PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!

Goto down 
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sat Apr 21, 2012 8:26 pm


24. 12. 2011

Yoshiro

Ležel na gauči v obýváku a četl si časopis o vaření. Byly Vánoce, rozhodně by je měl trávit jinak, než čtením časopisu! Teď ale budete překvapeni! Byl to časopis o vaření vánočních pokrmů a cukroví! Yoshiro nikdy neuměl vařit, takže když řeknu, že to dopadne špatně, nebude to žádnej spoiler. Aspoň perníčky by zvládnout mohl. Promnul si bradu a pak několikrát přikývl hlavou. "To je ono!" Posadil se a vstal. Časopis pořád držel v pravé ruce a zamířil do kuchyně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sat Apr 21, 2012 8:39 pm

Kisuke

Kisuke ležal križom cez celú posteľ a chrápal. Avšak náhle sa prebudil a prudko dychčal.
Bože, to bol nápad, pozerať Human Centipede pred spaním. pomyslel si a v duchu si vylepil facku. Nechápal prečo sa na to dal. Nemal zrovna najprijemnejšie sny, chcelo sa mu priam zvracať ked si na to pomyslel. A ani to nebol až tak dobrý film.
No, každopádne mal by som sa nejako ukľudniť. Hm... Ale ako? rozmýšľal. Náhle uvidel skvelú vec a na tvári sa mu roztiahol jeho creepy perverzný úsmev ktorý zatial nikto nevidel. Zdvihol najnovšie špecialne vianočné vydanie časopisu HentaiBoy, ktoré zobrazovalo... err... komixy s vianočnou tematikou. Nuž, bol to jeden spôsob oslavy...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sat Apr 21, 2012 8:47 pm

Suki

Pobívala od brzkého rána v kuchyni a připravovala vše možné. Tak, co se asi na Vánoce dělá, že? Zrovna na pánvičce u sporáku smažila míchaná vajíčka, zatím co její otec energicky pobíhal po celém domě, z patra do patra a všude, kde mohl, něco věšel. Když pak vtrhnul do kuchyně a snažil se ozdobit, ne, přezdobit záclonku na kuchyňském okénku, Suki už to nevydržela. Tati! Klid! Nehoří! Je to jen jeden den! Neš to navěsíš, budeš to moc zase sundat! Oznámila mu ne zas tak nevrle, jak by se od ní dalo čekat a vypnula plotýnku. Otec jí věnoval jeden usměvavý pohled a zase zmizel v patře.
Sundala si rukavici a odstavila panev. Nachystala stůl. Ten byl až v jednom rohu v obývaku, takže musela přejít tam. Když se vracela pro něco do kuchyně, slyšela odtamtud něco spadnout. Hrklo to v ní a rychle se vrátila. Kvítku, okamžitě nech ten stromek na pokoji a přestaň schazovat ty ozdoby! Okřikla kocourka, který si zrovna už na zemi pohrával s jednou z ozdob. Je to stejný, jako každý rok. Povzdechla v duchu a odebrala se k pokračování v tom, co měla načaté.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sat Apr 21, 2012 8:59 pm

Minato

U Yoshira doma se náhle rozrazili vchodové dveře a v nich stál sám mladý pan Nakamura. "Veselé vánoce," rozkřikl na celý dům a zase za sebou dveře zabouchnul. Stáhl ze sebe plášť, hodil ho na věšák a rozešel se hledat obyvatele domu. Sám totiž doma neměl co dělat. Jeho superinteligentní otec si zařídil pracovní cestu na celé vánoce, nebo to aspoň tvrdil. Na Yoshira narazil zrovna ve chvíli, kdy si to razil do kuchyně, takže to vzal stylem Renji/Ichigo znovu v SS, mávl mu, dodal: "Dobrej, Yoshiro," a pokračoval směrem do obýváku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sat Apr 21, 2012 9:06 pm

Yoshiro

Byl myšlenkami úplně jinde, takže si Minata nevšiml. V šuplíku vyhrabal máminu starou zástěru, kterou na sebe hodil. Když se jí dotýkal, tak si vzpomněl na chvíle, kdy za ní tahal jako malý a řval na maminku, aby mu dala nějaké cukroví, co pekla. Vánoce byly její parketou. Vždycky. Začal na stůl vytahovat věci, které potřeboval. "Váleček? Rozhodně váleček.." Něčím to válet přece musel. Další šuplík. "Mouka.. A! Tady tohle je asi přímo na perníčky..Pak cukr.." Všechno si vyhazoval na linku, kde byl za chvíli pořádný bordel. Pak luskl prsty a začal běhat z jedné strany kuchyně na druhou. "Formičky!! Kde jsou formičky?!" Ten kluk v tom vůbec neměl systém. Tohle fakt nedopadne dobře. Nakonec formičky vyhrabal v dalším z mnoha šuplíků. Potom se dramaticky rozběhl k ledničce. "Máslo! Mléko!" Začal obojí tahat z ledničky a házet s tím na kuchyňskou linku k tomu ostatnímu. Skrčil se k šuplíku, ve kterém bývá koření. "Čím bych je mohl dochutit.. Mmm. Koření na pizzu? Proč ne, každý má rád pizzu.. Co tu máme ještě.. Chilli... Orientální koření... Margarín.. Kypřící prášek..." Všechno začal tahat ven a dávat do druhé ruky. Potom to vyložil vedle sebe na lince. Znovu se rozběhl k ledničce a otevřel jí. "Co bych tam ještě mohl dát? Kečup? Ne.. Kečup určitě ne, to by nikomu nechutnalo.. Mmm! Ale.. Trocha hořčice by rozhodně neuškodila!" Vytáhl asi 3 roky starou hořčici, ve které byla zabořená skoro už rezavá lžíce. Začal s ní míchat a položil jí vedle mouky. "Jdeme na to!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sat Apr 21, 2012 9:13 pm

Kyoya

Ležel jsem v pokoji a koukal do stropu. Před chvíli domluvil s tátou přes mobil. Měl moc práce, letos nemohl dorazit na Vánoce. Jen chvíli potom, co od bráchy přišla SMS, že letos bude slavit vánoce s rodinou své přítelkyně. Kyoya byl zvyklý slavit Vánoce s rodinou a letos to rozhodně nevypadalo, že by se to mohlo splnit. Přemýšlel nad tím, že by celý den nevytáhl paty z pokoje, neměl náladu s nikým mluvit nebo někoho vidět
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sat Apr 21, 2012 10:25 pm

Suki

Jakmile s otcem dojedli, vše sklidila, nádobí naházela do dřezu. Chtěla ho umýt, ale Joben se nabídl, že to udělá a doslova jí talíř vytrhl z ruky. Ona to neřešila, takhle alespoň nebude pobíhat po těch schodech a ona si nebude muset dělat starosti s tím, že se na nic přerazí. Sama po nich ale vystoupala.
Vešla do jednoho pokoje, co měl dveře přímo proti schodišti. Byl to původně pokoj pro hosty, jenomže hosti tu nebyli už sakra dlouho a tak tam teď měli převážně brloh kočky a různé harampádí, co se používalo vícekrát, než jednou za rok. Přišla k jedné ze skříněk na níž ležela složená látková taška. Tu rozložila do použitelného stavu a rozevřela dvířka skříkny, které zaskřípaly. odpovědí na to bylo zamňoukání, které znělo jako nadávání, přicházející z druhé strany pokoje, kde byl rozkládací gauč. Na něm zrovna pochrupoval do oranžova zbarvený huňatý kocour. Tedy, teď už nepochrupoval.
Suki jeho přítomnost překvapila. Vyndala, co potřebovala a položila to vše v tašce tam, kde ležela před chvílí. Dokráčela ke kocourovi, přidřepla si před gauč a zahleděla se na něj. Další Vánoce, co budeš muset slavit s námi. Hlesla nakonec posmutněle. Moc ty lidi nechápu. I ve svých letech máš tak úžasnou srst a byl bys skvělý společník. Povzdechla a pohladila ho. Je mi to líto, Lišáku. Dopověděla a vstala k odchodu. Když popadla věci, pro které přišla a vycházela ze dveří, z místnosti za ní se ozvalo opět zamňoukání. Ohlédl a se a když se setkala s pohledem starého kocoura, věřte nebo ne, měla dojem, jako by se usmíval.
Vlezla do dnes zavřeného květinářství. Bylo tu teplo, protože i když tu nikdo vlastně nebyl, tak zimu jako venku vy rostlinky nevydrželi. Stanula před regálem s květinami zasazenými v květináči. Pořádně si prohlédla několik do řady vyrovnaných Vánočních hvězd. Pak po jedné šáhla a taktéž jí schovala do látkové tašky. Na to už plně oblečená do venkovních podmínek vyrazila do ulic Karakury....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sun Apr 22, 2012 3:48 pm

Manon

ležela na posteli a tupě se dívala do stropu. Tentokrát ani nevnímala ten překrásný plakát, který ta měla nalepený. Necítila se nijak moc dobře. Těch pár dní, které uplynuly od událostí v Zapadákově, ji trápily bolesti hlavy, rozostřené vidění a celková nechuť cokoli dělat, dokonce i číst mangu. Už se to zlepšovalo, ale nechuť zůstávala. Nemohla se rozhodnout, jestli to, že je doma, je dobře nebo špatně. Když se před pěti dny večer vrátila na práh jejich domu, byla si jistá, že ji otec domů nepustí. A věřila, že by to tak dopadlo, kdyby nebyli doma taky mamka a Ooji, kteří ho přemluvili. Od té doby panovala doma stísněná atmosféra. To, že nepromluvila už pět dní s otcem, by ji zas tak nezneklidňovalo, ale cítila se provinile, protože na něj byla naštvaná i mamka. Ooji se snažil všechny smířit, ale marně, aspoň zatím. Manon to neměla ráda, takové situace. Nesnášela dobře emocionální napětí.
Aspoň že to, že bylo 24. 12., ji nijak nemrzelo. Jejich rodina nikdy Vánoce neslavila a Manon jimi po pravdě opovrhovala jako známkou komerčnosti a amerikanizace. Co ji trápilo by Nový rok, který byl jen týden daleko... Nemohla to takhle nechat, někdo musel něco udělat a protože to bylo celé její chyba, měla by to být ona. Nechtěla, aby kvůli ní byla celá rodina rozhádaná v nejdůležitějším období v roce, kdy se má všechno špatné nechat za hlavou a vykročit do nového roku s čistým štítem. Po dlouhém rozmýšlení se rozhodla, že tohle si stejně nikdy nerozmyslí, tak prostě bude jednat spontánně a uvidí, co z toho vzejde. Horší už to snad bát nemůže, ne?
Pomalu slezla z postele. Ještě chvíli se duševně připravovala a potom vyklouzla z pokoje. Potichu došla ke dveřím otcovy pracovny, kde se většinu čase teď zdržoval, když nebyl v práci, a zaklepala na dveře.
"Tati? Jsi tam?" snažila se znít normálně a beze strachu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sun Apr 22, 2012 3:53 pm

Minato

Yoshirova ignorace ho donutila, aby se zastavil, ohlédl přes rameno, došel ke kuchyňským dveřím a začal pozorovat svého mírně-cvaklého-vařícího-kamaráda. Musel uznat, že jak si u toho Yoshiro povídal ho mírně bavilo, takže když začal vymýšlet další prapodivné varianty jakéhosi cukroví, raději vešel dovnitř a pronesl: "Fakt myslíš, že hořčičné cukroví někomu bude chutnat? A nebo to chystáš jako zbraň proti dalším nepřátelům? Nebo tím hodláš po vánocích překvapit naší paní učitelku a tím jí odrovnat?" optal se ho s úsměvem. Ve tváři měl vskutku pobavený výraz, ale nakonec došel k bělovláskovi a zeptal se ho: "Tak, s čím chceš pomoci?" Očekával metličku, máslo, podobné blbosti a recept. Nezdálo se totiž, že by další z obyvatelů toho domu vzplál touhou po domácím vaření. Ale vlastně Minato k nim dorazil, aby nějak pomohl, jelikož ho nebavilo být v domě jak kráva samotný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sun Apr 22, 2012 5:59 pm

Yoshiro

Když na něj Minato začal mluvit, tvářil se dost uraženě, protože tomu vůbec nerozuměl. "Nakamuro-kun.." Řekl dost vyzývavým hlasem. Jako by ho snad chtěl vyzvat na souboj v pečení. "Vůbec nerozumíš kouzlu pečení." Řekl bojovným hlasem a dál pokračoval v tom, co dělal. "Vsadím se, že moje perníčky budou lepší, než jakýkoliv tvoje, co kdy uděláš." Yoshiro to nechtěl vzdát. Vzal hořčici a plácl jí do připravovaného těsta.

Zetsubo

Z pracovny Zetsuba se ozývalo chrápání...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sun Apr 22, 2012 6:08 pm

Kisuke

Kisuke vyšiel z izby a zameril do kúpelne kde začal robiť ranné veci... po tom sa obliekol a zameril do kuchyne, nájst nejaké jedle raňajky. Dorazil zrovna vtedy, keď Yoshiro vyzýval Minata na superdrsný súboj v pečení.
To si vážne nemôžte radšej dať súboj na PS3, páku alebo aspoň palcovú vonju... Jednoducho v čomkoľvek mužnejšom než v pečení? povedal namiesto pozdravu. Potom si však uvedomil že Yoshiro má na sebe ružovú zásteru a vyprskol smiechom.
Nechceš... nechceš ešte k tomu aj chňapky?? dostal zo seba. Bolo trocha ťažké rozprávať, keďže sa neovládatelne smial. Tak už len pre toto sa oplatilo dneska vstávať z postele... Kde mám sakra foťák?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sun Apr 22, 2012 6:38 pm

Suki

Procházela ulicemi Karakury se zdviženou hlavou a rozhlížela se, co se kde děje. Jen místy se raději soustředila na cestu před sebou, ačkoli zrovna teď by se nejspíše neztratila. Tašku, co sebou nesla, si hodila přes rameno a udržovala si stálý klidný krok. Nesněžilo, což jí ani tak nevadilo. Věděla jen o jednom člověku, kterému bezsněžný Štědrý den dělal vrázky - jejímu otci. Bylo to zvláštní, ona byla přesvědčená, že kolem toho dělá takový poprask jen proto, aby se někdy odreagovala, jen kvůli ní a při tom ona by se klidně bez toho všeho obešla. Jenomže neměla to srdce mu to říct, proto mu to každoročně nastiňovala v předvánočních debatách, zatím bezúspěšně.
Konečně vyšla ze spleti budov do klidnější části. Stále šla po silnici, kde na jedné straně byla zíďka, na druhé takové to zábradlí pro auta a pak kopec dolů. Před ní se ale nyní svažovala cesta vzhůru. Bylo to asi jen deset metrů, které během minuty překonala. Přišla na Karakurský hřbitov.
Rozešla se k jednomu z hrobů, který byl až úplně na konci řady vlevo. Zastavila se a po chvíli se k náhrobní desce obrátila čelem. Rázný výraz jí pomalu z tváře mizel.
Takže.... sem tu zase.... mami.........
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Sun Apr 22, 2012 7:54 pm

Minato

Přivřel oči, zaměřil Yoshira a kývnutím výzvu přijal. Došel do kuchyně, splašil taky nějakou tu zástěru, prohlédl si vybavení, které tam bylo a usmál se. Popadl balíček oříšků, dva dlouhé nože, které obratně vyhodil do vzduchu a zase chytil. Byly dobře vyrobené, takže se s nimi dalo pracovat jako s tantem, takže okamžitě rozdělal ten balíček a začal porcovat oříšky na menší části. Mezi tím přišel i Kisuke, kterého pohled na dva vařící kluky zřejmě pobavil. Minato po něm hodil vskutku nepěkný pohled a hodil po něm hrst oříšků. "Fajn, Myslím, že máme testovací subjekt naších pokrmů!" rozhodl rázně a ušklíbl se.
Mezi tím začal vyvalovat těsto, do kterých zamíchal část oříšků a vytvaroval ho do jakési podlouhlé nudle, z které pak plynulými pohyby začal kráje plátky: "Yoshiro? Kde máš prosímtě nějaké plechy na pečení? Bude jich potřeba hodně," hlesl a kývl k míse, kde kynulo opravdu hodně těsta.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Mon Apr 23, 2012 7:13 pm

Kisuke

Smejúci sa Kisuke vyšiel z kuchyne a po chviľočku už došiel aj s foťákom.
Na to zabudni, ja si vážim svojho života. povedal a zapol foťák. Namieril na nich, zaostil...
Povedze sýýýŕ... povedal s úškrnom na tvári a cvakol spúśť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    Thu Apr 26, 2012 5:38 pm

Manon

si nemohla pomoct a zahihňala se. I když na tom nebylo nic vtipného, že její otec spal ve své pracovně místo v ložnici s mamkou. Ale budit ho nechtěla. Nebyl po probuzení moc přívětivý... a ačkoli měla nutkání jít dovnitř a prohledat to tam, neudělala to. Kdyby ji otec přistihl... byla by pryč naděje na pěkný Nový rok. Šla si tedy do kuchyně pro něco k jídlu a rozhodla se počkat, až se otec probudí. No... nikdo nemohl říct, že se nesnažila o smíření!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 9.5 - Veselé Vánoce!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: