PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 7:29 pm

Na střeše stál vzpřímeně vysoký muž. Byl zvláštně oblečený. Vypadal docela jako voják. Měl dlouhé černé kožené boty, které se leskly jako by je někdo leštil dny. Jeho uniforma byla čistě bílá. Ruce měl za zády. Sledoval dům, ve kterém bydlela Manon se svými rodiči. Ze dveří sledovaného domu vylezl otec Manon, Zetsubo a vzhlédl ke střeše protějšího domu, kde stál podivně vypadající muž. "Už?" Promluvil Zetsubo. "Už." Odpověděl neznámý.

________________________________________________________________________________________________________________

Yoshiro se vracel domů z nákupu. Měl plnou tašku nejrůznějších jídel, pití a tak. Chystali totiž párty, na kterou pozvali Manon, Suki a Minata. Yoshiro to naplánoval jako oslavu toho, že už není zima a že přichází jaro. Měl tohle počasí radši, než ten hrozný mráz. Těžko říct, jak to brali ostatní. Nikdo z nich jim zatím neodpověděl, ale Yoshiro čekal smsky každou chvílí. Pokud nikdo nepřijde, tak se aspoň dobře najedí. Ohoho! Speciálně pro sebe si koupil svoje oblíbené bonbóny. Měl je samozřejmě schované v kapse, aby je nikdo nenašel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 7:38 pm

Kisuke

Kisuke robil to, čo robil v každej voľnej chvíli... trénoval vo svojom kráteri, čo najďalej od ostatných. Bol so svojim postupom spokojný, ale stále mu to nestačilo. Chcel viac. Chcel byť lepší. Silnejší. Musel byť silnejší. Silnejší ako všetci tí ostatní. A tak sa rozhodol že ešte bude chvíľku pokračovať, aj keď bol už celkom vyčerpaný. Ale vyčerpanie preňho neznamenalo nič.
Skoro zabudol na to že dnes sa koná nejaká párty. Kisuke totiž posledných pár dní nevenoval ničomu inému len tréningu. Nič iné ho vlastne ani nezaujímalo. Teda spomenul si že dnes má byť párty, ale ešte nevedel či tam vôbec pôjde. Toto bolo predsa omnoho dôležitejšie ako nejaká bezduchá zábava. Toto bol celý zmysel jeho existencie... byť silný. Aspoň to si myslel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 7:46 pm

Manon

Jakmile přišla ze školy, jen si hodila tašku na postel a dál nechtěla žít. Pořád se psaly nějaké závěrečné písemky před vysvědčením a jí už z toho mírně hrabalo. Jelikož japonský školní rok končí v březnu, který právě byl, že ano. Jediné, co ji uklidňovalo, bylo, že už to za chvíli skončí. Už jen pár dní... a bude klid! Ale i tak to bylo náročné. na pár minut byla schopna se zvednout a jít vyvenčit Trhače a Godzillu, ale nešla moc daleko. Pak jen civěla tupě z okna a pozorovala ptáky na nebi. Kéž by byla tak volná jako oni... mohla by si letět a letět... Žádné povinnosti, žádní otravové, žádná škola... jenom obloha... a lítat, jíst, zpívat, spát, dělat děti... OK, bez těch dětí by to bylo lepší, ty vřískají... Její fantazie ale narušil nějaký chlap, kterého si všimla na střeše domu naproti. Díval se k nim! Co to bylo za gestapáka proboha? Raději se trochu skrčila, aby si nevšiml, že ho sleduje. Vypadalo to, že něco řekl... ale co? A komu? Neviděla otce, který stál ve dveřích. A už vůbec si nevšimla smsky od Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 8:07 pm

Chlápek tam ještě chvíli postával a dokonce začal něco dělat rukama. Zdálo se, že s někým komunikuje. Ale co říkal, to už Manon neslyšela. Potom chlap seskočil ze střechy a zamířil si to pěšky pryč. Zetsubo se vrátil zpět do domu a šel do své pracovny.

Yoshiro už se blížil domů. Měl z toho docela radost, protože už měl hlad. Byl to ale jediný nepříjemný pocit, který pociťoval. Vůbec mu nevadilo, že mu s tím nikdo nepomáhal, protože si aspoň mohl koupit svoje oblíbené bonbóny, jak už bylo zmíněno. Yoshiro na ně už měl obrovskou chuť, tak si hrábl do kapsy a otevřel sáček, ve kterém byly. Hned si vytáhl jeden malý bonbón a strčil ho mezi rty.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 8:11 pm

Suki

Jejich původně garáž již byla předělaná na skvělou prodejnu - květinářství a kde jinde by měla tedy trávit čas? Ne, ne že by to dělala snad dobrovolně, i když trochu ano. Buď to a nebo... nebo nic, protože tohle byla povětšinou náplň zbytku dne po škole.
,,Děkujeme za vaši návštěvu, přijďte zas." S milým úsměvem se rozloučila s odcházející zákaznicí, jíž byla nějaká stará babča. Hned jak dveře sklaply, vydechla. Zavřela prudce kasu a ohlédla se do dveří, které vedli do jejich domu. ,,Jak dlouho se ještě budu muset šklebit na ty lidi?" Zahulákala, čekajíce odpovědi od jejího otce. Ale moc v to nedoufala. Raději se tedy uchýlila ke konverzaci s jiným tvorem.
V květinářství jí pro dnešek dělalo společnost ani ne roční béžové kotě. S uličnickým výrazem ve tváři jí sledovalo a asi něco očekávalo, když se k němu sehla. Suki jej jen pohladila, ale očividně to bylo dostačující. ,,Co bys řekla? Jsou ty lidi vážně tak blbý, aby to nepoznali? To si fakt myslej, že se na všechny budu křenit jako kdo ví co?" Mumlala si, zatím co jí na to jako odpověď přišlo jen mňoukání. Když se na kotě pořádně zaměřila, všimal si, že jí po ruce chňape tlapkami. ,,Jasně, jsi jenom kotě, tobě to je jedno." Prohodila, při čemž z pultu sebrala umělou myš, s kterou začala nad kotětem houpat. Asi nutno podotknout, že něčemu jako SMS pozornost nevěnovala už jn z toho důvodu, že jí mobil již pár dní setrvával na stolku v obýváku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 8:17 pm

Dveře do květinářství se opět otevřely a dovnitř vešel bělovlasý muž v černém obleku. Usmíval se. Vypadal dost slušně. Kdyby dřív Suki trávila dost času s ostatními, tak by určitě poznala, že to byl Akihiro. Ale pamatovala si jej jen v jeho divném kostýmu, který používal v boji, tak jak ho viděla ve škole. Teď měl navíc jinak učesané vlasy. Došel až k pultu a za celou dobu ze Suki nespustil oči. "Dobrý den, slečno. Mohl bych poprosit. Kde tu máte růže? Chtěl bych .. Bílou růži. Jen jednu." Pravou rukou se zapřel o pult a zmlkl. Čekal na reakci Suki.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 8:34 pm

Manon

ještě chvíli zamračeně hleděla na ulici. Co to mělo znamenat? Tohle město bylo nejspíš plné podivínů, kteří chodí po střechách a trpí samomluvou. Proč ji to vlastně ještě překvapovalo? Svalila se na postel a zahleděla se na plakát na stropě, ale něco ji tlačilo do lopatky, takže to nebylo moc pohodlné. Podrážděně zkroutila ruku a vytáhla to. Byl to mobil! Otravný zmetek, co jí každé ráno budil. No, ten obrázek na displeji to trochu zachraňoval... Bohužel ho teď neviděla, protože jí kazilo výhled upozornění, že má novou zprávu. Jestli se chce zas někdo společně učit, tak už skočí z okna, fakt. No, naštěstí to psal Yoshiro, že pořádá párty na oslavu jara. Krása... Za hodinu? Klidně. Stejně se nehodlala učit a tam se snad aspoň trochu odreaguje. Napsala mu tedy kladnou odpověď a konečně se aspoň na chvíli rozvalila na posteli. Doufala, že tam po ní nebude chtít žádnou aktivitu... jak vlastně taková párty u Yoshira probíhá? Hmmm...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 8:34 pm

Suki

Zvonek nadedveřmi se ozval, ohlašujíce nového zákazníka. Suki nenápadně protočila oči vsloup, položila myš, což se tedy kotěti moc nelíbilo, a podívala se na onoho muže. Pokoušela se nahodit zase ten připitomělý úsměv, ale nešlo jí to hned ze začátku, neboť, když se zeptal, kde tu mají růže: ,,Jste snad slep..." Zarazila se právě v čas. Urážet zákazníky, to asi nebyla nejlepší vizitka. Zkusila úsměv. ,,Dobrý den." Začala odznova. Obešla pult a vedle něj stálo několik nádob, velké vázy a v nich byly stříhané květiny. ,,Jen jednu?" Ujišťovala se, když jí začala balit tak, jak se normálně kytky v obchodech balý.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 8:42 pm

Yoshiro

Už byl skoro doma, když mu mobil dal vědět, že mu přišla sms. Tou volnou rukou, kterou po cestě užíral bonbóny, hrábl do druhé kapsy, ze které vytáhl mobil a zmáčkl tlačítko pro zavěšení, tím rozsvítil displej a uviděl, že má novou zprávu od Manon. "Že by?" Promluvil pro sebe a přečetl si zprávu. Manon v ní souhlasila, že příjde. "Super!" Zaradoval se Yoshiro a přišel ke dveřím. Ve které kapse, že to nechal klíče?

Akihiro

"Ano, jednu prosím."[/b Odpověděl Suki. [b]"Musí to být hrozné, dělat něco, co vás nebaví a ještě se u toho přetvařovat kvůli cizím lidem, které nejspíš už nikdy neuvidíte." Řekl a přitom se dost tajemně usmál na Suki. Potom pokrčil rameny a zasmál se. "Taky jsem dřív prodával.." Na konci věty se trochu zarazil a zdálo se, že přemýšlí. "..Pizzu. Tam bylo ale docela dobrý to, že jsem se u toho mohl zadarmo najíst, pokud se něco nepovedlo nebo něco zbylo.. Kolik to teda dělá?" Zeptal se na cenu růže a ukázal na ní.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 8:53 pm

Suki

,,Někdy jo, ale v jednom se pletete. Je tu dost i stálých zákazníků." Prohodila mimoděk, zatím co dovázala na papír, jenž obaloval květinu, mašličku. Než-li jí však předela kupci, naťukala něco na kasu. Na takovém malém monitorku vyskočila cena, kterou přetlumočila i muži. Suma dělala celkem něco kolem těch čtyři sta padetási jenů. ,,Tady se taky jeden může zadarmo najíst. Je tu dost zeleného." Dodala ještě se stále milým úsměvem. Už jsem se zmiňovala, jaká je to dobrá herečka? Určitě jo. Své role se nevzdávala, ani když jí onen tajemně se šklebící muž už prokouknul.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 9:22 pm

Akihiro

Usmál se na Suki a dal jí peníze na pult. Vzal růži do ruky a vyrazil ven z květinářství. "Mějte se, slečno. Určitě se ještě někdy uvidíme." Dveře se za ním zavřely a Suki až teď ucítila dost zvláštní chlad, který objal celé její tělo až z toho měla husí kůži. Co to bylo? Všechny kočky se rozutekly pryč. Schovat se nejspíš k Suki pod postel.

? ? ?

Kisuke si dál trénoval. Ucítil ale něčí přítomnost. Na druhé straně kráteru někdo seděl a houpal nohama. Vypadalo to, že je to žena. Těžko říct, jestli Kisukeho viděla, mohla to přece být jen nějaká kolemjdoucí, co si přišla prohlédnout kráter. Pak na Kisukeho ale zamávala...

Yoshiro

Yoshiro se nějakým způsobem probil domů a hned zamířil do kuchyně, kde začal na linku skládat nákup. Rozhodně toho bylo hodně. Hlavně různých brambůrek, tyčinek a tak. Začal si u toho pozpěvovat svojí oblíbenou rockovou písničku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 9:28 pm

Kisuke

Kisuke pilne trénoval... Všetko šlo celkom v pohode, ale Kisukemu to stále nestačilo. Chcel byť silnejší, chcel trénovať viac... Ale vtom niečo ucítil.
Obrel sa a uvidel nejakú postavu v diaľke, zrejme ženu. Kisuke nevedel čo si má myslieť, ale vtedy naňho dokonca zamávala.
Čo je dopekla zase toto? zamračil sa Kisuke. Bol dosť vyčerpaný z tréningu a nemal náladu na stretnutie s ďalším, alebo v tomto prípade ďalšou šialenou supersilnou bohviekým, ktorá mu ukáže že jeho schopnosti sú totálne ničotné oproti jej. Lebo toto sa stávalo až príliš často a Kisukeho to sralo. Ale tak to už asi patrilo ku životu remnantského Shinigamiho.
Kisuke teda zaujal normálny postoj, s aktivovaným Shikaiom. Pár shunpo krokmi sa ocitol rovno pod ňou v kráteri. Premeriaval si ju a nevravel nič, chcel aby hovorila, prípadne útočila prvá. Keď už hovoríme o tom útoku, nemusím snáď pisať že Kisuke bol v strehu a pripravený reagovať, vlastne ako vždy. O nejakej dôvere sa tu nedalo hovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 9:35 pm

Žena si Kisukeho změřila pohledem. "Jsi moc otevřený. Vždycky když útočíš, tak máš moc děr v obraně. Kdyby jsi bojoval proti více, jak jednomu protivníkovi, tak jsi v koncích. Máš sice zajímavou schopnost, kterou si dokážeš chytit nepřítele. Ale co když si chytíš jednoho a druhý se ti dostane do zad?" Seskočila dolů a očistila si zadek tím, že se přes něj několikrát poplácala. "V souboji jeden na jednoho ti to ale jde dobře, právě díky tomu, o čem jsem už mluvila. Každopádně, kdyby byl protivník rychlejší než ty, končíš. Zdá se mi, že u souboje vůbec nepřemýšlíš, jen se snažíš nepřítele rozdrtit. To je špatně. Dovol mi ti pomoct, Kisuke." V momentě, kdy růžovovlasá žena domluvila, se jí v ruce objevila zanpakuto.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 9:42 pm

Kyoya

Kyoya nebyl právě z lidí, co by často měnili své zvyky. A tohle nebyla vyjímka. Jak měl tedy ve zvyku válel se na posteli. V ruce něco modeloval, sem tam škubnul nějakým kloubem a nakonec postavil malou figurku k mnoha dalším na stůl. Byla to rekonstrukce bitvy o Alamo s tím rozdílem, že poblíž jižní zdi kde Mexičané právě vytlačovali poslední zbytky vojáků z hradeb stála malá podoba Suki, kolem které leželo asi 30 padlých mexičanů. A Santa Anna vypadal nějak moc jako Akihiro. No zkrátka trocha umělecké licence. Pravda byla ta, že když si člověk mohl udělat téměř cokoliv, tak už nevěděl roupama co by... přesto to bylo zbytečné, sice jsem už uměl dobře dělat detaily a různé serepetičky, ale pořád to všechno mělo značně limitující omezení v bitvě. Ale ani to mě netrápilo. Vypadalo to, že dnesak bude hezký den ještě a potom? Bah... to budu řešit potom
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 9:42 pm

Kisuke

Kisuke pozeral na ružovovlásku s nadvihnutým obočím. Keď dohovorila, tak sa zamračil.
Fajn, kto si, odkiaľ ma poznáš a prečo mi chceš... pomôcť? spýtal sa. Jeho dôvera k nej bola pod bodom mrazu, ale tak to bola v súvislosti ku všetkým.
Čo sa týkalo jej rád, Kisuke nevedel čo si má myslieť. On si osobne myslel že pri súbojoch premýšľal dostatočne a čo sa týkalo jeho obrany, tú predsa vykryje jeho schopnosť a preto sa na ňu nikdy nejak nesústredil, načo predsa. Skôr ho zaujímali jeho prvé tri otázky ako jej rady.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 10:03 pm

Fumiko

Žena se Kisukemu zasmála. "Jsi pořád tak strašně vážný.." Použila shunpo a objevila se za Kisukem. Pleskla ho svojí zanpakuto přes zadek. "Jmenuju se Fumiko a jsem shinigami, to jsi určitě poznal." Udělala pár kroků dozadu. "Chci pomoct, protože pokud budeš trénovat sám, moc daleko to nedotáhneš." Jak jistě sám víš. Vsadím se, že tě dokážu porazit v souboji jeden na jednoho. Vyplázla na Kisukeho jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 10:09 pm

Kisuke

Grr... zavrčal zlostne Kisuke, keď sa ukázalo aká je rýchla a ako sa ani nesnaží.
Prečo by mi Shinigami chcela pomáhať? opýtal sa Kisuke priam až agresívným tónom. To, že sa hneď v prvej minúte ukázala ako silnejšia + jej povaha Kisukeho okamžite vytočili. Kisukemu z rúk vyrazili opäť čepele. Nemal problém s tým že by s ním chcela bojovať, ale jej pomoc nechápal. On mal skôr chuť ju zabiť, keďže bola Shinigami. A nechápal prečo sa ho nesnaží zabiť ona. A to že niečo nechápal, ho vytáčalo ešte viac.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 10:15 pm

Fumiko

"Hm?" Vyvalila na Kisukeho oči. "Proč bych ti neměla pomáhat? Já teda plánuju pomoct celé vaší skupině. Nejen tobě." Když Kisukemu vyjely z rukou čepele, postavila se do obraného postoje. Její výraz zvážněl. Byl vážně tak strašně tvrdohlavý a nedůvěřivý? Fumiko udělala krok dopředu a sekla tupou stranou svého meče Kisukeho přímo do hlavy. Pokud se snažil bránit, tak mu to rozbilo jeho čepele. Potom ho chytla za límec a hodila s ním na zem. "Jsem silnější, než ty Kisuke, a vím, že ti to určitě vadí. Viděla jsem to už hodněkrát. Nikdy sis mě ale nevšiml." Klekla si k němu. "Jsem teď silnější, než ty, ale když ti pomůžu, tak budeš silnější ty. I všichni tví kamarádi. A potom možná nedojde k apokalypse." Znovu vstala a oprášila si ruce. "Kisaragi Kisuke. Blíží se válka. A ty s tvýma kamarádama, jste přesně uprostřed toho všeho."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Wed Jun 27, 2012 10:35 pm

Kisuke

Stále Kisukemu neodpovedala na jeho otázku. Ale Kisukemu to už bolo jedno, jediné čo chcel bolo dokázať jej že on je ten čo je silnejší, on je ten čo má navrch... jej seknutie bez problémov vyblokoval, tréning sa mu krásne vyplatil... ale...
Kisukeho výraz skamenel hrôzou a jeho srdce sa zastavilo. Jeho čepele... jeho zanpakuto... boli prelomené a zničené ako nič, ako keby to bol obyčajný kartón oproti jej Zanpakuto. Proti jej ďalšiemu útoku sa ani nedokázal brániť, pretože bol v totálnom šoku a skončil na zemi. Jeho pohľad bol prázdny a smeroval do zeme pred neho. To čo hovorila len s ťažkosťou dochádzalo k jeho mozgu, ale postupne to spracovával. Primárna myšlienka v jeho hlave bola však úplne iná.
Všetko čo som doteraz robil... všetko to moje snaženie... denno-denné trénovanie priam celý môj život... a ona ma totálne zničí jedným úderom. Kisuke tomu nemohol uveriť. Všetko čo doteraz robil bolo úplne zbytočné.
Postupne jeho totálne prázdny pohľad otočil opäť na ňu. Počúval čo hovorila, mozog mu to ale spracovával stále o niečo neskôr. Teda mu chvíľu trvalo kým dokázal niečo povedať. Pomaly preglgol. Otvoril ústa a potom ich zase zavrel. Potom sa konečne prinútil k tomu aby niečo povedal, jeho tón bol ale úplne iný ako normálne. V Kisukem sa totiž niečo zlomilo, spolu s jeho zanpakuto.
Prečo to všetko? Kto vlastne si? Prečo nám chceš pomôcť? Kto sa... kto sa ti vlastne prosil o pomoc?! poslednú vetu na ňu zakričal. Pomaly ale isto sa jeho duša, ktorá sa chcela naplniť zúfalstvom, začala napĺňať hnevom, priam až nenávisťou. Kisuke totiž nechcel ukazovať že by ho niečo takéto dostalo, aj keď na to už bolo asi dávno neskoro...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 9:29 am

Fumiko

Zakroutila hlavou a dost se držela, aby nefacepalmovala. "Ježiši, Kisuke, prober se. Posloucháš vůbec co ti říkám? Jsem možná trošku neomalená a jdu na tebe rychle, ale nemáme moc času." Její zanpakuto opět zmizela a natáhla ruku ke Kisukemu, aby mu pomohla vstát. "Tvoje momentální trénování je neúčinné. Mrzí mě to. Sám to ale vidíš. Potřebuješ někoho, kdo tě bude učit něco nového." Zhluboka se nadechla. Zdálo se, že toho má taky plné zuby. "Dobře, měli bychom začít od začátku, byla jsem trochu zbrklá." Pokusila se usmát, ale ve výsledku to vypadalo asi jako Suki, která chtěla ve svém květinářství zabít většinu zákazníků. "Jmenuji se Ukitake Fumiko. A jsem dcera vrchního kapitána Gotei 13." Pronesla ne zrovna hrdým tónem. "Kisuke, musíš mi pomoct.."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 10:48 am

Kisuke

Kisuke neprijal jej ruku, vstal radŠej sám. Jej reči prijmal len tak na pol ucha. Všimol si ale toho, ako má toho všetkého plné zuby. Preboha... už som ako jeden z tých melodramatických slabochov... uvedomil si Kisuke.
Tiež sa zhlboka nadýchol. Fajn, takže nariekanie nás nedostane asi nikam. Takže čím začneme? spýtal sa. Stále mal ale milión otázok, ale rozhodol sa že si ich nechá niekedy na neskôr. Nepokúša sa ho zabiť a chce mu ešte dať novú silu, tak prečo sa sťažovať? Stále ale nebol vo svojej koži...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 10:55 am

Fumiko

"Možná by jsi měl začít tím, že se nejdřív naučíš chovat slušně k někomu jinému." Řekla trochu uraženě. "Nicméně.. Asi bys měl vědět, že tu nejsem z pověření Gotei 13. Utekla jsem. To by mohl být dobrý začátek pro náš lepší vztah. Vím o tobě totiž všechno, Kisaragi Kisuke." Natáhla před sebe ruku a znovu se v ní objevila její zanpakuto. "Dovol mi s tebou bojovat."Použila shunpo a zmizela. Objevila se ve středu kráteru. "Ukážu ti, kde jsou tvoje slabiny."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 10:56 am

Minato

Podobně jako Kisuke opět trénoval, avšak na úplně jiném místě. Stál v klidové pozici uprostřed cvičiště, které bylo u jejích domu. V ruce držel dřevěný bokken, ze kterého se náhle odvinula dřevěná "slupka". V ruce mu pak již zůstala jen zanpakuto. V té chvíli mohl ven ze svého těla. Udeřil se koncem rukojeti do čela co možná nejprudšeji a jeho lidské, pozvolna nenáviděné tělo, padlo na zem. Nechápal proč se do něj musel stále vracet. Byl v něm naprosto bezmocný a vždy mu bylo jen na obtíž. Ale to mu již bylo fuk. Nyní byl pro většinu lidí neviditelný, jeho stříbrné Haori vlálo ve větru a jeho oči tlumeně zářily. Po jediném mrknutí oka náhle zmizel. Použil Shunpo, shunpo opravdu vysoké rychlosti, které zdokonaloval v posledních dní. Měl určitou doměnku, že to mělo něco společného s jeho Fullbringem. Jako kdyby zkušenosti které poznal při jeho použivání posílili jeho Shinigamijské síly. Ale jednalo se jen o dohad.
Každopádně v této formě u sebe neměl telefon, na který nejspíše dorazila Yoshirova SMS. Minato v té chvíli stál na nejvyšší budově města a pozoroval z ní dění pod sebou. Chtěl toho dne zkusit jednu věc. A to stát ve vzduchu jen za pomoci reiatsu, které si snad dostatečně podmanil při používání Shunpa. Nepotřeboval měnit svůj meč do báječných podob jako to dělal Kisuke a dříve i Yoshiro. Jemu stačil boj se zanpakuto v uzavřeném stavu. Ale nyní si chtěl ještě chvíli posedět...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 11:13 am

Kisuke

Jej prvú vetu úplne ignoroval. Jej druhá, tretia, štvrtá a piata veta však zaujali dokonca aj jeho. Aspoň nejaká pozitívna vec na nej bola. To ale ešte ani zďaleka nestačilo na to, aby sa Kisukeho dôvera k nej akokoľvek zmenila.
Zaujímavé. Snáď niekedy budem počuť kompletný príbeh. povedal Kisuke, ale v jeho hlase nebolo počuť žiadny záujem, ani žiadnu emóciu. Jeho totiž omnoho viac zaujímalo to, čo nové z tohto tréningu získa,
Jej výzva na boj bola automaticky prijatá. Čas deštrukcie, Gig. povedal. Úlomky jeho zanpakuto zo zeme zmizli a Kisuke si vysunul z rúk dve čepele, ako vždy. Použil shunpo a dvoma skokmi sa objavil pri nej, jednou čepeľou jej narazil na zanpakuto aby ju imobilizoval a odkryl a druhou ju bodal do brucha.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    Thu Jun 28, 2012 11:19 am

Fumiko

Kisukemu se Fumiko podařilo chytit. Dokonce jí bodl! Fumiko se zahleděla na Kisukeho dost zoufalým pohledem. Vyhrál? Ne. Zezadu ho někdo chytil a hodil s ním přes celý kráter. Ta Fumiko, kterou probodl, tam už nebyla. A ten kdo s Kisukem hodil? Byla to Fumiko! "Utsusemi... Technika shunpa, kdyby jsi se ptal. Pokud je shinigami dostatečně rychlý, aby dokázal ovládnout Senku, může se naučit i tuhle techniku. Vytvoří to klamný obraz, díky kterému si oponent myslí, že vyhrál. A ty mu mezitím můžeš zasadit smrtelnou ránu zezadu. Setkal jsi se s tím někdy?" Zeptala se Kisukeho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 12 - Stalo se to začátkem jara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: