PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kapitola 1 - Vina

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 6:39 pm

Ptát se proč se to stalo by bylo zbytečné. Vlastně jakékoliv otázky jsou na tomhle místě naprosto zbytečné.. Tak proč se proboha pořád ptám na otázky, na které znám odpověď?

Stojím tu. Na hřbitově a dívám se na kus kamene, na němž je vyškrábáno jméno kluka, kterého jsem sotva znal, ale i přesto jsme měli zvláštní pouto, kvůli kterému nemůžu přestat myslet na to, proč tu teď je.

Hosentsu Ryuuka
1994 - 2011

Někde na tomto hřbitově leží i Hotake Shizuka, který zemřel ve stejný den jako Ryuuka. Jeho rodina má někde ale speciální místo, byli bohatí, můžou si to dovolit.

Je jen chvíle od té doby, co zemřeli... Ne, byli zabiti. Zavražděni meči shinigami. Nicméně, nebylo to to jediné, co vedlo k jejich smrti. Rozhodnutí, které jsem učinil, bylo to hlavní. Chtěli jsme jen zachránit Gina. Ale před tím, než se nám podařila najít cesta, kterou bychom se dostali na místo, kde shinigami žijí; si nás našli sami. Bylo jich jen pár, ale nikdo z nás na ně neměl.

Málem jsem přišel i o ostatní.

Kyoya skončil v nemocnici v bezvědomí a ještě se neprobral (pro případ, že by se Nawaki rozhodl hrát). Manon? O té jsem od té doby neslyšel, myslím, že z pohledu jejího bratra na pohřbu, bylo zřejmé, že nechce, abych se s ní stýkal, navíc, ve škole jsem od té doby nebyl.


"Mrzí mě to, Ryuuko." Řekl tiše Yoshiro a položil k náhrobnímu kameni foťák, který Ryuuka dříve používal k focení všech těch holek ve škole a tak. Potom se otočil a zamířil pryč ze hřbitova. Zamířil domů. Kam jinam by měl jít? Venku byla zima. Manon navštívit nemohl; kdyby tak udělal, tak by ho její bratr nejspíš prostřelil tím největším šípem, jaký quincy může vytvořit. A to nebylo lákavé.

Je 13. 12. 2011, poměrně hezký, ale studený den. Z nebe padaly malé vločky sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 6:51 pm

Kisuke Kisaragi

Uuuuh... otravaa...
Zívol ponaťahoval sa. Sedel vo vlaku už dlhých 5 hodín. 5 HODÍN! Celý ten čas mal na ušiach sluchátka s hudbou, ale ani tá ho už dostatočne nerozptyľovala. Už prečítal dokonca aj všetky mangy, čo mal pri sebe...
No, ale ak mal zastávky napísané správne, tak ďalšia zastávka by mala byť konečne tá, na ktorú čakal. Zmysel celej tejto cesty. Karakura Town. Blbý zapadákov, aspoň si ho tak predstavoval. Ale čo... lepšie než nič, že?
Ani ho tak moc neštvalo to, že bude bývať v Karakure, ako to, že bude bývať s nevlastným bratom, ktorého nikdy nevidel. Ani nevedel aký bude. Snáď ho ten starý tupec (môj otec) informoval, že prídem. Videl som že mi vybavil školu a podobne nepodstatné veci, ale už som nestihol skontrolovať či ho informoval. Ale však nikto by nebol tak blbý, aby neinformoval svojho syna, že k nemu príde jeho nevlastný brat...
Zhlboka zívol a ponaťahoval sa. Pobalil si všetky veci späť do tašky a vyšiel z kupé. Vlak konečne zastavil a Kisuke z neho vystúpil. Porozhliadol sa.
Vitaj, Karakura Town!


Naposledy upravil Mike dne Thu Jan 26, 2012 3:08 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 6:56 pm

Nakamura Minato

Procházel se volně po jedné ulici, která vedla kdesi městem Karakura. Do vlasů mu padali sněhové vločky, ale jeho pohled byl sklopen směrem k zemi. Kvuli úmrtí jeho dvou spolužáků se rozhodl pro tento týden odvolat bojové kroužky do kterých chodil. Dokonce tedy u sebe neměl své bokkeny a hole bo. Měl na sobě pouze své bílé kalhoty pod kolena (Weee... je to cvok :3) a přes obvyklé tričko měl přehozený jakýsi černý plášť, který volně splýval až ke kotníkům. Taktně ho šlohl tátovy v první den kdy začalo chumelit.
Jelikož se tak procházel po prázdné ulici, hlavou směrem k zemi, nevšiml si, že již došel do jiné čtvrti a přímo na křižovatce vrazil do Yoshira. Tato srážka ho dokázala probrat z jeho myšlenek. "Ou.. promiň," zamumlal, aniž by se podíval o koho šlo. Když nakonec zvedl hlavu, konečně spatřil svého spolužáka. "Eh... to jsi ty Yoshiro-kun. Co tu děláš tak sám?" optal se ho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 7:02 pm

Yoshiro

Měl toho moc na přemýšlení; vlastně dokonce tak moc, že mu to začínalo přerůstat přes hlavu. Když se chystal přejít přes přechod na druhou stranu ulice, někdo do něj vrazil, ale pak se omluvil, tak jen mávl rukou, že je to v pořádku. Ten člověk na něj ale potom promluvil. K Yoshirově překvapení to byl jeden z jeho spolužáků ze školy. "Nakamura-san." Na křestní jméno si nevzpomněl, ale tohle mohlo stačit. Nikdy se s Nakamurou moc nebavil, byl to přece jen ten typ, co seděl vzadu a většinou všechny ignoroval. "Em, jdu ze hřbitova, byl jsem ... Našel jsem foťák, který patřil Ryuukovi, tak jsem mu ho byl položit na hrob. Co si pamatuju, měl ten foťák rád." Řekl a pokrčil rameny.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 7:11 pm

Kisuke Kisaragi

Niekoľko ľudí na neho pozrelo ako na debila.
Meh... Ani neodzdravia... povzdychol si a vybral sa teda preč zo stanice. Karakura vyzeralo ako bežné malé mesto. Nič špeciálne, ale nič hrozné. Vytiahol teda mapu Karakury, ktorú si vytiskol ešte u otca. Videl že kde presne je stanica. Tam sa nachádzal on. A dom jeho brata mal zakrúžkovaný. Vyzeralo to ako celkom pekná prechádzka, ale to mu po tej hroznej ceste len prospeje. A tak sa teda vydal na cestu, s hlavou v mape.


Naposledy upravil Mike dne Thu Jan 26, 2012 3:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 7:28 pm

Minato

Tiše se zahleděl na Yoshira a povzechl si. Netušil, že byl zrovna na hřbitově. Vlastně ani nevěděl, že si byl s Ryuukou nějak blízký. Co se týkalo jeho třídy na střední, nikdy se o ní moc nezajímal, jelikož měl spousty jiných přátel, tedy především z jeho klubů a jiných.
"Aha, to jsem netušil. Je to hrozné co se stalo. Nevíš co přesně, nebo spíš jak zemřeli?" optal se nakonec s mírně zvědavým podtónem v hlase. Učitelka jim totiž neřekla jak zemřeli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 7:44 pm

Suki Amaya

Byl tu opět další zimní den, i když celkem mrazivý. Zažila však i horší chladna a tak toto příliš nevnímala. Ostatně, měla nyní dost práce v rodinném květinářství. O vše se zde dnes musela postarat sama, neboť s prvními zimními dny na jejího otce přišla chřipka, jako každý rok. Dlouhé snad nekonečné chvíle si zde krátila sedíc za poltem u pokladny. Pročítala jakýsi časopis, možná katalog, kde bylo mnoho a mnoho barev. Co jiného by to mohlo asi být, než květiny, že. Společnost jí dělal bělostrstý kocour, který ležel kousek od ní na svém polštářku. Občas, když zrovna dočetla nějaký článek či odstavec, se po něm natáhla, aby jej pohladila. Pak se znovu ponořila do tajů flóry.
Zavřela časopis, ruce dala za hlavu a opřela se o opěradlo židle. Pohled zvedla vzhůru do stropu s dumala. Takhle však nevydržela dlouho, neboť jí kočičí zamňoukání donutilo opět oči sklopit. Už je padla? Podivila se a mrkla na hodinky. Bohužel, ještě jí čekala minimálně půlhodina tvrdnutí zde. A lidi nechodili.
Kocour chvíli na to seskočil z pultu a usadil se před prosklenými dveřmi. V tu chvíli se jí rozsvítilo. Venku padal sníh a ona zapomněla schovat vystavené květináče! Ještě, než otevřela dveře, na znamení podekování projela kocourovi po hřebtě dlaní.
Schýbla se ke květům ozdobenými sněhovými vločkami, chvíli si je prohlížela a pak je začala nosit dovnitř. Když už šla ven asi po páté, zastavila se s květináčem v ruce a podívala se na oblohu. Tak brzy padá...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 7:45 pm

Yoshiro

Upřeně se zahleděl Minatovi do očí.

Bylo to z čistajasna, odnikud; několik metrů nad skupinkou se otevřela zvláštní brána; jakoby se roztrhlo nebe. Yoshiro sám ani nestihl zpozorovat, co se vlastně děje a než stihl tasit svoji zanpakuto, všude byli shinigami, kteří se netvářili moc přátelsky.
Byl tam jeden, měl stejné bílé haori, jako měl ten, co Yoshira tenkrát napadl kousek od domu Manon. Yoshiro nevěděl, co to přesně znamenalo, ale věděl, že je to šéf těch ostatních a že bude nejspíš drsnej. To ale nebylo to, co mu vrtalo hlavou. Jak je mohli tak lehce najít? Vždyť... Všechno o záchraně Gina probírali jen mezi sebou. Jeden z těch shinigami se vrhl na Manon bez jakéhokoliv varování, byla daleko, takže se k ní Yoshiro nemohl dostat a Manon neměla dostatek času na to, aby se otočila. Shinigamim proletěl šíp, který vystřelil pohotový Shizuka. Nevypadalo to, že by toho shinigamiho zabil, nejspíš trefil nějaký bod, aby ho jen znehybnil.
Tou dobou už na celou skupinu mířili všichni shinigami, kteří přišli do lidského světa. A nejspíš za jediným účelem. Zlikvidovat zločince, kteří ukradli shinigami síly a jejich stoupence. Bylo to nečekané.
Kyoya se dotkl kamene, který ležel před ním a proměnil jej na velký meč, kterým odrazil útok jednoho shinigamiho, který se Kyoyu pokusil připravit o hlavu rychlým sekem. Sám shinigami to nejspíš nečekal. Yoshirovi se už konečně taky podařilo tasit zanpakuto a tak se vrhl do boje s dalším shinigamim a přitom se snažil prosekat si cestu k Manon. Měl o ní obrovský strach.
Právě Manon se znovu stala terčem dalšího útoku, teď se k ní ale dostal Ryuuka, který jí vykryl. Měla dost času na to, aby vytvořila svůj luk a zapojila se do boje. Ten však netrval moc dlouho. Kyoya nebyl moc zvyklý na boj s velkým mečem a brzy se vysílil. Toho využil shinigami, kterého předtím odhodil stranou a vyčaroval něco podivného. Byla to modrá koule, kterou poté vystřelil na Kyoyu. To zapříčinilo jeho pád do bezvědomí. Ryuuka začal křičet něco jako že by se odtud měli všichni co nejdřív dostat. Sotva to ale dořekl, dostal se k němu ten chlápek v bílém haori a probodl ho, Shizuka po tom muži vystřelil šíp, ale útočník jej vykryl rukou a dalším rychlým seknutím zabil Shizuku. Bylo to jen pár momentů před tím, než se objevil otec Shizuky a Manon, ti odtud dostali všechny pomocí techniky bleskového kroku. I těla Ryuuky a Shizuky. . . . .


Pak ale uhnul stranou. "Každý mi říká, že měli nehodu.. Sám nic nevím.." Snažil se být tak moc přesvědčivý, jak jen to šlo. Nejspíš se mu to i podařilo. Přejel si pravou rukou přes čelo a 'zčesal' vlasy, které mu padaly do očí, stranou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 8:12 pm

Minato

Díval se mu taktéž do očí a i přes počáteční váhání mu nakonec uvěřil, že aspoň nic nevěděl. Ovšem to, že mu každý říkal, že měli nehodu... to byla vcelku podívná věta. Třeba se časem zjistí něco víc, pomyslel si a mírně se usmál. "Tak jo... asi máš něco na práci. Uvidíme se zítra ve škole. Tak zatím ahoj," rozloučil se a zase se v lehce poletujícím sněhu začal ztrácet v jedné ulici, která vedla k jeho domu. Posledních pár dnů, bylo doopravdy podivných. Zlomil se mi jeden Bokken a umřeli dva spolužáci. Žeby již přišel ten konec světa o kterém se mlelo i na Facebooku?!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 8:18 pm

Manon

seděla doma. Nechtělo se jí tam být, ale nechtělo se jí být ani venku. Tak nějak se jí nechtělo vůbec nic. Otec na ní byl neustále naštvaný a zakázal jí trénovat její schopnosti. To jí ani nevadilo, sama se rozhodla, že je navždy pohřbí a už nikdy se nebude míchat do žádných podobných věcí. Stačila ta jedna zkušenost. Ta hanba, když je museli zachránit rodiče...
Koukala se z okna na padající sníh a jedinou jiskřičkou naděje jí byly blížící se oslavy nového roku. Tou dobou v jejich rodině vždycky vládla dobrá nálada, snad to letos bude stejné...
Nakonec položila hlavu na ruce, které měla před sebou na stol, a přemýšlela o tom, co vlastně teď chce, kde a s kým chce být, a pak už nepřemýšlela o ničem, jen poslouchala ticho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 8:28 pm

Yoshiro

Rozloučil se s Nakamruou a vyrazil přes cestu na druhou stranu ulice. Přemýšlel nad vším, co se stalo ten den, kdy umřeli Ryuuka se Shizukou. Bylo to zbytečné, přemýšlet nad tím, ale nešlo to jinak. Zastrčil ruce do kapes. No a pak tu byla Manon. Pokud si měl vybrat, jestli bude přemýšlet nad smrtí těch dvou nebo nad ní, tak si vybral jí. Samozřejmě. Ale nemohl se s ní sejít. Vzpomínal na dobu, kdy spolu vycházeli hrozně dobře a Manon trávila dost času v Yoshirově opuštěném domě, aby mu dělala společnost. Zrovna procházel kolem nějakého květinářství. Zastavil se u výlohy a koukal se dovnitř. Chvíli váhal, ale nakonec se k tomu rozhoupal a vešel dovnitř. Začal se rozkoukávat kolem sebe a nakonec přišel k pultu, kde seděla dívka, která nebyla o moc mladší než sám Yoshiro, byla mu docela povědomá, jen nevěděl odkud. "Eeeem, zdravím." Pronesl docela nervózně. Chvíli přemýšlel nad tím, co by měl říct a nakonec se zhluboka nadechl. "Ok, rovnou k věci. V tomhle jsem naprostej amatér a vůbec nevím, jaký kytky se líbí holkám a tak. Já jen, nedávno jsem si to u jedné tak trochu rozházel, když to řeknu tak blbě.. A chtěl bych jí dát nějaký znamení, že se omlouvám. Kytky někdy řeknou víc než slova ne? Teda.. Já vůbec nevím. Mohla bys mi prosím pomoct?" Vypadala trochu mladší než on, takže necítil, že by jí měl vykat. Proto to tykání.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 8:34 pm

Kisuke Kisaragi

Prechádzal okolo nejaké kvetinárstva, s hlavou stále ponorenou v mape.
Pff.... mám ísť teraz doprava, alebo doľava...
Náhle ním prešiel nejaký divný pocit. Na chvíľku sa zastavil. Bol to nejaky známy pocit, ale nevedel ho tak celkom identifikovať.
Chvíľku tam tak stál, ale potom pokrútil hlavou a šiel ďalej.
Asi sa mi niečo zdalo... Takže doprava... Myslim.


Naposledy upravil Mike dne Thu Jan 26, 2012 3:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 9:24 pm

Suki Amaya

Po sáhodlouhém vzhlížení do nebe se dala do pohybu a schovala do tepla i zbývající květiny. Usmála se nad prozatím dobře vykonanou, seč trochu opožděnou prací a vrátila se k pokladně. Po cestě si vzala jeden z letáků ze stojanu, aby měla jak zabít zbívající čas.
Netrvalo dlouho a kdosi jí z čtení vyrušil. Měla rukou podepřenou hlavu a nejdříve jen očima zabloudila k dotyčnému. V takovou dobu už lidi nechodí... Napadlo jí jako první a pak si vyslechla, co má hoch na srdci. Během toho si nemohla nevšimnout, že ho už někde viděla. Narozdíl od něj si i uvědomovala, že je to student ze stejné školy, ale nijak se o tom nezmínila. Jakmile domluvil, vstala a šla k váze s již nastříhanými květinami. Chvíli si je prohlížela a pak řekla. Co bílý tulipán? Vyndala z nádoby jeden exemplář a ukázala ho návštěvníkovi. Tulipán znázorňuje výčitky... kdežto bílá upřímnost. Nevím přesně, jaká květina by byla na omluvu úplně ta nejlepší, takže tio většinou dávám takhle dohromady. Hlesla, aby bylo jasné, že to nemá přímí význam, ale smysl už to nějaký pobírá.
Během toho venku u prázndýnch stojanů postával v bílém studeném sněhu bílý kocour a mrskla sem a tam ocasem. Všiml si procházející osoby a s natočenou hlavou na stranu si jej prohlížel. Dotyčný však pokračoval dál, což kocourka ranilo, že se neschýbl ani pro pohlazení, ani se nstavil pro nějakou rostlinku. Vstal a vešel do květinářství, při čemž samosebou zacinkal zvonek nadedveřmi, jak se otevřeli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 9:47 pm

Yoshiro

Asi nemělo moc smysl nad tím, přemýšlet jestli ano nebo ne. No co, Yoshiro by se dal zařadit do kategorie hloupách shounen hrdinů a určitě v tomhle RPG nebude jedinej. "Jo, to zní dobře." Přikývl a začal v kapse hledat peněženku, aby mohl zaplatit za květinu. "Děkuju za pomoc.. Kolik to bude?" Zeptal se a čekal, až mu ta dívka podá květinu. Už teď začínal přemýšlet nad tím, jak by jí mohl Manon předat, aniž by ho u toho zabil kdokoliv z její rodiny. Přece jen, dalo by se říct, že všechno to, co se stalo, bylo právě kvůli Yoshirovi. Cítil se za to dost vinen a neměl by nikomu jinému za zlé, kdyby to cítil stejně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 10:07 pm

Suki Amaya

Podle jeho slov usoudila, že to skutečně amatér je. Doufala jen, že pak na ní nebude svádět nějaký neúspěch. Bezeslova odkráčela za pultík, kde pohý jeden kus trochu dozdobila takovýma těma tipickýma zeleněma jako kapradí a tak. Zavázala to k sobě bílou mašlí, své dílo si prohlédla a postavila se za kasu. Tak to máme... nějakých 500 yenů. Oznámila klukovi cenu a než mu předala květinu, čekala na zmíněnou částku. Pěkně z ručky do ručky.
Přeji hezký den a snad ti květina pomůže, jak očekáváš. Řekla, když už předala zboží. Následně jí sjely oči na nástěnné hodiny visící nad dvěřma. Jak dlouho ještě.... Povzdechla si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 10:12 pm

Yoshiro

Zaplatil a vzal si květinu. "Ještě jednou díky, přeju hezký zbytek dne." S tím zmizel ve dveřích. První část byla hotová, teď byla na řadě ta druhá. Nějakým způsobem květinu dostat k Manon. Nejlepší příležitost byla asi .... Ne, nebyla tu žádná nejlepší příležitost. Leda by jí to předal osobně, ale bude se s ním chtít setkat? Musel teď stejně domů, aby k tomu mohl ještě něco připsat a navíc se potřeboval nutně ohřát. Byla mu neskutečná zima. Trochu přidal do kroku, aby byl doma co nejdřív. Z centra města to nebylo zrovna nejblíž, ale rychlejším krokem by tam mohl být za 20 minut.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 10:20 pm

Kisuke Kisaragi

Jo!! Takže ak sa nemýlim, tak by to malo byť doprava, doprava, doľava... Jo! Konečne som na správnej trase!! pomyslel si Kisuke nadšene a uvažoval nad tým, prečo ma Karakura toľko slepých uličiek....
A tak teda šiel... kračal celkom rýchlo, poháňala ho myšlienka na to, ako sa konečne uloží do nejakej mäkkej postele. Tá blbá cesta ho fakt odrovnala, a tato hodina chôdze mu tiež veľmi neprospela...
A tak mu trvalo približne takých 20 minút, kým sa dostal do ulice, kde by sa mal nachádzať dom. Mal ho zakŕužkovaný na mape... zo strany, ktorej išiel, by to mal byť piaty dom.
Tak ideme na to... Raz... Išiel ďalej a počítal domy, ktoré míňal. ... dva... tri... štyri...


Naposledy upravil Mike dne Thu Jan 26, 2012 3:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 10:40 pm

Yoshiro

Už nějakou dobu šel, vzal to několika zkratkami, aby si urychlil cestu. Sice to někde bylo trochu víc namrzlé, vzhledem k neudržovanosti cest, ale zvládl to bez větších problémů. Kluka, který bloudil po ulici s mapou docela ignoroval. Neměl moc náladu na nějaké rady a pomáhání při hledání cesty k nejbližšímu McDonald's. V kapse své bundy začal hledat klíče od domu. Když je vyndal, vyskočil tři schody, které vedly na verandu domku, zasunul klíče do zámku a začal odemykat. Těšil se na teplo a vůni domova. Možná že si i něco zahraje na Playstationu, aby si zlepšil náladu.. Nebo alespoň přišel na trochu jiné myšlenky. Otevřel dveře a vešel dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 10:45 pm

Kisuke Kisaragi

... päť.
Konečne. Piaty dom... Jeho dom. Na zlomok sekundy sa zastavil, a začal premýšľať o tom, že čo vlastne povie. Čo by mu vôbec mohol povedať? Ale veď... ich otec ho určite už informoval. Takže možno ani nebude musieť nič hovoriť, iba sa utiahne do izby a nebude ho rušiť.
Lenže nemal moc času na rozmýšľanie... keďže tam hneď nejaky chalan začal vchádzať. Zrejme išiel celú dobu za Kisukem, a on si ho ani nevšimol... A mohol by byť aj v jeho veku... Je to...?
H-hej, počkaj! zvolal Kisuke a hneď sa rozbehol za Yoshirom. Dobehol ho práve keď vchádzal do dverí. Kisuke sa teda tiež postavil do dverí, takže ich Yoshiro nemohol zabuchnúť.
Kisuke sa prvý krát pozeral na svojho nevlastného brata.


Naposledy upravil Mike dne Thu Jan 26, 2012 3:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 10:50 pm

Yoshiro

Dost drsným pohledem se podíval na toho kluka, kvůli kterýmu mu šla zima do baráku. "Být tebou, tak bych si rozmyslel, komu strkáš nohy do dveří. Dneska mám fakt blbej den, takže ti doporučuju, aby jsi udělal krok dozadu a nechal mě zavřít tyhle dveře a v klidu si udělat čaj." Neříkal to ani moc výhružně. Spíš konstatoval. Netušil, co je ten kluk zač, protože ho v životě neviděl. A už vůbec netušil, že je to poprvý v životě, co vidí svýho nevlastního bratra.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Wed Jan 25, 2012 10:54 pm

Kisuke Kisaragi

Heh... pekné privítanie... povedal urazeným tónom Kisuke a založil ruky. Yoshirov "dosť drsný pohled" mu Kisuke presne opätoval.
Nuž... otec ťa určite informoval o tom, že kto som, a aj o tom, že tu odteraz budem bývať s tebou... povedal, pričom sa v duchu modlil aby to bola pravda. Čo ak ho neinformoval? Alebo ešte horšie, čo ak Kisuke trafil do blbého domu? Nie... nie.
Kisuke mal zase ten divný pocit, podobný ako pred kvetinárstvom. Pozeral Yoshirovi do očí.
Je to on... Musí to byť on.


Naposledy upravil Mike dne Thu Jan 26, 2012 3:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Thu Jan 26, 2012 2:51 pm

Minato

Mezi tím, co se ostatní patlali s kytičkama a hledali své dávno ztracené sourozence, mladý Minato došel až k sobě domů. Místo obvyklého tréninku dopadl skokem plavmo na svojí postel. Následně se překulil na záda a tupě se zahleděl do stropu. Měl poměrně špatnou náladu ze zpráv co se doslechl v posledních dnech.
Když asi po hodině odtrhl svůj pohled od krásného dřevěného stropu, přelétl očima po pokoji. Byl tam neuvěřitelný bordel, ale on fakt nikdy neměl náladu to uklízet. Kdyby to tak viděla jeho nebožka maminka, ta by ho hnala koštětem po celém sídle. Jednou to snad ten holomek uklídí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Thu Jan 26, 2012 3:10 pm

Yoshiro

Nechápavě se díval na Kisukeho a zakroutil hlavou. "Nemám nejmenší tušení o čem mluvíš.." Řekl po pravdě. Prohlížel si Kisukeho od hlavy k patě, byl to černovlasý kluk stejné výšky, kterého v životě neviděl. Proč by tu s ním měl bydlet? A co s tím má co dělat Yoshirův otec? "Myslím, že je to omyl. Je mi to líto. Můžeš už prosím oddělat tu nohu, abych mohl zavřít?" Zeptal se, připraven zavřít dveře a konečně se pořádně zahřát. Ta zima mu začínala lézt na nervy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Thu Jan 26, 2012 3:37 pm

Kisuke Kisaragi

Nie... nie, nie je to omyl! Tvoj otec býva v Tokiu nie? Ten tupec ťa len neinformoval... Si Ruyichi, nie? Na krsné meno si nepamätám... Nejaky... Jo... Jo... Yo... Yoshi? hovoril Kisuke naliehavo.
Snáď som skutočne netrafil do zlého domu... pomyslel si Kisuke. Samozrejme, ani o centimeter neuhol, takže Yoshiro nemohol zavrieť dvere. Keby sa teraz nechal vyhodit, znamenalo by to noc vonku na mraze a to Kisuke fakt nechcel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    Thu Jan 26, 2012 3:50 pm

Yoshiro

Když řekl jeho příjmení, tak ho zamrazilo. Nedokázal si ale vzpomenout na jméno. Sice ho trochu nakousl, ale i tak.. "Je to Yoshiro.." Doplnil Kisukeho 'Yoshi'. Dobře, nejspíš byl na správném místě. Otázka však zní, proč? Proč tu byl a co vlastně chtěl? A už vůbec nechápal, proč by ho měl informovat jeho otec. "Em..Moment.." Yoshiro zahrabal do kapsy a vytáhl z ní mobil. Až teď si všiml, že má na mobilu smsku, která mu přišla během dneška, jen si jí nevšiml. Byla od otce. Stálo v ní, že do města přijíždí kluk, který je jeho nevlastní bratr - Kisuke Kisaragi. Taky tam otec Yoshira napsal, že to vysvětlí, až spolu budou mluvit, ale nemá čas, protože pracuje. Yoshiro dost nechápavě hleděl do mobilu a vůbec tomu nerozuměl. Jak jako nevlastní bratr? Zhrozeně se podíval na Kisukeho a pak znova do mobilu. Ten po chvíli schoval do kapsy. "Ty jsi..?" Nakousl otázku, ale nebyl schopný jí dokončit. Byl dost zaskočen.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kapitola 1 - Vina    

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitola 1 - Vina
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: