak jednoduché to bylo. Godzilla a Trhač někam odběhli, možná uloví nějakou večeři. Sice měla ještě v batohu zbytky ze své "výpomoci" v supermarketu, ale přece jen už se zásoby tenčily. Bylo hezky a žádnou akutní práci momentálně neměla, takže nespěchala a v klidu si vychutnávala klid a mír přírody.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 23, 2012 7:54 pm

"Yozora Manon? Ach ano, mám štěstí." Ozvalo se za Manon hlubokým hlasem. "Je těžké vás najít." Pokud se Manon otočila, spatřila muže s dlouhými bílými vlasy. Byl oděný v bílém obleku a na rukou měl navlečené bílé rukavice. Vypadal skoro jako nějaký doktor."Jmenuji se Hashwald a jsem quincy stejně jako vy," řekl a upřeně pozoroval mladou ženu před sebou. "Neviditelné impérium [Vandenreich v českém překladu Smile] vás potřebuje."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 23, 2012 8:03 pm

Kisuke

Proste mu zmizla pred očami. Kisuke si povzdychol... ako inak. Čakal toho viac než "No dobře", ale tak čo už, nič nové pod slnkom.
Baviť sa... heh... tak to som už dlho nerobil. povedal potichu do vzduchu. Nikto mu neodpovedal, ale Kisuke bol zvyknutý hovoriť sám so sebou. Dal si na hlavu kapucu a vybral sa domov, s otráveným výrazom na tvári.
Takže svet mal konečne skončiť... huh. Kisuke si myslel že bude smutnejší. Alebo nadšenejší. Alebo proste že bude cítiť aspoň niečo. Ale nie. V duši sa mu rozprestierala prázdnota. Presne ako vždy. Ako keby sa ani nič nezmenilo. Okrem toho že bol vyhodený z práce, ale tak to mu už tiež bolo fuk. Pre ostatných to sice mohol byť koniec sveta, ale pre Kisukeho to bol utorok.
A tak, keď došiel domov, opustil tam telo a vydal sa tam, kde sa vydáva vždy po práci... do svojho kráteru. A keď tam došiel, robil to, čo tam robí vždy: Trénoval. Celé mu to behalo po rozume, Akihiro, Fumiko, Yoshiro, Soul Society, jeho mama... A necítil už k ničomu nič. Akurát by rád zabil Akihira a vyspal sa s Fumiko, ale tak celkom to strácalo pointu keď mali všetci za tri dni aj tak umrieť. Vlastne, nie umrieť, ale prestať existovať.
Kisuke si sadol a pozeral do oblohy. Aké to vôbec je, prestať existovať? Nevedel si to ani predstaviť. A po tom,čo to príde... už si to ani nepredstaví. Bol to divný pocit, teraz keď sa mu to všetko tak rozležavalo v hlave. Mal len tri dni... ale nemal nikoho s kým by ich chcel stráviť. Mohlo by to popravde už prísť, lebo to čakanie... nebolo príjemne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    Tue Oct 23, 2012 8:26 pm

Manon

se hrozně lekla. Nestávalo se jí, že by si nevšimla, když někdo stojí hned za ní! Navíc někdo, kdo působí v lese jako pěst na oko. Překvapením málem vyskočila, automaticky vytvořila v ruce luk, ale včas se zarazila. Ten chlap se tady jen tak zjeví, říká jí jménem, které už nějakou dobu neslyšela, tvrdí, že je Quincy a že nějací Němčouři ji potřebujou. To bylo... hodně šílené. Nakonec se přece jen zmohla na slovo.
"Co?" Ano, jen na jedno slovo. Vůbec nechápala, co po ní chce. Připadal jí jako nějaký Pan Tau, který ji zve do kouzelné země.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: O 1826 dní později    

Návrat nahoru Goto down
 
O 1826 dní později
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: