PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 9:52 pm

Yoshiro

Yoshiro uviděl, jak se Minato rozbíhá. Proč to dělal? Mohl utéct. Chtěl snad přijít o život? Nebylo to nutné. Yoshiro přemýšlel, co by mohl udělat. Co by jen mohl udělat, aby mohl zachránit Minata a nemusel pohřbívat dalšího kamaráda kvůli své chybě. Minato skočil do rány. Ginjou ale Minata nerozseknul. Nestihl to udělat. Ne předtím, než Yoshiro udělal něco, co může zásadně změnit jeho život. Z posledních sil vzal zbytek svého meče a zarazil ho sklánějícímu se Minatovi přímo do srdce. Nevěděl, jestli to zabere, ale vzpomněl si na to, co udělal Gin. Dal do toho meče všechno svoje reiatsu. Ginjoua odhodil výbuch duševní energie. Yoshiro ležel na zemi v bílém shihakushou. Jeho meč byl pryč. Vedle něj leželo Minatovo tělo... A .. Nad ním stál Minato v černém shihakushou a zanpakuto v ruce. Yoshiro se usmál... A pak upadl do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 10:00 pm

Minato

Náhle... jako by to ani nebyl on. Vše se stalo nějak moc rychle. Meč v srdci, záblesk naděje... nová síla! Najednou zjistil, že stál nad Yoshirem, který byl oděn v bílém shihakushou a on... vypadal podobně jako bělovlásek, pouze jeho katana byla jinatší. Zanpakuto měla půlenou čepel, tedy že vrchní část byla černá, ale spodní, kde bylo ostří, měla stejnou barvu jako původní energetické čepele Minatova Fullbringu. Byl to zvláštní pocit. Ovšem věděl, že tohle byla opět nová zkušenost, takže neměl páru, jak by mohl asi tak bojovat. Pohlédl na toho omdleného a své lidské, posekané tělo. "Ehm... další problémy..." pronesl tiše a podíval se na Ginjoua. Sice neměl tak silné schopnosti jako předtím, ale mohl dál bojovat. Pozvedl katanu, která byla dost dlouhá a připravil se na cokoliv, co by mělo ohrozit jeho kamarády. Ovšem v mysli plánoval jen to, jak je všechny popadne a vypadne s nima pryč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 10:06 pm

Ginjou

Začal se chechtat. Tohle bylo fakt zajímavé. Ruyichi předal svoje schopnosti Nakamurovi, jen aby nemusel nikdo umřít. "Jak romantické." Řekl Ginjou provokativně. "Stejně to nemění nic na faktu, že vykrvácí a umře tu. Nic s tím neuděláš. Jako shinigami neumíš ani vyvolat shikai. Ruyichi byl zkušenější, než ty a stejně padl, jak hruška. Všichni tu umřete, neměli jste sem chodit. Suki to ještě neví, ale jakmile dorazí Kisaragiho, vezmu si i její fullbring. Pak budu neporazitelnej." Docela se těšil na to, až bude mít fullbring Suki. Taková schopnost léčení se vždycky hodí. Vůbec se Minata nebál. Všechna tahle snaha, kterou ty děcka vynakládaly, byla úplně marná. Podíval se za sebe, kde bojoval Tsukishima s Yozorou a Hiiragim. Jen se ušklíbl. Asi mu nevyšlo jeho přesvědčení a tak s nima musel bojovat. O Tsukishimu se nebál. Znovu se otočil na Minata a čekal, jaký beznadějný krok udělá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Thu Apr 19, 2012 10:27 pm

Minato

Vyslechl si pana "věčně otravný-Overpower-super-megaloman" a uchechtl se. "K neporazitelnosti máš ještě hodně daleko, ty barbare..." pronesl a pak plynulým tahem mávl zanpakuto vpřed. Byl to cvičný sek. Byla dokonale vyvážená, jako dělaná pro něho. Tak toto byly meče těch černooblečníků - Shinigami. S takovouhle zbraní zvládl bojovat. Jenže nyní... nebylo moc šancí to vyhrát. Rychle odklidil zanpakuto do pouzdra, sebral sebe a Yoshira a rychlým během se začal přesouvat k místům, kde cítil vlny Reiatsu od boje, tedy směrem ke Kyoyovi a Manon. "Lidičky... máme problém! Hlavně ty Kyoyo! Zdrhej!" zvolal a chvátal k ním. Nebyl to jeden z těch, který by se jen tak vzdával bez boje, ale v jednom měl Ginjo pravdu. Nyní neměli šanci. On nemohl prakticky nic. Jen utíkat a to po svých!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Fri Apr 20, 2012 1:05 pm

Tsukishima

To nie je zlé... je to škoda že si ma zradil Kyoya. povedal Tsukishima. Na jeho poznámku o tancovaní sa len pousmial. Kyoyove zbesilé útoky vykrýval a popri tom ustupoval dozadu, avšak stále mu z tváre nezmizol ten hnusný úsmev, napriek tomu že sa zdalo že Kyoya má navrch.
Videl že Ginjovi sa darilo celkom dobre, pohltil už Minatov fullbring a popri tom sa Yoshiro knokautoval a Minato sa stal noob Shinigamim. Inak povedané, mali to celkom v kapse. Ginjou bol teraz neporaziteľný, zdalo sa...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Fri Apr 20, 2012 2:02 pm

Suki

Byla vskutku překvapená tím, že se Kisuke rozhodl jednat takhle rychle. Možná měl doma ještě něco důležitého, co musel stihnout udělat do někdy, že tak pospíchal, nebo kdo ví. Zptáky k věci. Tedy, nestihla uskutečnit svůj plán uzdravit se. To mohl být háček, malý háček, nebýt toho dost nepěkného útoku, co následoval. Nečekala, že zkusí ten též trik, co před pár okamžiky. Opět chytil její kord. Chtěla s ním suknout, jak to udělala posledně, jenomže v tom jí chytnul za zápěstí.
Když už nic jiného, mohl Kisuke přijít o sluch. Bolest z ruky se jí roznesla do celého těla a následný výkřik se musel nést snad celým městem. Trvalo to však jen chvíli. Snažila se držet ze všech sil jazyk za zuby,což jí dávalo zabrat. Nedala průchod slzám, které se jí draly do očí, ale i to byl boj. Kisaragi! Ty idiote! Zasyčela v duchu, ale nahlas nic říct nemohla.
Odvolala svůj fullbring, který zmizel Kisukemu z rukou a zformoval se jí na zápěstí druhé, tedy levé ruky jako náramek. Mohlo to být znamení toho, že skončila.... ano, to mohlo.Zlatý řetízek se na její ruce zalesknul a znovu přeměnil na kord. Ten tentokrát svírala v druhé ruce, tedy té, co měla volnou. Jenomže, tentokrát byl obalen zářivou zlatou energií. Zranění na břiše se jí zacelovalo, jestliže v ruce zůstali ony ostny, či co to bylo, co jí prořezalo, zůstala neuzdravená, ale to nebyl pravý důvod, proč tohle udělala. Ba...ka... Procedila tiše zkrze zuby. Kisuke byl nyní v její bezprostřední blizkosti, mohla jej velice lehce zranit. Rozmáchla se po protivníkově boku. Byla si jistá, že se jí sek povedl, i Kisuke mohl mít na okamžik pocit, že ano, ale... nic se nestalo. Žádná bolest, žádná krev. Po útoku nebylo ani památky. Co však bylo ještě zvláštnější, mohl Kisuke pocítit jistou úlevu i od toho dřívějšího zranění na zádech, které o sobě záhy přestalo dávat vědět.....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Fri Apr 20, 2012 2:32 pm

Kisuke

Kisuke cítil výbuchy reiatsu za sebou... bolo mu jasné že by sa tam mal asi čo najskôr dostaviť. Hlavne po tom čo Yoshirove reiatsu zmizlo... Dopekla ty idiot... snáď si neumrel. pomyslel si, naštvaný na Yoshira, ako si dovoľuje umreť.
Každopádne, ešte to tu musel dokončiť. Bol si popravde na 80% istý že Suki práve dostal... Už ju stačilo len zabiť. Jasné. Zabiť. Zradcovia musia byť popravení... Zbohom Am.. nie... Suki. pomyslel si... Bolo to trocha ťažie než čakal... ale predtým než stihol konfrontovať citovú dilemu, tak sa situácia zmenila.
Suki odvolala fullbring. Kisuke to najprv bral ako potvrdenie svojho víťaztva. Ale zrazu sa jej ten jej blbý kord objavil v druhej ruke! To bolo kruté! Kisuke na okamih cítil ako sa asi cítia jeho protivníci. Sekla po ňom... Inštinktívne uhol do strany ale kvôli tomu spútaniu sa ďaleko nedostal. A tak si skúsil aspoň obrniť časť tela kde mal jej kord dopadnúť, ale mal málo kovu...
Sekla ho... Kisuke na okamih veril že sa môže rozlúčiť so svojimi črevami ale... Nič sa nestalo? Nie. Niećo sa stalo. Kisuke sa cítil... lepšie? Malá rana ktorú mu Suki spôsobila bola preč, cítil to... Aj rana, ktorú mal ešte z Karakury od Ginjoua, ktorá sa síce liečila ale stále tam bola... tak tam zrazu nebola!
Kisuke chvíľu stál ako obarený ale potom pustil Sukinu ruku. Hlavou mu prebehlo milión možností, medzi nimi aj taká že Suki naňho mohla použiť nejakú techniku čo ho najprv vylieči a potom zabije, alebo ho chcela uchlácholiť aby ju pustil. Každopádne to asi zabralo no...
Prečo si... ako... čo... nechápem... vyhabkal Kisuke. Dalo sa to všetko zhrnúť do dvoch možností. Buď ho chcela oklamať a predsa len zabiť, alebo v tom celom bolo niečo viac. Možno nechcela aby Ginjou umrel alebo niečo. Kisuke skutočne teraz nevedel, ktorá z tých dvoch možností to je.
Nadýchol sa, aby zase získal cool výraz a zbavil sa toho nechápavého. Takže na koho si vlastne strane? A nie že povieš "na nikoho" alebo "na svojej" alebo nejakú podobnú hovadinu. Vieš na čo sa pýtam.
A mimochodom, Kisuke bol stále mentálne pripravený aj na to že Suki zase začne bojovať, takže žiadne surprise attacky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Fri Apr 20, 2012 9:34 pm

Kyoya

Ještě párkrát jsem máchnul mečema, ale pak oba meče zmizely... brnění se začalo loupat... energie jsem měl dost, ale asi jsem to přehnal s používáním svých schopností, pořád jsem toho tolik nevěděl o fungovaní svých schopostí, mohlo to být cokoliv. Nejspíš to ale bylo tou nerozhodností... pořád jsem nevěděl, zda mu mám věřit, nebo nemám... nebyl jsem si 100% jist, zda je můj nepřítel, to bylo nejspíš ono. Nevěděl jsem, co dělat. Kyoooooyooooo, už je to dlouho, žeee? ozval se infantilní hlas v mé hlavě. Ano... to bylo přesně to, co jsem potřeboval...

Hollow Kyoya

Najednou se ozval nejdivnější zvuk, co mohl Fukusima slyšet. Smích, šílenej smích. Ale no táák, Fukushimo, co tak vážná tvář... zasměj se trochu... tohle má bejt přece zábava, ne?! Setkání starých přátel, nemyslíš? zvědl jsem hlavu. V ruce se mi opět utvořil meč. Za tebou... ozvalo se najednou za Fukushimou. Ruka se vymrštila a meč zasvištěl vzduchem...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Fri Apr 20, 2012 11:25 pm

Ginjou

Minato začal utíkat s umírajícím Yoshirem v náruči, Ginjoua to docela bavilo. Líbilo se mu být zase o něco silnější. Minatův fullbring měl něco do sebe, měl nový útok a zdálo se, že o dost posílenou obranu na těle. Prohlížel si chrániče a všiml si i toho, že celkově trochu září stříbrnou barvou. Ne tolik jako Minato, ale přeci tam něco bylo. Zvedl pravou nohu a chystal se udělat další krok, kterým by se přiblížil k Minatovi a zbytku. Chtěl to dokončit, něco ho však zastavilo.
"Zpívej, Benihime." Hlas doprovázel zvuk rachejtle (nebo něčeho takovýho) a na Ginjoua se řítil zvláštní červený útok, který vyšel z meče blonďáka v bílém plášti. Ten se tu objevil před okamžikem. Ginjou se hbitě otočil a svým mohutným mečem srazil zpívající útok k zemi, od které se odrazil a pokračoval dál v letu. Někam do nebe. Blonďák to sledoval, jak se červená vlna vzdaluje. "To nebyl dobrý nápad, mohl bys trefit letadlo. Nebo tak něco." Poznamenal Urahara a poškrábal se ve vlasech. Ginjou se zasmál. "Jako by mě to zajímalo." Pevně uchopil svůj meč do obou rukou. "Takže ses vrátil, co? Vypadá to, že ti frackové mají štěstí. Můžou utéct. Pokud se mě nebudou snažit najít, možná přežijou!" Napřáhl se. "Ale ty ne, Uraharo!" Když sekl, tak z meče vyletěly dva disky, zářící stříbrnou barvou. Oddělily se od sebe. Jeden letěl doprava, druhý doleva. Mířili ovšem pořád na stejný cíl. Na blonďáka v bílém haori. Urahara stál na místě a nespustil Ginjoua z očí. Jeden disk, ten který mířil z leva, rozsekl vejpůl a tím ho doslova vypařil, ten druhý odrazil holou rukou. Ginjou si odfrkl a sám se rozběhl proti svému nepříteli, který už v žádném případě nebyl na úrovni těch, se kterými bojoval do teď. Měl co dočinění s kapitánem Gotei 13, jehož síla byla ohromná. A on to věděl. Jakmile se dostali k sobě, začal boj na blízko. Pokud je někdo sledoval, chvílemi nevěděl, co se děje, protože byli oba hodně rychlí. Hlavně u Ginjoua to bylo velmi překvapivé, protože měl obrovský meč a stavba jeho těla nevypovídala nic o tom, že by mohl takhle létat ze strany na stranu a útočit překvapivými útoky na Uraharu. Ginjoův protivník byl však velmi zkušený a zdálo se, že je na podobný styl souboje zvyklý. Možná dnes s Ginjouem nebojoval poprvé? Dokázal všemu uhýbat a ještě to stíhal i sám vracet. Pak to přišlo! Urahara udělal rychlý výpad vpřed místo toho, aby se přesunul za záda protivníka, tak jak to Ginjou čekal. Podařilo se mu Ginjoua seknout na obličeji. Ginjou odskočil a otřel si krev z tváře. Sledoval Uraharu pohrdavým pohledem. "Proč po nás vůbec jdeš, Uraharo?" Zeptal se Ginjou. Urahara chvíli mlčel a jen se na něj díval, Ginjou byl zrádný, mohl z nenadání zaútočit a rozhodnout tak boj ve svůj prospěch a tomu chtěl Urahara předejít. "Je to moje povinnost. To já z tebe udělal to, čím jsi." Ginjou naštvaně zavrčel. "Pche.." U jeho nohou problesklo zelené světlo a objevil se za Uraharou, ten se začal otáčet a Ginjou se znovu dostal za něj, tentokrát rycleji než před tím. Možná to dělal Minatův fullbring. Ginjou si chytil meč za prodlouženou rukojeť a rychlým sekem zranil Uraharu na zádech. "Přestaň s těma kecama! Pořád o sobě mluvíš jako o největším mistrovi všeho. Bez tebe bych se dostal ještě dál!" Urahara padl k zemi a Ginjou se nad ním vzpřímil. "Ginjou, přestaň s tím, ještě máš šanci.. Nemusím tě tu dnes zabít. Je to na tobě." Urahara mluvil docela potichu, takže to slyšel jen Ginjou. Ten se začal chechtat. "Ty jsi ten, kdo tu přede mnou leží na zemi.." Jakmile to Ginjou dořekl, ještě do nebohého Urahary kopl. Ten se několikrát převalil a zůstal ležet o pár metrů dál. Ginjou se opřel o svůj meč a sledoval, jak se blonďák s rozcuchanými vlasy začíná zvedat. "Ginjou.." Zašeptal a zvedl se. Ginjou znovu zmizel a objevil se před Uraharou. Strašně rychle ho chytil za krk a vrazil s ním do zdi polozničené budovy, ve které teď bojoval Kisuke se Suki. Držel Uraharu pod krkem a vrazil mu rukojetí té své velké mečovité svině. Nejspíš Uraharovi rozbil nos. Nejspíš. Ginjou se smál. Hodil s Uraharou někam pryč. Vypadalo to, že má v tomhle souboji opravdu navrch. Byl neskutečně silný. Kdo ví, kolik těch fullbringů už takhle ukradl. Urahara se začal škrábat na nohy. "Benihime!" Sekl a z meče znovu vyletěla červená věc, co mířila na Ginjoua. Ten šel dost rázně proti Uraharovi a jen červenou vlnu chytil do ruky. "Jsem silnější, než ty.." Pevně jí sevřel a úplně vyrušil. Blížil se a blížil. Urahara se vzpřímil. Byl domlácený a dosekaný. Opravdu to vypadalo, že prohraje. Ale to by nebyl Urahara, kdyby prohrál. Nastavil před sebe svůj meč. Ginjou natočil hlavu do strany. Pak se napřáhl. Jeho meč začal zeleně zářit. Vlastně. Spíš zeleno stříbrně, chtěl to asi ukončit tím, že udělá výbuch, který by způsobila nukleární bomba. Už, už se chystal útok vyslat. Ale Urahara promluvil... "Ban kai." Obalilo ho rudé reiatsu...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 1:57 pm

Suki

Jakmile byla volná, udělala úkrok dozadu. Možná hlavně proto, že se potřebovalal vybylancovat, ale také, aby unikla nějakému dalšímu nečekanému výpadu. Avšak, vypadalo to, že ten se konat nebude. Zraněnou ruku jí obalila zlatá záře, ale nepůsobila, jako vždy. Když vezmeme v potaz, že před několika minutami Suki málem umřela, pak je jasné, že teď neměla zrovna velké množství energie. Bude tak chvíli trvat, než se rány zcela zacelý, ale fullbring alespoň zastavil to nejhorší, jako krvácení.
S přimhouřenýma očima vzhlédla na Kisukeho. Dávej pozor... Hlesla, zdvihla svůj kord a máchla s ním po něm. Jenomže to tentokrát udělala velice pomalu, alespoň z počátku, aby se dalo zjistit, že útočí. Nechala tak vlastně Kisukeho, aby to vykryl. Není to jedno? Nevěřili jste předtím, neuvěřili byste ani teď. Odskočila, když tu si všimla Minata s Yoshirem a taky... no, hlavně jich, ale i ostatních. Na tváři jí zůstával kamenný výraz, ale i ona stála na místě. Tohle je špatný... Proběhlo jí hlavou. Chtěla se rozhlédnout, kde nechali Ginja.
Kousek od nich právě on s někým bojoval, k jejímu překvapení však s nikým, kho by znala. Nějaký další chlapík a nezdálo se, že by to byli bůh ví jací přátelé. Něco jí napovědělo, že by se měla držet dál z dosahu obou. Možná ten náhlý přísun té rudé energie. Rychlým krokem, jako tím bleaskovým se objevila vedle Kisukeho. Opět se odrazila, při tom se jí pod nohama zablesklo a znovu zmizela.
Záhy se objevila v cestě Minatovi s bělovláskem, v bílém shihakusho, na zádech. Poněkud špatný směr, nemyslíš? Pronesla s napřaženým kordem tak, aby nemohl jít dál. Ono totiž, hulákal tu, že mají zdrhat a sám běžel proti nepříteli. Suki jeho myšlení nerozumí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 2:46 pm

Kisuke

Kisuke bez problémov vykryl jej pokus o útok... Teraz už nechápal nič.
Tak to býva, keď nám zabrániś v zabití hlavného záporáka a ešte ma aj nakopneš. A mimochodom, ja neverím nikomu, takže nećakaj že budem veriť tebe. povedal Kisuke zamračene.
Takisto ako ju, aj jeho zaujal boj Ginja a Henryho či ako sa volal. Jeho však zaujala celkom iná vec. Henry. Mal na sebe... biele haori. Kapitánske haori. Bol to Shinigami zo Soul Society a nie hocijaký, ale kapitán. Kisukeho pri pohľade na to haori naplňovala nenávisť. Nenávisť k celému Soul Society. Mal chuť tam okamžiter nabehnúť a zabiť ho ale... nebol zase idiot. Bolo mu jasné že na jeho súčasnej úrovni by ho kapitán rozšalátil...
Každopádne, Suki sa rozhodla zase zmiznúť a Kisuke teda šiel za ňou. Ešte s ňou ani zďaleka neskonči. Objavil sa vedľa nej a jej kord, ktorý mieril na Minata vyblokoval. Síce mu bolo jasné, že ho prebodnúť nechce, ale nepáčilo sa mi ani to, ako na nich mieri.
Chceš snáď získať Ginjovu dôveru a potom ho zabiť? Je to tak? spýtal sa jej. Nebol si pri nej istý už úplne ničím. Ale už sa nezdalo, že by skutoćne bola na Ginjouovej strane. Hoci, mohol sa mýliť.
Popri tom si všimol že Minato má zrazu shinigami kimono a Yoshiro je tak trocha mŕtvo vyzerajúci. Nebol si istý čo sa stalo, ale tipoval že Yoshiro nejako predal svoje schopnosti Minatovi. I keď nevedel ako je to možné, ale keď niekto môže niekomu len tak ukradnúť fullbring, tak je možné snáď všetko. Viac ho ale zaujímala jedna otázka: Žije ešte Yoshiro?
A k tomu všetkému ešte za chrbtom cítil ďalšie reiatsu. A bol si istý tým, že bolo Hollowské. Ešte aj Kyoya sa rozhodol zhollowovať. Ako keby toho naraz nebolo už dosť...

Tsukishima

Vedel že Kyoya má v sebe Hollowa, ale nećakal že by zrovna teraz z neho vyliezol. Asi to bolo tým psychickým nátlakom ktorý Tsukishima vyvolal pomocou manipulovania spomienok. Ale skôr ako stihol čokoľvek spraviť tak dostal nepenú ranu od Kyoyu do chrbta, preletel sa a dopadol na zem. Tá sila bola hrozná. Tsukishima sa pokúsil vstať ale taká rana na obyčajnom človeku predsa len zanechá nejaké stopy...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 2:51 pm

Manon

opět propásla skvělou šanci zasáhnout, zatímco Tsukishimu zaměstnával Kyoya. Částečně proto, že její pozornost na chvíli upoutal mizející Yoshiro, který se zdejchnul někam ven. No, na to jak říkal, že je zachrání... ale asi se venku dělo něco, co si ho žádalo víc. Boj pořád pokračoval na více frontách, asi si nemohli dovolit bojovat v takhle velké skupince. A částečně proto, že nebylo přece jen tak lehké zastřelit svého přítele... Manon se do mysli vkrádaly opět pochybnosti... Najednou se ale Kyoya objevil nečekaně za Tsukishimou. Teď! Manon vystřelila. Bohužel Kyoya byl rychlejší a odhodil Tsukishimu někam stranou.
Manon se snažila rychle zase zamířit, ale vtom pocítila něco mocného a hrozivého zvenku. To rozptýlilo na chvíli její pozornost. Nevěděla, co to bylo... ale bylo to velké. Mohla jen doufat, že je to na jejich straně, nic podobného ještě nezažila. Silou vůle se vzpamatovala a doufala, že to podobně narušilo Tsukishimovo soustředění a její šíp, který právě vystřelila jeho směrem, si ho konečně najde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 3:09 pm

Hollow Kyoya

Kyoyu by taková energie, jako byl Henryho bankai určitě zaujala, možná by se tomu i věnoval, ale Kyoyův hollow se nezdál být zaujmut, Ale né, příteli, ty jsi upadl! zachechtal jsem se. Dovol, pomůžu ti vstát, příteli... řekl jsem, chytil Fukushimu a vší silou ho hodil proti nejbližší zdi (ať už ho zasáhl šíp Manon či ne). Ale né, znovu? řekl jsem, přiskočil k Fukushimovi a pomohl mu ještě hlouběji do zdi. Kdo tam dal tu zeď? položil jsem Fukushimovi řečnickou otázku, chytil ho a praštil s nim o zem. Celé to doprovázel histerický smích. Copak? Chytil si zajíce? zeptal jsem se ho a vší silou mu dupl na ruku s mečem...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 3:11 pm

Ginjou

Odrazil se do výšku a zůstal stát pár desítek metrů nad městem. "Bankai?" Tvářil se celkem překvapeně. Sledoval, jak kolem Urahary krouží rudá energie. Byl trochu zaskočený, protože úplně zapomněl na to, že by jeho nepřítel mohl použít bankai. Ještě víc ho ale zaskočilo to, že Urahara dole nebyl, když zmizel kruh rudé energie. Ginjou ho hledal všude pod sebou, ale nemohl ho najít, viděl bojujícího Tsukishimu, ale Urahara nikde. Pak mu to došlo. "Žádám o povolení zrušení hranice, zadržující reiatsu na 25%." Ozvalo se za Ginjouem. Ten jenom vykulil oči a začal se co nejrychleji otáčet. V jeho očích byl vidět strach. Poprvé za celou tu dobu se bál. Pořád se ještě neotočil a už mu hlavou proběhlo tolik myšlenek a scénářů, které by se mohly stát. Jeho strach se naplnil. Otočil se a spatřil Uraharu. "Povoleno." Ozvalo se z malé vysílačky, kterou měl Urahara kolem ucha. Ginjou se začal chystat do obranné pozice, aby byl připravený vykrýt jakýkoliv útok, co by jeho nepřítel mohl použít, zvládne to? Snažil se přesvědčit, že ano, ale už mu došlo, že udělal krok vedle. "Agh!" Ginjou zůstal stát na místě. Urahara stál za ním a deaktivoval svůj bankai.


Nastalo dlouhé ticho. Ginjou hledel před sebe s neutrálím výrazem v obličeji. Z jeho očí šel poznat smířený pohled.

"Chtěl jsem se o ně jenom postarat." Řekl Ginjou a pustil svůj velký meč. Padal k zemi, kde se nakonec zabodl do poloviny. Bylo to jen kousek od místa, kde stála Riruka. V ruce držela krabici s koblihami. "Ginjou!!" Zakřičela a pustila jí a se slzami v očích sledovala, jak Urahara schovává meč od Ginjouovy krve. Rozběhla se. Ginjou shlédl dolů a začal padat. Urahara ho však chytil. "Já vím, Ginjou." Dodal potichu Urahara. Se smutným výrazem ve tváři. Ginjou se podíval očima do strany, kde byl Urahara. "Dokázal byste mi někdy odpustit..?" Zeptal se Urahary. Ten však nic neříkal. Jen se pomalu začal snášet k zemi. "Samozřejmě..." Pokračoval Ginjou. Už neměl sílu na to, aby se držel ve vzduchu. "Dělal jsem špatné věci.....Ale..." Ginjou zavřel oči a naposledy se zkusil usmát. "Ničeho z toho nelituju.." Nastalo ticho. Urahara věděl, co to znamená. Ginjou podcenil schopnosti kapitána Gotei 13. Byla to poslední chyba, kterou ve svém životě udělal.

Blonďatý kapitán položil tělo Ginjoua na zem. Riruka k němu doběhla a spadla na kolena. Snažila se mu nějak pomoct. Chytila ho a objala. "POMOZTE MI NĚKDO!!! TSUKISHIMO!!" Křičela. Bylo to marné. Urahara to věděl. Jen se otočil a zamířil pryč. Jeho mise byla splněná a neměl důvod tu dál zůstávat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 3:25 pm

Minato

Všechno se to seběhlo nějak moc rychle. Už se viděl opět jako mrtvola, když v tom mu někdo zachránil kůži. Otočil se a spatřil Henryho! Konečně někdo, kdo jim mohl zachránit zadnice. Nebylo to však všechno. Jejích boj byl na úplně jiné úrovni, než zvládal on a jeho přátelé. Náhle blonďák použil něco, co Minata i s Yoshirem v náručí odhodilo kamsi do dálky. Tak tohle měla být ta mocná Shinigamijská síla? No, a pak už to šlo s Kuňkalem pěkně z kopce. Celý souboj skončil tím, že... umřel!
Minato zůstal klečet nad Yoshirem a díval se na jeho zranění. Potřebovali by nějakého zkušeného Healera. Nevěděl však o nikom, kdo by byl dostatečně schopný. Najednou před ním skončila Suki i s Kisukem. Sukinu poznámku sice vůbec nechápal, ale to neřešil. Běžel tím směrem, jelikož věděl, že Kyoya byl jeden z těch, komu šla jeho síla odebrat. A s tou jeho schopností by pak Ginja asi nepřepral ani Henry. Což vlastně v tu dobu už bylo fuk. Pouze mírně pokrčil rameny a zamumlal: "Asi nikdo neumíte léčit, co?" O Sukiných schopnostech neměl totiž ani páru
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 6:08 pm

Tsukishima

Postavil sa a chcel sa brániť, ale Kyoya bol rýchlejší, chytil ho a odhodil. Kyoya sa s ním už len hral a Tsukishima nemal silu odporovať. Kútikom oka zachytil Ginjouov pád a pravdepodobne aj smrť. Uvedomoval si, že prehrali. Teraz už skutočne nemal silu odporovať. Už to pre neho nemalo zmysel. Iba do seba nechal udierať. A zase sa usmieval. Usmieval, keď ho Kyoya brutálne ničil. Usmieval sa, keď cítil brutálnu bolesť. Usmieval sa napriek tomu všetkému čo sa dialo. A mlčal. Iba čakal... čakal na to, kedy jeho orgány prestanú fungovať. Čo asi prechádzalo jeho hlavou? Ktovie...

Kisuke

Henryho aktivoval bankai. BANKAI. Kisukemu bolo jasné, že by proti nemu nemal šancu. Aj keď by veľmi chcel.
Dopekla... Toto nestačí. Musím už konečne zosilnieť. Som slabý. Som stále tak slabý... Kisukeho to vážne žralo.
Ginjou padol a zrejme bol mŕtvy, alebo dožíval. Ale čo tam po ňom... zdalo sa že vyhrávajú. Ginjou bol ich vodca a to väčšinou stačí na zničenie celej bandy. Zostala tam síce ešte tá ružovovláska, ale tá nevyzerala ako veľká hrozba. A Kyoya zatiaľ totálne zničil Fukushimu. Skoro mu ho bolo až ľúto, ale prečo by mal zasahovať? Bol to jeho nepriateľ. Akurát si uvedomoval že asi budú musieť ukľudniť Hollow Kyoyu...
Sám sa však stále nepohol, lebo čakal na Sukinu odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 6:31 pm

Suki

Byla zaskočena Kisukeho chováním. Ale vlastně to i docela chápala, ač to tak vůbec nebypadalo. Když to bereš takhle, tak přestaň dělat zbytečné pohyby. Zabrblala něco v tom smyslu směrem k němu a ruku s kordem svěsila podél těla. Nebyla si jistá, zda si vůbec Kisuke uvědomuje, že by jemu, nebo jim stejně moc neublížila s levačkou.
Pohledem na chvíli ujela tam, odkud se před chvílí vyhnal takový zvláštní tlak, který zatím ona neznala, nevěděla moc, o co go, ale obrázek, který se jí naskytl, byl dostačující informací. V očích se jí odrážel údiv. Velký údiv, možná zklamání to vše smíšené se smutkem, který už přes to nebyl tak výrazný. Gin...jo... Vyšlo z jejích úst tenounkým, velice tichým hlásem, jako by nemohla uvěřit tomu, co se právě stalo. Pak si všimla i té růžovlasé, co se tam zjevila. Nečekala, že by měla takové srdce, ale zdálo, že přeci. Riruko... Nevěřila sama sobě. Nevěřila tomu, že snad cítí něco jako soucit. Bylo to hrozně zvláštní a všechno se to seběhlo tak rychle.
Zaslechla cosi o léčení. Pohlédla černovlasé osobě před sebou prozíravě do očí. Uhneš? Pronesla suše a stejně ani nečekala a prostě ho odstrčila. Nechtěla se dále moc projevovat. Nechtěla, aby se jí podlomil hlas, aby ztratila svůj přístup, který si teď znovu snažila nahodit, ač to nebyla zrovna hračka. Přistoupila blížek k Yoshirově tělu, co leželo na zemi. Teď už věděla, která bije, alespoň částečně. Prohlédla si ho, jeho zranění a pak mlčky přiložila k jedné z ran špičku kordu. Postupně kolem zbraně od rukojeti začala vířit zlatá energie a vstřebávat se do zranění. Chvíli to trvalo, než přestaly obě rány krvácet, Suki v ten moment pocítila jistou únavu a značný úbytek sil. Možná dokáže dostat Yoshira z toho nejhoršího, ale zajistit, vzhledem k jejímu stavu a ke stavu vážnosti zranění, aby se zcela zotavil bylo docela dost jasně nemožné. Během celého procesu nepromluvila, pouze nepřítomným pohledem sledovala kord. Těžko říct, co se jí mohlo honit hlavou.... nebo ne?


Naposledy upravil Sode dne Sat Apr 21, 2012 6:51 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 6:34 pm

Hollow Kyoya

Fukushimova ruka ošklivě křupla, když jsem na ní dupl. Meč mu vypadl z ruky. Sklonil jsem hlavu směrem k němu dolů. Když takového šmejda ukončit tak efektivně... s výbuchem. Vyplázl jsem jazyk a na jeho konci se začalo tvořit Cero tmavě modré barvy. Z takové blízkosti by ho mohlo odpálit až někam do Nové Guinei. Smíchl na chvíli utichl, přeci jen se špatně směje, když máte na jazyku cero.
Obrovský výbuch pohltil okolí... Terrorists win. Nikdy by tehdy nedotáhl team do vítězství, kdyby Fukushima nesnipnul toho šmejda, co se krčil za bednou. Nikdy by nenapsal tu písemku z matiky, kdyby mu Fukushima nepomáhal s učením. Nikdy by nenašel svojí kočku, kdyby jí nevystopoval Fukushima... všechny ty vzpomínky se tvářili zkutečně...
Cero se rozplynulo ve vzduchu.

Kyoya

Zakapal jsem po dechu. Bylo po všem, Fukushima ležel na zemi, nikde se už nebojovalo. Bylo po všem, vyhráli... zakroutil jsem hlavou ze strany na stranu, abych zahnal ty vzpomínky. Nejsem vrah, nejsem, jako ty! Proto dostaneš jednu možnost, zruš to, co jsi udělal, dej pryč ty vzpomínky, co se nikdy nestaly a já tě nechám jít... nebo plazit, nebo co ve svém stavu můžeš dělat... znáš mě dost dobře, abys věděl, že mluvím pravdu. Moc dobře ale taky víš, že pokud jde o ochranu mých přátel, tak jsem ochotný porušit svoje zásady... a pak kdo ví, kdy mi upadne nějaká ta kovadlina... řekl jsem a zakroutil prstenem, který už jsem zase měl na prstě, meč zmizel...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 6:48 pm

Manon

se zamračila a sklonila trochu luk. Co to Kyoya dělal? Dal se snad i on na mučení lidí? To se jí nezdálo... Byl celý nějaký divný, měla z něho znepokojivý pocit, který nedokázala zatím tak úplně identifikovat.
"Kyoyo... Kyoyo, nech ho už, už to stačí!" řekla nahlas, aby ji slyšel. Nemusel ho snad tady před jejíma očima umátit, pořád to byl přece její přítel, i když tak trochu démonický... Jenže Kyoya ji neposlouchal a najednou se mu v puse začala tvořit nějaká zářivá koule. Tohle už Manon viděla, věděla o co jde... jenom zalapala po dechu a ustoupila o pár kroků dozadu. Kyoyu ovládla... ta věc. Tenhle den snad nemohl být už o nic horší. Jenom zděšeně sledovala, co se dál dělo, a trochu se uklidňovala, když to vypadalo, že Kyoya je zase sám sebou. To bylo těsné... Ale ještě se neodvažovala přiblížit... co kdyby?!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 7:11 pm

Kisuke

No, Kisuke sa už odpoveď nedozvedel. Ale tak asi ani na tom už nezáležalo. Suki sa snažila skryť svoju reakciu, ale Kisuke ju chápal. Aspoň čiastočne.
Sklopil svoj meč a nechal sa udstrčiť a nechal ju nech uzdraví Yoshira. Nemal jej už moc čo povedať a tak sa rozhliadol po okolí. Fukushima bol mŕtvy, alebo aspoň tak vyzeral a Kyoya sa našťastie ovládol. Manon vyzerala v poriadku. Nuže, zdalo sa že to dopadlo celkom dobre, až na Yoshira. Ale keď naňho pozrel... Uvedomil si, že nie je mŕtvy. Nie. On sa preberia. A bude v poriadku. Cítil to.
Povzdychol si. Takže, čo vlastne dokázal? Teoreticky, nič. Maximálne tak udržal Suki a jej nerozhodnosť od hlavných bojov. Jo, a zabil Shishigawaru a tým si znepriatelil všetkých ostatných. A Kisuke popri tom všetkom niak nezosilnel. Úžasné. Ale tak čo, aspoň sa zbavili fullbringerov, čo ich chceli zabiť. Aj tak, teoreticky vlastne nič nedokázal. Aspoň sa tak cítil. Chcel viac. Musel dokázať viac. Inak nikdy nezničí Soul Society.
Nevedel prečo, ale keď sa pozrel na Suki ako je tam smutná, cítil akýsi zvláštny pocit. Súcit, žeby? Nie... súcit to nemohol byť. Nesmel byť. Načo by ho aj mal cítiť? Však Suki ich vlastne zradila. Takže si to zaslúžila. Radšej odvrátil pohľad.

Tsukishima

Pozrel na Kyoyu a opäť sa usmial.
Osobne by mi vôbec nevadilo, keby si ma zabil. Ale tak, chápem že s tvojim momentálnym stavom, keď si myslíš že sme priatelia a to všetko, je to asi ťažké. Takže ťa toho zbavím. povedal Tsukishima.
Prevalil sa a chytil svoj meč druhou rukou, keďže pravú mal úplne zničenú. Napriek hrozným bolestiam nevydal ani hláska. Napriahol sa...
... vieš, že ja som nikdy nemal skutočného priateľa?
... a sekol Kyoyu, čím ho zbavil všetkých falośných spomienok.

Yukio

Objavil sa na streche baráku. Pozeral ako ich leader a zástupca leadre umierajú. A Riruka nad nimi plače. Nikdy ani jedného z nich nemal nejako extra moc rád... Ale...
Yukio zmizol pomocou bleskového kroku. Nevedno kam.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 7:36 pm

Manon

udělala pár kroků směrem k Tsukishimovi a Kyoyovi, těch dalších pár už doběhla. Klekla si vedle nich. Tsukishima vypadal celkem špatně, jako by měl za chvíli umřít. Nebylo jí z toho zrovna dobře. Slyšela a viděla, co si tam říkali a co se stalo. Takže to doopravdy byla jenom technika... Snažila se nějak si to uvědomit, ale moc jí to nešlo.
"Shuu-kun... proč tohle všechno?" zeptala se tiše v naději, že se jí konečně dostane odpovědi na otázku, kterou kladla snad všem už od začátku dne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 7:36 pm

Minato

Nejprve se na Suki nedůvěřivě díval, ale jelikož s ní byl i Kisuke a v lepším stavu, nežli předtím, nechal jí činit to co uměla. Nakonec se ukázalo, že to ona od teď bude healer jejích skupiny. Nyní se raději zaměřil na své vlastní tělo. Co by s ním měl asi udělat. "Kisuke? Jak vlezu zpátky?" zeptal se nakonec již zcela klidně. Nějak se již dokázal plně uklidnit. Jediné co ho trápilo bylo, že z Yoshira teď necítil žádnou tu speciální sílu, či jak se tomu nadávalo. Možná to bylo jen tím, že byl v bezvědomí, ale věděl že to předání schopností ho muselo něco stát. No, nyní již jen zbývalo vyřešit poslední. Vyléčit Yoshira. Zbytek nechal na ostatních. Neměl náladu teď zrovna krájit Fukushimu, či někoho dalšího.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 7:40 pm

Kyoya

Instintkivně jsem chtěl probodnout Fukushimu, když zvedl svůj meč, ale ve svém stavu by se asi už o nic nepokoušel. Najednou vše dávalo smysl. Vše se urovnalo a v hlavě jsem měl opět klid a pořádek. Byla to docela úleva. Teď vrátíš vzpomínky i Manon a pak zmizíš, je mi jedno kam, ale už tě nechci nikdy vidět. Možná si myslíš, že jsi drsnej, že můžeš měnit lidi, ale nezapomeň, že já můžu být kdokoliv, nebo cokoliv... a piána napadají na lidi jen v béčkových filmech. A pokud o mě něco víš, tak je to to, že kdybys někdy chtěl znova ublížit mím přátelům, tak si tě najdu a vyřešíme to znovu, tentokrát ale nebudu rozhodně tak příjemný... dal jsem mu jasně najevo. Vzhledem k tomu jak dopadl když jsem byl příjemnej, tak asi nechtěl vědět, jakej bych byl nepříjemnej. Samozřejmě jsem totálně blafoval, porazil jsem ho jen sakra náhodou a neměl jsem nejmenší tušení, jak ho najít, ale mluvil jsem drsně... to občas zabíralo...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 7:44 pm

Yoshiro

Yoshiro se začal probouzet. Otevřel oči. Dost ho bolelo břicho, zranění, co získal od Ginjoua, mohly být smrtelné, kdyby ho nevyléčila Suki. Byla to právě ona, kdo se skláněl nad Yoshirem. Tvářila se zvláštně. Z jejich očí šel ale vidět smutek. "Co se stalo..?" Zašeptal Yoshiro těžce. Snažil se nehýbat, protože všechno bolelo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Sat Apr 21, 2012 7:47 pm

Tsukishima

Pre Ginoua. odpovedal Tsukishima Manon. On sa o mňa postaral keď som bol bezradný a sám. A tak som mu odvtedy pomáhal získať fullbringy a zosilnieť. Ale aj tak... nikdy som sa necítil ako jeho priateľ. On ma len využíval kvôli mojim schopnostiam. Ale tak čo už. hovoril Tsukishima s tým svojim úsmevom, pod ktorým skrýval svoje pocity. Popri tom sekol aj Manon, čím ju napravil do normálu.
Neboj sa Kyoya... nemám v úmysle ubližovať tebe ani tvojim priateľom... teraz už nie. povedal Kyoyovi úprimne.
Takže... čo teraz? Nevedel. Nedokázal sa ani skoro ani hýbať, nie to sa ešte postaviť. Čo mu vlastne teraz ostávalo? Čo bude ďalej? To nevedel. Popravde, nevedel ani či prežije. Každopádne, zatial žil, ale bolesť sa stále zhoršovala. Pozeral hore, na hviezdy. Boli pekné, skutočne.
Bodaj by som si ešte mohol dočítať poslednú kapitolu svojej knižky.

Kisuke

Iba si vlezieš späť do toho tela, nič na tom nie je. odpovedal mu Kisuke.
Potom sa Yoshiro konečne prebral. Ale to sa dalo čakať. Kisuke vedel že sa preberie. Nemal mu ale moc čo povedať, zvlášť po tom, čo si povedali naposledy. A tak len ďalej pozeral do neurčitej dialky a počúval čo Yoshiro hovorí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: