PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 My heart, my soul: Bratři

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 7:15 pm

Pravidla pro hraní v tomto tématu:

• Příběh je NON-CANON - nic, co se stane, se netýká hlavního děje, který probíhá v jíných tématech

• Příběh je jednorázový, ale delší, než obvyklé kapitoly

• Schopnosti, které mají vaše postavy v non-canon příběhu jsou ty, které mají aktuálně v hlavním ději. (tenhle bod neplatí pro Yoshira, to bych si nezahrál)

• Dodatek ke schopnostem: Postava nemůže zesílit - může maximálně získat nějakou schopnost/power-up, který z nejvyšší pravděpodobností ztratí na konci non-canon příběhu.

• žádná z hlavních postav nemůže umřít - jedině pod podmínkou, že bude nějakým způsobem oživena.

• Účast není povinná. Ale pokud jednou napíšete, měli by jste hrát do konce.

Hrají: Mike, Red

______________________________________________________________________________________________Yoshiro

Souboj trval už docela dlouho a Yoshiro byl vyčerpaný. Nepřítel s ním i Kisukem házel, jako by vůbec neměli žádnou sílu. "Kisuke!" Zakřičel Yoshiro, když zelenovlasý chlápek v rudém obleku, odkopl Kisukeho přes půlku celou ulici a udělal s ním díru v domě. Yoshiro vyskočil na nohy, pevně sevřel svůj meč v rukou a rozběhl se proti nepříteli. Ten nedával pozor! Yoshiro cítil, že by to teď mohlo vyjít. "Aaaaaaaaaaaaaaaa!!!" Zakřičel, když rychlým sekem zaútočil. Nic se ale nestalo! Ten chlápek Yoshirovu zanpakuto chytil, vyrval jí bělovlasovi z ruky a sekl ho s ní. Yoshiro se složil k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 7:28 pm

Kisuke

Bojoval ako najlepšie vedel... Ale ten týpek bol omnoho silnejší ako Kisuke predpokladal. Odrážal ich útoky ako keby to bolo nič a to sa Kisuke snažil ako to len išlo.
Dopekla... čo je to sakra za týpka? behalo Kisukemu v hlave, ale skôr ako stihol vymyslieť odpoveď, letel už cez pol ulice a do domu. Dosť to bolelo, ale Kisuke sa napriek tomu postavil a v očiach mal neustále odhodlanie. Avšak vtedy sa Yoshiro zložil.
Yoshiro! vykríkol Kisuke a jeho oči sa naplnili hnevom. Teraz bol už Kisuke sám...
Kisuke si v hlave preberal všetky možnosti. Priamy sek od Yoshira mu nič neurobil, bez zbrane vykryl všetko len tým že to chytil... Kisukemu sa zdalo všetko márne, ak sa nestane nejaký zázrak, tak tu obaja umrú...
Rozbehol sa teda na týpka a napriahol sa akože ho ide napadnúť... namiesto toho v poslednej chvíli uhol, popadol Yoshira a utekal ďalej... nebolo to však ľahké s týmto vrecom zemiakov...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 7:34 pm

Chlápek natáhl levou ruku před sebe a ukázal na Kisukeho. Druhou rukou, ve které držel Yoshirovu zanpakuto, se napřáhl a hodil jí. Když zanpakuto letěla, doslova trhala silnici za sebou. Proletěla Kisukemu hrudí. Yoshiro měl sek od pravého ramene až po pás. Dost hluboká rána. Tou rukou, kterou chlápek ukazoval, začal dělat nějaké čáry máry, čímž před sebou vytvořil zvláštní pečeť, byla dost podobná té, kterou míval Minato za sebou ve svém fullbringu. Když byla pečeť utvořená, mávl rukou a poslal jí na bratry shinigami. Pečeť do nich narazila a oba začali zářit. Chlápek vyrazil k nim. "Lord Jericho bude velmi potěšen." Pronesl a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 7:39 pm

Kisuke

Vďaka Yoshirovej váhe sa už nestihol vyhnúť letiacej Kanashimi, takže to schytal priamho do hrude... A hlavne to nečakal no, inak by si tú hruď aspoň obrnil, síce bohvie či by to vykrylo...
Kisuke sa zhrozene pozeral na svoje zranenie a potom videl ako týpek začal tvoriť nejaké... err... žeby Kido? Aspoň na to to Kisuke odhadoval.
Bastard... pomyslel si a krv sa v ňom varila aj kvôli jeho vlastnej slabote. Z posledných síl skúsil uhnúť Kidu (?) pomocou shunpa, ale s tým mečom v hrudi ktorý si ani nestihol vytiahnuť a Yoshirom na ramene to išlo ťaźko...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 7:47 pm

Chlápek sledoval Kisukeho snahu a zatleskal mu. "Kisaragi Kisuke, prosím, veškerá tvoje snaha je marná, podřiď se svému osudu." Pronesl vznešeně a zastrčil si za ucho své dlouhé zelené vlasy, které měl předtím přes pravé oko. Když jej odhalil, Kisuke si mohl všimnout, že jeho pravé oko se dost liší od toho levého. Bylo rudé, což tvořilo zajímavý kontrast k jeho světle modrému levému oku. "Neboj se, Kisaragi Kisuke, nezabiji vás, zatím ne." Zhluboka se nadechl a ukázal znovu na dva shinigami bratry. "Otevři se." Promluvil do prostoru. Kisukeho a Yoshira obklopil zlatý kruh, který se zjevil odnikud. Záře, které vycházela z jejich těl zesílila a všechno zčernalo.

Když Kisuke otevřel oči, ležel na zemi, nebe bylo krásně modré s bílými mráčky, které připomínaly různé tvary. Když se rozhlédl, zjistil, že je na nějakém nádvoří... Nějakého hradu...?
Yoshiro ležel vedle něj. Ani jeden z nich nebyl zraněný. Neměli na sobě své shihakushou. Měli jen nějaké otrhané kraťasy. Jejich zanpakuto byly pryč. Kisuke i Yoshiro si mohli všimnout, že tam nejsou sami. Všude, po celém tom nádvoří, které vlastně spíš připomínalo nějaké cvičiště, byli další muži a chlapci, kteří na sobě měli otrhané kraťasy. "Kde to sakra jsme?" Zeptal se Yoshiro.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 7:54 pm

Kisuke

NIKDY!! zakričal Kisuke. Mal v povahe vzdorovať... vzdorovať až do poslednej chvíle... A tá nastala skôr ako čakal... Kisuke týpkovi neveril že ich nezabije, a aj keby, tak mu to bolo jedno... išlo tu o to že on sa mu nepoddá...
Avšak bolo to márne.

Kisuke sa zobudil... prudko sebou trhol, pripravený bojovať ďalej... A vtedy uvidel to všetko okolo seba.
Čo... Čo to má... dopekla znamenať? pýtal sa sám seba a zamračene pozeral okolo seba. Aspoň že Yoshiro bol v poriadku...
Jak to mám vedieť? odpovedal mu s hnevom v hlase. Nebol naštvaný na neho, bol naštvaný tak celkovo a na to mohol byť Yoshiro už zvyknutý. Bez Giga sa cítil extrémne nesvoj.
Nemienil tam však dlho ležať, postavil sa a zakričal na nejakého najbližšieho z tých mužov/chlapcov.
Hej! Čo má toto všetko znamenať?!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 8:00 pm

Yoshiro se taky postavil a zaujal pozici hned vedle Kisukeho. Tedy spíš za ním, z těch týpků, co tu byli šel trochu strach. Z některých z nich. Ten co byl nejblíž se na ně ani nepodíval, ale nedaleko ve stínu seděl chlápek. Byl celý zjizvený a usmíval se. Potom vstal a vyrazil k těm dvěma. "Nováčci?" Zasmál se a rozhodil rukama. "Hej, chlapi, jsou tu nějací noví. Pěkný masíčko." Zakřičel dost nahlas. Půlka té "zvěře", co tam byla, se otočila a upřela své pohledy na dva polonahé chlapce. Všichni se k nim pomalu začali scházet. "Myslím, že jsme pěkně v prdeli, Kisuke." Řekl Yoshiro trochu rozklepaně. Už na to prostě neměl nervy. "Mně se líbit ten blonďáček eheheh." Ozvalo se z držky jedné gorily. Tedy, ten chlap tak aspoň vypadal. Yoshiro se podíval na Kisukeho, trochu se potil. "Kisuke? Udělej něco!!" Zařval na svého bratra dost hystericky. Vedle gorily se zjevila další gorila. "Já chcu toho tmavovláska!" Obě hory se rozběhly ke dvěma chlapcům.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 8:22 pm

Kisuke

Kisuke sa na nich iba vzdorovito pozeral. Boli rozhodne veľkí a silní a vďaka tomu že Yoshiro ani Kisuke nemali Zanpakuto, tak boli v značnej nevýhode.
Bože to je deň... zamrmlal si Kisuke. Obaja týpci sa na nich rozbehli, nepochybne sa plánovali uistiť že si Yoshiro ani Kisuke pár dni nesadnú... aspoň to tak rozhodne vyzeralo no. A Yoshirove panikárenie tomu moc nepomáhalo.
Kisuke však naďalej vstál vzpriamene, usilujúc sa vymyslieť čo najlepšiu stratégiu na protiútok. Poobzeral sa okolo ale nič čo by sa dalo použiť ako zbraň nevidel. Perfektné, nechcete mi to ešte nejak sťažiť? pomyslel si trpko.
A tak sa rozhodol pre taktiku protiútoku... Keď boli oponenti väčší ako on, bolo treba použiť ich silu proti nim, aspoň tak sa to Kisuke učil. A tak si počkal až dojdú až skoro, skoro k ním... Pohľad mal stále pevný a drsný... A v poslednej sekunde sa rozbehol oproti nim. Hneď ako nabral momentum, tak spravil šmýkačku pomedzi nohy tomu, ktorý si chcel zobrať Kisukeho (treba zachrániť najpv svoj zadok, potom Yoshirov). Popri tom ako robil tú šmýkačku však vystrčil nohu dohora a tak chlap dostal celkom silnú kopačku do rozkroku. Keď sa Kisuke dostal vďaka šmýkačke za neho, tak sa rýchlo zastavil a otočil ešte na zemi a z otočky kopol tomu chlapovi dozadu do kolana, nech sa zloží... a ak to nestačilo tak ho ešte na zem potiahol a potom mu švihol rukou do krku ako Bruce Lee, nech si trocha pospí. A potom sa jedným rýchlym pohybom postavil, pripravený zložiť aj Yoshirovho obdivovateľa.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 8:28 pm

.. V tom se za ním ale Yoshiro objevil pomocí shunpa a kopl ho zezadu do kolene. Když chlápek spadl na kolena, Yoshiro ho chytil za vlasy, cukl mu s hlavou dozadu, což mělo za následek to, že chlap začal padat na záda a přitom se nemohl nijak zapřít, protože byl na kolenou, Yoshiro jeho hlavou silně vrazil do země, čímž chlápkovi způsobil instant k.o. Oba byli dole. Yoshiro se začal rozhlížet a rozložil ruce. "Ještě někdo?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 8:31 pm

Kisuke

Kisuke pozrel na Yoshira s vyvalenými očami.
Errrh... ok, je hlúpe že ma nenapadlo skúsiť shunpo? pomyslel si Kisuke a po hlave mu stiekla kvapka.
Otočil sa teda smerom k ostatným chlapom.
Áno, to viem tiež. Ale rád som kreatívny. povedal. Zase sa cítil ako keby mali výhodu, takže prekypoval sebavedomím. Aspoň na moment, potom si uvedomil že stále nemajú zanpakuto a sú v nejakje riti sveta.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 8:44 pm

Najednou všichni ti chlapi začali uhýbat a tím tvořili cestu. Kam asi vedla? Nikam. Tou cestou běžel jeden obrovský chlápek, jehož hruď vypadala jako amazonka. Jen černá a nejspíš plná blech. Jak něco takového vůbec může existovat? Tohle jen těžko zastaví! Byl tak blízko. A v tom. Přiletěla zelená energetická koule a narazila do něj. V momentě, kdy do něj narazila, chlápek explodoval a všechny jeho vnitřnosti se rozletěly po dvoře. Yoshirovi se z toho udělalo blbě, takže se složil do kolen. Když se Kisuke otočil (pokud) mohl uvidět, jak kousek za nimi stojí ten zelenovlasý muž, který je napadl u nich doma. "Nikdo, opakuji NIKDO, se těchto dvou nedotkne. Jsou pro speciální pobavení Lorda Jericha k jeho narozeninám. Jako dárek ode mě." Ten zjizvený muž, který se předtím ozval jako první teď vylezl z davu a šel blíž k zelenovlasákovi. Postavil se jen pár metrů od něj. "Takže speciální zacházení, Cedricu?" Zeptal se. Cedric přikývl. "Musí být přežít do zítřka, kdybych mohl, dám je jinam, ale bylo by to nápadné. Lord Jericho si vždy přál, aby na jeho narozeniny soutěžili shinigami, ale nepodařilo se nám žádného chytit." Bylo to zvláštní. Všechno tohle. Vypadalo to jako vězení a ten zjizvenec se s Cedricem bavil jako by se dlouho znali. "A jak se ti podařilo chytit tyhle?" Cedric si začal prohlížet Yoshira a Kisukeho. Všichni okolo naslouchali. A někteří se dost klepali, když říkal slovo shinigami. Cedric se usmál. "Jsou to na půl lidé." Potom se otočil a vyrazil pryč. "Postarej se o ně, Virgile." Řekl a zmizel ve velkých vratech, které se za ním zavřely.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 8:51 pm

Kisuke

A skôr ako sa stihli poriadne spamätať, bežal na nich ďalší...
Fajn, tohto päsťami nezložíme asi je čas na...
Ale vtom týpek explodoval. Doslova. Kisukeho poliala jeho krv a vnútornosti, ledva si pred tým stihol vykryť tvár. Kisuke poprvý krát po dlhej dobe vyzeral vydesene. Niečo také ešte v živote nevidel a popravde, aj jemu začínalo byť brutálne zle, ale dokázal sa udržať na nohách.
Pomaly sa otočil aby uvidel odkial prišla tá vec čo ho explodovala a... stál tam on. Ten čo ich porazil. Kisukemu bolo automaticky jasné, že útočiť naňho by bola tá najväčšia blbosť čo by v živote spravil. A tak iba počúval rozhovor dvoch mužov. Bolo mu stále blbo.
Keď Cedric odišiel, tak po krátkej chvíli ticha Kisuke povedal.Takže ak som to pochopil správne, chcete nás dať do nejakej arény alebo niečo podobné pre pobavenie vášho lorda. Hovoril najpokojnejšie ako vedel a snažil sa aby sa mu netriasol hlas. Bolo to ale ťažké po tom čo uvidel niečo tak hrozné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 8:56 pm

Zjizvený Virgil přikývl. "Pálí ti to, kluku." Řekl a vyrazil ke dvojici. "Vypadněte!" Zakřičel na všechny okolo. Ti šli pryč. Vypadalo to, že Virgil má respekt. Yoshiro tam pořád klečel a vyděšeně hleděl na krvavý flek na zemi. Na rameni měl kus střev. Virgil přišel k němu a ty střeva odhodil.
"Vítejte v aréně smrti. Na místě, odkud se nikdy nikdo z bojovníků nedostal živý." Yoshiro zavřel oči a chytil Kisukeho za ruku. Pevně. Ne proto, aby chytil svého bratra a utěšil se tím. Ale pro to, aby se o jeho ruku zapřel a zvedl se. Jakmile vstal, utřel si krev z obličeje. "Takže vy jste bojovali s Cedricem, jo?" Zeptal se Kisukeho. Yoshiro pořád nevypadal jako někdo, kdo by teď mohl mluvit. Spíš to vypadalo, jako by se měl každou chvíli zhroutit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:02 pm

Kisuke

Snažil sa ustáliť si svoj zvyčajný zamračený pohľad a moc sa nepozerať na ten krvavý fľak. Tiež mu nebolo najlepšie, ale vedel, že sa musí držať. Aspoň jeden z nich musel byť silný.
Na Virgilovu otázku prikývol. Nebol to teda nič moc boj, ale to si Kisuke myslel o každom boji ktorý nevyhral.
Takže, aréna smrti, mhm... Kde to vlastne sme, v ľudskom svete alebo inde? A kto je vôbec ten váš lord? začal sa vypytovať Kisuke.
Popravde, fakt sa mu to nepáčilo. Niečo mu hovorilo že aj keby použili shunpo na útek, tak by sa odtiaľto len tak ľahko nedostali. A čo ich Zanpakuto? Kisukemu sa hlavou vírila kopa myšlienok, ale jasné mu bolo len jedno... Musia sa odtiaľto nejak dostať.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:11 pm

Virgil dal přátelsky Yoshirovi ruku kolem ramen a vyrazil s ním kupředu, chudák ani nevěděl, že jde, jak mu bylo blbě. "Ano, aréna smrti, jak originální název." Zasmál se Virgil. "Ve skutečnosti vůbec není originální a ten, kdo ho vymyslel, je debil, ale na druhou stranu je dost vystihující. Většina soutěžících se nevrátí." Yoshiro se nějak dostal zpět ke svému vědomí a dost nechápavě se podíval na Virgila. "Soutěžících? To je dost přehnaný ne?" Ohnal se naštvaně rukou, čímž shodil tu Virgilovu. Virgil pokrčil rameny. "Lord Jericho tomu tak říká. Myslí si asi, že tím zlehčí všechno to, co se tam děje." Yoshiro zakroutil hlavou. "Musí odtud existovat nějaká cesta ven." Yoshirovým slovům se Virgil zasmál. "V pytli na mrtvoly." Obrátil se ke Kisukemu. "Tohle není lidský svět. Tohle je království Voteporix. Nikdo o něm neví. Jen vladařský rod dokáže otevřít bránu." Zasmál se. "Můžete zkusit Cedrica poprosit, jestli vás nepustí zpět." Jeho smích se stupňoval směrem nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:17 pm

Kisuke

Kisuke počúval Virgilov monológ a stále sa mu to páčilo čoraz menej.
Eh... Voteporix... tak o tom som v živote nepočul. priznal. Kisukeho obavy sa stupňovali.
Takže ak som to pochopil správne, budeme tu bojovať dokial v nejakom z tých bojov neumrieme. Neexistuje tu asi nejaké veĺká cena ktorá by nás pustila domov, že nie? spýtal sa Kisuke. Toto teda zužovalo ich možnosti iba na útek. Lenže problém bol že Cedric bol omnoho silnejší ako oni dvaja, takže aj keby ušli, tak by si ich asi našiel znova. A ujst bol sám o sebe problém, ale Kisuke vedel o tomto svete ešte málo... možno keď zistia viac, tak na niečo prídu. Aspoň v to dúfal.
No čo, aspoň už neuvidím Kyoyu ani Suki. povedal Kisuke. Aspoň nejaká dobrá správa.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:24 pm

"Vlastně, existuje tu jeden způsob. Museli by jste porazit Cedrica a jeho bratra." Pokrčil Virgil rameny. "Už se blížíme k místu, které vám chci ukázat." Byli na druhé straně velkého nádvoří, kde bylo zábradlí. Pod tím zábradlím byla obrovská kulatá aréna. Vypadalo to celé dost podobně jako koloseum. Jen více zmodernizované. Celkově to tu vypadalo trochu scifi. Všechny ty bílé cihly, rudý písek. I lidé vypadali zvláštně. "To je místo, kde zítra oba zemřete. Je mi to líto, ale nebudete mít šanci. Bojovníci, proti kterým budete bojovat nebudou obyčejní otroci, jako jste teď vy. Budou to Lordovy speciální stráže, kteří mají stejný výcvik jako Cedric." Virgil se potom otočil a vyrazil pryč. "Tak si do zítřka něco neudělejte. A nesnažte se utéct, stejně to nejde a akorát by jste museli váš poslední den strávit na samotce." Dodal, zamával a odešel někam pryč. Yoshiro se opřel o plot a zahleděl se dolů do arény. Chvíli tam koukal a pak se dolů vyzvracel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:29 pm

Kisuke

On má aj brata?! To si robia srandu... Však sme neporazili ani jeho samotného! pomyslel si Kisuke naštvane na celý svet, aký je nespravodlivý. Ako keby Nemali dosť problémov s Akihirom a Kisukeho zničením Soul Society...
Ani Virgilove ďalšie slová ho vôbec nepotešili. Ani nevedeli či budú mať zanpakuto a Virgil to asi nebude vedieť, tak načo sa ho pýtať. Celkovo vôbec neobdivoval obdivuhodnú arénu, iba tak nejako pozeral do prázdnoty, ani poriadne nevnímal na čo pozerá.
Skutočne... umriem? spýtal sa sám seba v duchu. Ani nevedel čo má čakať. Vedel že keď Shinigami umrie, tak umrie nadobro... nie je to ako keď umrie človek. Ale on bol napol človek, takže... No ale nerobil si veľké nádeje a aj tak, posledná vec čo chcel je stráviť večnosť v Rukongai.
Kisuke sa nadýchol. Takže... čo spravíme? spýtal sa Yoshira, keď dovracal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:34 pm

Yoshiro

Chvíli rozdýchával to zvracení. Potom se zhluboka nadechl. "Trochu moc.. Toho.. Teď.." Snažil se marně poskládat větu. Zakroutil hlavou a otočil se k aréně zády. "Musíme něco udělat." Posadil se na zem a opřel se o plot. "Rozhodně tu nehodlám sedět a čekat na to, až na mě zítra někdo vystřelí zelenou kouli, co ze mě udělá flek na zemi." Řekl naštvaně. Cítil se fakt bezmocně. "Možná.. Třeba bych mohl vyzvat Cedrica a jeho bratra a poprosit o pomoc to.. To co je ve mě, tu příšeru.. " Napadlo Yoshira. "Ale stejně.." Když nad tím Yoshiro přemýšlel, tak to vlastně nebyl zas tak dobrý nápad. "Kdybychom aspoň měli naše zanpakuto."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:38 pm

Kisuke

Použiť Hollowa je rozhodne jedna z možností, ale nechaj si ju ako poslednú prosím ťa... povedal mu a povzdychol si. Keby ho aspoň vedel ovládať tak by to bolo iné, ale takto?
No niečo by sme spraviť mali, ale popravde ma nenapadá že čo. A čo sa týka Zanpakuto, tak myslim že nám ich dajú pri súboji. Ich lord sa chce pobaviť a vidieť súboj Shinigami... pochybujem že by nás nechali bojovať bez zbraní, to by sa ten lord moc nepobavil. Každopádne väčší problem je v tom, že ak budú všetci takí silní ako Cedric, tak sme skončili aj keby sme mali Zanpakuto. povedal. Celkovo sa cítil momentálne dosť pesimisticky, čo naňho síce nesedelo... ale nevidel žiadne možné východisko z tejto situácie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:42 pm

Yoshiro

"Když už jsi zmínil toho lorda.." V Yoshirově tváři se objevil zvláštní výraz - hodně připomínal zvědavý. "Jak jsi se toho Vigila zeptal na to, kdo to vlastně je. Nic neřekl." Pokrčil rameny. "Jako pochopitelně je to asi někdo, kdo tomu tady velí.. Kdybychom tak věděli, kde ho najít. Mohli jsme mu nějak zkusit vyhrožovat nebo tak něco.. Máme jiné schopnosti, než ti, co se dřív snažili utéct. Umíme shunpo. Mohli bychom ho využít k překonávání větších výšek..." Napadlo Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:46 pm

Kisuke

To je síce všetko pekné, ale myslim že ten lord je zrejme chránený minimálne 20timi týpkami silnými ako Cedric, takže tam nám naše Shunpo asi veľmi nepomôže. povedal Kisuke.
Každopádne, mohli by sme spraviť aspoň niečo, v tom máš pravdu. Osobne na samotke vydržím, takže pohoda. povedal Kisuke.
Takže kde začneme? Skúsime preskúmať ten hrad štýlom Splinter Cell? spýtal sa Kisuke Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:49 pm

Yoshiro

Zasmál se a postavil se. "Jak jsem řekl, sedět tu nebudu, navíc, jestli to má být poslední den mýho života, tak nad tím rozhodně nebudu brečet. Radši budu bojovat." Otočil se a podíval se do arény. "Napadá mě. Co když bude z toho hlediště cesta do hradu. Je to docela výška a nemyslím si, že by někdo z těch, co tu jsou, přežil pád." Podíval se na Kisukeho s úšklebkem, který říkal: My nejsme oni.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:52 pm

Kisuke

Kisuke však už bol dole v hľadisku, snažiac sa vyhnúť Yoshirovým zvratkom.
Tak na čo čakáś? zavolal naňho.
Popravde, celkom sa mu páčil tento akčný Yoshiro. Bolo to omnoho lepšie ako Emoidný Yoshiro. A Kisuke nečkal že nastane deň kedy ho zrovna Yoshiro motivuje do akcie. Ale nesťažoval sa.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   Mon May 14, 2012 9:54 pm

Yoshiro se otočil, aby se rozhlédnul, jestli je někdo nesleduje. Nikoho neviděl, tak se chytil plotu a přeskočil přes něj dolů. Asi 20 metrů nad zemí použil shnupo, aby se nezabil a přistál v pořádku vedle Kisukeho. A opravdu se Yoshiro nemýlil. Byly tu dveře, které rozhodně nevedly zpátky tam nahoru. To místo, ze kterého skočili, bylo hrozně vysoko. Navíc, ty dveře byly zdobené a opravdu krásné. "Připraven?" Zeptal se a chystal se otevřít dveře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: My heart, my soul: Bratři   

Návrat nahoru Goto down
 
My heart, my soul: Bratři
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: