PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 2 - (Re)Start

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 9:52 pm

Minato

Zdálo se, že on nebyl úplně posledním příchozím. Před několikati okamžiky totiž dorazila i Manon. Dnes byl zřejmě zaspávací den, jelikož i učitel zaspal. Otázku okolo učitele se tedy vydala vyřešit Suki. Minato do té doby téměř už nevnímal okolí, ale pak ho konečně něco vytrhlo z poslouchání písní. Pootočil pohledem k oknu a spatřil tu černotu. Na chvíli otevřel pusu a ve tváři se mu objevil výraz úžasu. Takováto černota se jen tak neviděla. Vypadalo to na ultimátní bouřku, která se hnala přímo k městu. Dokonce mu z úžasu vypadlo z ucha i sluchátku. "Sakra... a já venku zapoměl běžecké boty..." zaúpěl si tiše, spíše pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 9:52 pm

Kisuke

Hneď si všimol, že je niečo divné... Mal taký zlý pocit, hneď ako sa vonku objavili tie čierne mraky.
Bolo to neprirodzené... Až príliš...
Pomaly prešiel ku dverám a otvoril ich. Ticho. A všade boli otvorené dvere. Rýchlo k jedným pribehol... Skutočne, nikde nebol vôbec nikto. Všetci boli preč! Iba tak zmizli. Rýchlo vbehol zase do triedy a rovno k Yoshirovej lavici.
Yoshiro, myslím že máme problém. V okolitých triedach nikto nie je... Alebo je to bežné na vašej škole a iba si nepokladal za dôležité sa mi o tom zmieniť? povedal stíšeným hlasom, pri poslednej vete nasadil však aj sarkazmus.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 9:56 pm

Suki

Prolézala školu křížem krážem, i když tak důkladně zase ne. Jen procházela chodbami a rozhlížela se. Zjistila, že toho moc nezjistí, neboť se zdálo, jako by někdo evakuoval celou budovu, mimo naší třídy. Záměr? Třeba pro ně speciálně někde chystali párty! Jistě, bylo to nepravděpodobné. Samosebou, že to Suki nijak významně nevyvedlo z míry, jen z toho měla ještě horší pocit než před tím. Blížilo se něco nepěkného. A nebyl to rozzuřený učitel, kterému ujel vlak. Nyní stála před velkým rozhodnutím. Vrátit se do třídy pro vysvětlení nebo si to mašírovat domů. Nuž, vyhrála první možnost, protože tam měla stále ještě věci. Jenže teď byla docela jinde, než ona místnost, kterou potřebovala a přesto vzhledem k situaci nijak nespěchala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 9:57 pm

Manon

si moc nevšímala, co se kolem děje. Až po delší chvíli, když už počasí venku vzbudilo pozornost lidí ve třídě, si všimla, jak se setmělo. Vzpamatovala se ze svého tranzu a okamžitě se jí zmocnil velice nepříjemný pocit, že tohle už jednou zažila. Zadívala se ven na temné mraky a potom se prudce otočila za sebe na Yoshira s naléhavým výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 10:05 pm

Yoshiro

Koukal se z okna, takže si nevšiml výrazu Manon, která se na něj teď koukala, když v tom k němu přiběhl Kisuke. Vyslechl si, co měl na srdci. Vyskočil z lavice a začal se rozhlížet kolem sebe. Ve zmatku. "Nikdo?" Okamžitě vyskočil z lavice a rozběhl se ven na chodbu. Udělal v podstatě to stejné, co Kisuke. Pak znovu vtrhl do třídy. "Máme problém.." Řekl Kisukemu a pak se rozběhl k Manon. Bylo mu jedno, jestli se teď objeví její bratr na kolečkovém křesle a zastřelí ho. Nešlo teď jen o ně. "Manon!" Věděl, že jde o sekundy. Kdyby byl pozornější, mohl si všimnout už dřív, že se na něj kouká a je připravená jakkoliv pomoct.

Mohlo se stát cokoliv...

Země pod Yoshirem se roztrhla a vyletěla z ní obrovská nelidská ruka, která ho chytila a prohodila ho stropem do druhého patra. Pak zmizela. To samé se stalo Minatovi, který vůbec nevěděl, co se děje. Jen neletěl do druhého patra, ale byl prohozen zavřenými dveřmi na chodbu. Jeden ze spolužáků najednou zmizel - prostě se rozpustil. Všude kolem budovy byla neskutečná tma a něco pořád bušilo na okna. Jako by do nich naráželi ptáci. K tomu všemu ten otřesný zvuk silného větru. Všude ve škole zhasly světla a byla úplná tma.

Židle a lavice ve třídě začaly poletovat a mlátit po hlavě ostatní studenty. Většina už tak byla v bezvědomí. K tomu všemu se ještě urvala tabule a letěla přímo na Manon. K tomu všemu začalo blikat světlo ve třídě. Také se ve třídě začal rozléhat dost zvláštní, nelidský křik. Kisuke byl nejspíš jediný, kdo byl schopný ve třídě něco udělat, aby ostatním pomohl.

Suki nic neslyšela, jen šla dál po chodbě zpět do třídy. Když do ní vešla, ocitla se znovu na chodbě. Jako by ty dveře vedly na místo, na kterém právě byla a nemohla se dostat tam, kam chtěla. Co to mělo znamenat? Z konce chodby se ozval ďábelský smích.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 10:11 pm

Manon

věděla, že hlavní bylo zachovat klid.
"Yoshiro," vztáhla ruku ke spolužákovi, který na ni vykřikl právě a vypadal dost mimo. "Hlavně nepanikařme!" V tu chvíli Yoshira prohodila nelidská ruka stropem. Manon jen zůstala bez hnutí stát s napřaženou rukou a otevřenou pusou. Její rada se jí teď zdála trochu, maličko irelevantní. Rozhlížela se zmateně kolem. Všude byl hrozný bordel a hluk, vůbec nechápala, co se děje. Neměla snad taky právo na klidný a nudný život? No, hlavně na ten život?! V tomhle prostředí jí dlouho nevydrží. Skoro pozdě si všimla, že na ni letí tabule. Instinktivně dala ruce před sebe. Instinktivně se snažila před sebou shromáždit spirituální částice, které by ji ochránily před nárazem, ale těžko říct, jestli se jí to podařilo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 10:17 pm

Minato

Bylo to čim dál podivnější. Yoshira náhle popadl psotník a rozeběhl se zamilovaně k Manon. Také si svojí žádost o rande mohl nechat na jindy. Jenže pak se stalo něco, co se nikdy snad ještě nestalo. Yoshiro z nějakého důvodu proletel nahoru. Než stihl vyskočit, nebo vlastně než stihl cokoliv udělat, on sám se proletěl přes celou třídu a přímo skrz dveře, přes chodbu až do zdi pod oknem, které tem bylo. Nebylo to dvakrát příjemné, ale "naštěstí" zeď ztlumila jeho náraz. Díky bohu se nekřápl do hlavy, jen si mírně pohmoždil žebra na levé straně těla, protože narazil bokem. Při letu ze sebe vydal pouze zoufalý výkřik. A nejhorší bylo... že si někde mezi třídou a chodbou rozerval vršek své vrchní uniformy. Kdo to nyní měl zaplatit!
Nyní když si tak ležel na té chodbě, řekl si, že to tam bylo vcelku fajn, jelikož byl tak otřesený a nejspíše i vyděšený, že se sotva hýbal. Navíc očekával, že v blízké době se začne oběvovat krásná modřina na jeho žebrech.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 10:21 pm

Suki

Kráčela si to s chladnou hlavou po chodbě, jako by se nechumelilo. Konečně po delší době opět našla dvěře, po kterých pátrala. To jsem šla tak daleko? Pomyslela si a nějak si nedokázala vybavit, jak je asi tahle škola veliká. Ale teď to bylo jedno, bez váhání vešla dovnitř a.... Žádné a nebylo, protože prostě stála pořád na chodbě. Bylo jí to kapánek divné, ale věřila v logické vysvětlení. Tedy, až do okamžiku, kdy zaslechla ten smích. To jí už zneklidnilo. Ksó.... Ruce sevřela v pěst. Fajn, pěkné fórky. Ale opravdu na něco takového nemám náladu, tak se ukaž, ať vím, jakej mamlas tohle zase přichystal. Hlesla pobízivě a neklidně sklopila trochu hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 10:27 pm

Kisuke

Mal zlý pocit, ale rozhodne nečakal že sa to zbehne tak rýchlo...
Yoshiro preletel cez celé poschodie a ďalší jeho spolužiak zas preletel cez celú triedu až na chodbu. Niekoľkí tam mizli a rozpúšťali sa alebo čo... Kisuke to nestíhal všetko sledovať...
Čo sa to DOPEKLA deje? pomyslel si naštvane.
Tabuľu, ktorá letela na jeho spolužiačku odrazil rukou ešte v lete... Malo by ju to minimálne odraziť na úplne inú stranu. Druhou rukou ju chytil za rukáv a postrčil ju smerom ku dverám. Zdalo sa, že tam sa nič nedialo, takže mu to prišlo ako najrozumenšie riešenie. No tak, choď! zakričal na ňu, aby ju ešte povzbudil.
Rukami medzi tým odrážal lavice a ostatné predmety, ktoré by doňho chceli dobiedzať. Preživších posielal (alebo hádzal, podľa toho či boli v bezvedomí) na chodbu a keď zachránil, koho mohol, tak sám na chodbu vybehol a zavrel za sebou dvere.
Fajn, teraz... Yoshiro.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 10:34 pm

Manon

po chvilce otevřela oči, které instinktivně zavřela, když se na ni řítila tabule. Sama sebe v duchu spokojeně pochválila, že to zvládla, tabule byla pryč a nenarazila do ní! Bohužel pak si všimla toho nového, jak má ještě na rukávu pár třísek a volá ji ke dveřím a její srdce opět pokleslo. Tedy jenom v otázce jejích schopností, jinak byla dost vděčná, že jí někdo pomohl. Na nic nečekala a rozběhla se za tím novým klukem, i když ani nevěděla, jak se jmenuje. Hlavou jí prolétlo, jestli on a tohle všechno spolu nějak nesouvisí? Vypadal, že není tak ztracený, jako všichni ostatní, možná věděl, co se děje! Ale na to teď tak trochu nebyl čas. Doufala, že na chodbě bude aspoň klid. Jen se ohlížela po ostatních.
"Rychle, všichni ven!" křikla a doufala, že je ještě někdo při vědomí.
"Díky," hekla směrem ke svého zachránci, to bylo tak vše, na co se momentálně zmohla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 11:03 pm

Yoshiro

Ležel ve třídě, která byla nad tou, do které patřil. Bylo tam světlo, ale nikde nikdo.... Tedy..."Co jste sakra zač?!" Zakřičel. Podél zdi stálo několik dost podivně vypadajících lidí. Vypadali jako zombies, kteří by si chtěli pochutnat na Yoshirově mozku. "Jsme snad v nějakým béčkovým hororu?!" Vyškrábal se na nohy a otřel si krev, která mu tekla po tváři. Sáhl do kapsy a !! ... "...Tak počkat..." ... Vyběhl ze třídy a zamířil ke schodům. Zombies běželi za ním.

Ve třídě teď byla jen Manon a Kisuke.. Než si ale něco stihli říct, objevila se znovu ruka a vyhodila Manon ven.

Manon a Minato spolu teď byli na chodbě s několika spolužáky, kteří byli mimo. Viděli, jak se zabouchly dveře, ale pak se hned znovu otevřeli a vedly do prázdné třídy, která byla krásně čistá a uklizená. A hlavně, jako by se tam nic nestalo. Venku ale pořád zuřila ta bouře. A Kisuke nikde.

A Suki? Suki šla za smíchem, který se pořád smál víc a víc nahlas. Bylo to opravdu strašidelné. Jako by těch smíchů přibývalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 11:08 pm

Minato

KDyž už se začal konečně sbírat z podlahy, proletěl dveřmi další objekt ve velké rychlosti. Byla to Manon. Jelikož stál zrovna v úhlu, kterým letěla, natáhl ruce a prakticky svým tělem posloužil jako žíňěnka, aby si vážněji neublížila. Jelikož jí pak chytil kolem pasu, sesul se i s ní zpět k zemi. Po tomto výstupu ucítil řezavou bolest v žebrech, ale jelikož už měl nějakou tu zkušenost, tak věděl, že žebra nejsou zlomené, ale pouze naražené.
Když se opět vzpamatoval, pustil Manon a znovu se vyškrábal na nohy. "Jsi v pořádku?" optal se jí a sledoval náhlou proměnu třídy když se dveře otevřeli. Všiml si ovšem, že se jedna osoba neostala ven. Byl to ten nováček. Zmateně vběhl tedy zpět do třídy a rozhlédl se. Nikdo nikde. Co se to tam krucinál dělo?!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 11:13 pm

Manon

vyjekla, když se jí něco zmocnilo a mrštilo ji to ven. Na chodbě narazila do něčeho měkkého, co ji zachytilo. Byl to Minato. Byla docela otřesená z toho všeho, co se dělo. "Jo, asi dobrý, co ty?" odpověděla Minatovi, když se sbírala na nohy. "Co to sakra bylo?!" ptala se sama sebe nebo možná neurčitého okolí, těžko říct, prostě cítila potřebu se zeptat. Rozhlédla se kolem. Bylo tam několik spolužáků, ale rozhodně ne všichni. Potom se podívala znova do třídy, jejíž dveře se právě zabouchly a zase otevřely. Byla prázdná. Nikdo tam nebyl a uklizeno tam bylo a příliš nevinně. OK, tam nejdu ani za zlatý prase, pomyslela si Manon a dala si záležet, aby její noha nepřekročila práh, když se rozhlížela uklizenou třídou. Kde byl ten nový, co jí pomohl?! Ale to už Minato vběhl bez rozmyslu dovnitř.
"Nelez tam, pojď zpátky!" vyjekla na něj, protože se bála, co dalšího by se tam v té třídě mohlo stát a kdo by tam mohl zůstat a už se nikdy nezjevit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Sun Jan 29, 2012 11:36 pm

Kisuke

Manon zrazu vyhodila z triedy ďalšia z tých rúk... Skôr ako Kisuke stihol čokoľvek spraviť, dvere triedy sa za ňou zavreli.
To čo nasledovalo potom, už nie je známe.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 5:36 am

Suki

Stála sice na místě s úmyslem, nechat přijít ty vtipálky, ale když jí vypravěč poslal dál, tak asi nakonec usoudila, že jsou to moc velcí zbabělci, aby čekáním na ně ztrácela čas. Chodba byla tichá a temná, až na ty smíchy, kterých stále přibývalo. Takže těch šašků je celý banda? Pomyslela si. Jistě že, jeden by to sám nedokázal. Snažila se nějak vše vysvětlit, ale přeci jen tu už i teď bylo něco divného, záhadného. Nepamatovala si, že by školní chodby byli tak dlouhé. Už by měla dojít na konec. Už dávno měla, aby to bylo přesnější. Tohle asi logické vysvětlení zcela postrádalo, leda by si škola najala kouzelníka na vystrašení některých problematických žáků.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 1:32 pm

Povinně pustitYoshiro

Konečně doběhl ke schodům, aby se dostal do patra, které bylo pod ním a nacházeli se tam jeho přátelé, kteří určitě potřebovali pomoct. A hlavně tam byla Manon, která u sebe musela mít Yoshirovu rukavici. Bez ní se v žádném případě nemohl dostat do svého shinigami módu. A hlavně ne sám. Takže se tam prostě dostat musel.
Když se ale Yoshiro podíval dolů, schody vypadaly nekonečně. "Proboha.." Otočil se směrem k těm zombíkům. Vůbec nevěděl, co by měl dělat, ale cítil, že když půjde dolů po těch schodech, stejně se nikam nedostane. Jak to udělali naposled? Tenkrát byl vyděšený, ale svému strachu čelil. Stejně tak ostatní, takže se z toho dostali. Ale tohle byla úplně jiná úroveň. Zombies už byli skoro u něj a on pořád přemýšlel. Blížili se. Přokřupl si prsty a rozběhl se proti prvnímu z nich. Vyskočil a skopl ho na zem. Pek přes něj přeskočil a prohnal se rychle davem těch ostatních, aby mohl jít jinou cestou.


V temné místnosti, ve které byl Kisuke se začaly ozývat kroky. Světla se rozsvítila a naproti Kisukemu stál tenhle chlápek. (jen bez hollow díry a masky). Měl ruce v kapsách a koukal na Kisukeho. Pak bez váhání chytil meč, který měl na zádech a sekl s ním přímo na černovlasého mladíka.


U Manon a Minata se taky ukázala neznámá postava. Tedy, ne až tak neznámá pro Manon. Naposledy, když se děly tyhle věci večer v nemocnici, také ho tam potkala, a viděla ho i krátce před tím, než Yoshiro získal své síly. Byl tam tento muž a pozoroval dvojici, která byla při vědomí. "Yozora Manon." Řekl jen a natáhl k těm dvěma ruku.


Z konce chodby, po které šla Suki, vyletěly desítky černým mečů, které se hnaly přímo proti ní. Vypadalo to skoro, jako by se jim nedalo uhnout. Letěly přímo na Suki a to dost rychle. Těsně před ní se ale zastavily. "Udělej něco špatnýho a jsi mrtvá, holka." Ozval se ženský hlas.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 1:55 pm

Kisuke

Tch... Hajzli. odfrkol Kisuke.
Siahol do vrecka...
...
Huh? Na Kisukeho tvári sa objavil prekvapený výraz.
Rýchlo uskočil pred mečom toho týpka, ktorý mu stihol trocha oškreť pravú ruku, ale nič vážne. Rýchlo sa poobzeral okolo seba, zobral najbližší ťažky objekt čo mu prišiel pod ruku a hodil ho do okna. A hneď z neho aj vyskočil. Bola to jediná cesta ako odtiaľto zdrhnúť.
To snáď nie je možné! Ja som ale idiot!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 2:02 pm

Kisuke skutečně vyskočil z okna, ale nepadal dolů.. Letěl nahoru, což bylo vážně podivné. Letěl strašně rychle a škola vypadala hrozně vysoká. Jako by měla stovky metrů. Pořád letěl kolem ní. Dělalo se mu špatně z té rychlosti. Když v tom. Okno, kolem kterého zrovna prolítal, se rozbilo a vyskočil z něj Yoshiro. Ten byl překvapený, když si všiml, že chytil svého bratra, co tu trénoval let do vesmíru bez rakety. Když Yoshiro chytil Kisukeho, proskočili dalším oknem, které bylo naproti. Už to začalo být vážně podivné všechno. Jako nějaký špatný sen. Ano, byly tu dvě školy, které byly vedle sebe. Jako by snad jedna nestačila. Když se z toho okna podívali, byli ve druhém patře. ( -.-). Mindfuck.
Yoshiro byl udýchaný z toho, jak utíkal celou školou před chodícíma mrtvolama. Ty za ním ale nebyly. Vlastně. Všechno už vypadalo docela normálně. Aspoň pro tyhle dva. Byla to ale skutečnost?

Yoshiro

"Kisuke.." Řekl sotva a snažil se popadnout dech. Přitom se bratra chytil za rameno. "Myslel jsem, že je po mě.." Dodal ještě. Pak se konečně posadil z leže a snažil se zhluboka dýchat. Měl dost roztrhnou uniformu. Jako by jich snad měl doma mít dalších deset...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 2:08 pm

Suki

Z chodby na ní něco mířilo. Když si uvědomila, co, už bylo pozdě. I kdyby byla sebevíc obratnější, tomuhle vy se nevyhla ani za mák! Naštěstí se těsně před ní ty ostré věci zastavili. Udělala úkrok zpět, srdce jí divoce bušilo. Žena?!... Ano, teď už byla vyděšená, ale nechtěla se svému strachu panicky poddávat ač hleděla právě do očí vlastní smrti. Rozhodně nebyla v nejlepší situaci a moc východisek se tu taky nenacházelo. Když se hlasitým oddechováním trochu sklidnila, mohla dál přemýšlet a hlavně mluvit. Ty... a co považuješ za něco špatného?... Hele, určitě se můžeme nějak domluvit, ne? Hlas se jí ještě stále krapet třásl, ale komu v takové situaci ne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 2:10 pm

Kisuke

Kisuke kričal... aspoň prvú chvíľu. Potom si už nechcel ničiť hlasivky. Keď doňho nabúral Yoshiro, tak vytrešitil oči, ale nestihol ani nič povedať a už boli obaja v škole ktorá bola hneď vedľa tej ich ktorá tam predtým nebola... what?
Yoshiro... povedal, ale naplo ho zrovna na vracanie. Cítil sa ako v Silent Hill.
Yoshiro... nemáš predstavu, čo sa to tu sakra deje? dostal zo seba Kisuke. Nikdy nič takéto nevidel. A zrovna dneska si to musel zabudnúť. Keby sa ráno nemusel tak ponáhľať... Najradšej by sa odstrelil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 2:29 pm


Yoshiro

"Měl bych tušení.." Odpověděl Kisukemu. Pomalu se vyškrábal na nohy. V celé chodbě, ve které teď byli se začalo objevovat strašně moc různých divně vypadajících monster. Vypadali vážně jako z hororu. Yoshiro se koukl na Kisukeho a podal mu ruku. "Musíme najít Manon. Má mojí rukavici. Když budu moct použít svoje schopnosti, můžem se z toho dostat.." Jakmile to dořekl a zvedl Kisukeho na nohy. Cesta zpátky nebyla. Museli jít přímo. Otočil se a rozběhl se strašně rychle chodbou. Probíhal mezi těma divnejma věcma a když se mu něco připletlo pod nohy, použil kopačku nebo pěsti. Snažil se soustředit se na to, kde by mohla být Manon. Na chvíli zavřel oči a soustředil se. Všechny zvuky umlkly. Příšery, co se tu zjevovaly viděl (se zavřenýma očima) jako fleky reiatsu, rozhodně nebyly skutečné. Všechno bylo takové nějaké rozmazané a neurčité. Otevřel oči. "Je možný, že je to iluze!" Křiknul na Kisukeho a pěstí srazil na zem něco, co připomínalo Freddyho Krugera.

Suki

"Pfk.." Ozvalo se. "Připadá ti jako slušnost tykat někomu, jehož hlas zní jako dospělejší? A navíc, někomu, koho neznáš? Já ti tykám, protože jsi dítě! Ale já dítě nejsem!" Bylo to řečeno dost namyšleným hlasem. Za chvíli se na konci chodby objevila postava menšího vzrůstu. Byla to nějaká žena. Měla dlouhé růžové vlasy. Aspoň to mohla Suki vidět. "Mohla bych tě zabít!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 2:33 pm

Kisuke

Prijal Yoshirovu ruku a vstal.
Súhlasím. Ideme ju nájsť. povedal a bežal rovno za Yoshirom. Yoshiro rozrážal cestu a Kisuke ho kryl zozadu. Vždy keď ho chcelo niečo chytiť, Kisuke to odrazil kopačkou alebo päsťou.
Keď Yoshiro začal hľadať Manon, tak jeho pozornosť jasne trocha ochabla, vtedy ho teda Kisuke začal kryť pred všetkým naokolo. Monštrá boli našťastie celkom slabé, takže to nebol zas až taký problém, ale bolo ich veľa.
Jo, to mi došlo. odpovedal Kisuke Yoshirovi a naďalej odrážal všetky monštrá, čo sa na nich sápali. Našiel si ju niekde? spýtal sa a opäť bežal za Yoshirom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 2:43 pm

Suki

Nadzvedla pravé obočí a zapřemýšlela. Ta divná bitost, co musí mít hrozně moc rukou, aby hodila tolik mečů. měla pravdu. bylo to fo ní sakra nezdvořilé! O... omlouvám se. Zamumlala docela zřetelně a zůstala pohledem na osobě, jenž se právě a konečně začala vynořovat ze stínů téhle divné události. Byla překvapená. Považuje se za starší, zní jako starší, ale růžový vlasy? A... docela malého vzrůstu. Já... to... si plně uvědomuji... ma... madam. Měla co dělat, aby při tom oslovení zadržela smích. Byla v tak pekérní situaci a přece byla schopná myslet i na něco jiného. Co tedy myslíte... Domluvili bychom se nějak? Zajímala se znovu, když trochu skrotila ten vnitřní smích.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 3:41 pm

Manon

se zamračila. To, že tohohle muže už z rychlíku viděla, neznamenalo, že věděla, o koho jde. Pořád to pro ni byl cizinec, a to dost nebezpečný. A on... znal její jméno? To bylo dost děsivé, ale v žánru mangy, který četla, se to stávalo skoro pořád, vlastně to bylo takové poznávací znamení záporáků.
"A k-k-kdo jste vy, pane, ehm? A jaktože mě znáte?" zakoktala se, což bylo dost trapné, ale dělala, že se nic nestalo a že si zachovává svou důstojnost.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Mon Jan 30, 2012 3:57 pm

Minato

Ocitl se společně s Manon čelem neznámému muži. Vypadal dosti podvně a k tomu měl u sebe katanu, takže bylo jasné, že to určitě nebyl nějaký přihlouplý suplující učitel. Prohlížel si ho do té doby než vyslovil Manonino jméno. Následně se otočil na spolužačku a zase zpět. "Hej, chlape... co takhle se nejdřív představit, než začneš obtěžovat dívku?!" zavrčel nakonec na něj. Zdálo se, že jeho vnitřní klid byl kdesi na dovolené, jelikož yl slušně nas*án. Něco ho prohodilo dveřmi, pak dělal žíněnku a teď tu byl nějaký blbeček s neupravenými vlasy a děsil Manon.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 2 - (Re)Start
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: