PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 5:17 pm

Kisuke

Kisuke pozeral na Manon s výrazom typu "Neverim že to práve povedala".
Spoiler:
 
Áno. Áno, sú preč. Minato to povedal iba pred 20-timi sekundami, tak chápem že si na to zabudla. povedal potichu a maximálne vážnym tónom. Fakt nechápal, že či dostali Yoshiro a Manon nejakú ranu do hlavy, alebo im z tej ich lásky len preskakuje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 6:26 pm

Minato

Pohodil hlavou a podíval se na Manon se slovy: "Jo odešli, což se mi nelíbí." Nadále se otočil na Kisukeho a přikývl: "Fajn, vymlať z něj co nejvíc informací, ale nech ho pak na živu. I když bastard, tak nejsme žádní vrazi jako oni." Nakonec se otočil tak jako neutrálně ke všem a nervózně se pousmál. "Za ten výbuch se omlouvám, málem jsem tam exnul, ale stálo to za to. Jen mít prorvanej hrudník mečem velkým jak člověk není zrovna příjemné, to vám povídám," prohodil jen tak do vzduchu a na chvíli se odmlčel.
Jelikož se zde zjevil i Henry s Kyoyou, napadlo ho hned několik dalších otázek, ale jedna ho zajímala nejvíce. Pohlédl Henrymu do očí a zeptal se: "Co jste zač? Vypadáte silnější i než Kuňkal, ale přesto jste ho nedodělal."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 6:42 pm

Urahara

Prohlédl si Minatovo brnění a pousmál se . . . Pobaveně. Zakroutil hlavou a otočil se. "Musím se o něco postarat, dostaňte z něj informaci o jejich sídle.. Vrátím se brzy.." Moc toho Minatovi neřekl. Zmizel.
Yoshirovi začalo být smutno. Ne po Henrym. Byl to prostě takový smutný pocit. Emařský. Minato začal mluvit, jako by tomu tady šéfoval. Yoshiro možná trošku žárlil. Sám svoje schopnosti moc nepoužil a při každem boji většinou ze začátku odpadl. Chtěl být taky použitelný. Vyrazil kupředu a chytil Shishigawaru za límec. Zvedl ho do výšky a propleskl ho. "Hej!" Shishigawara se probral. Yoshiro ho hodil na zem, tasil zanpakuto, skrčil se k němu a přiložil mu čepel ke krku. "Jestli si vážíš svýho života, tak mluv, kde najdeme Fukushimu a Grim-joba?! Za normálních okolností bych ti nejspíš nehrozil tím, že tě zabiju, ale dneska mám fakt blbou náladu!" Yoshiro si zapamatoval jména tak, jak mu je řekl Kyoya a Kisuke, takže to podle toho vypadalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 7:26 pm

Kisuke

Oni nás chcú zabiť. Takže mi príde logické zabiť predtým, než zabijú oni nás. povedal nonšalantne, čiastočne na Minatovu poznamku o zabijani a čiastočne na to, aby ešte viac zastrašil Shishigawaru. Ale myslel to úplne vážne.
Zdalo sa že Yoshiro mal Shishigawaru pod kontrolou a Kisuke mu nechce kaziť badass moment, tak sa naňho iba zamračene pozeral, aby ho zastrašil.
Na Henryho zmiznutie poznamenal iba No tak to sa dalo čakať... Načo by nám akokoľvek pomohol, že.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 8:56 pm

Manon

"...a nebo to můžem udělat přímo tady na ulici, však proč nakonec ne..." mumlala si pro sebe, zatímco si zakládala ruce na prsou. Další její návrh padl vniveč v tento den... No, stejně nevěděla, o co šlo, tak se místo na toho chudáčka, co ho tam Yoshiro mlátil, soustředila na všechno okolo, kdyby se náhodou někdo přišel podívat, co to tam v denním světle na ulici provádějí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 9:04 pm

Yoshiro

Shishigawara se zasmál a klišoidně na Yoshira plivl. "Fešák mi tu bude vyhrožovat tím, že mi ublíží a nechá drsňáka koukat se? Ale no tak." Narážel tím na Kisukeho, který stojí opodál. Yoshiro se zamračil a podíval se na Kisukeho za sebe. Uviděl tam i Manon, jak se rozhlíží po okolí. Otočil se zpátky na Shishigawaru. Volnou rukou se napřáhl a pěstí vrazil tomu blbovi takovou, že si dal druhou o tvrdou zem. Shishigawara ležel na zemi a chvíli to vypadalo, že se z ní už neprobere, ale nakonec ano. Zřejmě toho vydržel víc, než na kolik vypadal. Jeho úsměv už ale zmizel, když zjístil, že to Yoshiro myslí vážně. "Měl bys být rád, že ho nenechám, aby tě vyslechl on...Tak mluv..." Shishigawara se chystal znovu plivnout, ale Yoshiro mu vrazil další. Tahle zabolela i jeho. "Kisuke, je tvůj." Řekl Yoshiro, vstal, utřel si obličej a vydal se dál od Shishigawary. Během chůze schoval zanpakuto na její místo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 9:21 pm

Kisuke

Hmph... odfrkol Kisuke a prikývol. Na tvári mal chladný výraz a mračil sa.
Pomaly vykročil ku Shishigawarovi. Najprv som si myslel, že máš šťastie. Ujal sa ťa totiž Yoshiro. On Yoshiro je síce teraz nasratý a myslím že by ťa v pohode dokázal zabiť... Ale stále si mal šťastie. A vieš prečo? spýtal sa Kisuke a zastavil. Teraz stál presne nad Shishigawarom, ktorý ležal na zemi a pozeral sa naňho z výšky, ako na mravca.
On by ťa nezabil tak bolestivo, ako ja. zašepkal Kisuke, naklonil hlavu do strany a vyškeril sa. Trhol rukou a vysunula sa mu z nej čepeľ.
Teraz... už máš smolu. Už ťa nikto nezachráni. šepkal Kisuke. Sklonil sa ku Shishigawarovi. Ak sa Shishigawara akokoľvek bránil, tak jeho ruku alebo nohu jednoducho odstrčil (ak ho chcel Shishigawara kopnuť medzi nohy, tak si jednoducho citlivé miesta obrnil kovom). Chytil ho ľavou rukou pod krkom a zdvihol ho. Stisol mu hrdlo, takže Shishigawara nemohol dýchať.
Každý má svoj limit. Aký je ten tvoj? zašepkal Kisuke a s obrnenou päsťou vrazil Shishigawarovi do hrude, nepochybne mu popritom polámal rebrá. Stále ho držal pod krkom aby nemohol dýchať. V očiach mal pohľad, aký uňho nikto nikdy nevidel a bol vyškerený akoby si to užíval.
Ešte chvíľu ho tak držal pod krkom a potom ho odhodil do steny ktorá bola hneď vedľa. Dal si záležať na tom aby Shishigawara dopadol hlavou napred. Zatial čo Shishigawara lapal po dychu, tak Kisuke došiel k nemu, chytil ho za pravú ruku a zdvhihol si ju pred tvár, zatial čo Shishigawara ležal alebo sedel na zemi, teda už len to ako ho Kisuke držal muselo byť bolestivé. Kisuke si opäť vysunul čepeľ za pravej ruky.
Povedz mi... potrebuješ túto ruku? spýtal sa Kisuke a vyškeril sa ešte viacej. Vyzeral stále viac ako psychopat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 9:28 pm

Yoshiro

Všechno, co se tam odehrávalo, se snažil ignorovat, proto k tomu stál zády. Věděl, že Kisuke si s ním nebude hrát a nejspíš ho tam i zabije, ale to asi nebylo důležité ne? Aspoň se k tomu snažil nějak přesvědčit. Samozřejmě že věděl, že to, co se tam děje, je špatné, ale potřebovali vědět, kde jsou. Zavřel oči, když uslyšel Shishigawarův křik.

Ano, křičel, protože bolest, kterou mu Kisuke způsoboval byla chvílemi nesnesitelná. Nikdy ho takhle nic nebolelo. "HAJZLE!" Zakřičel na Kisukeho. "Naser si!" To byla odpověď na to, jestli potřebuje svojí ruku. Nechtěl se vzdát! Nemohl přece prozradit, kde je Ginjou a Tsukishima! To by jim neudělal... Z posledních sil se pokusil udeřit Kisukeho levou rukou do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 9:46 pm

Kisuke

Zlá odpoveď! zvolal Kisuke. Shishigawara si maximálne tak udrel ruku do ocele ktorá teraz kryla Kisukeho brucho. Kisuke sa zahnal čepeľou, bez zaváhania. Kisuke držal už len Shishigawarovu ruku, on za zatiaľ zviezol na zem.
Hehehehehe... HAHAHAHA zasmial sa Kisuke ako psychopat. Páči sa ti to?! Páči?! Pretože mne rozhodne áno! kričal naňho Kisuke a pomedzi to sa smial.
Mimochodom... bolo od teba skutočne neslušné, skúšať ma udrieť. Fakt sa mi to nepáči. Čo s tým spravíme, hm? hovoril Kisuke rýchlo, priam až bľabotal. Kopol do Shishogawaru aby ho dostal do správnej polohy na brucho a stupil mu na ľavú ruku, nad lakeť. Potom sa zohol a chytil ho za ľavé predlaktie.
Už ma s touto rukou... nikdy... neudrieš... povedal chladne a silno trhol... Shishigawarovi poriadne v ruke prasklo. Teraz mal lakeť maximálne ohybný, dalo by sa povedať źe až 360 stupňovo ohybný. Kisuke však neskončil len pri tom. Stupil mu tentokrát na chrbát a zase mu trhol s rukou. Už aj rameno mal ohybné na 360 stupňov. Kisuke ho pustil a opäť sa vyškeril.
Vážne ma bavíš... Hehehehe... a toto je len začiatok... zašepkal a opäť sa zasmial.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 9:53 pm

Yoshiro

Z levého oka se mu spustila slza, když uslyšel Shishigawaru křičet po tom, co mu Kisuke usekl ruku a zlámal druhou. Nechápal, jak tohle jeho bratr může dělat. Litoval teď toho, že to udělal. Že ho nechal Shishigawaru mučit. Shishigawara křičel.. A nejen to. Začal říkat místo, kde se nachází Ginjou a Tsukishima. Pořád to opakoval. Už to nemohl unést. Ten Kisukeho smích. Pro Yoshira nesnesitelný. Otočil se a rázným krokem vyrazil kupředu k těm dvěma. Chytil svého bratra za rameno a cukl s ním dozadu. Tasil zanpakuto a probodl Shishigawarovi srdce. Brečel. Nechtěl ho takhle trápit. Otočil se ke Kisukemu. "CO TO MĚLO ZNAMENAT?!!" Zařval na Kisukeho naštvaně. Ještě jednou se otočil k tělu Shishigawary a vytáhl z něj meč. Napřáhl se a sekl proti Kisukemu. Neměl ale sílu na to, aby sek dokončil, takže meč pustil a sám se snesl k zemi. Zabít hollow a člověka je rozdíl. Může to být nepřítel, ale pořád je to lidská bytost. "Proboha.." Yoshiro dostal záchvat breku. Nechtěl ho zabít... Ale věděl, že Kisuke by ho sám umučil k smrti i kdyby mu opakoval lokaci, kde najdou ty, které hledají, stokrát.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 10:04 pm

Kisuke

Shishigawara konečne kápl božskou... Zdalo sa že Kisuke je hotový...
Ale zrazu sa do toho vložil Yoshiro, Kisuke to fakt nečakal. Yoshiro najprv prebodol Shishigawaru a potom chcel seknúť Kisukeho... Kisuke sa ani nestihol brániť, lebo bol v úplnom šoku, ale Yoshiro to našťastie nedokázal.
Ty... ty... ty si sa úplne zbláznil?! vykríkol naňho Kisuke. Nemohol uveriť, čo sa práve stalo. Yoshiro ho zabil. Fakt ho zabil. Yoshiro. Ten citovo labilný Yoshiro. V žiadnom prípade nečakal že Yoshiro by skutočne dokázal niekoho zabiť, že by na to dokázal zobrať odvahu. Ale spravil to... Kisuke však nechápal prečo.
Ty nechápeš že ak nám klamal, tak sme v prdeli?! Mali sme ho nechať nažive dokiaľ neoveríme tú lukáciu! zakričal naňho Kisuke. A ak by sme ho nakoniec zabili, tak som to mal spraviť ja! Nie ty!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 10:11 pm

Yoshiro

Najednou znova našel sílu a vyrazil přímo proti Kisukemu. Chytil ho pod krkem, ale nezastavil se. To, co Yoshira zastavilo, byla až zeď, o kterou zabrzdil Kisukeho. "Co si o sobě vůbec myslíš!!" Zakřičel na něj a jednu mu vrazil. "Ten kluk byl lidská bytost. Stejně jako já nebo ty! A nezajímá mě, jestli jsme shinigami nebo ne! S nikým by se nemělo zacházet takhle. Myslel jsem si, že ho budeš jen mlátit a trhalo mi to srdce! Ale ne! Ty jsi ho musel doslova mučit!" Skoro to vypadalo, že už má Yoshiro dost, ale zastavil se jen na chvíli. Znovu se svým bratrem bouchl o zeď. Tentokrát ale slabě a bezmocně. Nohy se mu roztřepaly. "Člověk v takových bolestech by nelhal.. Chtěl se jí zbavit.." Pustil Kisukeho a opřel se o zeď vedle něj. Nevěděl, co má dělat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sun Apr 15, 2012 10:19 pm

Kisuke

Dostal od Yoshira poriadnu ranu, ale to v ňom iba vystupňovalo hnev. Takisto, ako Yoshirove slová.
Ty tomu zrejme vôbec nerozumieš! Spravil som to, čo bolo treba! Skutočne sa ti zdá že máme čas na to sa tu hrať s nejakým idiotom?! Ak niečo skutočne nemáme, tak je to čas, Yoshiro, ale ty si to asi neuvedomuješ! kričal mu do tváre Kisuke.
Nebolo to, ako keby sa Kisuke cítil úplne nevinne... Ale všetky svoje pochybnosti v sebe iba potlačil hlboko do seba. Mal pravdu. Rozum mu hovoril že má pravdu. Tak prečo mal pochybnosti?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 2:47 pm

Minato

Ohledně výslechového řízení okolo blbouna, který byl zajmut, měl trochu jinatší představy. Přeci jen mu tělesné mučení přišlo trochu moc. To co však pak udělal Yoshiro bylo ještě horší. Ruka byla ruka, ale ten bělovlasej vůl ho zabil. "YOSHIRO!" vykřikl Minato a podíval se na ... vraha! "Můžeš mi vysvětlit co to děláš?! My nejsme ti co zabíjejí!" Mezi tím tam Yoshiro a Kisuke po sobě štěkali jako psi. Navíc Yoshi praštil svého bratra, což vskutku nebylo hezké. Už to prostě nevydržel. Chytil ty dva za límec jejích oděvů a vyzvedl je kus nad zem. "Takže pánové! Teď se uklidníte, než vám rozmlátím huby oboum," zavrčel a přejel od jednoho k druhému pohledem. "Takže... ví někdo kudy k tomu místu, co popsal?" zeptal se a pustil ty dva k zemi. Bylo mu jedno jak dopadnou. Vraždění lidí... s tím vskutku nepočítal, že to budou praktikovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 4:48 pm

Manon

se nemohla přestat divit, čeho je svědkem. Když spíše slyšela než viděla, co dělá Kisuke, tak začala přemýšlet, jestli ten, koho se mají bát, jsou doopravdy nějací jiní lidi a nebo jejich vlastní spolubojovník, protože on se zdál jako bojovník v morálně šedé zóně a s těma člověk nikdy neví. Když slyšela to křupání a řvaní, tak se musela i otočit, jelikož si říkala, že skutečnost musí být lepší než představy, které v ní ty zvuky probouzely. No, bylo to tak nastejno. Docela chápala Yoshira, že toho chlápka dodělal, protože už to taky nechtěla poslouchat. Její přístup byl celkem stoický, nemohla se nechat ovládnout emocemi, jinak by dopadla jako Yoshiro nebo ještě hůř. Naštěstí četla dost morbidních a vražďáckých komiksů, takže to tak nějak zvládala. Určitě později z toho bude mít noční můry... ale momentálně to její mozek ještě tak úplně nezpracoval.
OK, takže jeden z hlavních aktérů je sadista, druhý se tady zase hroutí... no a třetí... ani nevěděla, co říct na Minata, který se rozčiloval nad tím, že Yoshiro pomohl onomu mladíkovi z jeho utrpení, a ke Kisukemu konání toho moc neřekl. Ona si teda myslela, že někdy smrt je ještě ta lepší možnost... tohle asi byl jeden z těch případů. No, nebyla to lepší možnost... ale nejspíš méně hrozná než nechat toho chudáka napospas Kisukemu. Čekala, až si to nějak vyříkají, protože stejně nevěděla, jaký postoj by měla veřejně zaujmout.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 5:00 pm

Yoshiro

Chtěl jednu vrazit Kisukemu! Kdyby byl on sám v takové situaci, tak by určitě prosil o smrt, ale pak se do toho vložil mistr spravedlnost a hrdina všeho lidu a to byl úplnej konec všeho. Chytil Yoshira a Kisukeho pod krkem. Neměl to dělat. Minato teď mohl být super samurai, kterej je patnáctkrát silnější, než on, bylo mu jedno i to, že je trénovanější, než Yoshiro. Prostě se mu vysmekl a jednu mu natáhl. Přímo do té jeho palice. Byla to vážně velká rána a Yoshira pak možná zabolela víc, než Minata. "Nesahej na mě! Rozumíš?!" Udělal několik kroků od Minata a potom vrhl další ošklivý pohled na Kisukeho. "A ty na mě ani nemluv! Nejsi můj bratr!" Otočil se a vyrazil někam do města. Pravděpodobně tou cestou, kterou popisoval Shishigawara. Yoshiro měl zatnuté pěsti. Musel čelit následkům... Věděl, že to nejspíš nebude lehké, přenést se přes to, ale asi by bylo horší, kdyby nechal Kisukeho dělat to, co dělal. Možná, že by potom měl ještě větší výčitky. Ohlédl se za sebe, jestli ho někdo následuje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 5:19 pm

Kisuke

"Mistr spravedlnost a hrdina všeho lidu" sa do toho rozhodol vložiť. Kisuke ho už plánoval zniesť zo sveta, ale Yoshiro to však opäť zobral do vlastných rúk a vďaka tomu sa Minato vyhol úderu aj od Kisukeho. Kisuke mu po oslobodení z jeho stisku iba odstrčil ruku, ktorou ho predtým držal aby mu dal najavo, nech sa ho nechytá. Už nikdy.
Teraz bol však viac nasraný na Yoshira ako na Minata a Yoshirove idiotské chovanie v ňom jeho hnev len podporovalo. Hodil pohľad po ostatných. No jasné že ho odsudzovali. Prečo by aj nie. Prečo by aj prijali konštruktivne a praktické riešenie, že? Idioti. Všetko to boli idioti.
Ja aj tak nepotrebujem tvoje priateľstvo. Staćí mi keď porazíme tých idiotov čo sa nás snažia zabiť. Viac od teba nepotrebujem. Od nikoho.
Potichu sa zasmial. Bolo to snáď preto že by cítil radosť? Nie. Necítil nič. Nechcel si pripustiť že ho Yoshirove slová ranili. Neranili ho. Nie. On ho nepotrebuje. Nepotrebuje nikoho... Nikoho.
Pomalým krokom a s najneutrálnejším výrazom aký sa mu podaril vyrazil za Yoshirom. Stále sa však nedokázal na nikoho pozrieť. Každopádne, ako sám povedal, nemali čas na žiadne hlúpe hádky a preto ich Kisuke ani nechcel vyprovokovávať. Museli to už dokončiť. Čím skôr, tým lepšie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 5:54 pm

Kyoya

Možná to bylo tím, jak tu každej vypouštěl manu do vzduchu, možná to byl stres nebo snad ten výbuch? Sám jsem nevěděl, jak jsem se octl na zemi. Promnul jsem si oči a posadil se. Rozhlédl jsem se kolem sebe a zřejmě už bylo po boji. Trochu mě bolela hlava, ale nic vážného. Tak řekne mi někdo, co jsem zmeškal? řekl jsem a znuděně se poškrábal na hlavě. Nevypadalo to, že by někdo umřel (z našich) tak to snad nebyla tak nejapná otázka...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 6:04 pm

Manon

seděla na obrubníku a kroutila hlavou, kterou měla složenou v dlaních. Jako jo, rozhádat se všichni na super důležité misi, to bylo typicky chlapské chování, ale to ještě neznamenalo, že to bude akceptovat bez face palmů. Fakt neměla žádnou chuť kamkoli s nima právě teď jít nebo bojovat, ať si to vyřeší sami s tím svým testosteronem... No, ještě se teda nerozhodla, jestli s nimi půjde, ale ani se nezvedala, zkrátka byla na vážkách.
"Ale, ani se neptej," odpověděla Kyoyovi. měl docela štěstí, že nic z toho neviděl...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 6:21 pm

Minato

No, místo uklidnění ze strany těch dvou přišla ještě bouřlivější reakce, která tentokrát přistála na Minatově tváři. Bylo to poměrně velká šlupa, takže ruka, která svírala Kisukeho povolila sevření a Minato ustoupil o krok dozadu. Chladně se podíval na Yoshira, oči se mu zaleskli, ale mlčel. Neměl k těm výstupům co říkat. Už takhle toho bylo dost. Problém byl, že tento rozkol v centru jejích skupiny mohl nést fatální následky. V tomto stylu vedení bitvy byly neshody to nejhorší. Jak nyní měli zasadit finální ránu?
Vypadalo to na další problémy. Minato mávnutím ruky odvolal brnění, aby nezářil po celém městě jak měsíc na nebi a rozešel se za těma dvouma. Ať to bylo jak chtělo, museli si pohnout. Jakmile se však podaří sejmout toho padoucha, bude pouze na nich, kam se budou odebírat jejích kroky. Možná to mohl být konec toho domnělého přátelství, které mezi nimi do teď panovalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 6:31 pm

Ginjou

Dorazil ve spěchu do sídla fullbringerů s Tsukishimou v zádech. "Yukio!" Zakřičel na blonďáka. "Pusť jí ven." Rozkázal, aby Yukio vypustil Suki ze svého fullbringu.

Yoshiro

Podle toho, co říkal Shishigawara, měli být v této ulici! (Já vím, je to nelogický vzhledem k tomu, kdy dorazili oni, ale to je jedno Smile). Yoshiro se začal rozhlížet. Bylo tu několik domů. Kdyby aspoň věděl, ve kterém z nich má hledat. Byl ale ztracený.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 6:34 pm

Manon

Vypadalo to, že všichni odešli, kromě ní a Kyoyi. S povzdechnutím se zvedla na nohy.
"Tak asi půjdem, ne? Ještě se ti blbečci nechají někde zabít..." řekla směrem k němu. Vydala se za těma třema a měla nachystaný křížek v pohotovosti v ruce. Doufala, že odteď už to půjde líp...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 6:36 pm

Yukio

Mal chuť spraviť ďalší "Hovoril si niečo?" moment, ale už samu to zdalo otrepané a tak ju iba bez slova pustil von. Suki sa virtuálny svet rozpadol pred očami a než sa nazdala, tak stála v prostriedku miestnosti.

Tsukishima

Tsukishima mal na tvári iba zvyčajný úsmev a pozeral na Suki.

Kisuke

Išiel pomaly za Yoshirom. Pohľad nemal uptretý do zeme, ale pozoroval okolie. Tiež sa snažil aspoň niečo vycítiť. Ich reiatsu bolo skutočne silné, takže by ho mal cítiť, avšak oni si ho vedeli skryť, aspoň sa tak zdalo. Ale tak, za pokus nič nedá, že. Snažil sa vycítiť niečo, čokoľvek.
Samozrejme by to bolo omnoho ľahšie keby NIEKTO nezabil ich zdroj informacii, ale Kisuke nechcel vyvolávať hádky, teraz na to nebol čas.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 6:41 pm

Minato

Prakticky sharinganoval Kisukeho, pouze valil za nimi, protože se zdálo, že si bělovlasý vrah zapamatoval cestu přesně. Když se zastavil, zastavil taky a pouze čekal, zdali někdo bude mít další úžasné nápady, jak zabít nejbližší osobu v okolí. No... třeba konečně začne i proces jejích vlastní destrukce. Zdálo se, že bez Henryho to budou mít všichni složitější.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 6:45 pm

Kyoya

Asi máš pravdu Manon, měli bysme je dohnat, odpověděl jsem krátce a zkontroloval jsem si své artefakty. Měl jsem všechny, což v praxi znamenalo, že jsem byl ozbrojenější, než somálská vesnice. Možná bysme neměli zůstávat sami dva, přece jenon kdyby se nás zmocnilo fo Fukushimovo píchnutí teď nebyl by tu nikdo, kdo by nás zastavil... řekl jsem radši a přidal do kroku
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: