PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 7:38 pm

Po tom, co škola skončila se všichni ti, co se zúčastnili té zvláštní události rozhodli, že zajdou na nějaké místo, kde by mohli prodiskutovat, co se vlastně stalo a nějak si to vysvětlit.

Bylo navrženo jedno místo, kterému většina neodolala! McDonald's! Yoshiro potřeboval něco sníst a doma stejně nic nebylo. Navíc, rád jedl u Mekáče. Sice to nebylo zrovna zdravé jídlo, ale chutnalo mu. A to bylo hlavní. Stejně už byl svým způsobem mrtvej, tak to bylo stejně jedno.

Yoshiro

Všichni už seděli u většiho stolu a on pořád čekal na to, až dostane to, co si všichni objednali. Za chvíli dostal dva tácy plné různých jídel. Vzal je a vydal se přímo ke stolu, u kterého byli ostatní. Položil tácky a posadil se vedle Manon. "Potřebuju jídlo, hned teď..." Řekl a natáhl se pro svůj McChicken, rozbalil ho a okamžitě se do něj pustil. Nebyli tu ale jen kvůli jídlu, jak už jsem popsal trochu výše. Ukousl si další sousto a střídavě se podíval na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 7:42 pm

Kisuke

Čakal spolu s Yoshirom na tie tácky. Yoshiro by sám predsa neuniesol dve tácky! Počas čakania boli však obaja ticho.
Keď doniesli tácky, tak si Kisuke sadol na kraj stola, oproti Yoshirovi. Zobral si svoj McRoyal, hranolky, kari omáčku a jahodový shake a pustil sa do jedenia. Tiež nič nehovoril, čakal kým začne niekto iný. A mal aj docela hlad, keďže narozdiel od ostatných neraňajkoval, lebo ho niekto nezobudil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 7:44 pm

Minato

Zdálo se, že se Yoshiro rozhodl celou neoficiální partu pozvat na jídlo. Bohužel je vzal do dost obyčejné restaurace, ve které Minato jedl vcelku nerad. Ale i tak, aspoň si objednal Coca colu, jelikož potřeboval dávku cukru. Jakmile obdržel pití, pořádně se napil a upřel pohled na Yoshira. Doufal, že se konečně ukáže pravda o co tu vlastně šlo. Navíc ho mírně pobolívala hlava, takže doufal, že se dozví rychle co nejvíc.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 7:54 pm

Suki

S jistou částí neochoty nakonec též dorazila na oné místo, na kterém byla snad.... no, hodně málo sem chodila. Většinou, když něco chtěl její otec, nebo přijela na návštěvu rodina a měli chuť na něco takového nezdravého.
Bylo jí jedno kam, ale prostě si sedla, když už tu byla, nebude přeci stát. To samé "když už tu byla" ale neplatilo u všeho. Ano, nic si neobjednala. Byla tu pro zjišťování informací, ne kvůli jídlu. Navíc u sebe neměla moc peněz a kdo ví, na co by je mohla potřebovat.
Rozhlédla se po každém přítomném, četně těch, co tu přišli před nimi i po nich. Nakonec došla k názoru, že se nikdo neodvažuje začít a ona na to neměla celý den.
Překřížila ruce na stole. Takže, co to mělo být? Optala se, snad bylo jasné na co, s pohledem mířeným na Yoshira a Manon, u kterých předpokládala, že jsou se situací nejlépe obeznámení.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:02 pm

Manon

nechtěla nic jiného, než zmrzlinu s lentilkama. Když ji konečně Yoshiro s Kisukem přinesli, popadla kelímek, začala dlabat a na ostatní dlabala. Jenže, jak se zdálo, tak snadno se z toho neměla dostat. Suki žádala odpovědi a nejspíš si myslela, že Manon a Yoshiro vědí víc než ostatní. Dobře, možná trochu...
"No, Suki, co ti k tomu říct... nějaký bohužel velice mocný a bohužel velice blbý tvor si z nás nejspíš rád dělá srandu, aniž by cokoli vysvětlil, a nejradši by nás asi viděl všechny mrtvé," řekla. Byla ještě pořád naštvaná. Nechápala, proč to ten baka dělá, nedávalo jí to žádný smysl. Nelíbilo se jí být žertem nějakého pošahaného šprýmaře! "Já sama nechápu, proč to dělá, ale nezlobila bych se, kdybych ho už nikdy v životě neviděla."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:13 pm

Yoshiro

Hned po tom, co Manon dokončila větu, reagoval. "Myslím si, že jsme ho ale naposled neviděli..Ale jinak bych se podepsal pod to, co jsi řekla.. Víme akorát to, že ten chlápek má nějakou zvláštní moc a dokáže vytvářet něco jako iluze, do kterých nás uzamkne. Nechápu sice, jak to funguje, ale řekl bych, že tím ovlivňuje všechny naše smysly.. Stejně nechápu, jak je možný, že u sebe měla Manon můj mobil a rukavici a Nakamura-kun svoji dřevěnou zbraň.." Řekl a cítil se na sebe hrdě, že aspoň něco věděl. Znovu si ukousl. Pak si ale uvědomil, že to asi nebylo to jediný, co chtěli slyšet. Přece jen. Minato a Suki vypadali jako že o tom druhým světě neví vůbec nic a jsou v něm noví. To samý si myslel i o svém bratrovi, který se ale nakonec ukázal jako shinigami. To by mohl vysvětlit. "Kisuke, zatím si nachystej vysvětlení.." Řekl bratrovi a začal se věnovat Minatovi a Suki. "Myslím, že po dnešku už to pro vás ani nebude šok. Ale.. V našem světě nežijeme sami. Ještě je tu druhá strana. Taková trochu.. Mrtvá. Suki, ta příšera včera u vás. Nebyla jediná, po světě jich chodí stovky, možná tisíce.. Jsou to hollow. Duše mrtvých, které neměli to štěstí a staly se z nich tyhle příšery. Jsou fakt zlí a nemají v úmyslu se s nikým bavit.. Jejich hlavním zdrojem potravy.." Uprostřed věty se zasekl a ukousl si kus svého burgeru. Chvíli trvalo, než to dožvýkal. Yoshiro byl slušný, takže nemluvil u jídla. Jakmile dojedl, pokračoval. ".. Hollow jedí duše. Duše lidí, co umřeli. No a pak jsou tu shinigami. Něco jako já a tady můj bratr. Shinigami jsou tu od toho, aby bojovali s hollow a zachraňovali duše mrtvých tím, že je budou posílat na místo, kde shinigami žijí. Já to ale nedělám, protože s nima nechci jakkoliv komunikovat. A nežiju tam, protože shinigami nejsem. Možná vás to trochu zmátlo, ale nebojte, určitě se to za den, dva, vstřebá." Znovu se pustil do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:19 pm

Suki

Vyslechla si s vážným obličejem ne zrovna moc zdlouhavé informace. Zdálo se, že by neměla usuzovat dle jedné události. Oni byli zjevně stejně vykolejení, jako zbytek. Nic neříkala, protože si ve chvíli, kdy zaslechla cosi o smrti, vzpomněla na tu ženskou, co si jí vzala za cíl.
Jestlipak je mrtvá? Určitě, takové zranění nemohl nikdo normální přežít! Ale ona nebyla normální, když levitovala s takovým množstvím mečů. Ani u psychyatra by jí nejspíše nepomohli s tím sekáním hlav. Při té představě si projela rukou po krku. Tam jí přeci ona osoba zranila, ale jako by se kouzlem vyléčila. Hlava jí to nepobírala. Utržila tak vážná zranění a náhle, jako by se jí nepřátelská zbraň nikdy netkla.
Podívala se na Yoshira se zamyšlením a vstřebávala jeho proslov. Alespoň něco pořádného se teď dozvěděla, ale teď už zůstala mlčky jen sedět.
Duše co neměli štěstí.... se stanou tímhle? A pak... požírají další duše? Sklopila hlavu a prohlédla si svůj náramek, při čemž si vzpomněla na svou matku. Teď by asi nejvíce zajímalo, jestli ona měla to blahodárné štěstí a vyhnula se tomuhle všemu....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:20 pm

Kisuke

Kisuke jedol a popri tom počúval vysvetľovanie svojho brata. Vysvetlil to fakt pekne, Kisuke mu v mysli dal bezvýznamené plus.
Ale jedna vec ho priam až potešila. I ked, bola to taká sladkokyslá radosť, ale predsa len...
Takže ty Soul Society moc nemusíš, ak som to pochopil správne. To je dobre... Ak by si sa s nimi predsa len spojil, tak mi sprav ale láskavosť. Nezmieňul sa o mne, ano? povedal a pokračoval v jedení.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:26 pm

Yoshiro

Otočil se na bratra s dost vážným pohledem. Z jeho očí to teď bylo vidět. "Shinigami ze Soul Society zabili dva moje kamarády.. Takže ne, nemám potřebu se s nima vůbec bavit. Každej shinigami ze Soul Society je můj nepřítel.. " Řekl naštvaně a opřel si hlavu o pravou ruku.. "Až na jednoho.." Vzpomněl si na Gina.. "Ten je ale touto dobou nejspíš po smrti, protože mi omylem předal svoje schopnosti.." Pak už radši mlčel. Vzal si svoje pití a usrkl si..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:30 pm

Kisuke

Takže tak si sa stal Shinigamim? Ok, tak to mnohé vysvetľuje. A keďže proti Soul Society mám svoju vlastnú nenávisť, sme asi na jednej lodi, nii-san. povedal Kisuke a odpil si zo shaku.
Ale zaujímala by ma ešte jedna vec. Ako sa do teba dostal ten Hollow? Povedal si že to spravil ten... uuuh... Akihiro. Ale ako je to možné? spýtal sa Kisuke.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:31 pm

Suki

Mimo svých myšlenek občas zaznamenala rozhodor dvou údajných bratrů. Nikdy sice neslyšela o tom, že by Yoshiro měl bratra, který ještě k tomu chodí do stejné třídy jako on a je tam nový. Inu, bylo toho asi dost nevysvětlěného, ale v těch jejich větách jí něco upoutalo.
Shinigami z toho jejich.... Předávájí moc? Jak to... to je jedno... Ale tohle... jak jsem vlastně k tomu přišla já? Zamýšlela se dál, než zdvyhla opět hlavu k ostatním. Něco si uvědomila. Oni o jejích schopnostech nevědí. Nuže, uzanal za vhodné jim to zatím neříkat, pro teď bylo ještě dost neobjasněných věcí a přidávat k tomu další, snad to nebude tak podstatné, chvíli být tou nevědomou....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:39 pm

Yoshiro

Sklopil hlavu, byl ještě dost špatný z toho všeho okolo jeho hollow a navíc se dozvěděl, že jim to udělal ten Akihiro. Podíval se na Kisukeho. "Já nevím.. Vůbec." Pak na Manon.. Z jeho pohledu bylo jasně vidět, že potřeboval obejmout a oňuňat, aby byl zase fluffy a ňuňu jako dřív. Teď to byl jen smutný kousek něčeho chundelatého, který vůbec nevěděl, co má dělat.
"Jak jsi se ke schopnostem dostal ty, Kisuke?" Zeptal se bratra, aniž by se na něj podíval. Potřeboval to vědět. Byl s tím člověkem pod jednou střechou. Musel mít důvod pro to, aby mu mohl věřit. Zatím nemohl. Cítil to tak.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:43 pm

Minato

Nejdříve bedlivě poslouchal extrémně dlouhý výklad a pak si začal probírat v hlavě to všechno co zažil a dával si to do souvislostí. Hollow zatím nikdy neviděl, ale podle výkladu pochopil, že od teď je nejspíš uvidí. Navís nějací Shinigami s pošahanými shopnostmi, kteří mohli za vraždu jejich spolužáků nejspíše šli i po Yoshirovi, jelikož to byl jejich nepřítel. Bylo to zmatečné a to opravdu velmi, ale začal pozvolna chápat. Přeci jen nebyl jen hezk tvářička, ale měl i mozek.
"Oukej... takže, jo... nějak to pobírám. Teď mi ale řekni co jsem já. Protože nikdy jsem neviděl člověka, aby dělal tohle," zamumlal a pak se mírně zasoustředil. Za zády se mu začala zvěvovat zářivá pečeť a meč opět rozpraskl a začal taktéž zářit. Jen co udělal demonstraci, okamžitě to ukončil a upřel pohled kupředu na Yoshira. Navíc pak Kisuke řekl, že Yoshiro měl v sobě toho zlého duchožrouta, takže to mu trochu rozhodilo myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:50 pm

Kisuke

Hmph... Nie, nebolo to pohŕdavé "hmph", skôr zamyslené "hmph".
Zamýšľal sa nad tým... Čo bol ten Akihiro sakra zač? Skutočne to bol on, kto mohol za tú hollowizáciu? A ak áno... Kto skutočne bol? A aký dôvod na to mal? Nešlo mu to do hlavy a bolo jasné, že to sa asi dozvie len od Akihira samotného. Ale na to musel ešte zosilnieť...
Práve sa chystal odpovedať na Yoshirovu otázku, ale to zrazu Minato predviedol svoj... whatever it is... a to Kisukeho fakt odpútalo. Toto neboli Shinigami schopnosti. Predsa... ostatní ho tiež videli (aspoň sa tak zdalo podľa toho ako Minata na ceste sem obťažoval ten pes no). Kisuke nič také nevidel ani o ničom takom nikdy nepočul, takže len zíral s neistým pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:52 pm

Manon

poslouchala, ale při jednom slovu se začala dusit lentilkou.
"Bratr?!" zasípala si pro sebe. Podívala se na Yoshira s bílýma vlasama a žlutýma očima. Pak na toho druhého, asi Kisukeho, jak se zdálo, s tmavýma vlasama a modrýma očima. Vypadalo to, že se něco škaredě nepovedlo... Ale co, rozhodla se tím nestresovat. Jestli chtěl mít Yoshiro bratra, co vůbec nevpadá jako on a podle všeho už má za sebou jisté věci zahrnující Soul Society, proč ne. Hezky se na Yoshira usmála, když se na ni podíval. V pořádku! Ale také ji zajímalo, jaká je záhadná minulost záhadného Kisukeho, takže napjatě čekala na jeho odpověď a pokoušela se zdusit kašlání, způsobené vzpříčenou lentilkou v jejím krku. Minato se do toho vložil, ale snad Kisuke i přes to odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 8:56 pm

Yoshiro

Sledoval to, co tu Minato právě předvedl. Chvíli přemýšlel a pak promluvil slova moudrosti! "Nemám nejmenší tušení." Zakončil to ještě pokrčením ramen a pustil se do svých hranolek. "Každopádně, je to zajímavé.. " Dodal. Pak se vrátil pohledem ke svému bratrovi. "Tak už budeš mluvit nebo budeme pořád čekat?" Zeptal se trochu nedočkavě a zároveň možná naštvaně. Už byl nervózní. Hodně. Možná to bylo tím, že chtěl potom pozvat Manon na rande, až všichni vypadnou. Asi aby se s ní nějak usmířil a promluvil si o jejím bratrovi, kterej chce Yoshira zabít.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 9:01 pm

Kisuke

Čo? Eh... Kisuke sa práve prebral zo zamyslenia, do ktorého ho uviedol Minato.
Noo... Porozhliadol sa okolo stola.
Poviem ti to neskôr. Keď bude menšie obecenstvo. Týchto ľudí ani nepoznal. Len samotného Yoshira poznal iba chvíľku... A ani jemu sa nechystal hneď všetko na striebornom podnose vyklopiť. Ale týmto ostatným... to ne. Natoľko im ešte neveril. Aj tak, čo im vôbec do toho je.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 10:07 pm

Minato

Povzdechl si, když slyšel Kisukeho odpověď. Rád by věděl vše, když už se tu začal vypovídávat také. Navíc bylo tu spousty témat k řešení, které by ještě rád projednal. Proto přeskočil nějaké vytloukání pravdy z toho Shinigamiho a raději přešel na jiné téma, kterému spíše rozuměl.
"Ať je to jak chce, jsme všichni slabí. Ten parchant si tam semnou házel jak chtěl," promluvil nakonec k tomu co chtěl a hned pokračoval: "Yoshiro, co jsem tě pozoroval, ta ktvé zacházení s katanou je taky dosti špatné, máš spousty otevřených pozic, které umožňují lehce projít přes tvou obranu a taktika otevřeného útoku se taktéž někdy nevyplácí. Co se týká ostatních, tak jsem nějak nestihl pobrat jak bojují. Takže se chci zeptat... když už tyhle prapodivně magický síly máme... neuděláme s nimi něco, aby se s nimi dalo bojovat?" pustil se do svého solo monologu ve kterém měl v plánu samzřejmě ještě pokračovat. "Pochybuji, že jak vás, kteří máte sílu již déle, nebo například mě teď nechají jen tak být ty vaše příšerky, duchovysávačky. Pak je tu náš učitel se kterým mám nevyřízené účty a pak ti vaši Shinigami. Jestli dovolíte... měli by jsme si najít místo, kde by jsme mohli aspoň nějak trénovat... jestli tedy chcete!" jakmile domluvil, otevřel diskuzi k tomuto tématu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 10:12 pm

Kisuke

Usmial sa na Minata.
Dobre rozmýšľaš. A ja s tebou plne súhlasím... Všetci, vrátane mňa, sa musíme veľmi, veľmi zlepšiť. Aj kvôli Akihirovi, aj kvôli Soul Society, aj na vlastnú obranu. povedal Kisuke a poriadne sa napil zo svojo shaku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 10:52 pm

Yoshiro

Moc se mu nelíbilo to, že tu Kisuke nechce mluvit o svých schopnostech. Celé mu to přišlo postavené na hlavu. Vždyť byl jasně mezi svýma. Mezi lidma, kteří jsou na tom tak jako on. A stejně? No aspoň se o tom dozví doma. Pak to bude moct sám říct ostatním. Aby se toho 'novýho kluka' nemuseli bát.
Minato navrhl dost dobrý nápad. "No. Líbí se mi to. Ale nejspíš bude horší to takový místo najít. Tady v Karakuře není zrovna moc míst, na který bys mohl přijít a jen tak si tam začít máchat mečem, ze kterýho lítaj různý útoky, který způsobujou výbuchy o velikosti domů..." Vzal poslední hranolku, kterou měl v tom červeným papírovým obalu a snědl jí. Pak pokrčil rameny.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 11:07 pm

Minato

Pomalu dopil coca colu a sledoval reakci Kisukeho a Yoshira. Na tváři se mu objevil mírný úsměv a pak se zamyslel nad místem cvičiště. "No... je jasný, že to musí být místo spíš mimo město, nebo někde něco podobného. A jelikož potřebujeme nějaké místo, kde můžeme začít cvičit trénovat téměř okamžitě, napadlo mě jedno. Náš dům je dostatečně velký. Je na okraji města a je to starobylé místo. Je tam jedno velké tréninkové Dojo a pak i nějaké sklepy, které by stály za prozkoumání. Jelikož mě tam byl vždy přístup odepřen, tak tam musí něco být," pronesl klidně a pak se podíval na Kisukeho a pronesl rázným tónem hlasu: "Tvoje jméno?" byla to podstatná otázka, jelikož by rád věděl jména všech, včetně nováčka v jejich třídě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Tue Jan 31, 2012 11:16 pm

Kisuke

Kisuke počúval Minatov návrh.
Nuž znie to dobre, ale nebude to trocha rušiť tvoju rodinu? Chcem tým povedať že zrovna nenápadní nebudeme... uvažoval Kisuke. Aj keď Minato povedal, že je to veľký dom, predsa len ak by sa Hollow Yoshiro rozhodol ísť na prechádzku, veľký dom alebo nie, ľahol by popolom.
Na Minatovu otázku nahodil -_-" výraz. Kisuke Kisaragi. A keď sme už pri tom, tak mi povedz svoje meno aj ty. A rovno aj ty. povedal a ukázal na Suki.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 5:07 pm

Suki

Začínalo to být zajímevé. Informace se jen hrnuli, ale náhle se ten proud nějak přerušil. To je nějaké úřední tajemství?!.... Zahalekala si v duchu, ale z části s údajným bratrem Yoshira souhlasila. Přesto by ráda dál poslouchala tyhle magií a mystikou nabyté příběhy.
Seč z počátku Minatovo představení ignorovala, ponevač byla kdesi v hlouby své mysli, nyní už zase věnovala rozhovoru plnou pozornost a nápad se jí nijak nezdál špatný. Ale ona osobně vlastně takové místo už měla. Přeci jen stále navštěvovala hodiny šermu a teď se jí to celkem vyplatilo. Navíc neměla tolik času, aby chodila tam i pak na ten jejich navržený společný trénink Musela by něco ze svých každodenních čiností vypustit a ta myšlenka se jí nezamlouvala. Přesto ani necekla, než se navrhlo ono místo.
Navrhuješ, abychom v obývaném domě cvičili něco, co způsobuje výbuchy o velikosti domů? Zopakovala přirovnání od svého bělovlasého spolužáka. To se mi zdá absurdní, jestli po tom tedy nebudeš chtít trávit dny pod širákem. Samozřejmě vnímala i Kisukeho argument a tak toto pronesla až po něm a než se opět ozval.
Hlasitě si povzdechla, při čemž sklonila na chvíli hlavu. Když jí švihem zase zvedla, hleděla na Kisukeho. Slušnost ti je cizí? Prohodila k němu s ledově klidným výrazem. Jsem Suki. Suki Amaya. Doplnila se nakonec a v oku jako by se jí na chvíli zablyštila přátelská jiskra. Ale to musela být jen halucinace, protože to byla Suki! Ledová královna nikdy v oku nemá přátelské jiskry....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 5:36 pm

Manon

čím dál víc kroutila hlavou. Když se naskytl moment, taky se ozvala.
"Jste vy normální? Na co trénovat? Když budeme bojovat, tak vám řeknu, jak o bude vypadat: boj, boj, boj, boj, smrt. Proč tady plánujete, kde budeme cvičit, když bychom měli hlavně hledat toho chlapa a zjistit, o co mu jde!" Opravdu si myslela, že to je ten nejlepší způsob. Sice věděla, že svých schopností se zbavit nejspíš nemůže, ale byla si skoro jistá, že když je nebude rozvíjet, tak po nějaké době zdegenerují a všichni dušožrouti jí dají svatý pokoj. Chtěla se hlavně zbavit toho, co měla v sobě, a potom žít dál stejně jako dřív.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    Wed Feb 01, 2012 6:25 pm

Minato

Nejprve se podíval na Suki a usmál se. "Víš, nemyslím si, že my sami o sobě způsobíme výbuchy o velikosti domu. Myslím, že sotva probouráme nějakou zídku. Ovšem jak říkám.. sám neznám prostory našeho domu, ale kdysi to bylo cvičiště samurajů, takže podle mě tam bude stabilní sklepení, nebo tak něco." Bohužel střílel od boků, jelikož sám jejich sídlo do teď pořádně neznal, jediné co věděl, že bylo staré a skleby byly zakázané.
Mezi tím mu odpověděl i Kisuke, kterému krátce odvětil: "Já jsem Nakamura Minato." Tím s ním ukončil debatu, jelikož věděl co potřebova a zbytek se v případě nutnosti snad dozví později. Největší starosti mu dělala Manon. Nejdřív tvrdila, že z tréninku bude pouze boj, boj a smrt, jenže pak si totálně protiřečila v tom, že chtěla najít Akihira. Mírně si povzdechl a promluvil klidným hlasem: "Víš, vcelku si protiřečíš. Bez tréninku z toho chlapa nedostaneme nic. Sám mi to řekl. Mám za ním přijít až se zlepším a to sám nedokáži. Ale jestli se ty bojíš, tak prosím... nic nedělej, třeba se ti ti divní vyhnou a nebo si pro tebe příjdou a zabijí tě, jelikož se nebudeš mít jak bránit." Tak ukončil debatu k jejím větě. Věděl, že byl v tomhle guláši nováček, ale snažil se přemýšlet co nejjasněji, aby vymyslel nejlepší směr pro celou skupinu. Jejich cíl byl přeci jen hlavně přežít a sekundárně zjistit, proč se to všechno dělo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 3 - Lentilková zmrzlina
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: