PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 8:00 pm

Manon

nevěděla, kdo je Ginjou, ani co je fullbring a celkově jí to moc nevysvětlilo. Ale když se koukala na toho zmrzačeného muže, který tam bezmocně ležel na zemi a který teď už docela vymizel z jejích vzpomínek předcházejících tento den, nějak to bylo jedno. Teď se jí nezdál zlý, dokonce jí ho bylo líto. Vzpomínky sice zmizeli, ale stopy určitých emocí pořád zůstávaly, pod vlivem okamžiku. Určitě i ty časem zmizí, nejspíš za pár hodin, možná dnů, ale právě teď se neubránila slzám. Ale uvědomila si, že to ještě není konec, ještě neví, co se dělo s ostatními! Uvědomila si, že zoufale potřebuje s nimi mluvit, připomenout si svůj pravý život a to, na čem jí záleží. Ohlédla se tedy za sebe, kde se před tím odehrával ten druhý souboj. Chvíli jí trvalo, než rozpoznala, jak vypadá situace. No, ne že by toho moc rozpoznala, ale identifikovala to, že Yoshiro ležel na zemi skláněla se nad ním Suki. To ne... to snad ne... Ohlédla se na zraněného muže, potom zpět na Yoshira. Nakonec se s trhnutím zvedla a rozběhla se směrem k Yoshirovi. Věděla, že za pár dní už neucítí, jak jí to trhá srdce. A rozhodnout se musela. Neohlížela se.
Když doběhla k Yoshirovi a Suki, byla celkem ubrečená a taky vyděšená a udýchaná.
"Co se stalo? Co je Yoshirovi?!" vyhrkla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 8:00 pm

Suki

Ignorovala, což ona uměla na jedničku, všechno kolem. Bylo to tak až do okamžiku, kdy zaslechla Yoshirův hlas a v tu chvíli si uvědomila, že se probral. Začala trochu vnímat, ale i pořes to, že teď by opět dokázala ovládnou svůj přístup, neudělala to stále se tvářila tak, jak se tvářila. Mohla Yoshira dost lehce odbít, velice lehce by mu mohla říct cokoliv, ale ani k tomu se moc neměla. Když jí i tohle začalo docházet, napadlo jí, jestli třeba už se náhodou úplně nezbláznila nebo neonemocnila, jak tu v zimě pobíhala bez kabátu.
Přeci jen se jí podařilo sesbírat něco málo ze své původní hrdosti, aby mohla léčenému odpovědět. Jak to mám vědět? Už jsi byl v bezvědomí, když tě sem Minato přitáhnul. Jeho se ptej.... Moc dobře věděla, že to není to, na co se skutečně ptal, ovšem, nehodlala to dále rozebírat. Dříve, než stihl něco dále říci, dodala. Teď ale ne. Raději buď v klidu, než to dokončím. Stále ještě pracovala na uzdravení. Mohla ještě dál, ale nešlo to tak rychle, jako obvykle.
V zápěti se sem přiřítila Manon a začala brebentit jako časovaná bomba. Suki v klidu vydechla. Bude v pořádku. Hlesla, jako by jí chtěla utěšit. Asi tak zněl její hlas a jí tohle její vlastní chování pomalu, ale jistě začínalo děsit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 8:19 pm

Urahara

Naposledy se ještě otočil na skupinku děcek. Usmál se. V tom se za ním otevřela brána a ní prošel kapitán, který tenkrát napadl Yoshira. Stál uvnitř, takže na něj nebylo vidět. "Urahara-taichou..." Urahara se otočil a spatřil černovlasého muže. "Kuchiki-taichou." Vypadlo z něj překvapeně. "Ano, záloha, chápu. Po tom, co jsem potřeboval uvolnit tu pečeť vás sem poslali, že? Už to není nutné, všechno je hotovo. Budeme však muset tohle město vrátit do pořádku." Černovlasý muž se otočil. "To je práce vaší divize, stejně jako zmizení těch lidí." Řekl suchým hlasem. Urahara se smál a škrábal na hlavě. "Ano, ano.." Vešel dovnitř a brána se za nimi zavřela.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: