PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 05, 2012 8:49 am

Kyoya

Netušil jsem sice, co se děje, ale jejich síla byla taková, že jsem měl co dělat, abych se v první chvíli udržel na nohou. Teprve potom jsem si prohlédl bojiště a oba soutěžící. Toho psychopata neznám, ale ten druhej bude zřejmě Henry... ozval se captain Obvious. Moje sympatie byli jednoznačně na Henryho straně, nejenom že se snažil nám pomoci, ale ten druhej údajně bojoval s Kisukem, což nebyla moc dobrá zpráva, nikdo se ale příliš neměl k zasahování do bitvy a asi to tak bylo i lepší. Začínal jsem mít strach, ne o sebe, ale o ostatní... pokud Fukusima bude takto silný, pak mají problém...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 6:48 pm

Dvě postavy v kráteru spolu opět zkřížili meče a hlavní hrdinové tohoto příběhu jen tupě stáli a hleděli. Až do doby než Ginjou odpálil Henryho stranou nějakým zvláštním útokem. Stejný použil i na Kisukeho, ale takhle silný ne. Nejspíš by se mu to ani nepovedlo, kdyby blonďák nešťastně neklopýtl a neminul o několik centimetrů hlavu Ginjoua. Ten sám věděl, že proti někomu tak silnému, jako byl Kisuke Urahara, neměl nejmenší šanci, takže když se souboj obrátil v jeho prospěch, měl z toho upřimnou radost. Nesměl Uraharu nechat vstát. U jeho nohou se mihlo zelené světlo a už byl ve vzduchu. Rychle se snášel k zemi k bezvládnému tělu blonďatého oponenta. Yoshiro vyrazil kupředu. Nevěděl, co ho táhlo, ale pokud teď ten chlápek s blonďatým hárem exne, tak jsou tutově mrtví. Chtěl mu pomoct, ale zčistajasna se před ním zjevil kluk s pankáčem a divným boxerem na ruce. No než Yoshiro něco stihl udělat, dostal do zubů a rychleji, než sem běžel, teď letěl zpátky mezi své přátele.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 6:56 pm

Manon

v duchu facepalmovala. Byl tady snad někdo, kdo to nečekal? Že se to celé zcela zvrtne? Ona to tedy čekala. Bez váhání tedy vytvořila luk a rozhodla se kohokoli, kdo se objeví, rozptylovat náhodnou palbou modrých šípů. Mají ještě jakýs takýs moment překvapení, tak by ho neměli zahazovat. Když hurá akce, tak pořádná, žádné prodlevy! Doufala, že ostatní se taky dají do útoku, jinak by její pokus byl dost trapný a zbytečný. Zatím mají pořád ještě početní převahu...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 6:59 pm

Minato

Přihmouřil oči a poznal, že bylo zle, když blonďák zašklobrtl na nerovném terénu a Kungo měl navrch. Zdáloise, že ovládal nějakou prazvláštní techniku, po které když se mu zablesklo u nohou se dokázal teleportovat podobně jako Kisuke, či Akihiro. Nezbývalo nic jiného než mu pomoci. Ještě pevněji stiskl svůj bokken, ve kterém byl připraven jeho jedinný útok, přivřel oči a pak mávl vpřed se slovy: "Tenrin: Gessen!" [Nebeský kruh: Záblesk měsíce]. Byl to zvláštní název pro techniku, ale vhodnější ho v tu chvíli nenapadlo. Prostě se mu zjevili ty dvě slova a tak je vykřikl. Disk pročísl vzduch a směřoval na Kunga tak, aby ho smetl z boku ve vzduchu a tím ho vychýlil až někam do háje. Mezi tím se Yoshiro začal opět přibližovat zpět, jelikož byl odpálen nějakým blbounem. "Yoshiro!" křikl, ale nestihl se již dostat do úhlu, aby ho chytitl, takže doufal, že aspoň ostatní zareagují.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:08 pm

Ginjou si Minatova útoku všiml na poslední chvíli a tak tak stihl máchnout rukou, aby ho srazil k zemi. Ano, opravdu použil jen svoji ruku. Vychýlilo ho to však z dráhy, takže nedokončil to, co původně chtěl. Henryhara se však pořád nezvedal. Yoshira nikdo nechytil, letěl moc rychle, takže si nabil hubu někde za nima. Po několika vteřinovém relaxu na silnici však nakonec vstal. Držel se za pravou tvář. Aspoň že Manon trochu poškádlila toho blbouna s hnusnýma vlasama a střílela po něm. "Co si proboha myslí? Objevit se předemnou a dát mi takovou ránu!" Zakřičel Yoshiro naštvaně.
Ginjou přistál někde opodál a s nemilým výrazem si prohlížel Minata, který ně něj zaútočil a zbytek těch, co byli s ním. "To nebylo moc přesvědčivé.." Promluvil hlasitě na Minata. "Tvůj fullbring ještě není úplný, co?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:12 pm

Manon

si všimla, že ten první je tak trochu indisponovaný, ten... Kugo nebo jak mu říkali, tak se soustředila nyní hlavně na něj. Snažila se prostě vytvořit co nejvíc šípů za co nejmenší dobu, aby se nemohli protivníci dle libosti vyhýbat útokům jejích kolegů. Minato už něco hodil a vypadalo to celkem nadějně. Jen si nadávala, že nebyla pohotovější. Kdyby se trefil do toho Kuga před chvílí, když Minato útočil, mohli mít od něj pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:17 pm

Minato

Ačkoliv jeho útok neměl takové efekty jako při boji s Yoshirem, neodradilo ho to. Vysokou rychlostí se rozeběhl kupředu a jeho oči doslova žhnuli stříbrně podobně jako čepel, která byla v mezeře Bokkenu. Zvolil takový směr, aby se vyhnul tomu opičákovi s boxerem a když byl na dosah tomu Parchantovi Kungovi, odrazil se a pokusil se vyskočit co možná nejvýše, aby ho aspoň sekl kamkoliv. Pokud však Kungo zmizel, plánoval dopadnout co nejblíže Henrymu, kterého měl v plánu nakopnout do pohybu, protože on byl jejich jediná naděje, jelikož podle počátku se zdálo, že byl mocnější, než Kungo a opice s boxerem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:21 pm

Kisuke

Chcel chytiť Yoshira, ale jaksi to nestihol a tak sa Yoshiro preletel... čo už.
Shishigawara, ak sa nemýlim. povedal Kisuke a zamračil sa naňho. To už sa ale pred nimi objavil Kugo so svojim typickým výrazom.
Zdá sa že by sme mali dokončiť, čo sme začali, Kugo. Ak teda si Kugo. povedal Kisuke. Všimol si ako Kugo odrazil Minatov najsilnejší útok ako nič... Je zrejme silnejší než keď bojoval so mnou. Takže so mnou sa iba hral... Kisuke sa mračil. Vôbec sa mu to nepáčilo. To, že teraz nebol sám, ho skôr stresovalo, keďže čakal už len na to, ako sa zase strapní.
Každopádne, boli na nich dvaja. Shishigawara uštedril Yoshirovi poriadnu ranu, takže sa zdalo že aj on je silný. Každopácdne, teraz sa nechcel pliesť do Manoniných a Minatových útokov, takže sa rozhodol, že sa postará o Shishigawaru. Rozbehol sa teda na neho a odrezal ho od zbytku skupiny. Chcel to skúsiť tak, že bude bežať a bežať na neho a keď bude udierať, tak sa jeho úderu jednoducho vyhne a sekne ho niekde do hrude. Ak sa mu ho podarí seknúť, tak svoju čepel ešte rozšíri a spôsobi mu vážne vnútorné zranenie. A ak sa mu nepodarilo vyhnúť jeho úderu, tak sa aspoň ochránil kovom na mieste kde ho mal Shishigawara zasiahnuť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:27 pm

Ginjou

Ani neodpověděl a už na něj běžel. Mezitím se ke slovu dostal Kisuke. Ginjou přikývl na toho Kuga, ale pak se musel věnovat tomu, co se na něj blížilo. Nejdřív po něm začala střílet quincy, a pak se k němu dostal i sám Minato. Nebylo to od něj slušné. Ale to ho stejně nikdy nezajímalo. Ginjou taky nebyl slušný. Bylo mu trochu líto to, že tu teď bude muset zabít bandu děcek, která měla mít život před sebou. No, jejich problém. Ginjou zůstal stát, když Minato vyskočil do vzduchu. Jen popošel trochu dopředu a odrazil se do vzduchu k Minatovi. Chytil ho za nohu, otočil se o 360° a hodil s Minatem někam do města. Stejně tak to dělal Akihiro, ale tenhle neměl až takovou sílu. Yoshiro se znovu rozběhl kupředu. Chtěl to vrátit tomu zmetkovi s hnusnýma vlasama. V tom se před něj ale dostal Kisuke, tak se Yoshiro zastavil. Nevěděl, co má dělat, ale nechtěl se do toho plést Kisukemu. Zůstal tedy na pozoru před tím, co by se ještě mohlo objevit. Shishigawara nebyl moc ohebný, takže se postavil do nějakého rádoby obranného postoje a čekal, co Kisuke udělá. Kisuke na něj prostě běžel, takže Shishigawara udeřil před sebe do země. "Ta byla dobrá!" Zakřičel, když se před ním roztrhla zem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:33 pm

Manon

vůbec netušila, proč a za co bojuje, kdo jsou ti lidi a co proti nim má mít. Nicméně pokračovala ve své činnosti a doufala, že to někomu bude u prospěchu. Byla by radši, kdyby nemusela zabíjet neznámé lidi... Doufala, že se jim podaří je zranit a zajmout, z toho by neměla tak zlé sny. Do mysli se jí začala vtírat vzpomínka na to, co říkal její otec... nebylo jí z toho zrovna dobře, stejně jako z tohohle boje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:43 pm

Kisuke

Shishigawarov úder spôsobil veľký kúdol prachu... A ťažko povedať, či čakal že sa Kisuke zrau objaví pri jeho boku... A vďaka prachu ho snáď ani nevidel. Kisuke bol rýchly a chytil Shishigawaru za ruku, na ktorej mal boxer... (ľavou rukou za jeho pravú ruku, kúsok pod jeho zápästím, zozadu, aby nebol ten jeho boxer proti Kisukemu), Ak sa mu to teda podarilo, z Kisukeho dlane vyšla čepeľ ktorá prebodla Shishigawarovu ruku a kov mu potom ruku obalil tak, že ju mal maximálne zafixovanú. Nebolo úniku.
Všimol som si že máš iba jeden boxer. Takže keď ti ho zneškodním, si bezmocný. povedal Kisuke zamračene, pritiahol si Shishigawaru pomocou ich spojených rúk a kopol ho do brucha kolenom na ktorom mal kov, chcel mu vyraziť dych. Kým bol indisponovaný lapaním po dychu, strhol mu pravou rukou boxer z ruky. Tiež bol pripravený si kovom kryť hocijakú čast tela, na ktorú by chcel Shishigawara zaútočiť, aby si zobral späť boxer. A tiež vážne dúfal, že tá sila bola v tom boxeri, a že ho teraz nepraští druhou rukou s rovnakou silou ako vtedy Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:48 pm

Minato

Najednou se ten parchant posunul, chytil ho za nohu a poslal ho někam dalece ke kytičkám. Zhroutil se vcelku slušně na záda na kus zatravěné hlíny, a ještě kousíček drhl podloží pod sebou. Bylo to vcelku nepříjemné a hlavně bolestivé. DLouze začal vydechovat a když byl schopen se zvednout, musel se opřít o svůj Bokken. "Jo... můj fullbráč ještě není vyvinutý a co? Na to, abych ti nakopal prdel to stačí!" pronesl rozhodným hlasem ke Ginjovi. Z obličeje si otřel hlínu a pomalejším krokem se vydal zpět k bojišti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 7:55 pm

Shishigawara

všechno bylo hrozně rychlé. Nejdřív si myslel, že Kisukeho rozdrtí jednou ranou, ale pak měl najednou probodlou ruku a jeho boxer byl pryč. Shishigawara cítil hroznou bolest ve své pravé ruce. Taková probodnutá ruka není žádná sranda. Druhou rukou se napřáhl a pokusil se Kisukemu jednu vrazit, ale minul. Byl to takový útok ze zoufalosti.

Ginjou

Byl fakt tak blbej? Přestal vnímat Uraharu a soustředil se jen na Minata. Ještě se teda schovával za svým mečem před šípy Manon, které občas letěly tak dobře, že by to Ginjoua mohlo hodně bolet, kdyby trefily cíl. "Opravdu?" Zeptal se Minata. "Tak to dokaž." Snažil se ho vyprovokovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 8:03 pm

Kisuke

Ok, to by bolo. pomyslel si Kisuke. Preblesklo mu hlavou, že by ho mohol zabiť, ale uvedomil si, že ak prežijú Kugove útoky, tak sa Shishigawara bude skvelo hodiť na to, aby ich zaviedol do úkrytu týchto... akokoľvek sa ich organizácia volá. Kisukeho sebavedomie trocha stúplo. I keď momentálne bol Ginjou asi určite väčší problém než tento looser.
Každopádne, teraz sa musel zbaviť tohto polena, ale zároveň ho nenechať zdrhnúť. Nebol až tak vycvičený v tom, že by niekoho ovalil po hlave a on by upadol do bezvedomia... Buď by ho zabil, alebo by ostal pri vedomí.
Kisuke sa porozhliadal po okolí, možno ho niečo napadne. Zdalo sa že potrebujú pri Kugovi pomoc... Samozrejme, Yoshiro by mohol začať aj niečo robiť, že...
Popri tom všetkom ešte jedným okom pozoroval Shishigawaru, aby ho neprekvapil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 8:07 pm

Minato

Kecy toho vola více méně ignoroval. Pouze se soustředil na energii, která jím proudila. Pečeť zaním zazářila a objevila se opět v čepeli, kde rotovala. Lehce pak švihl rukou a vypustil tento stříbrný disk. Problém byl, že ten blboun měl víc síly než všichni okolo, tedy až na Henryho, který se zřejmě stále flákal někde na zemi. Proto jakmile doletěl první disk, začal Minato vypouštět další a další. Raději teď zvolil boj na dálku, jelikož nablízko momentálně neměl šanci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 09, 2012 8:41 pm

Kyoya

Přesně v tu chvíli jsem se na Grim-joba vyřítil já. Nebylo to nic vznešeného, prostě jsem čekal na vhodnou chvíli k útoku a když přišla, tak jsem vyskočil do bitvy a značně zvětšenou pěstí, navíc s nehezkými ocelovými bodáky, jsem vší silou praštil toho načesaného pitomce. Přišlo mi to jako nejrychlejší způsob, jak ukončit tuhle šílenou potyčku. O něj tu teď nešlo a Kyoya neměl rád, když peoni zdržovali před bitvou s hlavním záporákem...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 10, 2012 2:33 pm

Ginjou

Už byl opatrnější, takže letící Minatův útok nesrazil rukou, ale přesunul se pomocí té super rychlosti o kousek dál, čímž se vyhnul zároveň i Kyoyovi, na kterého teď letěly šípy Manon a další disky Minata.
Henryhara ležel na zemi, nebyl však v bezvědomí. Vyškrábal se na nohy. Uviděl, že je Kyoya v nebezpečí kvůli své vlastní zbrklosti. Zmizel a objevil se za Kyoyou, všechno to bylo hrozně rychlé. Kyoya si ani nevšiml toho, že už není na místě, které právě bouchlo, když se srazily útoky Manon a Minata.

Yoshiro

Záhadně se zjevil vedle Kisukeho a Shishigawary. "Dobře, Kisuke!" Pochválil bratra. Potom tasil meč a spodkem rukojeti dal Shishigawarovi do čela. "To máš za tu ránu, debile!" Shishigawara upadl do bezvědomí. Yoshiro znovu zasunul meč do pochvy a upřel svůj pohled na Minata a Henryho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 10, 2012 4:14 pm

Kisuke

Zatial čo hľadal bezpečné miesto na uksladnenie Shishigawaru, tak Yoshiro to vyriešil po svojom...
Tch... kto by si to bol pomyslel že JA budem ten opatrný... pomyslel si a pustil Shishigawaru.
No, momentálne sa zdalo, že Minato a Manon to majú relatívne pod kontrolou, Ginjou ich útoky síce odrážal jak nič, ale kebyže tam teraz skočí, tak by to dopadlo tak isto ako minule s Akihirom (a vlastne tak teraz skoro dopadol Kyoya, takže ho zahrialo pri srdci že on nie je jediny babrák, ale Kyoya mal šťastie že ho zachránil Henry takže ho to vôbec nestrapnilo tak ako Kisukeho). Takže zatial tam len tak stál, duševne pripravený, čakajúc na prípadnú vhodnú chvíľu na útok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 10, 2012 5:05 pm

Manon

Teď už se jí do rány pletlo nějak moc jejích spojenců. Přestala tedy pálit jako šílená, stejně to nějak nefungovalo, a už si pečlivěji vybírala a mířila. Snažila se vystihnout nějaký správný okamžik. Když byli nepřátelé zaměstnaní bojovníky na blízko, musela toho využít, ale tak, aby nezabila někoho, koho nechce. A to nebylo snadné, vzhledem k tomu, že někteří se pohybovali hodně rychle. Soustředila se dál spíše na Kuga, i když občas mžikla i k tomu druhému, kdyby s ním měli shinigami nějakou potíž.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 10, 2012 5:28 pm

Suki


Suki ležela na zemi. Bez známek života. Z jejích očí vyprchal všechen život. Ovšem...

Jiskřička tu ještě byla. Někde hluboko v její duši. Bylo to jako sen. Suki ležela ve vysoké trávě a sledovala mraky, které nad ní prolétaly. Ve své tváři cítila nárazy ledového větru.

Motýl? Na jejím nose přistál modrý motýl. Po chvíli však odletěl. "Suki? Suki!" Ozval se hlas, který Suki rozbušil srdce. Byl to hlas její matky. Člověka, který dávno odešel z jejího života, ale teď tu musela být! Slyšela přece její hlas. A nakonec jí i spatřila. Běžela k ní, klopýtla, ale to jí nezastavilo, chtěla znovu obejmout svoji dceru. "Suki!" Křičela. Jak se blížila k Suki, všechny barvy, které viděla, mizely a celý tenhle nádherný svět začala zaplavovat černá barva. "Jsem s tebou, Suki! Jsem s tebou!" Ozvalo se ještě.

Krev, která vytékala z rozříznutého hrdla mladé dívky, se zastavila. Už toho bylo tolik, že nemohla dál krvácet? Ne. Rána se zacelila, ale do očí Suki se ještě pořád nenavrátila jiskra života.

"Jsem s tebou."


Tělo Suki obalila zlatá záře a Tsukishimu odhodil výbuch duševní energie...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 10, 2012 8:26 pm

Minato

Zamrkal, když se ten padouch opět vyhl. Neměl jinou možnost. Musel přijít na útok na blízko, aby málem nepozabíjel své spolubojovníky. Vyrazil kupředu a ještě po něm hodil pár disků. Jakmile byl u něj, nevyskakoval, pouze čekal, zdali se pohne směrem k němu. Ostatních si neměl nějak čas všímat, pouze se chladně soustředil na Kuňkala, nebo jak se to jmenoval.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 10, 2012 8:34 pm

Kyoya

V poslední chvíli mě něco strhlo z cesty útoku. Byl to Henry. Oddychl jsem si a už začal tvořit v ruce kopí. Díky Henry, ale tohle chci ukončit! řekl jsem a vysmekl jsem se mu. Popadl jsem svoje kopí a vrhl se opět do útoku, pak jsem si všiml, že vlastně ani nevím, kde je Grim-job. Musel jsem se trochu porozhlédnou po bojišti, abych vůbec pochopil, co se to tu děje. Potřeboval jsem ale ukončit tuhle šarádu, nezbývalo mi zase tolik času, abych ho tu mohl plítvat. A rozhodně jsem nechtěl zabíjet své přátele...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 10, 2012 10:22 pm

Suki

Když se záře provázející výbuch rozptýlila, stála Suki pevně na nohou obklopená vířící zlatou energií. Na krku se jí houpal zlatý, jak jinak, řetízek s přívěskem tvaru kočičího oka. Uprostřed něj byl jakýsi broušený kámen modré barvy podobného odstínu, jako její vlasy. Když je řeč u nich, ani ty nezůstaly tak docela stejné. Konečky vlasů se nyní přebarvily z tmavé modře na zlatě lesknoucí. Stejně tak se změnila barva jejích očí. Zůstávala modrou, to ano, ale když přes ně přejelo světlo, též se zazlatily. Možná to bylo jen tím množstvím energie kolem, která mohla vytvořit takový klam.
V mírném rozkroku, obouruž svírala kord, alespoň to tak vypadalo. Nejvíc v nepořádku však bylo něco, co nebylo zřejmě normálním projevem fullbringu. Suki stékaly po tvřích slzy. Hleděla na Tsukishimu, který byl o několik metrů dál, pohledem nesnášejícím. Jako by upírala svůj zrak na vraha, na někoho, kdo byl zodpovědný za smrt milované osoby. Kdyby mohla, jistě už by ho očima probodala skrz na skrz, ale to nedokázala, Tsuki měl štěstí.
Zářivá energie se začala kolem Suki točit do víru a z ničeho nic, modrovlasá dívka zmizela a v mžiku se zjevila vedle svého protivníka. Nečekala a jakmile se k němu dostala, už měla napražíno a bez váhání máchla po jeho ruce. Na to zopakovala svůj tah, ale tentokrát mířila na druhé rameno. Nakonec se mu rozmáchla i po zádech a pak stanula před ním.
V očích jí plápolaly ledově zbarvené plamínky. Vypadala unaveně, dle toho, jak dýchala, ale její výraz jako by říkal něco ve smyslu pomsty, nenávisti. Nebylo tam moc známek po sebeovládání nebo mrazivém klidu, což patřilo mezi Sukiiny tipické znaky. Pozdvihla svou zbraň připravena zasadit ránu nyní z předu. Mohla by i opravdu vážně zranit? Vzduchem zasvištělo ostří.....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 5:25 pm

Tsukishima

Tsukishimu zrazu odhodila vlna, ktorá nastala pri Sukinom upgrade fullbringu. Bolo vidno že to nečakal, ale potom sa usmial. Dosiahol to, čo chcel.
Tak, tu som hotový... povedal, lenže Suki už stihla zaútočiť. Tsukishima jej rany však vykryl, ale musel sa už viac sústrediť ako predtým, to bolo jasné. Suki po krátkej pauze zase zaútočila, tentokrát spredu...
Avšak, zrazu jej Tsukishima zmizol pred očami s matrixovým efektom.

Yukio

Na oblohe sa opäť objavila veľká obrazovka a na nej Yukiova hlava.
Fajn, teraz ti sem hodím nejaké monštrá, aby si sa nenudila. povedal svojím apatickým hlasom a obrazovka zmizla. Suki nemohla ani protestovať...
Objavil sa pred ňou drak (čínsky typ). Zareval a vychrlil na Suki oheň.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 11, 2012 5:39 pm

Ginjou

Bavilo ho to, co Minato dělal. Jeho snaha byla rozhodně dostatečně zábavná. Alespoň pro Ginjoua, který v blonďatém chlapci neviděl ani nejmenší hrozbu. Všechny jeho disky odrazil, když se Minato přiblížil dostatečně blízko, začal souboj mečů. Ginjou se totiž vyřítil proti němu a spustil rychlou salvu několika seků mířených z různých úhlů. Minato měl co dělat, aby to vykryl, ale s jeho zkušenostmi by to měl zvládnout.

Urahara

Chytil Kyoyu za rameno. "Počkej!" Promluvil na něj dost razantně. "Tohle není ten, kterého hledáš. Můžeš s ním bojovat jak chceš, ale bude to zbytečné, protože ten, po kterém jdete tu není." Spustil ruku, kterou Kyoyu předtím chytil, k pasu. "Šetři síly, budeš je potřebovat na něj. A navíc. Čím slabší budeš, tím rychleji se proměníš.. Nejspíš, nemůžu to říct s jistotou, ale třeba je to jako s nemocí." Sledoval souboj Ginjoua a Minata. Nezasahoval. "A mimochodem, jmenuju se Kisuke. Ne Henry." Dodal nakonec.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: