PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 2 - (Re)Start

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:06 pm

Hollow Yoshiro

Kisukemu se podařilo chytit Yoshirovy ruce, ale přesně ve chvíli, kdy se chystal zasadit mu hlavičku na kus masky, Yoshiro vyrazil svou hlavou kupředu a předklonil se tak, aby mohl Kisukeho přehodit za sebe. Musel teď být dobře vyvedený z rovnováhy, takže by to mělo fungovat.

Akihiro

Jeho pěst se skutečně zastavila o bokken, což docela pochopitelné. Dával takové rány, aby Minata hned nezabil tím, že ho zarazí do země. "Ooravdu?" Zeptal se a slezl z Minata. Jen tak nad ním stál a vyloženě se posmíval."A jak to asi uděláš?" Otočil se a pomalým krokem se vydal pryč. Ušel asi deset metrů a pak se zastavil. Otočil se zpátky k Minatovi a hodil svoji katanu tak, aby probodla Minata.... Letěla přímo na něj.

Suki

Ženská chtěla ještě něco říct, ale Suki jí pak dost brutálně rozsekla od středu těla do strany. Její bezvládné tělo se sneslo k zemi... Ležela tam v kaluži krve..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:20 pm

Suki

Ani si nevšimla, že by snad její nepřítel chtěl něco poznamenat a ejhle, už byla žena na zemi. Suki uchopila znovu svou šermířský meč a s respektem si jej prohlížela. Zatím nerozumněla, proč je vlastně zlatý a jak se to mohlo vyklubat s nevynného řetízku. A taky, proč se to nestalo dřív.
Pohledem jen mimoděk sjela na tělo své protivnice. Bylo to od ní trochu kruté, ale vždyť ta ženská si začala! Chtěla jí setnout hlavu a bez pochyby to myslela vážně! Ať to bylo jakkkoli, v takovém stavu buď je mrtvá, nebo brzy zemře. Ať to bylo jak to bylo, nyní pro ní nepředstavovala hrozbu.
Třeba se teď někam dostanu, když je mimo sebe... Napadlo jí a už upalovala opět chodbou, jako předtím, než se s růžovkou setkala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:24 pm

Kisuke

Kisuke teda preletel... Narazil zľahka do steny... Vo vzduchu sa otočil a dopadol na nohy.
Vieš... už ma fakt štveš... povedal Kisuke a už začínal mať tik v ľavom oku. Bojovať s nejakým nepriateľom, ktorému nemohol ani len vážne ublížiť, nie to ho ešte zabiť, bola nuda... ale né! Ono sa to ešte muselo preťahovať a preťahovať! Kisukeho to vážne už sralo...
Zase sa mu zo zápästia vystrčila čepeľ, dlhá asi ako bežná mečová. Už mu jaksi došli nápady a tak si povedal, že príležitosť sa naskytne sama počas boja. A tak na Yoshira proste normálne zaútočil a sekal kde sa mu zachcelo, nech si to Yoshiro vykrýva. Jeho seky boli rýchle a presné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:30 pm


Minato

Vypadalo to na poslední chvilky jeho života. Jenže on tu nemohl jen tak exnout! Najednou ucítil... něco zvláštního. V jeho těle se zažehla zvláštní jiskřička. Původně chtěl utéct... ale teď se rozhodl šáhnout po té jikřičce klidu a naděje. Najednou se něco stalo. Černé mraky nad ním se rozestoupily a jeho ozářila stříbrná záře, která ho na momentek skryla. Jakmile záře zmizela, objevil se opět Minato. Ve stejně špatném stavu jako předtím, ale něco bylo jinak. Bokken co držel v rukou byl rozprasknutý od špice po jílec, přesně v půlce. V této škvíř zářilo jakési stříbrnobílé světlo., které mírně vystupovalo nad dřevo. Jako bonus se za ním ve vzduchu znášela jakási podivná pečeť (viz. obrázek avataru).
Byl to pro něho parádní pocit, znovu se v rozhořela jakási tajemná energie, díky které cítil, že ještě mohl pokračovat. Jelikož už měl čepel protivníkova meče téměř u sebe, neměl čas na úhyb. Prudce tedy mávl čepelí bokkenu a místo toho, aby dřevo prasklo, vykrylo díky měsiční čepeli uprostřed nepřátelský úder. Jakmile byl Akihiro odražen, bylo na čase vyrazit do útoku. Odrazil se kupředu a prudce sekl nově zzískaným ostří přes protivníkovy ruce. Věděl, že nyní s ním mohl bojovat!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:37 pm

Akihiro

Dostal dost nepříjemnou ránu do rukou. Jakmile se to stalo, odrazil se a uskočil o pár metrů dozadu. Katana, kterou předtím hodil, zmizela a objevila se mu znovu v levé ruce. Namířil s ní směrem na Minata a cosi zamumlal. Kolem meče se objevilo 5 čepelí. Ty se rozletěly proti Minatovi.

Yoshiro

Uhnul poprvé, podruhé, potřetí a pak.. Prask! Kousek masky odletěl. Yoshiro se snesl k zemi. Těžce oddychoval, přitom se držel za hrudník a díval se na bratra. "Díky.." Zamumlal jenom. Nebyl čas na otázky, všechno si mohli vyříkat po tom, co oddělají toho bastarda. Ukázal na Akihira. "Pomoz Nakamurovi. Já.. Potřebuju pauzu.." Druhou rukou si přejel po čele, aby si otřel pot.

Suki

Na konci chodby se rozsvítili dveře. Svítili krásnou modrou barvou. Jako by samy říkaly - pojď a otevři!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:45 pm

Minato

Jeho nově získaná schopnost se mu líbila. Už nemusel lámat kosti, už mohl taktéž aspoň částečně krájet a útočit. Najednou po něm poslal 5 čepelí. I v takto špatném stavu si ovšem zavzpomínal na tréninky, kdy běžně trénovali jeden proti jedenácti. Jeho oči zářili najednou zvláštní stříbrnou barvou a přitom provedl několik rychlejších pohybů, díky kterým zablokoval čepele již ve vzduchu. Momentáně si ovšem neměl čas všímat okolního prostranství, jelikož jediné koho chtěl zničit byl Akihiro. Znovu tedy provedl výpad vpřed, jenže zopakoval tah, který použil už kdysi. Těsně před nepřítelem uhnul do boku a zaútočil ostřím přímo na krk protivníka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:46 pm

Manon

sledovala boje. Přemýšlela, jestli by se měla vložit do souboje mezi Minatem a tím pošukem bělovlasým. Ne zbraněmi! Chtěla je jen seřvat, ať toho nechají, jelikož je stejně jasný výsledek. Zrovna když to chtěla udělat, zapípala tělu ležícímu vedle ní v kapse smska. Samozřejmě, to bylo mnohem důležitější, takže si ji přečetla!
"Hm! Zdá se, že Kyoya se probudil!" řekla si pro sebe a zase mobil schovala tělu do kapsy. "Teď mu ale asi nepomůžem," usoudila. Když zvedla oči, všimla si, že její moment vyprchal - Minato už byl tak trochu rozpáraný. Ještě byla ale stále šance! Co nejrychleji se zvedla... a v tu chvíli začal Minato nějak divně svítit a stalo se mu cosi s tím dřevěným párátkem. Manon zůstala stát. Bylo to určitě znamení, že se do toho nemá plést, aspoň prozatím.
Všimla si, že Yoshiro a ten druhý nejspíše dobojovali!
"Yoshirooo, přišla ti smska!" zakřičela na Yoshira, který vypadal celkem zničeně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:51 pm

Suki

Střídala jednu nohu za druhou, ale stále jedna zaostávala. Nuž, nakonec před sebou cosi zahlédla. Bylo to světlo a ne jen tak ledajaké, ale absolutně totálně úžasně krásně modré světlo! Byla uchvácena tou modrostí té modré, ale ne zaslepena. Začala spomalovat a zírala na záři, až si všimla, že tu vydávají dvěře! Probudila se z šoku a udiveně nadzvedla obočí. Tohle je učebna chemie v praxi? Optala se, ač jí nikdo nemohl odpovědět. Samozřejmě, že to měl být žert, sama neslyšela o žádné takové místnosti zde.
Postávala před nimi a rozmýšlela, co dál. Tohle bude určitě nějaká bouda ne-li od té růžové ženské, ale kam jinam pokračovat?
Přehodila si svou zbraň z ruky do ruky a nazpět. Po té se přiblížila ke dveřím, chytila za kliku, zatlačila a vcelku pomalu otevírala dveře.....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 5:58 pm

Yoshiro

Chtělo se mu spát, takže si lehl a začal zavírat oči. Nebylo mu prostě dobře. Kdo ví, co by se stalo, kdyby měl hollow pod kontrolou Yoshirovo tělo ještě o pár minut dýl. Manon zakřičela na Yoshira, že mu přišla sms, ale on nebyl schopný se zvednout a dostat se tam jen tak.

Akihiro

Čepel mu mířila přímo na krk. Provedl rychlý tah levou rukou a chytil Minatův bokken. "E-e.." Řekl jenom a lehce zakroutil hlavou. "Podívej, kluku.. Právě se ti podařilo něco skvělýho. Nevím, jak jsi to udělal, ale je to fakt pěkný.. Jenže to pořád nestačí. Přijď za mnou, až to budeš trochu ovládat.." Chlápek najednou zmizel...

Suki

Otevřela dveře a dostala se ven, kde uviděla zmláceného Yoshira, Kisukeho a Minata. Stál tam taky bělovlasý chlápek, který najednou.. Zmizel..

___________________________________________________________________________________________


Všichni se najednou probrali..A tím myslím všichni. Celá třída naráz otevřela oči. Seděli na svých místech a koukali na učitele, kterým byl... Akihiro?! Usmíval se, měl na sobě normální oblek. Venku nebyla žádná bouře. Sněžilo. Nikdo ze studentů nebyl zraněný, ale cítili, že se to fakt stalo. A taky že ano. Manon v ruce držela Yoshirův mobil a měla na ní červenou rukavici, Minato u sebe měl bokken, který byl předtím ve skříňce. Suki měla na ruce svůj náramek ve zlaté barvě. Zazvonilo.
Akihiro si vzal štos papírů a zamával třídě. "Hodina je u konce, byla to zábava." Řekl jenom a odešel ze třídy. . . Pokud za ním někdo vyběhl, nikde ho neviděl. Jen chodba plná studentů..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 6:06 pm

Kisuke

He? Srsly? Celý čas sa tak snažím a napokon keď len sekám hocikde, tak to zrazu odpadne? Tch... to je podraz... povedal Kisuke otrávene, ale naučil sa celkom cennú lekciu, že keď sa o niečo maximálne snaží, tak sa to podariť nemusí... ale napokon to aj tak môže prísť samo.
No potom sa teda otočil smerom na Akihira... už sa tešil ako ho zabije... ale vtom...
Sa prebudili v triede?? Takisto ako všetci ostatní?
Čože? Nie... nie, to nie je možné... Nič z toho sa...
Rozhliadol sa... Manon s rukavicou... Minato s bokkenom... Nie... ono sa to určite stalo... Kisuke to proste cítil. A ten bielovlások... bol ich učiteľ??? Než stihol akokoľvek zareagovať, tak hodina skončila, bielovlas odišiel...
Kisuke sa rýchlo zdvihol z miesta a vybehol za ním ale nikde nikto nebol... len študenti.
Dopekla... čo... čo to SAKRA malo znamenať??! pomyslel si naštvane. Do čoho sa to Kisuke vôbec zaplietol...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 6:12 pm

Suki

Nahlédla za dvěře a co neviděla. Svoje spolužáky a nějakýho bělovláska. Co t....................

Zprudka otevřela oči. Hleděla před sebe, do třídy která se zdála být naprosto v pořádku, ale co to mělo být? Moc jsem v noci nespala... že by sen? Pomyslela si hned na to, když v tom si uvědomila, že v ruce drží onen řetízek, ze kterého ještě před chvílí měla šermířský zlatý meč. Teď to začalo být divný, nezmohla se na slovo, nevěděla, co si o tom má myslet. Podívala se k tabuli a tohle byla teprve rána. To byl ten chlapík, za těmi modrými dveřmi! Nadechla se bez jakéhokoli úmyslu něco říct, vždyť dýchat musela, potřebovala kyslík k životu, žejo. Nuž, než se nadála, ten maník opustil třídu se slovy, která se jí neustále opakovala v hlavě. Ale neměla důvod vyrazit za ním, vždyť neměla tušáka, co se stalo a teď byl mnohem blíž jiný zrdoj informací.
Navlékla si na ruku řetízek a ohlédla se po Yoshirovi. Tohle nebyl sen, ani noční můra. Byla si jistá, že se to stalo a jestli o tom někdo něco může vědět, tak jistě ten, kdo si nechal dát dobrovolně ránu od holky a ještě kolem sebe máchal katanou, když byl oděn v černém kimonu. Neměla však v plánu vylítnout hned te´d ze židle a začít mu pokládat snad milion otázek. Ne, nejdřív si musela ujasnit, co se vlastně doopravdy stalo....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 6:13 pm

Manon

viděla, že Yoshiro nereaguje a jen tak leží, ani se nehýbá. To v ní vzbudilo obavy a rozběhla se k němu. Když si k němu přidřepla, snažila se ho co nejjemněji obrátit obličejem k sobě.
"Yoshiro? Yoshiro, není ti nic? Můžeš vstát? Yoshiro... eh?" zírala najednou kolem sebe, zatímco seděla v lavici, která byla naprosto v pořádku, a kolem ní se z mátoh probírali její spolužáci, také v pořádku.
Spoiler:
 
"COŽŽŽEEEEEEEEE?!" zařvala Manon a zvedla se tak prudce, až její židle spadla na zem. Tohle bylo trochu moc! "Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!" kříčela vražedným tónem a u toho mlátila do lavice. Bohužel zrovna držela v ruce Yoshirův mobil, takže by bylo přesnější říct, že mlátila Yoshirovým mobilem do lavice. "To snad ne, už zase!!! Proč my?!" Opravdu ji to celkem vyvedlo z míry.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 6:49 pm

Minato

Už málem dostal Akihira, který však během okamžiku zachytil jeho čepel. Bylo to prapodivné, ale z jeho tváře poznal, že byl sám překvapeným nad výkonem svého protivníka. Minato si jeho slova zapamatoval. Následně... nastala změna!
Najednou se probral na vlastní lavici, bokken vedle stolku a Akihiro za katedrou. Bylo to náhle probuzení plné zmatků. Uniforma byla vcelku, nikde ádné šrámy, jizvy a ani dokonce modřiny. Co se to tam sakra dělo?! Zmateně pozoroval učitele. Zdálo se, že si konečně našel protivníka. Když odešel, zmateně se podíval na ty další, kteří se toho cirkusu taktéž účastnili. Díky tomu, že vedlejší spolužák chyběl, měl výhled přímo na Yoshira. Proto na něj polohlasně promluvil: "Tak Yoshiro... máš mi co vysvětlovat! Takže řekni kdy a kde." Jakmile ovšem domluvil, začala šílet Manon. Byl to vážně úžasný den.
Mezi tím se podíval na svůj Bokken. Byl opět zcelený, ovšem když se ho dotkl, postřehl, že se kolem jeho ruky mírně zatpitila stříbrná barva a čepel se začala "rozevírat". Znamenalo to, že jeho schopnosti mu zůstali. Rychle proto Bokken pustil a čekal na reakci ostatních z "party".
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 6:54 pm

Yoshiro

Jakmile Manon začala křičet, reflexivně se rozběhl k ní. Ignoroval to, co mu řekl Minato.. Nebo to prostě možná neslyšel. Sám byl dost zmatený z toho, co se stalo, takže nevěděl, jak by to mohl vysvětlit.
Přišel k Manon a chytil jí za ruku. "Jsi v pořádku?" Zeptal se. Byla přestávka, takže většina spolužáků odešla na chodbu.


Naposledy upravil Redečko dne Tue Jan 31, 2012 7:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 6:59 pm

Kisuke

Kisuke sa naopak vrátil do triedy. Porozhliadal sa po tvárach ostatných a bolo jasné, že sa mu to nesnívalo. Každopádne, asi si chceli pohovoriť o niečom hrozne dôležitom a tak sa proste len oprel o jednu stenu, bokom od ostatných. Jeho otázky mohli aj tak počkať, keď videl v akom stave je Yoshiro. A tí ostatní, tých ani nepoznal. A ani oni jeho. Takže aj tak by sa s ním asi nebavili.
On zatial uvažoval, čo sa vôbec stalo. Bol to jeho Bankai? Je to nejaký Shinigami? Je zo Soul Society? rozmýšĺal.
Celkom sa však obával Yoshirových otázok. Nemal chuť mu na nič odpovedať. Jemu, ani nikomu.
Tiež si utvoril svoj názor o ostatných členoch ich neoficiálnej skupinky... Ale tie názory si radšej nechal pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 7:17 pm

Manon

"Vypadám snad tak??" odpověděla Yoshirovi sugestivně. "Nějaký chlap si tady z nás zase dělá srandu, a on znal moje jméno! A chtěl si promluvit! A pak se začlo bojovat a tebe se zase zmocnila ta příšera a Kisuke je shinigami a Minato má svítící meč a zas jsme se nic nedozvěděli!" vychrlila ze sebe a sípavě se po tom všem nadechla. Měla toho opravdu plné zuby.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 7:21 pm

Yoshiro

Dobře, Manon měla docela dobré argumenty. Chystal se jí na to říct něco velmi konstruktivního, ale uvědomil si, že se mu pořád motá hlava a je mu zle, najednou ztratil rovnováhu a hodil záda. Zůstal ležet na zemi. Byl při vědomí, pokud se to tak teda vůbec dalo definovat. Ve skutečnosti byl spíš ve stavu, kdy by nerozeznal slona od kočky, ale pořád lepší, než kdyby byl úplně mimo sebe... Ne?
Jeho vnitřní hollow s ním rozhodně nedělal příjemné věci. Kdyby tak existoval způsob, jak se ho zbavit. Nebo ho aspoň potlačit. Nejspíš by se mu pak ulevilo. Dost.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 7:25 pm

Suki

Záhy se začali dít taktéž podivné věci, ba až šílené. Manon se asi zbláznila, alespoň to tak vypadalo, protože začala křičet a bušit do lavice. Taky to mohlo být tím snem, co nebyl sen, protože jí tam na poslední chvíli viděla, ale že by kvůli tomu tak vyváděla? To si Suki nemyslela. Měla za to, že ona o tomhle taky ví rozhodně něco více.
Začalo to tu být trochu moc... divné. Nejraději by šla ven, nadýchat se čerstvého vzduchu. Nakonec tak neučinila, protože by stejně byla odměněna jen cigaretovým kouřem. Ani na chodbu se jí nechtělo, když si vybavila, jak to dopadlo před chvílí. Přesto se alespoň otočila na židli a zírala ven přes okno. Lépe se tak dokázala odpoutat od zmatku, co tu teď panoval mezi dalšími účastníky předešlé aféry, když je nemusela sledovat. Opřela si hlavu o ruce a zasněně vyhlížela před sebe.
Vyrošilo jí jen halekání jisté spolužačky. Tedy spíš, nemluvila dost tiše, aby to SUki neslyšela. To jí opět řeklo něco o situaci a navíc to, že i někdo, kdo se v tom zdárně vyzná může být totálně mimo. Takže ten bělovlas nebyl normální....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 7:27 pm

Minato

Poslouchal vše co bylo řečeno velmi bedlivě a nakonec usoudil, že škola nebyla nejlepší místo na takovéto debaty. Měl plnou hlavu toho co se dělo a chtěl se vypovídat. Takže pomalu vstal a došel k nim. Svůj bokken opřel špicí hned vedle Yoshirovi hlavy a opřel se o něj. "Hleďmě, vypadá to, že nejsem jediný co skoro exnul po setkání s naším učitelem, co?" pronesl tiše a pak se podíval na Manon. "Nevím nic o tom, co se tu děje, ale podle mě, není nejlepší to tu křičet na celou třídu." dodal ještě.
Opíral se o bokken, protože stále měl žaludek otočený z toho jak byl proskenutý mečem. Stále jako by pomyslně to zranění cítil a zvedal se mu z toho mírně žaludek. Nejraději by toho parchanta zapíchl hned při další přítomnosti, ale slova co mu řekl, stále slyšel v mysli. Bylo mu jasné, že v současné chvíli proti němu neměl šanci. Bylo na čase objevit to co se v něm ještě skrývalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 7:32 pm

Manon

Když se Yoshiro složil, tak se trochu uklidnila. Posadila se těžce na židli a dívala se smutně na něho.
"Když to takhle půjde dál, tak akorát zase někdo umře..." řekla a pak se rozbrečela. Naštěstí to netrvalo dlouho a vzpamatovala se. Natáhla k Yoshirovi ruku, aby mu pomohla vstát. "Musíme najít někoho, kdo nám pomůže to zastavit... nebo to zastavit sami... já nechci takovýhle život..." řekla k němu tiše.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    Tue Jan 31, 2012 7:34 pm

Yoshiro

Jen sklopil hlavu, když slyšel, co Manon řekla. Neměl k tomu už co říct. Ale v jednom měla pravdu, museli najít nějakou pomoc, protože sami by tohle rozhodně nezvládli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content




PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 2 - (Re)Start    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 2 - (Re)Start
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: