PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitolo 10 - Výletníci

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Kapitolo 10 - Výletníci   Sat Apr 21, 2012 8:57 pm


02.01.2012

Situace

Bylo 1. pondělí po Vánočních svátcích. Mnoho lidí mělo ještě kocovinu ze Silvestra, ale 1. školní den nového kalendářního roku prostě vyšel na tento nešťastný den. Škole zůstaly nějaké peníze z nedávné rekonstrukce po výbuchu plynu, ale v případě, že by je nevyužila, tak by je musela vrátit zpět. A protože by bylo podezřelé, že ředitel školy začal jezdit do školy v novém Mercedesu, tak se škola rozhodla odeslat několik tříd na školní výlety, právě za tyto peníze. Účast byla povinná, jako školní docházka, kdo chtěl, tak si ale výmluvu našel. Problém byl, že Kyoya, Yoshiro, Kisuke, Manon, Minato i Suki zameškali už příliš mnoho školních hodin a v případě, že by se neúčastnili výletu by to pro mohlo mít neblahé důsledky. V teorii to znělo celkem hezky. několik dní strávených v malých chatkách v idilické krajině, daleko od civilizace. Možná trochu levně, ale z neznámého důvodu nebyly peníze na to, poslat studenty na lepší místo. Autobusy už stály před školou, ale času bylo celkem dost...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sat Apr 21, 2012 9:15 pm

Kisuke

Kisuke, ako zvyčajne, ležal rozvalený cez celú postel, perina odkopnutá na zemi a hlavu mal tam kde mali byť nohy. Náhle sa prebudil, ako vždy sa mu snívala nejaká nočná mora, tentokrát o tom ako ho naháňala nejaká ježibaba a on po nej strieľal s laserom...
No, sen radšej neriešil a pozrel na hodiny. Mal ešte celkom dosť času, čo ho prekvapilo, keďže väčšinou vstával asi tak 5 minut predtým než mal odísť. No, všetko je raz po prvý krát.Asi to bolo tou zimou.
Zošuchol sa teda z postele a zívajúc sa poobzeral po rozhádzanej izbe. Dneska mali íst na výlet pokiaľ sa správne pamätal. Kisukemu sa tam teda sbsolutne vôbec nechcelo! Kvôli tomu sprostému výletu nebude môcť trénovať! To ho fakt štvalo, on trénovať musel! Musel byť silnejśí! Stále sa cítil ako totálna nula oproti Ginjouovi a Henrymu. Najradšej by pri tej myšlienke do niečoho kopol, ale radšej to nechal tak a išiel do kúpelne kde vykonal ranné veci, dokonca si dal aj rannu sprchu, keď mal toľko času. Potom sa obliekol už do vonkajšieho oblečenia a zbalil si veci: zubnú kefku, pastu, jedno nahradne tričko a mikinu, par sačkových polievok a konzerv, mp3 a celkom dosť hentai mangy, aby sa tam nenudil. A samozrejme nezabudol ani na dôležitú Shinigami vec. Popravde, ani netušil čo si má zobrať do hôr, keďže tam v živote nebol.
Potom došiel do kuchyne a privítala ho prázdna chladnička. Prevrátil očami a otvoril si jednu zo svojich rezervných konzerv s párkami, zo špazje vyhrabal nejaký poloplesnivý chleba a mal instatné raňajky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sat Apr 21, 2012 9:22 pm

Suki

Loudala se cestou do školy. Na sobě měla svůj tmavě rudý kabát a kolem krku jen lajtsky uvázanou světle žlutou až béžovou šálu. Po ránu byla celá rozlámaná na to, že je abstinent a tudíž vlastně nemá z čeho být taková. Ale, když se vám nedaří usnout při tom křiku sousedů a výbuchů rachejtlý, taky byste byli takový. Oh, wait, ona je taková pořád. Dobré znamení, její nevrlost nemělo na svědomí výše zmíněné, ale její přirozená osobnost.
Vzhlédla a prohlédla si řadu těch autobusů před sebou. Vydechla a její dech byl na chvíli viditelným.
Naložila svá zavazadla do úložného prostoru, ale sama si ještě nenastoupila. Dumala nad tím, co tu vlastně dělá a v hlavě se jí vybavil rozhodovor s otcem.
Ale proč musím jet? Vykřikla Suki zoufale. Protože jsi toho hodně zameškala. Vlastně, ani bych neřekl, že hodně, ale ze školy se ke mě dostaly zprávy, že jsi dost vynechávala hodiny. Odpověděl jí klidným a chlácholivým hlasem Joben. Ona to však nevzdávala. Noa? Tak bych měla zůstat tady a učit se, ne? Co tam pro boha živého budu dělat? Její otec zavrtěl hlavou. Konec diskuze, Suki. Nemůžeš věčně trčet doma. Měla by jsi někam vyrazit. Třeba se tak lépe poznáš se spolužáky a najde si nějaké přátelé... Ani to pořádně nedopověděl a už zase protesty. Jako bych o něco takového stála! Zabručela a byla obdarována káravým pohledem, který její otčík používá jen zřídka. Teď už bylo vše jasné, ať by řekla Suki cokoliv, nepomohlo by to. Leda by ho naštvala.
Zůstala pohledem visíce na obloze a přemýšlela, proč jí otec nechce pochopit. Má k tomu prostě své důvody! Nechtělo se jí nikam jezdit a po pravdě, kdyby nebyla alespoň z části tak vychovaná, jako je, ani by dnes na protest nevstala z postele.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 3:12 pm

Yoshiro

Už byl nějakou chvíli vzhůru a připravoval si věci na výlet. Na posteli měl hozenou tašku, do které skládal nějaké potřebné věci. Ze skříně vytáhl pár triček a kalhot, které nejdřív položil na postel. Docela se na výlet těšil, mohla to být příjemná změna. Hlavně mohl přijít na jiné myšlenky. Pořád mu hlavou vrtalo to, co se stalo dva týdny zpátky v Naruki. To, že zabil kluka, který byl v jeho věku, už změnit nemohl. Ale nebyl schopný se s tím smířit. Zakroutil hlavou a stoupl si k oknu. Stejně pro něj všechno tohle skončilo v momentě, kdy přišel o svoje schopnosti. Yoshiro už dřív přemýšlel nad tím, co bude dělat, až uvidí ostatní, jak běží porazit nějakého hollowa nebo něco jemu podobného. Nevěděl. A co takový Akihiro? Pořád tam venku byl a Yoshiro byl bezmocný. Nemohl se nijak bránit a už vůbec nemohl pomoct svým kamarádům. Zhluboka se nadechl a opřel se čelem o sklo okna. Venku už nebyla taková zima, ale rozhodně to neznamenalo, že by měl vyjít ven v tričku nebo mikině. "Asi bych měl pokračovat v přípravě.." Promluvil sám na sebe nahlas a zamířil k posteli, kde začal skládat oblečení do tašky. Ještě nebyla ani z daleka plná, chybělo mu tolik věcí a čas utíkal. Celkem pozitivní bylo, že teď nemusel hledat uniformu do školy, na výlet si jí brát nemuseli. Yoshiro totiž vůbec nevěděl, kam jí dal.
Yoshiro si uvědomil, že úplně zapomněl na ranní hygienu. Vyběhl tedy ze dveří a zamířil ke koupelně, která byla kousek od něj. Když byl na chodbě, uslyšel nějaký kravál z kuchyně. Nejspíš tam byl Kyoya nebo Kisuke a hledali něco k jídlu. Yoshiro se zavřel do koupelny a pohledem začal hledat svůj zubní kartáček. Ten byl samozřejmě mezi ostatními. Yoshiro měl úplně jiný zubní kartáček, než ostatní. Byl fialový a byly na něm obrázky kachýnek. Někde v šuplíku pod umyvadlem vyhrabal zubní pastu a trochu jí vymáčkl na kartáček, ten potom vrazil do pusy a začal si čistit zuby. Druhou rukou hrábl pro hřeben na vlasy a začal se česat. Opravdu nebylo času nazbyt. Po tom, co si vyčistil zuby, umyl zubní kartáček a opět ho položil k ostatním. Tou dobou už se cítil docela učesaný, tak na své místo vrátil i hřeben. "To by bylo." Potom vylezl z koupelny a opět zamířil do svého pokoje. No, potom mu došlo, že by si měl zubní kartáček vzít sebou, tak se znovu vyřítil z pokoje do koupelny a vzal ho i se zubní pastou a hřebenem. Obojí potom hodil do tašky.
Na výlet se svojí třídou pojedou autobusem a v těch většinou nebývá moc srandy, přemýšlel, co by si mohl vzít na zabavení. Začal běhat z jedné strany pokoje na druhou a hledat nějaký zdroj zábavy. Yoshiro si moc dobře vzpomínal na to, že měl PSP, ale už hrozně dlouhou dobu ho neviděl a zdálo se, že nikde v pokoji není. Lehl si na zem a díval se pod postel, jestli ho tam nenajde. Začal si uvědomovat, že mu to vlastně celkem vadí, že ho nikde nemůže najít. Měl totiž limitovanou edici, která se prodávala jen v Japonsku. Bylo to svým způsobem PSP na zakázku. Mohli jste si nechat udělat vzhled, jaký jste chtěli. Museli jste si však připlatit. Yoshiro si nechal udělat krásné bílé PSP se svým jménem, které bylo na zadním krytu vepsáno úžasným fontem zlaté barvy. Yoshiro se posadil na postel a snažil si vzpomenout, kam ho tak mohl dát.
"Hmmmm... Že by.. Ne, to bych byl debil, kdybych ho měl na půdě.. Ale tak.." Ještě chvíli nad tím přemýšlel a nakonec vylezl na chodbu. Yoshiro na půdu moc často nechodil, ale je to místo, kde se často najde tolik věcí, o kterých by jste řekli, že už jste je dávno vyhodili. A ono ne! Vylezl tedy z pokoje na chodbu a pomocí toho sundavače schůdků si udělal cestu na půdu. Pomalu začal lézt nahoru. Byla tam docela tma, ještě že tam byl vypínač, kterým se dalo rozsvítit světlo. Yoshiro si tedy rozsvítil, aby lépe viděl. Moc si nepomohl, protože žárovka měla už nejlepší léta za sebou a neosvětlovala velkou místnost tak, jak by měla. Rozhodně to ale bylo lepší, než nic. Yoshiro se začal rozhlížet všude okolo sebe. Uviděl spoustu různého harampádí, ale i spoustu užitečných věcí. "Nechápu, jak se sem to koště dostalo.." Pronesl nahlas, když se málem zabil o koště, co leželo na zemi kousek od schodů. "PSP, jsi tu?" Zeptal se nahlas, ale nic mu neodpovědělo. To samozřejmě nemuselo znamenat, že tu PSP není. Je to přeci jen věc a věci nemluví. Yoshiro už se blížil ke druhé straně místnosti, kde bylo malé okýnko. Bylo hodně zaprášené, ale i přesto skrz ně prosvítalo světlo. A svítilo na maličké pouzdro na housle, které tam byly po Yoshirově dědečkovi. Yoshiro k nim přišel a zahleděl se na ně. Pamatoval si, že vždycky ležely na té skříni, kam nemohl dosáhnout. Ta tu byla taky a vůbec rozuměl tomu, jak jí sem jeho otec dostal. "Nejspíš spadly dolů.." Yoshiro je vzal a snažil se je vrátit nahoru. Pořád tam ale nedosáhl. Nakonec toho nechal a opět pouzdro s houslemi položil na zem. Neměl na to čas. Šel opět na druhou stranu místnosti a hledal tam někde to svoje PSP. "Tak kde jsiiii? No jo.. Nejspíš tu nebudeš, co bys dělalo na půdě.." Vzdychl a se smířením, že PSP už nejspíš nikdy nenajde, zamířil pryč z půdy. Když scházel schody, tak se zasekl a znovu se podíval do tmavé místnosti. Ještě jednou vylezl a vrátil se k pouzdru s houslemi. To vzal a vyrazil s ním dolů na chodbu. Odtud zavřel dvířka na půdu. Podíval se na zaprášené pouzdro na housle. "Heh.. Tohle už je pořádnej kus historie.." Yoshirův dědeček před několika lety zemřel a všechny věci po něm zdědil jeho jediný syn - Yoshirův otec. Dědeček tyhle housle miloval a uměl na ně hrát jako mistr. Yoshiro si pamatoval na melodii, kterou vydávaly, když vzal dědeček smyčec do ruky a začal hrát. Několikrát foukl na pouzdro a nakonec si ho vzal sebou do pokoje. Tam jej položil na postel a zadíval se na něj. "Možná bych ho mohl zkusit otevřít... Když už jsem je sundal.." Pomyslel si a rozepnul pouzdro. Pomaličku jej otevřel. Housle vypadaly jako nové, pořád se krásně leskly. Yoshiro se jen usmál. Nikdy ve svém životě se jich nedotkl. Pomaličku, jen jedním prstem, zamířil ke trupu houslí. Dotkl se jich, poprvé v životě a vyčarovalo mu to úsměv na rtech. Jedním okem se koukl na hodiny a uvědomil si, že by už měl vyrazit. Nevěděl, proč to udělal, ale zacvakl pouzdro i s houslemi a přehodil si jej kolem krku. Zapnul tašku a pevně jí uchopil do ruky. Potom vyrazil z pokoje a nakonec dolů ze schodů. "Kyoyo, Kisuke! Musíme jít." Zakřičel na ty dva a v rychlosti si obul boty.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 3:35 pm

Kisuke

Kisuke práve dojedol strašné raňajky a práve rozmýšlal nad tým, či sa predsa len v tých horách nebude dať trénovať, keď sa ozval Yoshirov hlas. Ani si neuvedomil že je už toľko hodín. Rýchlo išiel do izby, zobral si batoh a došiel do predizby, kde sa začal obúvať a dávať si bundu, bez toho aby Yoshira pozdravil. Avšak keď si dával tú bundu, uvedomil si že je na Yoshirovi niečo nezvyčajné.
Err... Yoshiro? Máš nejaký dôvod na to že so sebou do hôr ťaháš husle ktoré som v živote nevidel a ani som netušil že na ne hráš? spýtal sa Kisuke s nadvihnutým obočím. V horách síce v živote nebol, ale pochyboval že zrovna husle sú potrebné na prežitie v nich...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 3:47 pm

Minato

Dokončil poslední sek ve vzduchu svým novým, mírně zvláštním bokkenem a otřel si pot z čela. Mírně se usmál a zahleděl se na nebe. Toho dne měl odjet s jejích tídou kamsi někam do zapadákova, aby tam trávil několik dní v příšerných podmínkách, nebo tak něco. Ne, že by se mu zrovna chtělo. Přeci jen měl mnohem více lepších věcí na práci. Od té doby co přišel o vlastní sílu a převzal tu, která byla dána Yoshirovi, stal se hned po Yoshirovi nejslabším článkem jejích "party". Uměl sice zacházet s mečem, rychle se hýbat, ale ostatní ho lehce překonali. Pevnější v ruce stiskl bokken a zahleděl se na jeho záštitu. Nakonec si povzdechl a rozeel se zpět k domu, kde již na něj čekala krosna, kterou zapakoval předešlého dne.
Důkladně se vybavil několikati konzervami, instatníma polívkama, MPtroskou, s dostatečnou zásobou baterií, náhradním oblečením, polním kastrólkem, přenosnou-částečnou výbavo do polní kuchyně, pro jistotu několik balíčků sirek a ještě několikati drobnostmi, které si v tu chvíli nevybavil. Každopádně to bylo vše, co potřeboval, aby se dokázal udržet při životě, kdesi v horách. A v nejhorším jel i Kyoya, který jim v případě nouze mohl obstarat další důležité věci, takže nebyl zase až tak velký důvod se strachovat.
Doma si nejprve skákl do sprchy, ustrojil se do trochu neobvyklé výstroje - slabě oteplených kalhot bílé barvy, standardního trika a chráničů na předloktí, ale místo černého pláště, na sebe nahodil modro bílou bundu, která nejspíše patřila ke kalhotům. Do krrosny pak narval ještě svůj spacák, vybavení jejích ubytovacího zařízení zrovna nedůvěřoval a skákl si na prostou snídani. Do termosky pak nalil hromadu čaje a dokončil tak dovybavení svých saků a paků. Na bok krosny ještě připevnil svůj nový bokken a nakonec se otočil ke schodišti, kde kývl na svého otce. Ten pouze přejel pohledem po bokkenu a ke svému synovi, kývl na něj a zamával mu na rozloučenou.
Minato vyrazil po svých ke škole, kde se měl sejít s ostatními. Nové dobrodružství mohlo začít!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 4:07 pm

Kyoya

Už po páte mi začal hrát budík, narozdíl o předchozích 4 pokusů se mu ale tentokrát podařilo mě vzbudit. Zamžoural jsem do stropu a pomalu se otočil na budík. Ta čísla co ukazoval nemohla být pravdivá... za 10 minut jsem musel vyrazit, nejpozději! Jinak bych to nestihl a těch 10 minut byla rezerva pro případ nouze. Bleskurychle jsem vstal z postele, popadl batoh, který jsem si naštěstí zbalil už před včera večer. Oblékl se do šatů, které jsem si rovněž připravil včera večer. Naštěstí jsem si pamatoval ještě tu rychlost, co jsem objevil před pár dny. Zjevil jsem se v koupelně, ale protože kartáček jsem si už zabalil, tak jsem si jen vykloktal ústní vodou, to už jsem byl v kuchyni, z lednice vytáhl svačinu, co jsem si připravil a běžel se obout. Pěkný housle... řekl jsem Yoshirovi, zatímco jsem si zavazoval tkaničky...

Před školou se už hromadili lidé, odjíždělo víc tříd, než jen ta naše, každá ale jinam, tedy, většina jinam, ale žádná ne tam, kam jsme jeli my. Autobus byl zhruba z poloviny zaplněn, učitelé přecházeli sem a tam, ředitel se neobtěžoval dorazit...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 4:42 pm

Minato

Dorazil nejspíše jako jeden z prvních z té jejích umírací bandy, takže nacpal krosnu do spodního prostoru autobusu a pouze Bokken si vzal k sobě. Vlezl do autobusu, pozdavil učitele a zapadl až úplně dozadu na tu více-místnou-sedačku. Sedl si pěkně k okýnku, bokken zapřel o zem a opřel o rameno. Do uší nacpal sluchátka od MPtrosky a začal poslouchat. Z jeho výrazu bylo vyloženě poznat, jak stráááášně moc se těšil na kempování v zimě. Proč to sakra nemohl říďa odložit na pozdější měsíce? To byla otázka, kterou si určitě nekladl pouze on.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 4:52 pm

Suki

Vydržela tam takhle se zdviženou hlavou stát sakra dlouho. Mohla by s takovou vytrvalostí hrát sochy, jestli se z ní během této doby už jedna nestala. Ale ne, naneštěstí pro někoho. Nesledovala moc čas, jen podle ubíhajících mračen na obloze dokázal říci, že se nezastavil. I tak jí přišlo, že nejspíše přišla příliš brzy, když tu musí takhle postávat. Mohla samotzřejmě již nastoupit, ale čím méně času v té plechové krabici stráví, tím lépe.
Zaznamenala skupinu učitelů, kteří se tvářili... no, tak jak se tvářili. Nejspíš už by rádi sami vyrazili, jenomže tomu zřejmě něco bránilo. Jen tak dál... Povzbudila je v tom čekání. Tohle jí dalo naději, že by se třeba něco mohlo zvrtnout a oni ani neodjeli! Kdyby na to tak přišla v čas, jistě by to něco zařídila, aby mohla zůstat. Chm.... třeba mě tu zapomenou! Přišlo jí na mysl, když si uvědomila, že ostatní povětšině hned po příchodu už usedali do sedadel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 5:13 pm

Yoshiro

Když se obouval, promluvil na něj jak Kisuke, tak Kyoya. Yoshiro jenom zvedl hlavu, a pak se podíval na housle. Pokrčil rameny. "Co já vím, prostě si je beru." Odpověděl docela nezaujatě. Na Kyoyovu poznámku se jen blbě uchechtl. Sám nevěděl, proč si je bere. Možná si na ně chtěl zkusit zahrát. Když se obul, hodil na sebe bundu a vzal si klíče. S tím vylezl ven před barák a čekal na ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 5:22 pm

Kisuke

Ou... kej. povedal Kisuke váhavo, ale potom pokrčil ramenami a rozhodol sa to neriešiť. Možno jeho bratovi konećne preskočilo v hlave... Aspoň dom pripadne jemu, bude môcť vyhodiť Kyoyu a konečne mať pokoj.
Tak sa teda obliekol, pripravil si sluchatka pod oblečenie aby si ich potom mohol len dať do uší a vyšiel von za Yoshirom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 5:51 pm

Manon

s příručním zavazadlem s motivem detektiva Sho jedoucím na jednorožci po duze dorazila k autobusu. Měla celkem dobrou náladu a po tom všem se těšila, že se konečně trochu vzdálí každodennímu životu, užije si přírody a odpočine si. Všimla si, že nedaleko připraveného autobusu stojí Suki a dělá, jakože tam vůbec není. Hned na ni zamávala.
"Ahoj, Suki! Tak co, jak se těšíš na výlet?" řekl sluníčkovým hlasem (to je takový ten, co je mladý a optimistický jen aby vás naštval), jakmile se přiblížila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:20 pm

Kyoya

Konečně jsem stál před barákem připraven vyrazit. Měl jsem toho s sebou zatraceně málo, tak nějak sem spoléhal že co mi chybí to si... opatřím na místě. Takže máte všechno, co je potřeba na školní výlet? Kartáček na zuby, knihu, náhradní prádlo, housle? ujistil jsem se, když jsme se sešli venku. Radši jsem pak přidal do kroku, tak nějak nerad bych aby mi housle přistáli na hlavě. Já si svoje nechal doma... ale možná si nějaké udělám, kdybych dostal nepotlačitelnou touhu hrát si na Bélu Puškáče... zavolal jsem ještě za sebe
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:21 pm

Suki

Čím dál tím více si věřila, že její na rychlo splácaný plán vyjde a ona se bude moc vrátit domů, leč bez svých zavazadel, ale tak, snad bude vedení školy tak hodné a při návratu jí je přivezou zpět. Její plán však něco narušilo, někdo si jí všiml. A jelikož to ani v nejmenším nečekala, leknutím málem nadskočila. Kor, když hlas, který na ní promluvil, byl takovým, jaký byl.
Manon! Obrátila se na svou spolužačku a rychle se snažila nahmatat svůj původní klidný výraz. To se jí povedlo a až po té mohla začít hovořit. Ehm... Ahoj. No... jak jen to říct, těším se. Jo, asi jako prase na porážku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:24 pm

Yoshiro

Bla bla bla... Yoshiro nevěděl, jestli ho Kyoya provokuje nebo fakt hraje na housle. Však co, že si bral housle? Třeba si tam udělají táborák. Určitě to bude stejný jako hrát na kytaru, na kterou Yoshiro umí hrát víc než dobře. Přidal do kroku, aby dohnal Kyoyu. "Ty, Kyoyo? Jen se chci zeptat.. Kdyby. Víš.. Třeba kdyby se někdy ukázal Akihiro nebo tak.. Myslíš, že bys mi mohl vytvořit nějakej meč, abych vám mohl nějak pomoct?.. " Yoshira tahle možnost napadla už dřív, ale nevěděl, jestli by s tím Kyoya souhlasil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:29 pm

Kisuke

Kisuke teda tiež pridal do kroku s nezaujatým výrazom a do ich husľovej debaty sa nezapajal, lebo ho žiadna provokácia nenapadala. Keď sa však Yoshiro Kyoyu spýtal otázku o meči, Kisuke sa do toho rozhodol vložiť skôr ako Kyoya stihol zareagovať.
Ty si snáď robíš srandu, nie? Chceš bojovať proti Akihirovi bez hocijakých schopností iba s obyčajným mečom. Asi ti nedochádza, že ak by si neumrel, tak by si iba zavadzal a mohol by umrieť niekto iný, keby sa ťa snažil chrániť. zotrel Yoshirov návrch chladne. Na jednej strane chápal že Yoshiro chcel len pomôcť a nebyť vylúčený, ale to čo chcel spraviť bolo maximálne hlúpe.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:33 pm

Kyoya

Yoshirovi asi dost strašilo v hlavě to, že je teď prakticky bezmocný. Samozřejmě, že bych mu mohl udělat meč, ale v boji by byl spíš překážkou, než pomocí, mohl se snadno stát zajatcem, ale kdybysme se ho snažili vynechat z bitvy, tak by ho to asi zlomilo. Už teď to pro něj muselo být opravdu těžké, sám bych se cítil blbě, kdybych nemohl chránit své přátele. Určitě se časem najde nějaký způsob, jak mu pomoci, ale do té doby jsme mu museli nějak pomáhat. Kisuke mu ale chrstl studenou vodu do tváře a pak na jeho egu zatancoval kozáčka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:41 pm

Yoshiro

Po tom, co Kisuke domluvil, Yoshiro zpomalil a šel spíš za těma dvěma. Strčil ruce do kapes a hleděl do země. Neměl teď moc náladu na mluvení. Kisuke to taky mohl říct trochu líp. "Zajímalo by mě, jak by se cítil on, debil jeden.." Zhluboka se nadechl, aby se trochu uklidnil. Vřela mu krev. Úplně ztratil náladu a na nějakej výlet se mu nechtělo. Těšil se aspoň na to, že za chvíli uvidí Manon a nějakýho Kisukeho nebude muset řešit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:48 pm

Manon

"Nojo, vypadáš tak," plácla Manon Suki přátelsky po ramenu. "Teda, né že bys vypadala jako prase, tak jsem to nemyslela!" začala se Manon smát. Měla ale tajný plán, který se týkal Suki... a byl velice ženiální a z toho měla dobrou náladu. "Ty, Suki, mě tak napadá... máš ráda mangu?" Snažila se, aby výraz na její tváři byl celkem lhostejý, no... povedl se jí aspoň jen napůl fanatický.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:53 pm

Kyoya

Natočil jsem se trochu ke Kisukemu. Dobrá práce Kisuke. Tvůj okouzlující šarm chromé slonice je příkladem nám všem... řekl jsem mu a přidal do kroku. Yoshiro nevypdal, že by stál o nějaké konejšení, Kisukmu nemohl rozbít hubu před výletem, tak musel pokračovat v cestě. Přecijen neměli už moc času.

Po chvíli se i trojice dostala před školu, většina autobusů už byla pryč. Autobus jejich třídy byl téměř plný, chybělo všehovšudy 5 lidí. Jeden z nich se vymluvil na pohřeb svého dedečka Nyahira, který se jen náhodou jmenoval jako jeho kocour, další o sobě nedal vědět, poslední 3 právě dorazili...
Aha, jistě... Kisaragi, Ruyichi a Hiiragi... to by bylo, abyste alespoň 1x nepřišli pozdě... ale hádám, že je úspěch alespoň to, že jste se ukázali. řekla učitelka a protočila oči když uviděla Kyoyovo lehké zavazadlo a Yoshirovi housle... Nastupovat, všichni a jedeme! řekla nakonec
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 6:59 pm

Kisuke

Hmph. bola jeho jediná reakcia na Kyoyove sťažovanie. On predsa iba povedal pravdu a aspoň sa to vryje Yoshirovi do palice. Chcel ho vlastne iba chrániť, ale to neznamená že musí byť milý...

Na učiteľkyne komentáre povedal iba ďalšie Hmph. a na nič viac nečakal a nastúpil do busu. Nikto z jeho pomerne nových spolužiakov si ho nevšímal a to mu vyhovovalo a tak si obsadil jedno z posledných voľných dvojmiest, tajne dúfajúc že si vedľa neho nikto nesadne, hoci veľká nádej na to nebola keďže autobus bol poriadne natrieskaný...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 7:02 pm

Minato

Mávl ze zadní pozice na své příchozí kamarády, kteří docházeli mezi posledními. Byl zvědav, zdali k němu někdo z nich přisedne, nebo si zachová celou pětisedačku pouze pro sebe, aby se mohl natáhnout a aspoň cestu zaspat. Přeci jen jet někam s jejich strašně milou učitelkou bylo něco, po čem musel toužit každý! Tedy až na něj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 7:04 pm

Kyoya

Autobus byl opravdu plný, dost... nebylo tam už moc prázdných míst, kam by se Kyoya mohl pohodlně usadit. Přišel tedy k místu, kde seděla jedna z méně populárních dívek ve třídě. To, že byla... visuálně nepřitažlivá nebyl takový problém, jako to, že se chovala jako největší kráva. Povýšená děvka z komplexem... snad všeho co existovalo, na facebooku měla jen fotky před zrcadlem s duckface. A protože karma fungovala moc pomalu, tak se jí Kyoya rozhodl pomoci. Ahoj, hele... Kisuke by ti to asi sám neřekl, děsně se stydí, ale prej se mu líbíš... Kyoya to ani nestačil doříct a spolužačka už popadl svůj bágl a rychel se přesouvala ke Kisukemu. Kyoya si pohodlně sedl na volné dvousedadlo a natáhl si nohy...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 7:09 pm

Yoshiro

Šel těsně za Kyoyou a když uslyšel, co říká té blbce, musel se smát. "Dobrá práce..." Řekl Kyoyovi potichu a poplácal ho po rameni. Yoshiro uviděl, že vzadu sedí Minato a je tam dost místa. "Kyoyo, nepůjdeme dozadu? Je tam Nakamura-kun. A je tam hodně místa.." Když ale viděl, jak je Kyoya rozvalenej, nechal ho být a sám šel dozadu k Minatovi. "Ahoj!" Pozdravil ho mile a přisedl si k němu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   Sun Apr 22, 2012 7:13 pm

Suki

Narozdíl od Manon se tomu rádoby vtipu, což toi mělo asi představovat, nesmála ani nahlas, ani potichu, stále si jen zachovávala stejnou tvář, ale její radost jí nebrala. Však ona brzy taky pochopí, jak jsou tyhle výletu nudné a naprosto k ničemu! Jenomže netušila, kdy to její drahá spolužačka zjistí. Dnes vypadala, že má extrémě dobrou náladu, až to Suki znepokojovalo.
Počkej... mangu? No... jo, někdy si jí přečtu, proč? Chtěla vědět na oplátku. Nestávalo se jí často, že by jí někdo pokládal takové otázky alá, co má ráda a podobně.
Zaslechla od autobusu učitelku. Konečně byl čas vyrazit. No, mohla by zkusit nereagovat a zůstat stát, jenomže to by tu nesměla být Manon, ta by jí určitě práskla! Měli bychom jít. Poznamenala a rozešla se k plechové krabici na kolečkách, do ní vyšplhala po pár schůdcích a všimla si něčeho opravdu znepokojujícího. Fajn, proč tu není místo k sezení?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitolo 10 - Výletníci   

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitolo 10 - Výletníci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: