PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Vztahy našich postav

Goto down 
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Vztahy našich postav   Mon Feb 13, 2012 9:02 pm

Tááákže, tu sa budú opisovať vzťahy, ktoré naše postavy majú k iným postavám alebo k významným NPC... Chcelo by to tu aj občas updatovat, nezabudnite X3

Tak ja asi začnem...

Kisuke Kisaragi

Yoshiro Ruyichi: Jeho milovaný braček. Ich vzťah sa vyvíjal celkom dobre, i keď medzi nimi panovali nezhody, tak prvý krát sa skutočne pohádali až keď Kisuke vypočúval Shishigawaru. Yoshiro Kisukemu povedal že ho nepovažuje za svojho brata. Odvtedy sa spolu moc nebavili (možno s výnimkou Vianoc) a ich vzťah sa ochladil. Avšak, Kisuke sa stále zaujíma o svojho brata(bolo to vidno keď sa bál o jeho život), iba mu, ani nikomu inému, o tom nehovorí. Yoshiro je jediný, koho Kisuke neoslovuje priezviskom.

Kyoya Hiiragi: Veľmi príjemné zoznámenie nemali. Kisuke sa ho snaží aspoň tolerovať, keď už musia bývať v jednom dome, ale to sa robí ťažko, keďže prvé čo Kyoya spravil bolo, že mu prebodol nohu a má tiež vo zvyku udierať ho gumeným kladivom do brucha. Inak povedané, chová sa k nemu neutrálne dokým ho Kyoya nechce zmrzačiť.
Nové udalosti ich vzťah zatial moc neovplyvnili.

Manon Yozora: Jej neustále pochybnosti o boji a o tom, čo robia, ho štvali. Každopádne, zatiaľ ju za to nezabil. Veľmi sa s ňou nebaví, preňho je to iba "tá Yoshirova holka". Každopádne vzbudila v ňom istý záujem už len preto, že je Quincy a Quincyovia majú byť mŕtvi.

Minato Nakamura: Kisuke celkom kvituje Minatov zápal pre boj a rozhodne je to jeden z tých, ktorí sa boju nevyhýbajú. Každopádne ako sa Minatove schopnosti rozvíjali, Kisuke naňho začal žiarliť. Minato vśak o schopnosti prišiel a odvtedy naňho nežiarli, ale stále sleduje jeho postup, keďźe už raz sa za pár dní stal silnejším ako on. Inak ho znáša, kým nerobí blbosti.

Suki Amaya: Je to tá holka, čo má vždy whatever výraz a jej názor na všetko okolo je "meh". Nechala sa ľahko oklamať Ginjouom a dokonca ich skupinu kvôli nemu na chvíľu zradila, a aj kvôli tomu spolu bojovali. Kisukeho jej zrada celkom zobrala. Každopádne, nemá ju rád a ona jasne nemá rada jeho. Avšak je zaujímavé, že po Yoshirovi je s ňou spriaznený asi najviac. Aspoň on to tak cíti, ona možno ani nie. Ale ktovie, pri nej nikdy nikto nevie, čo si vlastne myslí. Ich vzťah by sa dal zhrnúť asi takto:
Kisuke: ...
Suki: ...
Kisuke: ... neznášam ťa.
Suki: ... a čo ja s tým?

Akihiro: Zmetek čo útočí na Yoshira a Manon. Zrejme aktivoval ich Hollow schopnosti, a táto časť Kisukeho zaujíma. Najradšej by ho zmlátil a vypočul, že čo to má cele znamenať. Tuší, že sa za tým všetkým skrýva niečo väčšie.

Kisuke Urahara: Pozná ho iba pod menom Henry. Nevie o ňom toho veľa, každopádne im pomohol v boji proti fullbringerom a porazil Ginjua. Kisuke ho však automaticky znenávidel, keď videl že je to kapitán Gotei 13. Avšak potom spolu ani nehovorili. Kisuke si spravil názor, že im pomohol len preto aby si splnil misiu a nabudúce sa zrejme stretnú ako nepriatelia.

Yoshiaki Ruyichi: Kisukeho otec. Kisuke ho však tak ani neberie, videl sa s ním iba raz a to sa Kisukeho chcel iba urýchlene zbaviť. Má uňho plus za to že ho splodil no.


Naposledy upravil Zero dne Sat Apr 21, 2012 10:50 pm, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Vztahy našich postav   Mon Feb 13, 2012 9:55 pm

Ruyichi YoshiroYozora Manon - Manon rozhodně patří k lidem, ke kterým Yoshiro chová obrovský respekt a úctu. Věří jí tak, jak to jen jde, protože s ní zažil neuvěřitelné věci. Byla to právě ona, kdo Yoshirovi vysvětlil nějaké ty základy o těch nadpřirozených věcech, které se dějí pod pokličkou toho normálního světa, ve kterém žijí.
Manon je Yoshirovou dobrou kamarádkou a zároveň jeho láskou. Ano, zamiloval se do ní už před docela dlouhou dobou, protože se s ní vídal ve škole. Sice spolu dřív nemluvili, ale potom, co se začal dít ten spirituální bordel, našli si k sobě cestu. Trávili spolu spoustu času. Oba dva mají problém s hollow, který je uzavřen někde v jejich podvědomí a někdy si najde cestu nahoru. Společně se toho snaží zbavit.
Manon byla prvním člověkem, který Yoshira rozcuchal od doby, kdy to naposledy udělala jeho maminka. Yoshiro by pro Manon umřel.
Jejich vztah se během fullbringer arcu moc nezměnil. Možná se ještě trochu prohloubil, z Yoshirovy strany minimálně, Manon se stala svědkem smrti svého strýce a Yoshiro se jí snažil utěšit. Dokonce jí dal květinu.
Když na Manon zaútočil Shukuro Tukishima, Yoshiro byl vyřízený a byl ochotný udělat cokoliv pro to, aby jí zachránil před tím, co jí čeká. To se mu ale nepodařilo a Manon nakonec propadla schopnosti toho zlého muže. Yoshira na tom všem nejvíc vyřídil ten fakt, že si Manon myslela, že je Tsukishima její přítel. Nakonec ale vše dobře dopadlo.

Hiiragi Kyoya - Dalo by se říct, že Kyoya je Yoshirův nejlepší kamarád. Sice mu Yoshiro zničil dům a taky víceméně kvůli němu přišel Kyoya o auto svého otce, ale nejspíš to byly dva body, které velmi upevnili jejich vztah. Yoshiro Kyoyovi nikdy nezapomene to, že byl ochotný tolik riskovat jen, aby Yoshirovi zachránil život. Bere to jako životní dluh, který Kyoyovi jednou vrátí. Slíbil si to.
Kyoya je třetí osoba, která má v sobě hollow. Stejně jako Manon a Yoshiro. Všichni tři k tomu přišli při té autonehodě. Nejspíš to byl důvod, proč to všichni přežili. Díky regeneraci, kterou jim ty síly nějakým způsobem daly.
Během fullbringer arcu se toho mezi Kyoyou a Yoshirem moc nestalo. Až do doby, než byl Kyoya napaden Tsukishimou. Probíhalo to v podstatě stejně jako u Manon, jen spolu nebyli na rande. Yoshiro chtěl Kyoyu zachránit za každou cenu, což se mu svým způsobem povedlo, protože pomohl posílit Kyoyovy pochybnosti a díky tomu mohl Kyoya porazit nepřítele.

Kisaragi Kisuke - Yoshirův nevlastní bratr. S Kisukem má Yoshiro zvláštní vztah. Ve skutečnosti se vůbec neznají, ale Yoshiro je k němu celkem otevřený v poslední době. Ze začátku mu vůbec nevěřil, ale čas prolomí všechny ledy a třeba jednoho dne najdou společnou řeč! Minimálně je spojují dvě věci. Jejich společný otec a rivalita, kterou mezi sebou mají.
Kisuke je shinigami stejně jako Yoshiro. Oba mají smutnou minulost.
Ve fullbringer arcu se toho hodně změnilo. Yoshiro se s Kisukem více seznámili a celkem si padli do noty. Vycházeli spolu dost dobře až do doby, kdy bylo potřeba zjistit nějaké informace o nepříteli. Kisuke ukázal svoji temnou stránku a mučil zdroj informací, kterým byl Moe Shishigawara. Yoshiro to nemohl vydržet a udělal něco, co ho bude ještě dlouho budit ze spánku. Zabil člověka. Udělal to proto, aby ho zbavil trápení. Nikdy to ale Kisukemu neodpustí. Nejspíš.

Nakamura Minato - S Minatem se Yoshiro nikdy nijak nebavil. Ve škole se maximálně pozdravili a tím to haslo. Až v poslední době ale Yoshiro zjístil, že jsou si dost podobní v mnoha věcech. Oba jsou schopní jít za hranice svých možností. U Minata se projevily zvláštní schopnosti, které ty dva ještě více spojují. Minato celé skupince zajistil tréninkovou halu, která se nachází pod jejich samurajským sídlem. Právě tam mezi sebou Yoshiro a Minato objevili to pravé pouto, které je spojuje. Boj. Když Yoshiro bojoval s Minatem, zjístil, že je to jeho spřízněná duše na chvíle, kdy místo slov mluví meče. Yoshiro si Minata váží a respektuje ho.
Během fullbringer arcu se dost sblížili a nakonec zase odblížili, protože Minato nepochopil, že Yoshiro chtěl jen Shishigawaru zbavit trápení. Celý tenhle spor ovšem hodili za hlavu. Yoshiro Minatovi zachránil život. Hned dvakrát. Poprvé když ho chytil po tom, co ho Ginjou shodil ze střechy a podruhé, když mu předal svoje shinigami schopnosti. Tam vlastně Minato zachránil život jak sobě, tak Yoshirovi. Minato nakonec Yoshira odtáhl od Ginjoua a oplatil mu tak i tu druhou záchranu. Jsou si kvit.

Amaya Suki - Suki se o Yoshirových schopnostech dozvěděla poměrně brzy. A to když jí zachránil život před nebezpečným hollow. Samozřejmě tam asistovala Manon, která odehrála svojí důležitou část. Suki a Yoshiro se spolu nijak moc nebavili. Jejich poslední interakce skončila tím, že Suki Yoshira praštila do hlavy, aby dostala jeho spirituální tělo z jeho lidského. Rozhodně si o ní ale myslí, že je fajn. Yoshirův vztah k Suki se během fullbringer arcu vůbec nezměnil. Jejich jediná interakce byla v podstatě to, že Suki vyléčila Yoshira. Za to jí je samozřejmě vděčný.


Naposledy upravil Redečko dne Sat Apr 21, 2012 10:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Vztahy našich postav   Mon Feb 13, 2012 10:43 pm

Nakamura Minato

  • Akihiro - Akihiro se stal někým, koho chce Minato překnoat ať to stojí co to stojí.V mysli má vypálené slova, které mu řekl při jejich prvním souboji. Prakticky mu i vděčí za své schopnosti, které aktivoval právě v souboji s ním. Ovšem je tu jeden problémeček. Podobně jako ostatní o této postavě Minato nic moc neví.

  • Ruyichi Yoshiro - Další bělovlasák z Minatova Story. Jedná se o spolužáka se kterým se do teď Minato nebavil, ale to vlastně skoro s žádným spolužákem. Lépe se seznámili až po napadením Akihirem na pozemcích školy. Bylo to vcelku podivné, ale možná za to mohla Yoshirova, Manonina a Kisukeho přítomnost, že se Akihiro objevil a tím vtáhl do jejich příběhů také Minata. Vlastně by Minato mohl Yoshirovi děkovat. Navíc jak také te´d nedávno poznal, Yoshiro byl ideální bojový partner jak při trénování proti sobě, tak určitě bude skvělý i v boji bok po boku. Minato má Yoshira za kamaráda a doufá, že se od něho naučí Yoshiro nějaké nové finty v boji s mečem.

  • Kisaragi Kisuke - Kluk, kterého Minato nezná ještě ani týden. Zjistil, že se jedná o Yoshirova nevlastního bratra, který taktéž vlastní z nějakého důvodu sílu Shinigami. Jeho povaha je zatím Minatovi vcelku neznámá, jelikož jejich komunikacezatím nebyla navázána na dosti vysoké úrovni. Jediné, co se zatím Minatovi líbí je Kisukeho zápal pro trénink.

  • Amaya Suki - Spolužačka, kterou Minato zatím znal pouze jako "záda-před-ním", jelikož ve třídě vlastní lavici před tou jeho. Ví o ní, že jí vadí jeho hlasité pouštění hudby a že je též dosti chladná. O jejích schopnostech zatím ví pouze to, že dokáže vyvolat divný kord, či co to bylo za šermířskou zbraň, která se mu zrovna moc nezamlouvala a navíc jí zahlédl pouze v zápalu svého boje. Doufá ovšem, že jí časem pozná lépe.

  • Yozora Manon - Tak tato spolužačka je pro něj úplnou záhadou. Ještě jí neviděl používat žádnou prapodivnou schopnost, či něco podobného, ale je si jist, že něco zajímavého jistě ovládá. Co se týká povahy, příjde mu mírně bláznivá, podle chování ve třídě. Ovšem co je horší, nelíbí se mu její averze k boji. To, že by raději své schopnosti nechala jen tak, se mu opravdu nelíbí.

  • Hiiragi Kyoya - Další velké neznámo. Co se týká charakteru, neví Minato o tomto klučinovi vůbec nic, až na to, že ví, že je to spolužák + zná jeho jméno. Co se týká jeho schopností si není jist. Je totiž možné, že když ho viděl celého oplechovaného s velkou paličkou na maso, tak měl asi halucinace. Ale co, aspoň ví, že taktéž patří do jejich bandy a snad se s ním časem lépe seznámí

Naposledy upravil Raiden dne Sat Apr 21, 2012 9:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Vztahy našich postav   Tue Feb 14, 2012 9:07 am

Hiiragi Kyoya

Yozora Manon - Kyoyova spolužačka, rovněž jí zná docela dlouho, ona jeho ale ne. Kyoya si jí totiž všiml hned první den školy, nejspíš ho učarovalo to jméno. Není to že by se do ní zamiloval, prostě se mu jen líbí, vzhledem i vystupováním. Možná taky proto měl ten šílený nápad ukrást kvůli ní tátovo Eclipse, to totiž pro běžného spolužáka nejspíš nikdo neudělá. Manon to zřejmě ocenila také, když zašla za ním do nemocnice.

Ruyichi Yoshiro - No, tady je to složitější. Yoshira zná Kyoya už hodně dlouho, nejdřív ho neměl rád jako arogantního blbce, ale postupem času se začali bavit. Asi těžko by o něm řekl, že je to jeho přítel, ale do sekce "kamarád" by se asi dostal. Jenomže pak začala celá ta Narnijská zkušenost. Když s lidmi zažijete něco opravdu divného, tak vás to jistým způsobem zblíží. Ano, někdo by řekl, že destrukce rodinného auta a zkáza domu by mohla někoho poštvat proti sobě, ale osud má, zdá se, zvláštní smysl pro ironii, takže z toho nakonec vzešlo docela zajímavé přátelství.

Kisaragi Kisuke - Yoshirův nevlastní bratr a nový Kyoyův spolubydlící. Kyoya je jím vysloveně zklamaný. Když se uviděli poprvé, Kyoya se rozhodl udělat skok ve víře, a pozval ho dovnitř i přesto, že ho neznal. Dokonce mu dal svojí pizzu, Kisuke to ale zřejmě neocenil a rozhodl se zůstat ve své ulitě. A protože první dojem dělá hodně, tak se Kyoya rozhodl, že už se nebude snažit. Z jeho strany totiž už byl pokus o vstřícný krok, a teď je čas na to, aby ho udělal Kisuke...

Amaya Suki - Kyoya měl takovej dojem, že jí viděl na tom nepodařeném tréninku, ale spíš to byl jen přelud, co by tam asi tak dělala? Vždyť je to jen další nudná spolužačka. Jednou mu odmítla půjčit pravítko a to si Kyoya zapamatoval

Namikaze Minato - Další spolužák. To, že o něm Kyoya přemýšlí jako o "Miuzakim" snad mluví za vše. Prostě doteď nebyl ani tak důležitej, aby si Kyoya zapamatoval jeho jméno. Postupem času si ale na něj zvykl a teď ho má skoro rád. Jistě, je sice nezodpovědné pako, ale díky tomu celkem do party zapadá...Naposledy upravil Nawaki dne Sun Apr 22, 2012 10:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Vztahy našich postav   Tue Feb 14, 2012 7:37 pm

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy našich postav   

Návrat nahoru Goto down
 
Vztahy našich postav
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: