PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 6 - Persona non grata

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 8:53 pm

Manon

"Ehm, ahoj!" pozdravila trochu nesměle. "Jestli jdu nevhod, tak klidně řekni..." dodala, jelikož měla dojem, že tady Yoshiro není sám... Navíc to tady vypadalo nějak jinak, zřejmě zásah ženské ruky... To Manon mírně rozrušilo, ale snažila se to nedat najevo. Tak se soustředila na Yoshirovo tričko, které se jí líbilo, protože vypadalo cool a drsně, i když na ty věci na něm napsané zrovna moc nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:04 pm

Minato

Během jídla se Yoshiro začal rozmlouvat. Jakmile řekl, že přemýšlel, ustal s jídlem a zaposlouchal se jeho slov. Možná měl pravdu a možná ne. Během toho co mluvil se mu v hlavě opět rozezněli slova, které mu Akihiro sám řekl. Měl za ním přijít... nevěděl důvod, ale již tehdy ve škole se rozhodl, že jakmile zesílí tak tak udělá. Ovšem Yoshiro podával vcelku dobré důvody, nad kterými se dalo zamyslet. Bylo to vážné téma, které si zasluhovalo chladnou hlavu. Když Yoshiro ukončil svojí řeč, položil mu Minato ruku na rameno a povzdechl si. "Nevím... jak na toto všechno ti odpovědět. Je to složité téma a my víme tak málo. Ovšem okolo toho cápka ze školy je nejisté vše co víme. Může to být zloduch a nebo něco jiného." započal svojí řeč, ovšem na chvíli se odmlčel. " Víš... neřekl jsem vám to, ale když jsme s ním bojoval, nastal okamžik, kdy mě mohl dodělat, ovšem neudělal to. Místo toho mi řekl, že až zesílím, ať za ním příjdu. Neřekl mi důvod, prostě chce, abych za ním přišel. A já se rozhodl, že to udělám." opět následovala delší odmlka, po které navázal na další slova Yoshirova: "Sice jsem toho nezažil tolik jako vy, ale nemyslím si, že by se teď dalo couvnout. Padli jsme do toho až po uši. Navíc jak jste řekli, ten ze školy není jediný, kdo po vás, nebo spíše už nás jde. Mluvili jste o Shinigami, kteří zde byly a budou. Nemůžeme je ignorovat a já nechci vidět nikoho z vás padnout do záhuby. Stačilo, že už jsme přišli o dva spolužáky, kteří jak jste mi řekli, byly s vámi." Opět se musel zahledět jinam. Těžko se mu mluvilo, jelikož si uvědomoval vše co se probíralo. Bylo to složité. Mír byla věc, za kterou mělo smysl bojovat. Ale oni byly slabí, nemohli chtít míru dosáhnout, bez boje nejspíše. Tedy aspoň proti Bohům Smrti ne.
"Co se týká tvého snu, tak nevím jak ho vyložit. Jestli máš tyto zvěsti vždy předtím, než-li se stane nějaký průšvih, tak by mohl přinášet další špatné zprávy do našich řad.," mluvil stále klidně, i když v jeho očích bylo očividně poznat velké znepokojení. "A neboj se, máš nás. Budeme stát po tvém boku a ochraňovat jeden druhého, aby se nic zlého již nestalo. To ti přísahám.." dokončil svojí mluvu, jelikož pak již zazvonil zvonek a Yoshiro odešel.
Nyní se jeho pohled obrátil ke Kisukemu a zeptal se: "Máme proti Shinigamim vůbec nějaké šance?!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:10 pm

Suki

Nandala si zahrátkářské rukavice a dala se do díla. Bylo to však po dlouhém hledání nějakého radiátoru. ANo, měli v garáži radiátor, protože tu dřív bývali kočky, jelikož se její tatík bál, aby nepadali třeba ze schodů, jako tou otevřenou stranou, ne přímo dolů po nich. Teď už tu bývali jen nalezenci, ale i ti po zimy zůstávali v domě, protože by přišlo zbytečně nazmar několik peněz kvůli teplu. Ale stejně to tu nyní kvůli rostlinám budou muset nechávat ohřívat. No, zase nebudou muset platit za ty původní prostory květinářství! Jak pozitivní!
Přendavala jednu kytku po druhé do větších a samozřejmě lepších květináčů. Práce jí šla od ruky, pobrukovala si u ní jakousi písničku a za nějaký čas měla hotovo. Vlastně ne tak docela. Ještě květiny umístit zpět do polic! A uklidit náčiní! A vymýt staré květináče! A... ano, bylo toho hodně. Suki začínala litovat, že se do toho sama dobrovolně vrhla, měla si radši pustit něco v televizi!
Fajn! Takže, tohle sem, tohle tam a pomalu ale jistě se blížila k závěru. ANo, situace vypadala nadějně, nejspíš bude moci brzy jít k té bedně, ale co se nestalo, když uklízela krásný čistý zelený květináč na předem pro něj určené místo....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:16 pm

Kisuke

Pousmial sa, keď mu Yoshiro povedal "brácho". Neni zač, Nii-san. odpovedal mu.
Potom teda počúval Yoshirov epický monológ... a potom Minatov epický monológ... a tak sa rozhodol niečo málo dodať aj on.
Nuž, jedna vec čo môžem povedať s istotou je tá, že keby nás Akihiro chcel zabiť, tak by už minimálne štyria z nás boli mŕtvi. Za celým tým jeho vyčínaním sa skrýva čosi viac, to som vedel od prvej chvíle. Čo sa ale za tým skrýva, to nám môže asi povedať len on sám. Ale nerobte si veľké nádeje, možno chce aby sme zosilneli iba preto, aby si mohol užiť poriadny súboj. Aj takí podovíni existujú. povedal Kisuke zamyslene. Stále mu prebiehalo hlavou to, čo sa všetko stalo, ale nemohol si to nejak pospájať. Z toho čo vedel mohol Akihirov cieľ byť čokoľvek. Mohol ich pripravovať na nejaku väčšiu bitku, alebo z nich chcel spravit experimenty a chcel vidiet ako sa vyvinú. Bol to predsa vraj on, kto dal do Yoshira, Manon a Kyoyu Hollowov.
A čo sa týka tvojho blbého pocitu Yoshiro, môžeš spraviť len jediné... pozbierať sa a pripraviť sa na ďalší boj. A nefňukať, ale bojovať. Fňukanie ťa totiž nezachráni. Ani teba, ani tvojich milovaných. zavolal za ním, keď išiel otvoriť Manon. Áno, bolo to drsné, ale bola to pravda. Kisuke to veľmi dobre vedel.
Potom a otočil na Minata. Proti kapitánom? Ťažko. Proti podkapitánom? Možno. Proti bežným Shinigami? Pohoda. zhodnotil Kisuke. Ešte možno Suki by sa mohla zlepšiť no... Ale z toho čo videl, usúdil, že bežných Shinigami by zvládli v pohode. Podkapitánov by zvládli s veľkou dávkou šťastia.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:20 pm

Yoshiro

Heh.. Nii-san.. Proběhlo Yoshirovi rychle hlavou. Přitom se na chvíli podíval do kuchyně.
Znovu se vrátil pohledem k Manon. "Říkám, pojď dál." Pokusil se usmát se. Sice mu to moc nešlo, ale pro Manon to udělal! Sledoval Godzillu, jak kolem něj běhá. Chtěl ho/jí taky vzít, ale nemohl, druhou ruku měl zraněnou a skoro s ní nemohl hýbat. "Copak tě přivádí, Manon?" Zeptal se ještě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:27 pm

Manon

"Co se ti to stalo?!" skoro vyjekla. Teprve teď, když Yoshiro udělal divný pohyb, jí došlo, že má něco s rukou. Celkově jí přišlo, že něco není v pořádku, protože Yoshiro působil dost... jak to říct... ztuhle. Jako by se stalo něco hrozného...?! "Co se děje?" zeptala se tedy trochu poplašeně. Ale i Yoshiro měl otázku. "No... chtěla jsem se zastavit, probrat pár věcí... Včera se stalo něco špatného..." Ani nevěděla, co všechno by měla Yoshirovi říct. Všechno? Ovšem zdálo se, že to byla do velké míry její rodinná záležitost... No, ještě uvidíme... Z kuchyně se ozývaly nějaké klučičí hlasy. To ale pořád nevysvětlovalo ten pořádek!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:31 pm

Yoshiro

Yoshiro se pokusil pohnout se svou zraněnou rukou, což se mu povedlo, ale když to udělal, přes obvazy začala prosakovat krev. "Sakra." Vyjekl, dal Trhače na zem a chytil se za zranění. "Asi jsem si právě přetrhl steh." Řekl dost panicky. "Trochu jsme trénovali." Snažil se to vysvětlit a potom za Manon zavřel zdravou rukou dveře. "Co se stalo? Co špatného?" Co by se mohlo stát. Že by ten pocit byl skutečně oprávněný?!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:33 pm

Manon

"Ehmm, no... jde o mého strejdu, Shizukova tátu..." ošívala se. Nechtěla o tom mluvit jen takhle v předsíni, radši by šla někam, kde se cítí bezpečněji, což na ní bylo celkem poznat. Další otázky o tréninku si nechala na potom... i když možná to ani nechtěla vědět, radši.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:36 pm

Kisuke

Hej, Yoshiro, ak to je podomovy obchodnik alebo svedkovia Jehovovi, tak ich vyhoď, inak zavolám Pištu, Joža a Deža aj s brokovnicami! zavolal Kisuke na cely barák. To len preto, aby tych nezvanych hosti vystrašil. Geniálny plán.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:39 pm

Yoshiro

"Shizukova otce?" Zeptal se. Potom se podíval směrem do kuchyně. Kisuke a Minato skoro vůbec Shizuku neznali a Kyoya ani nedokázal správně vyslovit jeho jméno. Co si Yoshiro pamatoval, tak mu říkal Shirley. Takže se jich to nejspíš ani tolik netýkalo, navíc, Shizukův otec je quincy a příbuzný Manon! Takže se to určitě muselo týkat jí. A s tím nechtěl zatěžovat ostatní. Navíc Kisukeho humor mu nezlepšil náladu. Možná to bylo sobecké, ale pomalu vyrazil do schodů a naznačil Manon, aby šla za ním. Zastavil se ve svém pokoji a počkal, až Manon vejde, aby zavřel dveře. Tohle nebylo poprvé, co byla Manon v Yoshirově pokoji. Ale bylo to tu jiné. Měl jinak poskládaný nábytek a na stole a skříni přibyly fotky Yoshirovy maminky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:40 pm

Suki

Jak už jsem říkala, pokládala krásný květináč zelené barvy na polici. Krásně se tam vyjímal, jen ho párkrát ještě pootočila, aby byl vidět hlavně z té nejlepší strany. Poodstoupila a rukou si přejela přes bradu. Hm... ne, ještě trochu doleva. Rozhodla se a udělala poslední upravy. pak nad tím spráskla ruce. Výborně! Zaradovala se, odotčila se, udělala krok levou nohou, krok pravou nohou a žuch! Za ní se ozvala rána, která jasně dával na jevo, že se něco rozbilo. Obrátila se s překpvapeným výrazem ve tváři na místo, kde stál právě naaranžovaný květináč, který nyní ležel na zemi, rozbitý. Ale květiny by se možná ještě dali zachránit. Ale o to nešlo, šlo o to, nebo spíš o toho, kdo to udělal! Kvítku! Jak jsi se sem dostal?! Bože! Zvolala a vypravila se pro náčiní na úklid toho svinčíku. Bílohnědý kocourek zatím seděl na regálu, sem tam máchal ocasem a sledoval jí, jak zametá střepy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:47 pm

Manon

následovala Yoshira. Dokonce i do kuchyně se jí podařilo nakouknout, takže identifikovala, kdo tam je. Zatím se neptala, co tam dělají... Nakonec, Yoshiro si mohl pozvat koho chtěl a kdy chtěl. Když vešli do pokoje, chvíli se roztržitě rozhlížela. Potom se otočila na Yoshira.
"Včera jsem byla u něj doma, najít nějaké knihy a... přišel tam Akihiro. A zabil ho." Na chvíli se musela odmlčet, protože nebyla schopná hned pokračovat. Ale vyhnala představu strýcova těla na zemi z hlavy a pokračovala. "Než umřel, něco říkal... o Akihirovi, mém otci a nějakém Yoshiakim... aspoň myslím, že to bylo jméno... vůbec nevím, co to mělo znamenat, ale docela se bojím. Ten Akihiro... nechápu, ptala jsem se ho, jaké jsou jeho záměry... ale nic mi neřekl." Doufala, že to neřekla moc zmateně, sama se ve své řeči moc neorientovala, prostě říkala, co jí zrovna napadalo a o si vybavila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:53 pm

Yoshiro

Tak nějak tušil, co Manon řekne, ale tohle ho dostalo. "Akihiro?!" Tohle opravdu nečekal. Proč by zabíjel otce Shizuky? Pak to přišlo. Yoshiro zůstal stát na místě jako přimrzlý a sledoval Manon dost upřeným pohledem. "Yoshiaki?" Zeptal se nechápavě. Yoshiaki?" Zeptal se podruhé. Bylo to zřejmé, co si budeme povídat. "Můj otec se jmenuje Yoshiaki." Yoshiro se posadil na postel. Obvazy na ruce byly víceméně červené z jedné strany, protože krvácel, ale teď na to nemyslel. Byl trochu zaražený z toho, co Manon říkala. "Myslíš, že by s tím mohl mít něco..? Naši otcové?" Tohle začalo být opravdu strašidelné.

> Suki

Ozvala se rána a potom nepřátelské mňouknutí. Najednou se tam odnikud zjevil Ginjou a snažil se udržet rovnováhu. Na hlavě se mu držel Windstorm a na rameni Mourka. Jako by se ho snažili zabít. "Su-Suki!! Pomoc!" Zakřičel hystericky a tancoval tam z jedné strany místnosti na druhou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 9:56 pm

Kyoya

Celou dobu jsem uraženě seděl na židli a neříkal nic. Člověk vstane za kuropění, prodíra se mezi vitálními japonskými důchodci, aby nakoupil čerstvé potraviny, táhne se s nima až sem a všichni poděkují Kisukemu za to, že položil salám na chleba... nespravedlnost vládla světu. Než jsem si ale začal stěhovat, tak nastoupil Yoshirův dlouhý interní monolog, následně trialog a nakonec někdo přišel. A už nebyla vhodná doba stěžovat si. Vztekle jsem zabavil všechny lentilky... to by jako penalizace na nevděk mohlo stačit. Yoshiroým pocitům jsem nepřikládal moc pozornost. Já je měl taky, ale nic jsem s tím dělat nemohl. Trénoval jsem včera celý den a hodlal jsem pokračovat i dneska, to bylo všechno, co jsem mohl dělat, nejspíš...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Tue Feb 21, 2012 10:03 pm

Suki
Už měla vše nametýno na lopatku a chtěla se zvednout a odnést to ke koši, než to však stihla, kde se vzalo, tu se vzalo mňoukání! Jo, a pak i Ginjou... Ale, jak to přišel? Kočičí kabáty nejsou moc slušící a v zime nezahřejí! Moment, to není kabát... WindStrome! Mourko! Hlesla zděšeně a přistoupila k němu, aby mu pomhla se jich zbavit. Nebylo to pěkné, nerada to dělala, ale teď musela! Byl to nejvyšší stav pohotovosti! Popadla útočící miciny za kůži za krkem a stáhla je k sobě. Mourku neznala, byla to kočka z ulice, ale Stormík že by udělal něco takového?! Bože, co ho to napadlo! A pak má mít Kvítek v někom takovém vzor? A ještě k tomu seděl opodál a všechno viděl! Ach, s ním budou nehorázné problémy.
Co se stalo? Dotazovala se, když se jí podařilo obě kočky dostat za dveře. Byla to pro ní těžká chvíle. Proč? Proč jí její milovaný bílý kocourek donutil tohle mu udělat?...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 11:28 am

Ginjou

Kočkám se teda vůbec nechtělo dolů. Asi je bavilo hrát si s tím novým člověkem, co přišel. Windstorm doslova kvičel, když musel dolů. Mourka se dívala s vykulenýma očima a nechápala, proč to ten modrovlasej člověk dělá. Ginjou se konečně zastavil a začal se upravovat tak, aby vypadal nezabitě kočkama.
"Díky, Suki!" Poděkoval a chvíli se ještě díval na ty dvě kočky, které držela.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 1:12 pm

Kyoya

Mah... splodil jsem intelektuální myšlenku dne. Znechucen tím, že jsou tu všichni nevděční jsem se prosmýkl ven. S pikslou lentilek v kapse. Venku bylo celkem pěkně, teda já měl rád zimu. Nakopl jsem nějaký kámen před barákem vzpomínajíc na to, jak jsem posledně takhle udělal díru do budovy školy... vlastně jsem ve škole nebyl už nějakej čas, ani jsem netušil, jak jdou opravy... rozhodl jsem se k neuvěřitelně zvrhlému kroku - vydal jsem se v neděli ke škole... hrozné, ale zvědavost prostě vyhrála. Cestou jsem užíral lentilky a rozhlížel se kolem sebe. V poslední době to bylo všechno tak neuvěřitelně chaotické domy - padající domy, vybuchující auta, superschopnosti... procházka na červstvém vzuchu mi mohla jen prospět... 2x denně... a to bylo teprve dopoledne... už mě ty interní monolgy přestávaly bavit...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 2:26 pm

> Kyoya

U školy bylo doslova prázdno. Co by se taky dalo čekat? Bylo nedělní dopoledne a většina studentů a zaměstnanců školy touto dobou nejspíš ještě spala. Dobře, tak většina rozhodně ne, ale určitě jich bylo dost. Kyoya si mohl všimnout, že ta díra, kterou tenkrát udělal do budovy školy, už byla opravená. Rozhodně tam bylo vidět to, že tam někdo zasahoval a že ta část nepatří do původní stavby.
Bylo to necelých 50 metrů. To místo, kde tenkrát bojovali s Grand Fisherem a Manon tam ovládl její hollow. Tenkrát do toho odporného hollowa udělala další díru, která byla tak 4x větší, než ta, kterou měl původně na hrudi. To byly časy, kdy byl každej ještě zmatenej ze svých schopností a žil jak Ryuuka tak Shizuka. Trocha nostalgie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 3:03 pm

Kyoya

Kdybych tehdy zboural kostel, tak ještě teď stojí v ruinách, ale škola néé, tu musí opravit ASAP... pomyslel jsem si a dostal jsem děsnou chuť zbourat jí znova... ale radši ne, byly by s tím jen problémy, navíc bych měl svoje schopnosti používat jen k dobru. Tyhle interní monology mě ale začínali unavovat. Rozhodl jsem se jít někam daleko, daleko od školy, daleko od speciálních schopností... Rázným krokem jsem se vydal neprobuzenou ulicí a moje kroky mě neodmyslitelně vedli k místu, které jsem hledal. Asi po 15ti minutách moje putování skončilo, ocitl jsem se před dveřmi Mc'Donaldu... Jednu zmzlinu prosím, s karamelem... řekl jsem do toho okénka, kde se také vydávalo...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 4:37 pm

Minato

Na chvíli se položil do stavu zamyšlení a když mu Kisuke odpověděl, kývl a vrátil se k jídlu. "Největší nebezpečí pro nás je, že já, Suki a Kyoya bojujeme ve vlastních tělech. Manon jsem neviděl bojovat, tak nevím a co se týká tebe a Yoshira.. máte aspoň nějaké začurení, že když se zraníte, tak to nebude tak vážné. " Napil se čaje a pak se otočil směr chodba. "Kde je ten Yoshiro s tou návštěvou?" Kyoya mezi tím zmizel. Nejspíše byl naštvaný, že ho omylem on i Yoshiro přehlédli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 4:50 pm

Manon

"Ehm... řekla bych, že není až tak šílený domyslet si, že jo," reagovala. Bylo to podle ní celkem jasné. Nevěděla, co by se mohlo skrývat v minulosti jejího otce, co by mohlo zahrnovat psychouše jako byl Akihiro... na druhou stranu se v poslední době ukazovalo, že o jeho minulosti ví celkově velice málo. Vždyť ani nevěděla, že má bratra! "Já jsem se ho na to ptala, ale... nic mi neřekl. Ne že bych něco čekala..." doplnila ještě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 5:02 pm

Yoshiro

"Hmmmm.." Hmmmmnul zamyšleně a promnul si bradu. "Všechno je to ještě divnější, než jsem si původně myslel. Začíná se to dost nehezky vybarvovat. Asi zavolám tátovi a zeptám se ho na to.." Řekl a posadil se na postel. Potom se podíval z okna. "Mám strach, Manon." To stejné říkal i klukům, co byli dole. Neřekl ale jaký strach. Nebál se ani tak o sebe, jako spíš o své blízké. Už jednou ztratil člověka, na kterém mu záleželo víc, než na vlastím životě. Podíval se na fotku své maminky, která byla na jeho stolku vedle okna.

> Kyoya

"Tady je." Ozvalo se za Kyoyou. Když se otočil, spatřil muže, který se v posledních dnech stal doslova postrachem celé skupiny. Akihira. Měl na sobě oblečení, které nosí zaměstnanci z McDonald's a v ruce karamelovou zmrzlinu. Natáhl jí směrem ke Kyoyovi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 5:08 pm

Kisuke

Jak to mám vedieť? spýtal sa Kisuke trocha otrávene a ďalej žral lentilky, ktoré sa mu podrailo skryť pred Kyoyom. V duchu uznal, že to čo hovorí Minato je pravda, ale tak čo, bol to predsa ich problém, nie?
Mal taký dosť nepríjemný pocit, ako keby sa zrovna dialo niečo dosť nepríjemné. Akihira nikdy nikto necítil prichádzať a tak mohol skutočne zaútočiť kedykoľvek. Ale načo sa zbytočne znepokojovať. Ked dojde čas, bude jednoducho bojovať. To je to, čo môže spraviť. Znepokojovanie v boji predsa nepomáhalo...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 5:21 pm

Manon

A já asi ne? zavrtěla jen němě hlavou.
"To nám moc nepomůže," řekla nakonec. "Každopádně co se dá dělat... Řekla bych, že otec nechce, abych trénovala, protože se taky bojí. Ale na to je trochu pozdě, on neví... Neví, co nám Akihiro udělal. Teď už nám pokoju nedá... Možná... jste měli pravdu s tím tréninkem," dokončila a bylo jí to trochu trapné, ale každý přece může změnit názor. "Sice si pořád myslím, že násilím nic nezmůžeme, ale aspoň se tím můžeme chránit, snad..."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    Wed Feb 22, 2012 5:27 pm

Yoshiro

"No, jak jsem řekl dole. Už jsme začali. Nakamura-kun má v domě vážně obrovský tréninkový plac, kde se dá něco přiučit. Myslím, že bychom ta dneska mohli znovu jít." Když to říkal, pořád sledoval fotku své matky. Potom si uvědomil, že vedle té fotky je váza, ve které je daná kytka, kterou koupil pro Manon, aby se jí omluvil. Trochu zčervenal, stydlivka jeden! "Asi se to nehodí k tématu." Vstal z postele a zamířil ke stolku. "Ale tohle je pro tebe, Manon." Vytáhl z vázy bílý tulipán, co koupil ve květinářství, kde prodávala Suki. Ta Yoshirovi tenkrát řekla, že tulipán znázorňuje výčitky a bílá upřímnost. Přišel k Manon a podal jí květinu. "Omlouvám se." Yoshiro se omlouval za to všechno, čím si museli projít po tom, co umřeli jejich dva spolužáci. Všechno si to totiž dával za vinu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 6 - Persona non grata    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 6 - Persona non grata
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: