PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 8:22 pm

Kyoya

V tu chvíli se ozvalo odemykání dveří a přišel Yoshiro. Teda podle toho hlasu. A hele, dungeon keeper dorazil... zvolal jsem a nakoukl ke dveřím. Yoshi, proč jsi mi to udělal... pokud ještě jednou skončím v nemocnici zabiju se... řekl jsem vyčítavě. Dostal jsem se přes to, že mi zničil dům, i přes to, že stál za zničením mého auta, ale to že mě zraněného odnesl do nemocnice... to bylo neodpustitelné... navíc měl jsem plnej žaludek, takže jsem měl dobrou náladu...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 8:26 pm

Kisuke

Yo! zakričal Kisuke z kuchyne. Odložil poslednú instatnú polievku a potom tiež nakukol do predizby.
Počuj, nabudúce mi daj láskavo vedieť źe tu s tebou ešte niekto býva, skoro som zmrzol. A keď hovoríme o tom zmrznutí, nemáš nejaké náhradné kľúče čo by si mi dal? spýtal sa Kisuke, pretože skutočne nechcel, aby sa dnešný incident opakoval.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 8:35 pm

Minato

Ještě chvíli pozoroval místnost a nakonec se otočil k odchodu. Byl velmi spokojený s dnešním objevem, takže doufal, že všichni s tímto místem budou souhlasit. Ovšem, ještě než odešel, vzal mobil a celý ten prostor vyfotil, aby měl aspoň nějaký důkaz.
Zpět se mu již vracelo lépe. Zaprvé byla cesta osvětlená a zadruhé, již věděl co ho čekalo. Jakmile vylezl k prvním dveřím, přibouchl je a narafičil rozpadlý zámek, tak by vypadal jako zamčený. Ještě v tu chvíli se zařekl, že sežene jiný zámek, aby dovnitř mohl pouze on.
Pomalu vyšel z podmístnosti pod sklepem, ukončil své schopnosti a bokken si opřel o rameno. Až pak zavolal: "Jsem doma!" Následně chvíli čekal, jestli se někdo ozve.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 8:36 pm

Suki

Už přemýšlela, jestli má vylést zase vyskleným oknem, nebo tu má hledat dveře, ale pak pohledem zavadila o onoho muže třesoucího se v rohu místnosti. S těží skrývala ten lístostivý pohled, ale přeci to dokázala. Bylo jí ho líto. Najednou jí přilo, že tu zas až takový teplo není. Napadlo jí, jestli tu ten člověk nějak déle přebývá. Rozhodně se nezdál na nějakého boháče, co sem jen tak zaskočil, jelikož se zatoulal třeba podobně, jako ona. Jeho slova jí zabolela. Cítila se provinilě, ani nevěděla proč. Hluboko uvnitř jí něco stejně prozrazovalo, že se nemá čeho bát, ač tomu hlasu nechtěla dát příliš za pravdu. Oči jí sjely k zápěstí, na kterém nosila řetízek od matky. Před očima se jí zjevil ten scénář, kdy místo něj v ruce držela šermířák. Uvědomila si, že se vlastně teď nemusí takových obyčejných lidí obávat, když si poradila s růžovou hrdlořezkou.
Promiňte... vy... tu přežíváte nějak déle? Zeptala se hlasem plným nejistot. Přesto už neměla ten zmatený výraz, spíše opět typický Sukiovský, prostě klidný. Obrátila se proti muži a zůstala postávat na místě. Bez ohledu, co řekla před chvíli, rozhodla se nakonec tu chvíli pobýt. Co by taky dělala tam venku, když ani neví, kde je. Dobře si uvědomovala, že by v nejhorším skočila z bláta do louže.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Thu Feb 02, 2012 9:34 pm

Manon

došla domů a vyharašila se do schodů, do svého pokoje. Tam hodila věci ze školy na postel a rozhlédla se. Jako vždy ve svém pokoji pookřála. Její dokonalá sbírka všech možných otaku krámů a hlavně plakátů z limitované edice Detektiva Sho jí vždycky dodaly dobrou náladu, ani kalendář "Sexy upíři a jiná havěť" nebyl k zahození, nemluvě o sbírkách mangy! Zadívala se na plakát, co měla na stěně vedle postele.
Spoiler:
 
"Detektive Sho, co bys ty udělal na mém místě?" zeptala se svého důvěrníka. "Jak jinak... udělal bys, co je rozumné, a zbytečně neriskoval! Určitě bys vše vyřešil diplomaticky a bez zbytečného násilí..." Oči jí sklouzly na plakát nad stolem.
Spoiler:
 
"Copak mě tak málo znáš?" řekl detektiv Sho.
"Eh?"
"I s nadřazeným intelektem se zajímám o své přátele a nechci, aby se jim něco stalo, i když jsou to hlupáci a sami si to přivodí."
"Přátele? To nejsou žádní přátelé, teda kromě asi Yoshira a Kyoyi..."
"Nejsou? Znáš je už dlouho a navíc, teď vás něco spojuje. Musíte držet při sobě, neobyčejní lidé jsou nejsilnější spolu!"
"Že to říkáš zrovna ty."
"No, já jsem výjimka."
"Možná na tom něco bude..."
"Tvoje schopnosti jsou jedinečné, jiné než to, co ovládá Kyoya a než to, co ovládá Yoshiro. Možná že jednou bude doopravdy jejich život ve tvých rukou, nechceš snad být na tu chvíli připravená? Necháš radši svoji sílu ladem a pak budeš sledovat, jak na ně padají bílé kytky?"
"Bílé kytky?"
"Na jejich rakve jako, to je metafora!"
Manon se zadívala hluboce na detektiva Sho. Ten se na ni díval zpět.
"Někdy musíme udělat i věci, které jsou nám proti srsti, abychom udělali to, co je správné! I když se ti nechce, i když ti to otec a bratr zakazují, ty přece víš, co je správné. Vzpomeň si na něho!"
"Na něho?"
"Jo, na něho, jsem plakát, tak nemůžu ukazovat, ale na toho támhle na stropě."
Manon se podívala na strop nad svou postelí, protože asi věděla, kam detektiv Sho míří. To byla rána přímo do černého.
Spoiler:
 
Manon se dívala na strop skoro zbožně. Nebylo fér vytahovat zrovna...
"Idomizu-sama... který se narodil s temnou silou, kterou nenáviděl, ale která ochránila jeho království... Tak dobře! Udělám to! Pro tebe, Idomizu-kun!!!"
V příběhu Idomizua-sama taky hrála roli hloupost a neopatrnost jeho přátel, kteří si na sebe leccos přivolali, a nekončil zrovna dobře, ale to bylo vedlejší! Dokud měla Manon před očima dlouhovlasého kawaii bišíka, byla ochotna obětovat cokoli pro jeho záchranu! Tedy... záchranu svých přátel, protože on by udělal to samé, jak jinak.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 5:26 pm

Yoshiro

Sotva vlezl dovnitř, už na něj mluvili jeden přes druhýho. Trochu ho to naštvalo, neměl nejlepší náladu z toho rozhovoru s Manon a on ho ani nepozdravil! "Ahoj, Kyoyo, taky tě zdravím. Jsem rád, že jsi v pořádku. Omlouvám se, že jsem ti zachránil život, už to nikdy neudělám. Slibuju." Pak se otočil na Kisukeho a podal mu svoje klíče. "Můžeš si ho nechat udělat. Může ti ho udělat klidně tady Kyoya." Ukázal na hnědovlasého nevděčníka!

Minato

"No to je dost." Ozval se hlas staršího muže, který seděl u stolu, popíjel čaj a něco si četl. "Kde ses flákal tak dlouho?" Byl to Minatův otec. Bohatý muž, kterého si každý představuje v nějakém drahém obleku. Na sobě měl akorát červené trenky, tílko a růžové bačkory s králičíma ušima. Probodl pohledem Minata a čekal na odpověď. U toho si usrkl čaje.

Suki

Přikývl na souhlas. "Tak nějak všude. Je to těžký život. Na ulici. Nikdo se s tebou dobrovolně nebaví, protože jsi jen odpornej bezdomovec... To si myslej." Do obličeje mu vidět nebylo, měl ho něčím převázaný. Jen ty oči. "To jestli seš dobrej člověk už je nezajímá... Je to osamělej a smutnej život. Já si ho nevybral, jen jsem neměl štěstí. Ale vo čem to kecám co? Ohřej se a pak jdi." Nejspíš si tím sám zkazil náladu. Bylo to smutné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 5:33 pm

Minato

Málem vyprskl smíchy když spatřil svého otce. Opět byl ve svém ohavném spacím oděvu, ale tentokrát ve dne. "Však víš, na Kendu a pak s přáteli na Cole. Vcelku pohoda den," zalhal, ovšem podobným hlasem jako jeho otec. Pomalu pak došel ke stolu a sedl si uvolněně do svého křesla. "Jaký jsi měl den?" zeptal se klidně a díval se mu do očí. Doufal, že mu to všechno sežere, aby nebyly nějaké problémy. Myslel si, že byl jeho otec neškodný, ale úspěšný právník, který se vzdal rodinných tradic samurajů.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 5:34 pm

Kisuke

Vyzrel oknom do tej fujavice vonku.
No tak dík... povedal, vzdychol si a začal sa obliekať. Poznámku o tom, že by mu kľúč spravil Kyoya prepočul, pretože už len z toho, že mu ten príživník nepomohol ani vyložiť nákup, mu bolo jasné, že by sa vysral aj na toto.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 7:30 pm

Kyoya

Ale nééé, já jsem ti nezkutečně vděčný za záchranu života, nezlehčuj to. Ale v poslední době jsem v nemocnici pořád. postěžoval jsem si lehce, ale hlasem, který jasně dával najevo vděčnost. Potom jsem sebral ze stolu vidličku a podal Kisukemu klíč. A pokud vím, tak klíče vyrábět neumím, nikdy jsem to nezkoušel... dodal jsem trochu rozpačitě. Asi jsem nevykročil dneska dobrou nohou...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 7:54 pm

Kisuke

Zobral teda od Kyoyu kľúč...
Skúsil ho zasunúť do zámku, pasoval dobre, išlo aj otvoriť.
Potom si niečo uvedomil... Otočil sa na Kyoyu.
Chvíľa ticha.
Ty si tú vidličku... premenil na kľúč? spýtal sa. Fakt tá otázka znela hrozne divne, ale popravde, po tom čo videl, čo robí Minato, usúdil, že na svete je mnoho síl, ktorým nerozumie... A pochopil aj to, že Yoshiro je zrejme ako magnet na freakov.
Alebo bol Kyoya dobrý kúzelník.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 8:10 pm

Suki

Poslouchala ho, jako by to bylo něco děsně zajímavého. A taky, že ano. Vlastně teď jen pro ní no. Nikdy se s žádným tím člověkem, co neměl štěstí nesetkala. Tak nějak jí přesto vždy zajímalo, jak se někomu něco takového mohlo stát. A koho se na to zeptat, kdo by o tom mohl více říct, než ten, kdo o tom ví ze scé zkušenosti tvoje? Ale zároveň se jí nechtělo vracet těm lidem takové pochmutné vzpomínky.
Odvrátila pohled. Cítila se provinila, že s tím začala. Jeho poslední slova, jako by spíš zněla "vypadni". Neodvážila se na onoho muže opět podívat. Raději udělala pár kroků, sedla si a opřela se o stěnu. Nohy pokrčila k tělu, aby si na ně mohla položit ruce a zároveň pak i hlavu. Oči měla pootevřené, nikoli únavou, a její pohled směřoval před ní do země.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 8:22 pm

Kyoya

Udělal jsem to celé nějak povědomě. Vlastně jsem si ani neuvědomil, že bych to neměl dělat před lidmy, zvláště cizími. Ne, jen trik... řekl jsem a vytáhl z kapsy vidličku a hodil jí zpět na stůl. Kouzelnické triky mi nikdy nešli, ale když jsem nemusel dělat triky, tak to šlo o poznání lépe. Napadlo mě asi tak milion komerčních využití, jak využít svoje magické schopnosti. Od výroby klíčů po opravy bitevních lodí, možností bylo tolik, ale na druhou stranu v pravidlech pro Dračí doupě bylo psáno, že magie nemá ráda chamtivost... nehodlal jsem riskovat svoje schopnosti kvůli pár triliardám
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 8:45 pm

Yoshiro

"To byla moje oblíbená, Kyoyo.." Řekl Yoshiro naštvaně a posadil se. "Teď s ní bude Kisuke odemykat dveře.." Úplně ignoroval ten fakt, že Kyoya právě popřel svoje schopnosti. "Vidím, že už jste se seznámili. Abychom se vyhnuli zbytečnostem.. Kyoyo, tohle je Kisuke, můj nevlastní bratr a shinigami, teď mi bude vysvětlovat, jak se k tomu dostal. A Kisuke, tohle je Kyoya, má schopnost, se kterou dokáže přeměnit jakýkoliv předmět na to, co chce. Nejspíš." Ano, bylo to lame, ale Yoshiro opravdu nechtěl poslouchat něco jako - Wow! Super! Ty máš taky schopnosti?! "Tak, Kisuke, spusť. A jestli se zase opovážíš říct, že mi to řekneš jindy, zabiju tě." Řekl dost naštvaně. Vypadal skoro jako ženská, co má PMS.

Sojiro Nakamura

"Ale, práce. Znáš to.." Řekl a začetl se znovu do knihy. Po chvíli se zamyslel a pak se znovu podíval na Minata. "Aha, vlastně neznáš." Znovu se začetl. Potom se znovu zamyslel. "Znáš ten pocit, kdy chceš něco říct, ale zapomeneš to a tak se snažíš si na to vzpomenout, abys to potom mohl říct?" Zeptal se dost zmateně Minata a napil se čaje.

Bezdomovec

Bouře se už docela uklidňovala, takže tu nemusel déle být. Vstal a vyrazil směrem k oknu. Zničehonic ale zakopl a spadl přímo na Suki. Ta nevěděla čím, ale něčím ostrým jí omylem řízl do ruky. Okamžitě se vyškrábal na nohy a začal se omlouvat. "Omlouvám se, nechtěl jsem, něco se mi.. Emmmm.. Pardon..." Potom prostě vyskočil na nohy a vyskočil z okna. Utekl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 8:58 pm

Kisuke

Nanešťasie nebol zrovna ten typ, čo by nadšene hovoril "Wow! Super! Ty máš taky schopnosti?!", takže nemohol Yoshira naštvať. Iba si v duchu povedal, že Yoshiro má novú prezývku, Freak Magnet.
Po Yoshirovej žiadosti sa pozrel na Kyoyu. Poviem ti to u mna v izbe, Yoshiro. povedal, prišom zdôraznil slovo "Yoshiro", aby bolo jasne že to povie len Yoshirovi. Nečakal na odpoveď, ale hneď aj zamieril do svojej izby s tým, že Yoshiro ho snad bude nasledovať.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 9:09 pm

Suki

Byla teď kdesi ve svém světě, kde bloudila mezi všelijakými otázkami a myšlenkami. To také vysvětluje, proč si nevšimla, že muž vstal, proč si nevšimla, že se dal do pohybu a hlavně to, proč byla tak až nadmíru vyjevená z toho, co se potom stalo. Asi by teď i vyjekla hlavně, jak se lekla, ale to přehlušila náhlá bolest, když jí čímsi poranil. Přivřela oči a chytla se na míště řezné rány. Pak zdvihla upřený, ne-li vražedný pohled na omlouvajícího se muže. Ať už to bylo nebo nebylo úmyslné, nehrálo to v jejím výraze roli. Vždy nahodila takový výraz, když jí něco nepříjemně vykolejilo a tak i nyní popadla to první, co vždy. Ale vlastně nechtěla. Inu, nedostala se ani ke slovu, když už ten chlápek upaloval pryč. Zdvihla se a vyhlédla z okna, kudy prchnul.
Byla překvapená, šokovaná a zmatená. A taky poraněná. Když se po chvilce vzpamatovala, sklonila pohled k ráně. V hlouby duše se zděsila. Ten muž měl u sebe něco, čím mohl řezat. Tím pádem něco nebezpečného. Trochu s ní zatrmácelo pomyšlení, že přeci jen byl nebezpečný, ale lítosti vůči němu se nezbavila. Navíc se jí nezdálo, že by to bylo nějak vážné.
Válnice ustala a ona se rozhodla pokračovat v zjišťování své současné pozice. Alespoň jsem se mohla zeptat, kde jsem... Napadlo jí, když se znovu octla na zmzlé cestě, po níž se vydala opatrně dál.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Nawaki
The not important one
avatar

Počet příspěvků : 368
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 9:22 pm

Kyoya

Promiň Yoshi že jsem zničil tvojí oblíbenou vidličku, mrzí mě to... hlavně jako by on nezničil můj dům (s mnoha vidličkami) a také nepřímo moje auto (v ceně ještě více vidliček). Nechtěl jsem ale začínat hádky a Yoshiro taky nevypadal moc nadšeně ze svého bratříčka, neměl jsem náladu přilejvat olej do ohně. A není to přesný, zvládnu jen jednoduché předměty, neumím vyrobit třeba nové PS3 z židle nebo tak... zkoušel jsem to dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 9:27 pm

Minato

Zmateně se podíval na otce a jen utrousil: "Znám trochu jinou práci než ty..." Následně si podal svůj hrnek na čaj a z konvice, která byla jako vždy napůl prázdná si taktéž nall čaj. Měl štěstí, že s tátou měli ohledně výběru čaje podobné chutě, takže prostě když byl doma uvařený čaj, tak chutnal jim oboum. "Jo... tenhle pocit zná snad každý, proč se ptáš?" Podíval se otci do očí a čekal co z něj vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 9:37 pm

Yoshiro

Vyrazil hned za bratrem. Z dálky ale ještě slyšel Kyoyovo mluvení. Tak takhle se ztratila ta židle... Už docela dlouho nad tím přemýšlel, ale nikdy mu to nebylo vysvětleno. Židle zmizela a za barákem byla kovadlina. Každopádně, to nebylo to, co Yoshira teď trápilo. Jako byl sice rád, že konečně znal ten důvod, ale momentálně ho spíš zajímalo to, co mu řekne jeho bráška ohledně jeho shinigami schopností. Zalezl za Kisukem do pokoje, zabouchl dveře a posadil se na postel. "Spusť."

Sojiro Nakamura

Podíval se na svého syna pohledem, ze kterého se dalo vyčíst, že na svého syna není hrdy. "Proč asi? Protože si nemůžu vzpomenout." Vypil zbytek čaje, který byl v hrnku a opřel se o stůl. "Jsem unavenej. Asi si půjdu dát dvacet." Sojiro často spával takhle během dne. Bůhví, co v té své práci dělá, že je vždycky tolik unavený.

Bezdomovec

Byl už dost daleko od Suki. Zastavil se v jedné z nějakých postranních ulic a opřel se o zeď podíval se na zvláštně vypadající nůž, co držel v ruce. Zasmál se a párkrát s ním zatočil. Znovu se dal do chůze a sundal si vše, co měl ovázané kolem obličeje. Byl to Akihiro. "To by bylo.." řekl, poskočil si, udělal otočku na jedné noze, něco si zazpíval, tleskl a zmizel pryč...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 9:42 pm

Minato

Jeho táta byl opět unavený, jako každý den. Sakra vždyť to byl jen právník, co mohl dělat namáhavého?! To Minatovi vrtalo hlavou už nějaký ten pátek, ale nikdy se zatím nepokoušel zjišťovat proč to tak bylo. "Jo... tak dobrou," zamumlal. Taktéž pomalu dopil a jakmile jeho otec odešel si dát těch dvacet, tak se také vydal nahoru do svého pokoje. Ovšem ze zvědavosti, mírně odsunul zasunovací dveře, které vedli do Sajirova pokoje, když šel po chodbě. Opatrně tam ze zvědavosti nahlédl, jestli jeho táta vážně leží a pokuď tedy ležel, tak i Minato odešel do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 9:46 pm

Kisuke

Kisuke si povzdychol a pozrel sa z okna. Jak nanič počasie...
Pozrel sa na Yoshira.
Ocenil by som, ak by si toto nikomu nevykladal. Nerád o tom hovorím a popravde, nechce sa mi o tom hovoriť ani tebe. začal.
Opäť pozrel z okna. Moja mama bola Shinigami na úteku pred Soul Society. Tým pádom som aj ja Shinigami. Trénovala ma... Ale hovorila, že ma trénuje skôr pre obranu. Nikdy mi nepovedala, prečo je vlastne na úteku, aj keď som sa na to pýtal. Ale... jedného dňa ju Shinigami napokon našli. A zabili. A ja som nemal kam ísť a tak som tu. hovoril.
Opäť sa pozrel na Yoshira. V očiach mu bol vidieť potláčaný smútok... a plne rozvinutú nenávisť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Fri Feb 03, 2012 9:56 pm

Suki

Už viděla na cestu, což byla alespoň trochu polehčující zpráva. Cise stále nějak netušila, kde je ale lepší, když ví, kudy už šla. Netrvalo dlouho a uviděla před sebou dům, ve kterém bydlela s otcem. Když přišla blíž, všimla si díry v květinářství hned vedle zmíněného stavení. Hned si vzpomněla na včerejší událost, ale ta vzpomínka zase rychle vzala roha, když její pohled zjistil, že je uvnitř květinářství prázdno!
Vyjeveně si prohlížela prázdný prostor, který se zdál teď mnohem větší. Vykradli nás? Pokládala otázky sama sobě a jako by na ně už věděla odpověď. Pak ale nadskočila a švihem se obrátila. Někdo stál za ní. Byl to muž a kdo jiný, než její otec. Všiml si, že už chtěla ze sebe vyvalit všechno o tom, jak je okradli, ale v čas do toho promluvil. A že jí z toho málem padla brada.
Zavedl jí na druhou stranu domu, kde byla garáž. Teď už to nebyla garáž, otec sem přestěhoval všechno z květinářství. vysvětlil jí, že když místo vrat udělá vytrínu, bude to jako nový prostor pro obchod. Že by tamto stálo moc peněz a ještě něco říkal, ale ona už jej neposlouchala....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 5:13 pm

Yoshiro

Poškrábal se na hlavě a pokrčil rameny. "A proč se tohle někomu bojíš říct?" Lehl si a zahleděl se do stropu. "Pokud jsi ale hledal bezpečný místo, kam by ses ukryl, tak jsi hledal špatně. Jak už jsi slyšel, Shinigami nejsou zrovna moc přátelští ke mně a mým přátelům. Dva z nich už zabili.." Na chvilku si vzpomněl na Ryuuku a Shizuku. A na to, jak umírali. Přál si, aby se to nestalo. Nebo aby na to aspoň zapomněl. "Každopádně tvé matky je mi líto. Otec to ví?" Zeptal se.

Sojiro Nakamura

Padl na záda do postele a během několika minut chrápal jako špalek. Ležel v dost divné pozici na břiše. Jedna noha mu trčela z postele.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 5:23 pm

Kisuke

Bojím je nesprávne slovo. Ja si len myslím, že do toho nikomu nič nie je. Je to môj problém a ja sa s tým vysporiadam sám. povedal Kisuke a zamračil sa.
Pozri, budem sa musieť postaviť Shinigamiom skôr či neskôr. Nechcem sa ukrývať večne... A tu je aspoň dobrá príležitosť na to, aby som zosilnel. Takže keď sa na to racionálne pozriem, tak lepšie miesto by som ani nenašiel. povedal Kisuke bez výrazu. Skôr sa bojím, že vám všetkým privodím ešte viac problémov, ale dúfam že snáď nie... Rozhodne vás do svojich vecí zaťahovať nebudem. ubezpečoval ho. A tvojich priateľov je mi ľúto. dodal a povzdychol si. Bolo mu jasné, že to, že je mu ich ľúto, nikoho aj tak nevráti, takže to bolo celé zbytočné.
Otec vie len o tom, že zomrela, nevie o ničom, o žiadnych Shinigamich ani o ničom podobnom. Teda, ak si mu o tom niečo nespomínal ty.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 5:44 pm

Suki

Po té, co si vyslechla ještě minimálně pět dalších důvodů, proč přestěhovat květinářství, zamířila ke dveřím. Ruce měla v kapsách, ale přece se ještě na chvíli obrátila, když se její otec schýbal pro jednu z vaz. A přidělávat tam ten nápis budeš taky dnes?... Proběhlo jí hlavou, jakmile si vzpomněla na původní vzhled z ulice.
Teplo domova po dnešku skutečně uvítala. Žádný bílý sajrajt ani fujavice. Hned si to razila ke kuchyni a hledala v několika policích lékárničku. Měli bychom to tu užívat častěji. Pomyslela si, když prohrabávala jednu ze skříněk a v té konecně kdesy v zadu našla, co hledala.
Ošetřila si poraněnou ruku. Doufala, že to nebude nic vážného, proto s tím nijak neplašila. Ostatně, neplašila by s tím ani v jiných situacích. Následně uložila lékarníčku pěkně viditelně na skřínku nad linkou a ulehla v obýváku na gauč. Ze stolku vzala knížku, kterou po sléze asi v její polovině začala číst.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Feb 07, 2012 5:51 pm

Minato

Když spatřil, že jeho otce usl hned jak padl, spokojeně se usmál a odešel směrem svůj pokoj. Jakmile byl uvnitř, vysvlékl se a skočil na svojí postel. Přikryl se dekou a odevzdal se říši snů, jelikož ho již dnešní den vyčerpal. zdálo se, že jeho schopnosti brali přeci jen nějaké množství energie, takže jí potřeboval donabrat do dalšího dne. Přeci jen musel říci ostatním tu novinku, e našel dokonalé cvičiště pro jejich schopnosti, kde mohli trénovat aniž by rozmlátili něco, čeho by si lidé všimli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: