PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kisaragi Kisuke

Goto down 
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Kisaragi Kisuke   Wed Jan 25, 2012 3:34 pm

Všeobecné:

Meno: Kisuke

Priezvisko: Kisaragi (po matke)

Prezývka: -

Vek: 19

Výška: 172 cm

Váha: 58 kg

Farba očí: Modrá

Farba vlasov: Čierna

Obrazok: Kisuke je ten napravo. Za obrázok veľmi pekne ďakujem Redovi Smile
Spoiler:
 

História: Kisuke je nemanželské dieťa Yoshirovho nemenovaného otca. Spravil ho keď bol na služobnej ceste v Okinawe. Nutno dodať že bol veľmi opitý. Avšak jeho otec netušil že jeho mama bola Shinigami, na úteku pred Soul Society.
Kisuke žil na rôznych miestach v Japonsku, lebo sa s mamou celkom často sťahovali. Jeho mama ho trénovala v Shinigami schopnostiach, aby bol silný. Jedneho dňa jeho mama zomrela. Zabili ju Shinigami zo Soul Society. Kisuke vtedy znenávidel celé Soul Society ešte viac ako predtým a keďže v živote vlastne nemal nič iné, tak si za hlavný cieľ dal zničenie celej Soul Society.
Podarilo sa mu nájsť jeho otca, ktorý ho však odmietol mať na krku. Kisuke bol však neodbytný, a tak otec súhlasil, že Kisuke môže bývať so svojim bratom v Karakura Town. A Kisuke na výber moc nemal, takže sa vydal do Karakura Town...
____________________

Osobnostné:

Temperament: Melancholik

Povahové vlastnosti: Kisuke v skutočnosti nepatrí medzi najveselšie osoby sveta. Avšak nedáva svoje skutočné pocity moc najavo. Najviac dáva najavo svoju nenávisť a hnev. Verí, že sa o svoje problémy dokáže postarať sám a ostatných často vidí buď ako príťaž, alebo ako rivalov ktorých musí prekonať, než ako spolubojovníkov. Na prvý pohľad neznáša väčšinu vecí a väčšinu ľudí. Je tiež veľmi nedôverčivý. Celkovo všetkych vidí ako potenciálnych nepriateľov. Zameriava sa hlavne na to, aby čo najskôr a čo najviac zosilnel a mohol zničiť Soul Society. Nie je však ešte úplne zatratený a má aj svoju vtipnú stránku, ale ukazuje ju čoraz menej. Tiež je to skrytý perverzák.
Pri vypočúvani Shishigawaru ukázal aj svoju psychopatickú stránku, avšak okolo toho incidentu je stále veľa nejasného.

Znamenie horoskopu: Vodnár

3 obľúbené veci: Hudba, dievčatá, čokoľvek sladké

3 nenávidené veci: Prehra, Soul Society, zelenina

Záujmy: Tréning schopností, leňošenie, hentai

Sny: Zničiť Soul Society

Závislosti: Čokoláda, hentai

Fóbie a strachy: Bojí sa že prezident vydá zákon, ktorý zakáže všetko hentai na svete... Oh, a tiež straty blízkej osoby. A najviac sa bojí toho, že bude príliš slabý.

____________________

Schopnosti:

Kisuke je Shinigami

Meno Zanpakuto: Gig

Vyvolávací príkaz: Čas deštrukcie, Gig!

Popis: Vyzerá ako obyčajná, nevinná katana.

Shikai:

Popis: Kisuke si meč vtiahne do rukáva a tým ho vstrebe do seba.

Schopnosti: Kisuke aj Gig sú v jednote. Kisuke má k dispozicii kov z meča, ktorý môže používať na vytvorenie prakticky čohokoľvek. Všetky jeho zbrane sú spojené s ním.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kisaragi Kisuke   Mon Oct 15, 2012 4:20 pm

Po timeskipe:


Všeobecné:

Vek: 23

Výška: 176 cm

Váha: 60 kg

Obrazok: Za obrázok veľmi pekne ďakujem Redovi Smile
Spoiler:
 

Počas timeskipu: Kisukemu sa za 5 rokov zrovna úžasne nedarilo. Nikdy sa o školu nejak extrémne nezaujímal, skôr sa venoval tréningu, a to sa po Yoshirovej smrti len znásobilo. Nakoniec sa v škole prestal ukazovať úplne a bol vyhodený. Bolo mu to však jedno a žil na podpore ktorú mu posielal otec. Tá však jedného dňa prestala chodiť a Kisukeho pokusy sa s ním skontaktovať skončili tak, že sa dozvedel že jeho otec zomrel. Nebola to preňho však nejaká veľká rana, keďže sa s ním rozprával až raz. Kisuke však potreboval peniaze, tak sa musel zamestnať. Bez školy sa však zrovna úžasne nezamestnal, ale zohnal aspoň miesto v Mc Donalde. Neznáša to tam a je tam iba z nutnosti. Večery trávi tréningami v tom istom kráteri kde trénoval aj pred piatimi rokmi. K tomuto miestu si totiž vytvoril taký zvláštny ale dobrý vzťah. Vďaka jeho tréningom tam ani nič nerastie.
Dom, v ktorom býva, upadol za 5 rokov do pomerne dezolátneho stavu. Kisuke totiž nemá čas ani chuť (ale hlavne chuť) tam upratovať. Žije na lacných jedlách ktoré sa dajú rýchlo pripraviť v mikrovlnke, keďže nevie ani variť. S celou skupinou podivínou so schopnosťami prerušil kontakty. Nestýka sa takpovediac s nikým, keďže v škole žiadnych kamarátov nemal a v práci všetkých neznáša.
____________________

Osobnostné:

Povahové vlastnosti: Kisuke je takpovediac taký istý ako bol pred piatimi rokmi, iba s malými odlišnosťami. Odkedy Yoshiro zomrel, tak bol v dome sám, stratil všetky kontakty a celkovo sa ľudí straní, tak v ňom narastá pocit čoraz väčšej apatie. Takpovediac už sere na všetko a na všetkých. Keďže si už nemá na kom filtrovať svoj hnev, tak upadá často do depresii, keď je doma sám. Preto aj každú voľnú chvíľku venuje tréningu, aby nemusel myslieť na svoju súčasnú situáciu.

3 obľúbené veci: Tréning, hudba, počítač

3 nenávidené veci: Ľudia, Mc Donalds, samota

Záujmy: Tréning

Sny: Oficiálne: Zničiť Soul Society, v skutočnosti už sere aj na to

Závislosti: Žiadne si nemôže dovoliť

Fóbie a strachy: Najväčší strach má asi z toho že sa niekomu nakoniec otvorí, a ten niekto ho zradí alebo zomrie.

____________________

Schopnosti:

Meno Zanpakuto: Gig

Vyvolávací príkaz: Čas deštrukcie, Gig!

Popis: Vyzerá ako obyčajná, nevinná čierno-červená katana.

Schopnosti: Kisuke svoje schopnosti za timeskip trocha rozvinul, ale rád by som ich ukázal až v hre.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Kisaragi Kisuke   Tue Jun 03, 2014 11:05 pm

Revengeance:Všeobecné:

Vek: 24

Výška: 176 cm

Váha: 52 kg

Obrazok:
Normal:
Spoiler:
 
S Hollow Maskou:
Spoiler:
 

Počas timeskipu: Bol to rozhodne šok, keď sa z idylickej minulosti vrátili do apokalyptickej budúcnosti. I keď Kisukeho to asi zobralo trochu menej ako ostatných. On už predtým nemal prakticky nič v tomto svete, na čom by mu záležalo, možno s výnimkou Yoshira a tých ostatných dvoch, ktorých mená si konečne jakš-takš zapamätal. O všetko prišiel už dávno predtým... o Fumiko, o mamu... A tak bol, nečakane, jeden z tých ktorí sa spamätali ako prví. Spolu s ostatnými sa stiahol do ústrania a keďže teraz na tom boli všetci veľmi podobne, tak s nimi na svoje pomery celkom vychádzal, len s občasnými nezhodami vzhľadom na to, koho zabiť a koho nie. Väčšinu času strávil tvrdým tréningom, keďže trening je totálnym základom toho, aby dosiahli toho, čoho chcú... pomsty. Ostatných sa snažil motivovať tréningom.

____________________

Osobnostné:

Povahové vlastnosti: Pár vecí sa zmenilo, i keď tá podstata je tam stále zachovaná. Stále je to veľmi nedôverčivý človek, ktorý je schopný zachádzať do extrémov, aby dosiahol to, čo chce. Stále je tak nejak posadnutý tým, aby bol silný, silnejší než všetci ostatní. Stále má svoju psychopatickú stránku, ktorú jeho hollow podporuje, a ktorá sa uňho prejavuje čoraz viac od počiatku Apokalypsy. Ale na druhej strane mu Apokalypsa dala ľudí, ktorí prežili minimálne to, čo on sám. A tak k svojim trom spolubojovníkom cíti akési puto... i keď by im to nikdy nepovedal do očí.

3 obľúbené veci: Tréning, zabíjanie, pomsta

3 nenávidené veci: Slabosť, Yoshiaki, samota

Záujmy: Tréning, hľadanie zásob

Sny: Zabiť Yoshiakiho, muža, ktorého celkovo obviňuje nie len za zničenie sveta, ale aj za smrť svojich blízkych

Závislosti: Používanie hollow, získavanie sily

Fóbie a strachy: Bojí sa že bude slabý a nanič a že niekto zabije Yoshira, Minata a Kyoyu a on ostane sám

Zaujímavosti: Veľmi sa zlepšil v boji bez zbrane, aby sa mohol brániť pri prehľadávaní mesta pre zásoby. V jeho ľudskej podobe ale aj napriek tomu so sebou nosí dýku a pištoľ (ktorú používa len vo vynimočných situáciach, pretože munícia je vzácna).
Tiež sa mu podarilo pomocou tréningu efektívne využívať reiatsu, takže sa mu podarilo eliminovať jeden z jeho problémov.

____________________

Schopnosti:

Meno Zanpakuto: Gig

Vyvolávací príkaz: Čas deštrukcie, Gig!

Popis: Vyzerá ako obyčajná, nevinná čierno-červená katana.

Shikai: Jeho shikai sa nijak nezmenil, akurát sa naučil koncentrovať reiatsu vo svojich čepeliach pre deštruktívnejšie efekty. (Inak povedané, zbohom nepriateľ a kus budovy za tebou)

Bankai: Bezmenný bankai, ktorý na prvý pohľad nemá žiadny viditeľný efekt, okrem zvýšenia reiatsu. Avšak jeho efekty sú po chvíli boja zrejmé... Veľmi zvýšená rýchlosť, sila a odolnosť. Taktiež, kov ktorý predtým používal je v bankaii takmer nezničiteľný a množstvo, ktoré dokáže vytvoriť je neobmedzené. Dokáže preseknúť takmer čokoľvek s trochou pridaného reiatsu, ktorého má Kisuke slušné množstvo. Tiež tam už neplatí podmienka, že kov musí byť spojený s Kisukem. A Kisuke dokáže ovládať a zväčšovať kov, ktorý je mimo jeho telo (musí to byť ale kov, ktorý vytvoril Kisuke, nie len tak ledajaký).

Hollow: Kisuke sa sústredil na svoje hollow schopnosti viac, než kedykoľvek predtým. Jeho hollow je mimoriadne silný. Nebojí sa ho používať a dokáže ho ovládať, akurát je v hollow móde ešte surovejší a bezcitnejší než normálne. Tiež sa v ňom prebúdza jeho psychopatická stránka. Dokáže strieľat tmavomodré cero buď z prstu, z úst, alebo z čepelí, ktoré vytvorí svojim kovom. Tiež mu s hollow maskou ešte pribudne rýchlosť, odolnosť, sila a hlavne reiatsu. V nutnosti tiež dokáže používať hollow regenráciu.
So svojim hollowom je spätý viac, ako ktorýkoľvek iný shinigami, preto občas používa hollowské reiatsu (v slabšej kvantite) aj bez toho, aby vyvolal masku. Zmenia sa mu iba oči na hollowskú variantu. Vtedy dostáva všetko čo v hollowskej forme, len slabšie.

Zaujímavosti: Kisuke zvyšoval hlavne svoju rýchlosť, takže dokáže používať shinigamijské rýchlostné techniky. Dokáže používať shunpo aj sonido, a tak medzi tými dvoma prepína podľa nálady.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kisaragi Kisuke   

Návrat nahoru Goto down
 
Kisaragi Kisuke
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: