PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 5:44 pm

Minato

Jakmile přešlo na souboje mčů, začalo mu to vyhovovat víc. Muselo se nechat, že ten Kuňkal to s tím svým mega obouručákem uměl, ale Minato využíval rychlejších postojů, nežli jeho protivní, takže dokázal poodrážet všechny útokyn a jeho tělo. Několik jích musel zastavit i svými zářivými chrániči na předloktí. Boj pokračoval dál a dál, takže se zdál téměř nekonečný. Minato potřeboval rychle plán, nějakou strategii. Proč mu sakra ten Henry nešel na pomoc a jen se díval?! Bylo to velmi divné, ale neměl čas to zjišťovat, proč se tak dělo. Prudce mávl mečem a v něm se opět roztočil disk. Vypálil ho do Kunga z těsné blízkosti a zavrčel: "Tenrin: Gessen!" Sám přitom stačil jen tak tak uskočit dozadu, aby nebyl smeten svojí vlastní technikou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 5:50 pm

Kyoya

Ok, za to se na mě nemůžete zlobit, ta "tajemná postava s kapucí" je sice cool, ale nesmíte se pak divit, že dostanete "pracovní jméno". Jinak Kisuke je on, ne Vy, není to zase tak originální... řekl jsem a ukázal na Kisukeho. A nebojte se, Síly mám zatím dost, musím pomoci přátelům, nemůžu je nechat bojovat samotné se soupeřem, který je nad jejich síly... ledaže byste ho sundal vy, silný jste dost... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 6:12 pm

Urahara

Přikývl.. "To ano, ale.. " Zastavil se a dál nemluvil. Nechtěl se zapojovat do toho boje. Proč? "Budu se tedy soustředit na hledání toho druhého." Posadil se do tureckého sedu a zavřel oči.


Ginjou vyskočil do vzduchu těsně před tím, než ho mohl zasáhnout Minatův disk. Napřáhl se. Jeho meč začal zářit zelenou barvou. Tohle nebylo dobré. "Uuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaagh!!!" Zařval Bleachovsky při máchnutí proti Minatovi. Jako by ten meč vážil sto kilo. Proti Minatovi vyletěl proud zelené energie, který při dopadu explodoval. Takhle nejspíš předtím vznikla exploze, kterou slyšeli. Výbuch byl tak silný, že to odhodilo i Kisukeho, Yoshira, Shishigawaru a trochu dokonce i Manon, která stála nejdál. Kyoya s Uraharou byli samozřejmě nejblíž od souboje, takže je nic neodhodilo. Ty dva exploze totiž rovnou pokryla, stejně tak, jako Minata.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 6:27 pm

Minato

Tvář se mu skřivila do podivného šklebu, protože tentokrát neměl šanci se jen tak vyhnout. Koupil téměř plnou dávku, odplachtil a opět mu to slušně pokuchalo předek těla a dost ošklivě i pravou ruku s bokkenem. Dřevo však bylo vcelku. Chvíli ležel rozplácnutý, zkrvavený a poválený na zemi. To byl ale sakra hukot. Chvíli mu trvallo, než byl schopný otevřít oči. Opět měl na sobě pouze kalhoty, jelikož zbytek jaksi upadl, či se rozprášil. Dlouze si odkašlal a z posledních sil zamrmlal směrem ke Kuňkalovi: "A... ni...nic víc ne... neumíš?" Pokusil se zvednou, zepřel se o boken a sledoval krev vytékající z hrudníku a paže. Pak si odkašlal a vykašlal ze sebe další krev. Vskutku na něj nebyl hezký pohled, ale nehodlal se vzdát. Pomalu se začal šourat k Ginjovi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 6:41 pm

Manon

Než stačila utéct, už letěla vzduchem. Tedy skoro, ta exploze ji smetla z jejího vertikálního postoje a hodila ji o kus dál na zem. Hned se zase zvedla. To nebylo dobré! Ostatní byli skoro u zdroje! Byla prostě jen otázka času, než se tohle stane... a stalo se to, nepřátelé byli prostě silní a měli mnohem víc zkušeností. Exploze zvedla v kráteru prach, takže nic moc neviděla. Přiběhla na okraj a snažila se zjistit, jestli jsou její spolubojovníci v pořádku, nebo aspoň naživu! Zatím to ale jen těžko poznávala, protože soustředit se na reiatsu ji v tom zmatku ještě nenapadlo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 6:49 pm

Yoshiro

Manon uviděla stín postavy, která se k ní rychle blížila. Divně sebou házel ze strany na stranu. Když vylezl z prachu, který teď všude poletoval a bránil tak ve vidění, ukázalo se, že má zraněnou ruku. Nikterak vážně, ale krvácelo to. Nejspíš na ní špatně dopadl. "Jsi v pořádku?" Zeptal se Manon a koukal na ní.

Ginjou

Sotva to Minato dořekl, ucítil nepříjemně studenou čepel velkého meče, která projela jeho hrudníkem a přišpendlila ho k zemi. Ginjou si skutečně nedělal starosti s tím, jestli někoho zabije nebo ne. Minato byl probodnutý skrz na skrz. Nemohl se hnout a nikdo to nejspíš neviděl. Ono se v takové situaci nejspíš i dost blbě mluví, takže si jen tak nemohl zavolat o pomoc. Ginjou si k němu dřepl. "Tvůj fullbring se mi líbí. Ale nedodělky neberu." Když to dořekl, vytáhl z Minata meč, opřel si jej o rameno a vydal se pryč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 6:52 pm

Kisuke

Zrovna keď som uvažoval či by som nemal Minatovi pomôct, nás všetkých zasiahol obrovský výbuch, ktorý nás všetkých odhodil. Kisuke to ešte chcel vyshunpovať, ale takpovediac dosť to nečakal, takže sa mu to podarilo len jakš-takš. Stále ho to odhodilo, ale spravil si kovové chrániče a dopad teda nebol až tak hrozný.
Shishigawaru odhodilo kúsok od Kisukeho a Yoshiro bol bohviekde.
Skontroloval či Shishigawara ešte vôbec žije, ale mal tep, takže sa zdalo že žije. Vyzeral ale zranený. Aspoň že nestratili svoj zdroj informácii no. Kisuke sa teda porozhliadal ako sú na tom ostatní. No ale kvôli prachu videl veľké prd.
Fajn... máme fakt veľkú šancu. pomyslel si Kisuke ironicky. Pokúsil sa aspoň vysenzibilovať reiatsu ostatných. Vtedy si Kisuke uvedomil... čo ak niekto fakt umrel?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 6:56 pm

Minato

Zahleděl se zoufale na Ginja, který ho zákeřně přišpendlil tou jeho maxi čepelí k zeemi, takže mohl být rád, že nebyl na dvě půlky. Nemohl mluvit, nemohl pořádně dýchat, oči se mu klížily. Byl tohle konec? Protože to tak vskutku vypadalo. Umíral, tohle jeho lidské tělo nemohlo vydržet. Už skoro neviděl. Nezbývalo jen doufat, že to ostatní zvládnou a porazí Kunga a toho druhého. Kéž by mohl svým přátelům pomoci a ochránit je. Nejspíše zklamal... jak je tak sebe... Nezbývalo mu nic jiného než čekat na chvíli, kdy z něho vyprší poslední zbytky životní energie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 7:20 pm


. . . A tak tam Minato ležel. . . Se zraněním, které rozhodně nešlo jen tak vyléčit. . . Čekajíc na smrt? Ano, skutečně to tak vypadalo. . .Všechno to co teď viděl, to měl být poslední pohled na tento svět? . . . Zničené město duchů? . . . Nebyl to přece pohled, který chtěl vidět . . . Možná; možná, že si ale nic jiného nezaslouží, nebyl přece dostatečně silný na to, aby dokázal oponovat někomu takovému, jako byl sám Ginjou Kugo. . . Proč Minato nečekal a zbrkle se vrhal do akce, ze které nemohl vyjít jinak? Copak se nepoučil ze soubojů s Akihirem?. . . I přes to, že ho Ginjou porazil, Minato se nevzdal svého bokkenu. . . Stále ho pevně svíral ve své pravé ruce. . . Sám už neměl sílu, ale tohle nebyla síla, byla to jeho vůle. . . Minatova nezkrotná vůle pokračovat v tom, co začal a nevzdávat to. . . I v posledních momentech jeho života. . . Kdyby se Minata někdy někdo zeptal, jak by chtěl zemřít, jeho odpověď by jistě byla, že v boji. To by sedělo minimálně k jeho charakteru. Chtěl opravdu takovou smrt? Pomalou a bolestivou smrt ?

Mohl jeho meč, jeho nejbližší spolubojovník, slyšet to, co si Minato myslel ve svých posledních momentech? Co by na to asi řekl? Vynadal by mu za to, že byl zbrklý a nesnažil se spolupracovat se svými přáteli? Nebo byl stejný jako Minato a ještě by ho pochválil za dobrý výkon? To se asi nedozvíme, bokkeny nemluví, nicméně. . . Jak už bylo řečeno; stejně jako všechno kolem nás, i bokken má svoji duši. Duši, se kterou dokázal Minato manipulovat a promlouvat k ní. Získal si jeho důvěru. A nikdy. . . Nikdy jej nepustil. Vždycky ho pevně svíral. A když mu byl odebrán, byl ochoten pohádat se s vlastním otcem.

Bokken mohl být sice jen hloupý klacek, se kterým Minato mnoho let jen tak sekal, ale . . .. . . nechtěl toho hloupého blonďáka nechat umřít!! Minatův dřevěný meč zazářil světle modrou barvou, která nakonec obalila i bezvládné tělo chlapce. Probíhalo to dost podobně jako u Suki. Kolem Minata se udělala dost velká zima a jeho meč konečně praskl! Pečeť, která většinou následovala Minata, se vynesla vysoko do oblak a začala silně zářit. Bylo to tak silné světlo, že oslepilo i všechny přítomné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 7:40 pm

Suki

Nepopiratelně jí nijak od zuřivosti nepomáhalo to, jak se jí Tsukishima ubránil. Ale když pak zmizel jako pára nad hrncem, to byla jiná. Suki přestávala, pomalu, ale jistě křečovitě svírat rukojeť svého šermířského meče. Začala působit matně zmateně a zdálo se, že ani nevnímala Yukia, který byl doslovně nad věcí. Jenomže, hned jak zmizel i jeho ksicht, všechno jí docvaklo. Před ní se objevil drak, nebo co to bylo, to jí nezajímalo. Nahodila nezaujatý výraz. Paráda. Pronesla čistě ironickým hlasem a za pomoci nahromaděné.. toho reiatsu, nebo jak to ten maník říkal, prostě díky shunpu se vyhnula těm proklatým plamenům, které se linuly té potvoře od tlamy.
Skončila o kus dál. Yukio! Tsukishimo! Ginjou! Okamžitě mě pusťte někdo ven! Křikla a vrhla se s napřaženým kordem před sebou proti drakovi, připravena ho probodnout.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 7:46 pm

~Malý Minato právě ležel v posteli, se zlomenou rukou a obvazem na čele. Vedle jeho postele seděl starý muž, s katanou položenou na stehnách a starostlivě se na něj díval. Minato se začal pozvolna probírat a pohlédl na svého dědečka, který se na něj usmál, aby ho povzbudil. "Dědečku? Co... co se stalo?" Vyžbleptal ze sebe. Během pádu si způsobil otřes mozku a z hlavy mu vypadlo několik souvislostí. Bojoval totiž s několika staršími kluky, kteří se mu posmívali. Pokoušel se je dostat bokkenem, ale oni byly silnější a zlomili mu ruku a dostali ho na kolena. Pak ho shodili dolů asi z dvoumetrového schodu, který sloužil jako koridor nad zahradami a silnicí. Díky bohu, že ho našel a domů donesl jeho dědeček, který byl z nějakého důvodu kolem. Minatova paměť se pomalu vracela, až si vybavil ten souboj s klukama. "Dědečku... já... s bokkenem... nedokázal jsem je porazit... jako by má síla nebyla nic.... Myslel jsem, že jsem silný." Dědeček se na něj zahleděl a kývl tiše. Pak se k němu naklonil a zašeptal mu do ucha: "Povím ti malé tajemství. Síla není v bokkenu, ale pouze a jen v tobě."~

Minato


Byla to pravda, Minatův Bokken, věrný bokken, který dostal od dědečka praskl na více místech a rozprášil se doslova na prach. Byla to jen pomůcka. Minato v sobě opět pocítil život. "Síla není v bokkenu, ale v tobě," zopakoval a mírně se usmál. "Děkuji ti dědečku, nyní už chápu co jsi tím myslel," hlesl nakonec a v té oslepující záři se zvedl. Pečeť ho zakrývala celého, takže měl moment, ve kterém mohl začít jednat. Konečně pochopil podstatu svého Fullbirngu. Nebylo to Bokken, byl to on sám. Bokken sloužil pouze k usměrnění jeho sil. Náhle záře zmizela, ale on vypadal jinak....
Kodokoliv se na něj nyní podíval, mohl vidět Minata v zářivě stříbrné samurajské zbroji a pečetí, která se opět točila za ním. Jeho oči zářili, jeho zranění byly pryč. Přežil vlastní smrt a byl schopen pokračovat. "Jak sis přál, má síla je zřejmě kompletní," pronesl ke Kuňkalovi a natáhl před sebe obě ruce. "Zapamatuj si to... má podoba je... KATSUJINKEN!" vykřikl a v rukou se mu zformovali dva meče ze stříbrné energie. Byl připraven bojovat dál. Nyní vypadal a byl vyzbrojen přesně jako jeho předci v dývných dobách a k tomu vlastnil i jejích sílu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 7:50 pm

Manon

"Já jo..." vydechla a ulevilo se jí, že aspoň Yoshira vidí živého a zdravého. "A ty? A ostatní? Co se tam dole sakra děje?!" Nevěděla, co teď dělat. Měla by se tam vrhnout a snažit se jim nějak pomoct, lékařsky či jinak, když nebylo nic vidět? Nebo tu s Yoshirem počkají? To bylo asi na něm... Mohla by mu aspoň zatím ošetřit tu ruku...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 8:17 pm

Ginjou

Už byl celkem daleko od Minata, ale když uslyšel jeho hlas křičící název jeho fullbringu, otočil se. (Ano, byl tak sebevědomej, že ignoroval tu záři). "Hm?" Prach už docela usedl, takže šlo něco málo vidět. Ginjou spatřil Minata se dvěma energetickými meči nebo co to bylo. Naklonil hlavu trochu do strany. Byl zvědavý.

Yoshiro

Ta záře byla zvláštní. Nevěděl co si o ní má myslet, ale byl si jistý jedním. Měl z ní divný pocit. "To je dobře, že jsi v pořádku. Já taky.." Řekl a sledoval nebe. Záře za chvíli zmizela. "Netuším, co se tam děje, ale mám z toho všeho špatný pocit." Yoshiro ve skutečnosti vůbec nevěděl, co dělat. Byl tu hrozný zmatek, takže se radši držel Manon.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 8:21 pm

Kisuke

Namiesto prachu v očiach teraz pre zmenu dostal flashbang... proste úžasné. Každopádne, odhadoval to na Minatove reiatsu, čo bolo určite dobre...
Avšak myklo s ním. Ucítil aj nejaké iné reiatsu, ako sa rýchlo približuje...

Tsukishima

Vedľa Ginjoua sa objavil vysoký chudý muž s úsmevom na tvári. Pozeral na Minata trocha prekvapene, ale stále si zachoval svoj úsmev.
Pekne sa ti to tu vyvíja, ako vidím. poznamenal. Pozrel na Ginjoua Je čas.

>Suki

Suki sa nedostalo žiadnej odpovede... Drak akurát tak rýchlo vyletel do vzduchu a vypľul na Suki ďalšiu várku ohňa. Drak bol teraz celkom vysoko vo vzduchu...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 8:29 pm

Suki

Ani nedoufala, že by monstrum z bájí porazila jedním útokem. Bylo by to moc lehké a možná by jí to ani nebavilo. Moment... ach, ano, ono jí to nebavilo tak jako tak.
Zastavila se a vzhlédla. Dovolila si na chvíli ignorovat draka a přimhouřila oči, když jí nikdo neráčil odpovědět. Pak použila kangen hikari, co jiného by také mohla a odskočila si stranou, aby se z ní nestala záhy flambovaná Suki. To by se té potvoře až moc líbilo.
Její protivník byl ve vzduchu. Tse, co si myslíš, že si seženu balon nebo trampolínu a půjdu po tobě? Fakt ne, díky. Hlesla a svěšila obě ruce bodél těla. Na to zabodla kord jen jemně do země, pokud to jen trochu šlo a trochu se o něj opírala. Vypadá to, že máme času dost, co takhle si taky jednou pro změnu zahrát hru ve fér plej?


Naposledy upravil Sode dne Wed Apr 11, 2012 8:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 8:32 pm

Minato

Pohlédl na Ginjoua, přivřel oči a kolem nohou se mu objevilo podobné světlo jako prve jemu, jen to jeho bylo stříbrné, aby to pěkně ladilo k jeho schopnostem. Už v normálu byl Minato rychlejší než většina lidí, ale tahle rychlost byla... úžasná. I když jí praktikoval poprvé, instink mu radil co a jak. Vypadalo to jako kdyby zmizel a objevil se nad Ginjouem a jehonovým společníkem.. Fullbring mu dodal jak úžasné schopnosti, tak posílil jeho obyčejné, které získal letitým tréninkem. "Tenrin: Gessen!" Zavrčel a švihl katanama kupředu. Z každé vyletěl jeden světelný disk, mířící přímo na ty dva dole. Pak se opět zablesklo u jeho nohou a opět zmizel. Objevil se kus od nich, blíže k ostatním a mávl svým jedním mečem, ze kterého vyšel další disk. Měl sloužit jako signalizace, ať si pohnou a dostaví se. Dva na jednoho byla přeci jen stále přesilovka a to dost nepříjemná.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 9:09 pm

Manon

Nějak se nic nedělo.
"No, takže... co budeme dělat?" zeptala se celkem konverzačním tónem. Bylo jí docela blbé tady jen tak stát, ale zas asi nebylo pochyb, že jít dolů by byla chyba. Z těch siluet, které už se daly rozeznat, se dalo soudit, že jsou snad všichni v pořádku... dva... tři... Těžko se dopočítat, když navíc nerozeznala přátele od nepřátel. Teď, když se trochu zklidnila, taky už cítila nějaká ta reiatsu, u některých se nemusela ani moc snažit, protože vyčnívaly nad ostatní vjemy. V boji to tak často bývalo, jak si vybavovala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 2:44 pm

Ginjou

Ginjou sekl mečem a oba disky odrazil někam pryč, kde poté explodovaly. Minato byl sice o dost víc badass, ale musel ještě hodně trénovat, aby se dostal aspoň na poloviční úroveň, na které byl momentálně Ginjou nebo Tsukishima. Když Minato zmizel, obrátil se na Tsukishimu. "Opravdu? To bylo celkem rychlé." Odvětil s úsměvem Tsukishimovi. Potom oba zmizeli za doprovodu zeleného světla.

Yoshiro

Chystal se odpovědět Manon, ale když kolem něj proletěl Minatův disk a málem mu usekl nos, otočil se na stranu a zahleděl se do kráteru. "Myslím, že půjdeme ke zbytku. Nepřítele nevidím, měli bychom se seskupit.." Obrátil se zpět k Manon. Čekal, co odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 2:53 pm

Kisuke

A obe silné reiatsu sa rýchlo začali vzdaľovať...
Zrejme ustúpili... Možno ich Minato zatlačíl do kúta, ktovie. Každopádne, to by znamenalo že je teraz silnejší ako Kisuke. Kisuke sa zamračil.
Zobral Shishigawaru a mieril smerom k Minatovmu majáku. I keď nepriateľské reiatsu zmizlo, stále svoj shikai nezrušil a bol pripravený na ďalší boj. Čokoľvek sa mohlo ešte pokaziť, mohla to byť kľudne pasca.
Dorazil teda k Minatovi prvý s Shishigawarom na chrbte, držiac ho za golier ľavou rukou. Keď uvidel Minatove ultra super brnenie, tak nadvihol obočie.
Ok, to som nečakal. priznal.
Kisukeho myseľ však spaľovali aj zlostné a závistlivé myšlienky. Bol teraz Minato silnejší ako on? Však ešte pred pár dňami bol obyčajná nula! Ak sa on takto rozvíja, tak Kisuke potom nerobil žiadne pokroky! A čoskoro sa z Kisukeho stane nič! Ak nebude najsilnejší, tak nemá zmysel... Zatial však tieto myšlienky potlačil, keďže stále tu boli dôležitejšie veci, napríklad Kugo a Fukushima.
Čo sa stalo s Kugom a Fukushimom? spýtal sa Kisuke.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 2:59 pm

Minato

Sledoval jak ten parchant opět odvrátil jeho útok. Mírně přivřel oči a připravil se na další útok, v tom však oba zmizeli. Vůbec se mu nelíbilo, co předtím říkal ten druhý pitomec, který si jen tak nalezl do jejích souboje. Mezi tím k němu dorazil Kisuke, kterému pouze řekl: "Řeknu to u ostatních, jdeme" Tiše se otočil, kolem nohou mu zazářilo stříbrné světlo a během pár okamžiků se v menší stříbrné záři objevil před Yoshirem a Manon. Stříbrné katany v jeho rukou v záblesku zmizeli, ale brnění si na sobě ponechal. Zářilo tlumenou září měsíce, podobně jako jeho oči. "Kuňkal a ještě jeden blboun jsou pryč, zmizeli když ten jeden oznámil, že je na něco čas, nebo tak něco. Neslyšel jsem je pořádně," oznámil a podíval se na ně klidným pohledem. Bylo to zvláštní, teď byl schopen si zachovat chladnou hlavu. Mezi tím se podíval na toho pakouna co táhl Kisuke: "Co ten je zač? A kde je Kyoya a Henry?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 3:09 pm

Kisuke

Iba sa zamračil a použil Shunpo, ktoré išlo s tým vrecom zemiakov na chrbte síce trocha pomalšie, ale stále sa vyrovnalo Minatovmu... fake shunpo? Nech si o sebe nemyslí...
Zdroj informácii. odpovedal Minatovi a hodil Shishigawaru na zem. Je jedným z nich a dovedie nás za nimi. Preto ešte žije, aspoň dúfam... Ten výbuch ho troška zasiahol. povedal Kisuke a popukal si prsty. Zrušil shikai a celý sa trocha ponaťahoval. Potreboval si trocha vydýchnuť.
Poobzeral sa po okolí. Prach sa už ustálil a boli tu všetci... okrem Kyoyu a Henryho. Skúsil nájsť ich reiatsu, a jedným uchom stále počúval konverzáciu.

Drak

Drakova jediná odpoveď bolo vypľutie ohnivej gule rovno na Suki. Čo však Suki nečakala, zrazu sa spod zeme pod ňou vynorili ruky (ok, vyzerali trocha degenerovane, takže neboli ľudské) a chytili ju za nohy. A ohnivá guľa na ňu letela...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 4:03 pm

Suki

K jejímu zjištění drak nebyl příliš hovorný. No co, tak si bude povídat sama se sebou, taky řešení. Teď na to ale nejspíš nebyl ten správný čas. On si velevodporný šupináč usmyslel, že prostě chce něco flambovaného. Jako bonus jí něco chytilo. Chm... Popadla rukojeť kordu a rozmáchla se s ním po rukou v úmyslu se jich jedním a více seky zbavit a uskočit ohnivé hrozbě.
Pokud se jí to nepovedlo, nastavila ostří zbraně před sebe a doufala, že tak třeba nepříjde k velké úhoně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 4:53 pm

Yoshiro

Povzdychl si. Byl sice rád, že jsou Minato s Kisukem vcelku, ale dělal si trochu starosti o Kyoyu, který tu nebyl. Minato byl navíc celý nový a Yoshiro se přistihl u toho, jak si prohlíží jeho brnění. S údivem. Určitě teď byl super silný. Zajímavá schopnost. "Vůbec nevím, kde jsou.. Po tom, co to tu všechno vybouchlo, jsem totálně ztratil pojem o tom, co se tu vlastně děje. Doufám, že je Kyoya v pořádku."
Sotva to ale dořekl, objevil se u nich Henry, tedy Urahara i s Kyoyou, zřejmě ho přenesl tou svou technikou, kterou teď používal i Minato. Jestli to bylo tedy to samé. "My o vlku.." Řekl nakonec Yoshiro a trošku se usmál. Aspoň jedna malá výhra. Přežili všichni. Zatím. "Tak co teď?" Koukl se na Kisukeho a Minata.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 5:02 pm

Kisuke

Kisukeho celkom potešilo, keď zistil že sú Kyoya a Henry v pohode... Ale nedal samozretelne nič najavo.
Na Yoshirovu otázku mu stiekla po hlave kvapka.
No. Ako som pred PIATIMI SEKUNDAMI povedal, máme tu náš zdroj informácii. Takže... ho preberieme a prinutíme ho hovoriť. povedal Kisuke veľmi pomaly a zreteľne, ako keby to vysvetľoval niekomu retardovanému.
Každopádne... ako ho prebrať? Keď ho neprebral ani ten veľký výbuch, tak rana do hlavy to asi tiež nedokáže.

Drak + Degener

Nuž Suki sa podarilo degenerovi odsekunúť ruku a uskočiť, ale drak sa na ňu plnou rýchlosťou vrhol a chrlil pritom oheň... Drak bol skutočne rýchly, a išiel z veľkej výšky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 12, 2012 5:08 pm

Manon

si prohlížela své kolegy. Vypadali teď jako ještě větší exoti než dřív, hlavně Minato.
"Ale ne tady, měli bysme se s ním někde schovat, třeba v nějakém domě. Jestli je to tady opuštěné..." rozhlédla se mimoděk kolem, jestli je v okolí někde příhodný objekt, i když byla by radši, kdyby se uchýlili někam dál. "A... ti ostatní? Jsou pryč?" zeptala se těch, kdo by mohli být informovanější než ona.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: