PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 7:00 pm

Suki

Měla v hlavě jasno. Na první příčku žebříčku nejneoblíbenějších prapodivných věcí na tomhle světě byl ten šupinatý gril. Nevěřila tomu, že by jí tak chtěl Yukio zabít, ale o co mu teda šlo? Tsukishima zmizel před bůh ví jak dlouhou dobou. Ona to považovala za konec tréninku stejně, jako jindy. Ale ono né, oni jí - oh, pardon - on jí tam vrazí jednu takovou potvoru.
Naštěstí, než si z ní její protivník stačil udělat večeři, sám zmizel. Nebo spíše ona zmizela a objevila se zpátky v normálním světě. Netrvalo dlouho, než jí všechno scvaklo dohromady. Vrhla přimhouřený, nepřátelský pohled na Yukia a s tímtéž přešla i na Ginja. Neobtěžovala se s úsměvem. Nebyl důvod. Konečně. Sykla vyčítavě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 7:06 pm

Ginjou

Neotálel. "Máme problém, Suki, tvoji přátelé jsou tu. Pokusili jsme se je zdržet, abychom jim nemuseli ubližovat. Nevím ale, na jak dlouho je to zpomalí. Shishigawara teď pátrá po tom chlapovi, co jim to udělal. Jakmile ho najde, dostaneme ho a vrátíme je do normálu." Ginjou byl ve lhaní dost dobrý. Minimálně to se tomu zmetkovi muselo nechat. Po tom, co Yukio vypustil Suki, mohla Manon ucítit její reiatsu. Před tím, když se na něj soustředila, jej měla trochu zafixované.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 7:48 pm

Suki

Nepřišlo jí to jako pádný důvod k tomu, aby jí museli nechávat v tom... no, prostě tam s tím šupinatým. Tak nějak napůl vnímala, co Ginjou říkal a při tom odvolala svůj fullbring zpět do podoby náramku a stáhla si ho na zápěstí. Fajn, nedramatizuj to tak. Jsou to spolužáci. Opravila jej ze slova "přátelé". Skřížila si ruce na hrudi a na tváři měla stále nezměněný výraz. Dovolila si dát pár vteřin na přemýšlení a taky na něco dalšího, co by mohl Ginjou dodat.
No? A co budeme dělat, než Shishka najde toho chlápka? Narafičíme za dveře spoustu věcí, aby je nemohli otevřít a přesuneme se do bombového krytu? Pochybuji... Každý jiný by to řekl s ironickým hlasem, ona však zněla stále stejně. Ginjou varoval před hrozbou, ale pak tu stál jako tvrdý Y a nic víc nepodnikal. Ne, že by si ztěžovala....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 8:00 pm

Manon

musela souhlasit s Kyoyou. Pravda, na tu techniku, která na nich byla použita, úplně zapomněla... a teď se jí to nemile připomnělo. Ale tak jako tak by se neměli táhnout přes celé město, raději by už měli zůstat ve skupince, když nemají žádný plán. Přidala tedy do kroku, aby dohnali pro začátek Minata.
Najednou ucítila něco, co ji proti jejímu očekávání trochu vyděsilo... Sukiino reiatsu. Věděla, že sem přišli taky kvůli ní a za ní a že tu bude, ale tohle znamenalo, že už jsou blízko... blízko tomu, co tu na ně čeká, ať je to cokoli.
"Cítím Suki," řekla. Mohli to nejspíš slyšet jen Kyoya a Minato, protože tamti dva byli ještě moc daleko. Manon se ale rozběhla k nim, aby je mohla informovat, což taky udělala, jakmile se k nim dostala na doslech, aby nemusela řvát.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 8:13 pm

Ginjou

Zasmál se. Docela nahlas a nepříjemně. Trošku z toho šel mráz po zádech. Ginjou měl radost, všechno bylo kompletní a šlo podle plánu. Sice už nějakou dobu necítil Shishigawarovo reiatsu, což asi znamenalo, že ho dostali, ale když se kácí les, létají třísky. "Je to docela vtipné." Otočil se k Suki zády a podíval se z okna. Uviděl několik postav, které se rychle blíží k jejich úkrytu. Dost rychle a odhodlaně. Nejspíš ale ještě nevěděli, kde se Xcution ukrývá. "Tsukishimo, je čas." Naznačil něco tajemně svému společníkovi v bílé košili. Potom se otočil čelem k Suki. "Když to nejsou přátelé.." Začal větu, ale ještě jí nedokončil. Pomalu vyrazil směrem k modrovlasé dívce. Poškrábal se ve vlasech, čímž je trošku rozcuchal. Už nebyly tak ulízané, jak předtím. Jeho výraz se změnil na nenávistní a kříž, který měl na krku, zazářil a proměnil se na obrovský meč, se kterým se okamžitě ohnal proti Suki. "..Tak proč tě přišli zachránit?!" Zakřičel na ní opravdu nehezky.

Yoshiro

Sledoval budovu, ze které Manon cítila reiatsu Suki. "Jsi si tím jistá, Manon?" Zeptal se a prohlížel si třetí patro vyšší budovy. Nemohli tam přece jen tak vtrhnou bez plánu a taktiky...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 8:20 pm

Minato

Pohlédl na Manon a Yoshira. Vypadalo to, že poslední párty s Kuňkalem začínala. Bylo na čase odložit neshody. "Fajn, zapomenem na chvíli na to co se stalo před chvílí a půjdeme tentokrát zabít jednu jedinou osobu. A to je ten, který "proklel" naše kamarády, Souhlasíš, Yoshiro?" Mezi tím si začal prohlížet budovu. Vypadalo to, že jakmile se do něčeho pustí, bude to vážně hukot nejvyšší třídy. Ještěže ve městě snad nikdo nebyl přítomen, což bylo ještě divnější. Nyní nastala chvíle, kdy bylo potřeba boj co nejrychleji naplánovat. "Fajn, máte někdo plán? Mě napadlo jedno... ale budu vám muset věřit. Nalítnu tam, udělám bordel, natáhnu na sebe pozornost, nechám se třeba zase zabít, ale vy odtamtud dostanete Suki a pak, propíchnete toho parchanta, který má ostatní ovládat. Není to sice nic moc plán, ale zdá se mi, že to jinak nepůjde, co myslíte?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 8:27 pm

Suki

Nějaké gestikulování si nechávala snadno ujít. Jediné, co se jí nelíbilo, bylo, jak vše, co Ginjou říkal, hrozně protahoval. Neměla tušení, co je vtipné, ale ať už se smál čemukoliv, jí by to stejně určitě úsměv na tvář nepřivodilo, přesto to v ní vzbuzovalo cosi zvláštního. To, co řekl Tsukishimovi nepovažovala za nic význačného, bylo úplně klidně možné, že si plán připravili dopředu. A skutečně, připravili, ale ne ten, který měla Suki na mysli. Zachránit?!
Řítil se na ní meč, docela velký meč. Ruce uvolnila a reflexivně se pokusila o to, co jí naučil Tsukishima. Nebyl to jen speciální efekt Yukiovi hry, ono se jí to opravdu povedlo a útoku se vyhla, tak, že se přesunula jen o metr dva dál, než původně stála. Přešlápla do obraného postoje a znovu zformovala kord. Řekla bych, že pro dnešek bylo trénování dost. Prohlásila bez zájmu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 8:32 pm

Yoshiro

"Tolik k týmový práci..." Odfrkl naštvaně. Zakroutil hlavou. "Sám dovnitř nejdeš." Otočil se na Manon a podíval se na ní zvláštním pohledem, který toho moc neříkal. Potom tasil zanpakuto. "Nebreč, Kanashimi!" Zakřičel, napřáhl se a sekl proti třetímu patru. Z jeho meče vyletěl útok, který se ve vzduchu různě formoval. "Tak na co čekáš?" Křikl na Minata, který už měl být touto dobou za útokem..

Ginjou

Suki ovládla bleskový krok. To bylo rozhodně obdivuhodné. Ginjou pokrčil rameny. "No a?" Opravdu se teď netvářil přátelsky. Chtěl její fullbring. Moc ho chtěl. Použil svůj bleskový krok, který byl mnohem rychlejší, než ten, který se povedl Suki. Objevil se za ní a napřáhl svůj meč. . . V tom se ozval výbuch.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 8:42 pm

Minato

Mírně se ušklíbl na Yoshira, ale pak úšklebek přešel v úsměv. "Yoshiro, myslím, že jsi pitomec, kterého můžu nazvat přítelem, tak to teď rozjedem," ta samé sice patřilo i pro ostatní, ale ti ho ještě před chvílí nemlátili po xichtu. Bylo hezké mít pár šilených a magických přátel. V tom však již Yoshiro pálil svůj útok. Minato lehce přikývl a kolem nohou se mu objevilo stříbrné světlo. Objevil se těsně za vlnou, když rozmlátila dané podláží. V tu chvíli jho ozářila měsiční záře z pečeti nad ním. Bylo to světlo, které muselo oslepit většinu lidí v místnosti, takže toho hodlal využít. "Katsujinken!" [Meč ochraňující životy] Vykřikl. Na těle se mu objevilo samurajské brnění a v rukou mu zazářili dvě energetické, stříbrné čepele. Název dokonale vystihoval úděl, který mu byl touto mocí dán. Jeho úděl byl chránit své přátele. On byl mečem, který je měl chránit a třeba za ně i padnout. "SUKI!" vykřikl, aby jí upozornil na svojí přítomnost a pak dodal: "Zdrhej!" Doufal, že ho Yoshiro a Manon podpoří, takže se podíval rychle po přítomných a vypálil po ních své energetické disky z čepelí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 8:47 pm

Suki

Už nic na ta slova neříkala. Nebyla potřeba mluvit, bylo potřeba konat. Tedy, pokud nechtěla skončit opravdu moc ošklivě. Ač to bylo zcela jasné, trochu jí překvapila Ginjouova rychlost. Nebýt toho výbuchu, co se zjevil velice krátce po té, co se nepřítel za ní napřahoval se svou zbraní, nestihla by uhnout. Teď se však vzpamatovala a rychle uskočila dál od něj - Ginjoua. Po odskoku se obrátila, jakmile zjistila jeho polohu, vrhla se na něj se svým šermířákem. Na scéně se s výbuchem objevil i Minato. Její pozornosti neušel, ale jeho slova docela ignorovala. Byl to docela sebevražedný tah, ale co mohla dělat. Ona rozhodně nebyla ten tip, co by do sebe nechal bušit. A nenechávala za sebe bojovat jiné, do tohohle se zatáhla sama, takže považovala za jediné možné východisko, že se z toho i sama vyhrabe.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Mon Apr 16, 2012 9:32 pm

Kyoya

Tak to začalo. Yoshiro a Minato tam vlítli jako šílenci, rozhodně to nebyl plán hodný Napoleona, ale mě nenapadlo nic právě geniálního. Vrhnout se tam by ale ničemu nepomohlo. Chvíli jsem přemýšlel a pak uznal, že bych měl raději počkat, až bude zřejmější co se děje. Kromě toho jsem potřebovali nějakou zálohu... stál jem pohotovosti a čekal, připraven vyrazit do bitvy ve chvíli, kdy bude jasné kdo je náš soupeř a kolik jich tam je...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 17, 2012 2:36 pm

Kisuke

Na Minatovu poznamku o tom že zabudnu na ich nezhody spravil len Hmph. A na Yoshirove slová o týmovej práci si iba pomyslel, že by bolo lepšie keby bojovali každý sám, pretože to išlo Kisukemu milion krát lepšie.
Každopádne, ak tam niekto mal isť ako navnada, bol to určite Kisuke, už len preto že nemá ako bojovať na dialku. Takže plán-neplán, Kisuke sa shunpol rovno za Minatom.
Očami rýchlo prebehol miestnosť. Suki a Ginjou bojovali proti sebe, takže usúdil že zradkyňa je na ich strane, zatiaľ. Minato ničil všetko čo sa hýbalo. Kisuke sa teda rozhodol že sa pridá k ničeniu Ginjoua, keďže toho asi najviac poznal. Zaútočil naňho zozadu, keďže Suki naňho útočila spredu. Dva útoky naraz predsa nemá šancu vykryť...
Čas deštrukcie, Gig.

Yukio

Ten išiel po Minatovi, keďže on z nich všetkých bol najviac stacionárny. Zameral si ho...
Vedľa Minata sa začal rozpadávať svet do pixelov. Minato mal ledva mikrosekundu aby z toho ušiel...

Tsukishima

Tsukishima sa portol sa úplne dozadu miestnosti. V ruke sa mu objavil meč a on ho zarazil do zeme, zatvoril oči a začal sa sústrediť. Potrebný čas už uplnynul... Tsukishima sa usmial.
Schválne, čo sa stane teraz...

>Manon

Manon sa zrazu v hlave akoby zablesklo. Začala si uvedomovať, čo sa deje. Tsukishima. Tsukishima. Kto to bol? Kedy sa s ním už videla? Ah, áno, samozrejme. Bol to jej kluk. Poznali sa už dlho ale dokopy sa dali iba nedávno. A bolo to skvelé... skoro ako iba sen. Nikdy nikoho tak veľmi nemilovala ako jeho. A Yoshiro... Yoshiro bol jej kamarát. Poznali sa zo školy a... a... a bol to shinigami, jasné. Ale moment! Tsukishima jej to predsa hovoril. Yoshiro a jeho partia podarených kamarátov sa rozhodli Tsukishimu a jeho priateľov zabiť. Prečo. Prečo by to urobili? Ale na tom nezáleží, musi predsa zachrániť Tsukishimu, lásku jej života!
Ale prečo sa pri myšlienke na to, že by mala zaútočiť na Yoshira cítila zhrozená? Prečo mala v podvedomí stále ten pocit, že to čo cíti je celé zle a nesprávne? Cítila sa, ako keby sem pôvodne prišla za úplne iným účelom. Ale spomienky neklamali... nie?

>Kyoya

Kyoyovi sa v hlave zrazu akoby zablesklo. Začal si uvedomovať čo sa deje. Tsukishima. Tsukishima. Kto to bol? Kedy sa s ním už videl? Ah, áno, samozrejme. Boli najlepší kamaráti od škôlky. Kyoya ho tam zachránil pred týpkami čo ho chceli šikanovať. Postupne sa stále viac skamaráťovali, dokonca aj keď iśiel na inú strednú školu. Pomáhali si snáď vo všetkom a Kyoya by ho nikdy za nikoho nevymenil. Dokonca spolu prišli aj na to, že majú zvláštne schopnosti. A potom ešte len začala sranda. Avšak, aj starosti. Yoshiro, jeho spolužiak, mal takisto také schopnosti. A Yoshiro na Tsukishimu žiarlil, pretože bol silnejší. A po tom čo sa pohádali, tak sa Yoshiro rozhodol že zabije jeho, aj všetkých jeho priateľov. A Kyoya predsa nemohol dopustit, aby niekto ublížil jeho najlepšiemu priateľovi!
Nemohol to dopustiť. Jednoducho nemohol. Tak... prečo cítil, ako keby sem pôvodne prišiel za úplne iným účelom? Nevedel si však spomenúť akým. V podvedmí ale cítil že útočenie na Yoshira by bola hrozná chyba. Ale spomienky neklamali... nie?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 17, 2012 6:19 pm

Ginjou

Octl se v docela nepříjemné situaci. Už to vypadalo, že si vezme fullbring Suki, ale v tom se tam najednou objevilo nějak moc lidí. Z jedné strany na něj šla Suki, z druhé Kisuke a ze třetí na něj letěly Minatovy disky. Vypustil dost velkou dávku reiatsu a udělal rychlou otočku s mečem, čímž zkusil odrazit vše současně.

Yoshiro

Stál pořád dole, nikam nešel. Sice říkal, že půjde, ale čekal na vhodnější chvíli. Nechtěl se unáhlit... Rozhodl se, že prostě chvíli počká, co se bude dít..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 17, 2012 7:10 pm

Minato

Bylo mu jasné, že někdo ho bude chtít nějak odstranit, ale fakt nebyl Aspire, aby čekal, že tam někdo dokázal bortit svět kolem něho. Jak žalostně málo byli informování o schopnostech té skupiny proti které šli. Musel tedy okamžitě přestat útočit a raději klidil pryč v záblesku stříbrného světla. Objevil se kousek od Ginja, potom co nějakým zázračným sekem odstranil jejích útoky. Věděl, že na toho potřebovali větší klid. Proto se nejprve rozhodl eliminovat ty okolo. První na koho padl jeho pohled byl nějaký šáša s PSPčkem. Cladně se na něj podíval. Změnil pozici, aby byl dál od něho a šlehl katanami z energie vpřed: "Tenrin: Gessen!" Z každé vyšlehl záblesk energie v pdoboě zářícího disku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Tue Apr 17, 2012 7:55 pm

Kyoya

Pořád mě lehce bolela hlava z toho výbuchu, možná proto jsem si nebyl zcela jistý, co jsem tu vlastně dělal. Ale jedno bylo jisté, nemohl jsem dopustit, aby si moji kamarádi ubližovali navzájem, to bych nikdy nedovolil. Musel jsem celou situaci zastavit. Rozběhl jsem se tedy přímo k Yoshirovi. Byl to sice můj kamarád, ale nemohl jsem mu dovolit ublížit ostatním, skočil jsem tedy přímo na něj, abych mu vtloukl do hlavy trochu rozumu...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 11:23 am

Yoshiro

Nakonec se teda rozhodl, že se taky podívá dovnitř, ale neuměl se odrazit tak jak ostatní, aby vyskočil až nahoru. Rozhodl se tedy, že půjde po schodech. Zrovna se chystal vyrazit, když v tom na něj skočil Kyoya. "Co to děláš?" Křikl na něj a začal sebou házet, aby ze sebe Kyoyu sundal.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 12:35 pm

Kyoya

Pořádně jsem s Yoshirem bouchnul o zem. Já co dělám?! Si děláš prdel?! řekl jsem dost naštvaně a pořádně ho přimáčkl k zemi. Vzpamatuj se sakra! Co se s tebou stalo?! zařval jsem na něj a znovu s ním pořádně bouchnul o zem. Mezitím se z prstenu na mé ruce začaly tvořit šlahouny, jejichž úkolem bylo Yoshira spoutat. Nechci ti ublížit! Ale nedovolím ti, abys ubližoval ostatním! řekl jsem. Popravdě jsem měl slzy na krajíčku, nesnášel jsem, že musím ubližovat příteli, ani proto, abych zachránil dalšího... ale musel sjem zvolit menší ze dvou zel...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 2:01 pm

Manon

Jakožto fanynka hrdiny, který všechno řešil čirou logikou, a který do ničeho nešel bez naprosto psychopaticky promyšleného plánu, byla bezradná. Nepovažovala se za nějakého stratéga, ale i kdyby ano, stejně se nedostala ke slovu! Sledovala díru, kterou Yoshiro vyrobil. Byla trochu vysoko. Teď litovala, že víc netrénovala... No, co se dá dělat. Stejně jakožto bojovník na větší vzdálenost by uvnitř budovy moc platná nebyla. Začala se tedy rozhlížet po protilehlém domě, jestli tam není nějaký žebřík a balkón či střecha v přibližně stejné rovině, jako ona díra ve zdi. Hmmm... někde si najde stanoviště a z něho jim pomůže odstranit nepřítele. Ehm... komu? Yoshirovi a ostatním! Ne... Tsukishimovi! Tsukishimovi? Kdo to sakra je? Ah, ano, Tsukishima! Přece Tsukishima Shuukurou, Shuu-kun! Ehm... to fakt? Šla zabránit ostatním, aby mu ublížili, a došla až sem, aniž by cokoli udělala nebo řekla? Se praštila do hlavy asi, ne? Zas na druhou stranu proti těmhle by neměla šanci, takže možná udělala dobře, že mlčela, stejně by je nepřemluvila. Možná Yoshira, ale copak by nějaký Kisuke bral jako důvod někoho nezabíjet jen to, že je to její přítel? Těžko, byl to blázen, tohle by ho nezastavilo. Ať už k téhle situaci došlo jakkoli, už se z ní asi nedalo vycouvat. A Manon viděla dost na to, aby věděla, že nechce, aby její milý něčemu takovému čelil, protože on je tak hodný, nechtěl by jim ublížit, ale pak by oni ublížili jemu! Stejně to všechno muselo být nedorozumění, proč by vůbec jeho chtěl někdo zabít?! Při té myšlence se úplně zhrozila, zabít! To ne! Zapomněla na nějaký žebřík a rozběhla se po schodech nahoru. Po cestě si nevšímala Yoshira ani Kyoyi, prostě je odstrčila, a proletěla kolem nich, že ani nestihli nic namítnout. Po cestě zoufale hledala Shuu-kunovo reiatsu. Sice z toho měla pořád takový neurčitě zmatený pocit, ale teď na to asi nebyl čas... bylo třeba jednat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 2:11 pm

Yoshiro

Spoiler:
 

Yoshiro nechápal, co to Kyoya dělá. Nejspíš na něj už začala působit schopnost toho parchanta.. To ale znamenalo že.. Yoshiro se podíval za sebe a uviděl Manon, jak běží do schodů. Kyoyovy šlahouny začaly spoutávat Yoshira. Tam uvnitř to teď jelo. Pořád tam něco bouchalo, mlátilo... A Manon tam běžela. Nejspíš jen proto, aby se postavila před Fukushimu a kryla ho. "Kyoyo!!" Zakřičel zoufale na Kyoyu. "Co to sakra děláš?!" Začal sebou házet. "MANON!! MANON!!! Nechoď dovnitř!!" Křičel tak moc nahlas, že jsem musel použít caps lock. "Kyoyo, pusť mě sakra a nenuť mě, abych ti ublížil!!" Ano, když šlo o Manon, tak uměl být pěkně zlý.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 4:31 pm

Kisuke

Ginjou jeho útok odrazil, ale to ho neodradilo od útočenia. Odrazilo ho to kúsok dozadu, ale on sa odrazil od zeme, opäť na Ginjoua. Nechal svoju zlosť voľné prúdiť a to mu dodávalo silu aj adrenalín. Začal oboma rukami sekať ako besný, pričom ľavú skôr zameriaval na to aby mu čo najviac blokoval meč, a pravou na to aby mu spôsobil čo najviac zranení. Už sa s ním nechcel hrať.

Tsukishima

Bleskovým krokom sa objavil pred Yukiom a zablokoval Minatov útok.
Asi si zabudol na mňa... povedal a usmial sa.
Teraz nemal prečo sa ponáhľať... Ginjou predsa zvládne tých dvoch a onedlho sa k nim pridajú dvaja noví spojenci... Tak iba stál a usmieval sa, so spusteným mečom.

Yukio

Eeeh... ja nie som zrovna bojový typ... povzdychol si Yukio. Uvažoval či sa radšej stiahne, alebo či bude pokračovať... Ale rozhodol sa počkať na vhodnú príležitosť. Za Tsukishimom bol aj tak v bezpečí. A tak zatial všetko len pozoroval s nevýrazným pohľadom.

>Manon

Manon mohla cítiť Tsukishimove reiatsu o pár poschodí vyššie, tam kde sa bojovalo. Bola tam s ním kopa iných reiatsu, Minatove, Kisukeho, Ginjouove a aj také ktoré nepoznala. Bolo odtial počuť dosť rachotu na to aby bolo jasné že sa tam bojuje.


Naposledy upravil Zero dne Wed Apr 18, 2012 5:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 4:46 pm

Suki

Koutkem oka zaměřila Kisukeho. Měla se rozhodnout, jestli na něj zařve, ať se drží zpátky a tím pádem se pošle na smrt, nebo někomu výjmečně povolí se přidat k jejímu boji, ač jí to bylo značně nepříjemné. Raději mlčela. Možná si svého života přeci jen trochu vážila.
Zasáhl jí tlak náhlého nárůstu nepřátelského reiatsu a krátce na to málem i meč, jímž se snažil vyhnout vlastním zraněním. Z útoku přešla do obrany. Byla na dost špatném místě, zvládla svůj kord postavit do cesty druhé zmraně, avšak nebyla připravená na takovou sílu, která jí proto následně odmrštila opodál na zem. Neplánovala na ní dlouho setrvat. Podepřela se rukama a za chvíli už byla zase na nohou, ač ten dopad nebyl zrovna nejměkkčí. Ginjou! Tak co teda... to všechno bylo?! Proč jsi to dělal a nezbavil se mě hned, když jsem se nedokázala ještě tak bránit?! Co to má sakra za smysl?! Křikla směrem k němu, nejspíš aby přes ten ranbajz, co tu vznikl, dobře slyšel. Stála pořád na místě, Ginjoua teď zaměstnával Kisuke, a to ona neměla ve zvyku plést se do cizího boje jako někteří. Přesto chtěla slyšet důvod....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 5:24 pm

Manon

vyběhla za známým reiatsu nahoru a bez dechu její pohled spočinul na to peklo, co se tam rozpoutalo. To ne... to ne, tady přece boj nebyl nutný, určitě to muselo být nějaké nedorozumění! Jenže jak tomu zabránit? Jako první zkusila to, co ji napadlo ihned.
"Přestaňte, DOOOOOOOOOOOOOOOOOST!!!!!!!!!!!!" zaječela jak jen hlasitě mohla, aby ji s trochou štěstí přes ten rachot někdo slyšel. Fakt doufala, že to zabere.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 5:35 pm

Ginjou

Vrhl se proti němu Kisuke a zdálo se, že to myslí vážně. Jeho meč už byl od krve, ale Ginjoua se ještě nedotkl. "To ty jsi zabil Shishigawaru?" Zkusil svoji dedukci. Ani nečekal na odpověď. Jeho meč zazářil a příštím seknutím, které sice Kisuke vykryl, ale bylo tak silné, že ho prohodilo několika zdmi. Ginjou se otočil na Suki. "Víš... Docela jsem si tě oblíbil. Ale.. " Vyrazil k ní. "Ty a tihle ti.. Dřív nebo později by sis k nim našla určitý vztah a s námi bys nezůstala. Jde jen o ochranu skupiny. Tyhle lidi znám mnoho let a starám se o ně. Kvůli tobě a tvým přátelům by mohli přijít o život... Proč? Ptáš se? Nikdo z nich není pořádně v bezpečí. Pamatuješ si, jak jsem řekl, že už tě delší dobu sleduju? Byla to pravda, ale nesledoval jsem hlavně tebe. Už dřív jsem si všiml Ruyichi Yoshira, který nedokáže kontrolovat svoje reiatsu. Jdou po něm shinigami. A teď? Přistěhoval se k němu jeho bratr, po kterém také jdou. Pokud by ses zahazovala s nimi. A já si myslím, že ano, tak by si nás ohrozila." Udělal několik kroků směrem k ní se svým mečem opřeným na rameni. "Nebo jsi ochotná obětovat všechny jejich životy jen kvůli tomu, aby jsi byla s námi? Můžeme je tu teď všechny zabít a bude klid. Pokud jsi ale proti, tak se nebraň. Ptala ses, proč jsem tě nedostal hned na začátku, když ses nemohla bránit. Víš. Mám takovou nehezkou schopnost." Napřáhl svůj obrovský meč a s výskokem zaútočil na Suki. "Můžu si vzít tvůj fullbring!" Zakřičel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 5:51 pm

Kyoya

Promiň Yoshiro, ale nedovolím ti nikomu ublížit! I kdybych při tom měl umřít sám! řekl jsem smrtelně vážně. Opravdu jediný způsob, jak se přeze mě mohl dostat bylo zabít mě. Protože jsem byl ochotný obětovat život kvůli tomu, aby moji přátele neublížili jeden druhému. Sevřel jsem ho mnohem silněji. Proč?! PROČ SAKRA! zařval jsem na něj. Nechápal jsem, proč mě nutil volit mezi přáteli, proč toužil po moci? Proč nemohlo vše zůstat při starém...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   Wed Apr 18, 2012 6:02 pm

Manon

byl v tom strašný zmatek, ale právě teď viděla jen jednu věc. Ne Tsukishimu ani psychouše Kisukeho, viděla jen chlápka s obřím mečem, jak se řítí na Suki. Ne že by se Suki byli nejlepší kámošky navždy, ale tohle prostě nebylo správný. Ať si říká kdo chce co chce... na holky by si takovýhle habán dovolovat neměl! Nevěděla, co tady Suki dělala, ale asi se s nimi nepřátelila, když po ní ten chlap skákal. S mečem. Byl to skoro instinkt, ale okamžitě utvořila luk a šíp a ten poslala na Ginjoua. Nechtěla ho zabít, chtěla se mu trefit jen do ramene, aby nechal Suki na pokoji a aby si o tom v klidu promluvili jako lidé, o celé téhle věci. Každopádně to měl teda její milý pěkné kamarády, no fuj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...   

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 9 - Ale píseň zůstává i přesto stejná...
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: