PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Epizoda 2 - Znovu od začátku

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Mon Oct 10, 2011 6:02 pm

Hayate

"Nestarej se...." Vykřikl a odtáhl se od Chiyo. Pak vstal. Chtěl jít ven z autobusu, nebylo mu tu moc příjemně. Na chvíli se ale ještě zastavil a otočil hlavou k Chiyo. "Jsem v pohodě.." K tomu, co se děje venku, se nevyjadřoval, protože to sám nevěděl. Natáhl si na hlavu kapuci, která mu z ní spadla, když se autobus kutálel z kopce a vyrazil ven. Vyhýbal se všem zraněným, kterým teď pomáhali ti, co mohli. Sám byl dost otřesenej a musel na chvíli ven. Tam se posadil k nějakému stromku a zapálil si cigaretu.

Shu

V momentě kdy ho Minato praštil dřevěným mečem se zastavil a okamžitě přestal dělat to, co dělal. Nechal ostatní, ať si ještě vyřídí to, co chtějí a pak začal svoji hlasitou řeč. Hodně hlasitou. Otočil se hlavně na Minata a Jina, kteří pořád chtěli nějaké vysvětlení. "Zavřete už sakra držky!" Mohlo to být dost nepříjemné. Takový pěkný 'in your face, biatch'. "Pořád melete o tom, že chcete nějaké vysvětlení, ale těch věcí je venku víc a když tu budu jenom povídat o tom, co to je, tak nebudeme mít čas na záchranu ostatních. Chcete tu nechat svoje spolužáky, kteří nemůžou sami chodit? Oh, počkejte.. Nebo tu chcete zůstat s nimi a umřít?" Znovu se vrátil k tomu, co dělal před tím. Pomáhání ostatním. Ještě se ale podíval na ty dva. "Všechno má svůj čas." Dodal na konec..
Vážně teď neměli moc času, těžko říct, kolik jich tu bylo. Shu tu byl jediný, kdo byl schopný s nimi bojovat a měl na starost tolik mladých lidí. Nebylo času nazbyt. Místo toho kecání by měli radši začít jednat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Mon Oct 10, 2011 6:14 pm

Jin Karasuma

Mojou jedinou odpoveďou bol veľmi, veľmi nepríjemný pohľad. Potom som však svoj pohľad odvrátil a už som nikomu nepozrel do očí. Nemal som čo dodať, ale dosť to vo mne vrelo. Čakal som len to, kedy mi ešte niekto niečo začne vyčítať. Neznášal som keď mal niekto pravdu...
Som FAKT zvedavý, čo by robil on na mojom mieste. On by VOOOBEC nechcel vysvetlenie. NEEE, VOOOBEC... behali mi hlavou zlostné myšlienky. Mal som chuť sa na všetkých vysrať a proste sa nechať zabiť tými vecami. Aj tak tu na mňa všetci len kričali, nikomu by som určite nechýbal. Mal som chuť niečo rozbiť.
Len tak mimovoľne som pozrel na svoju ruku. Triasla sa mi. Strach... Ach áno, strach. Bál som sa. Samozrejme že som sa bál, preto som bol aj tak neprirodzene naštvaný. Povzdychol som si. Som hrozný zbabelec... Hnev ma začal pomaly opúšťat... ale ťažko povedať, či bol lepší hnev alebo strach.
A tak som ďalej pomáhal ostatným, ale uhýbal som všetkým pohľadom. Zase som hlboko v sebe pocítil pocit akoby som tu bol naviac a iba všetkých otravoval... Ale to bolo prirodzené. Ten pocit som mal vždy keď ma mrzelo niečo čo som spravil. Ale to som už nikomu nepovedal...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Mon Oct 10, 2011 6:29 pm

Chiyo

"Nojo, tak sorry, že se zajímám o dobro ostatních," protočila oči po Hayateho nečekané odpovědi. "Beztak koukám, že se to nevyplatí a stejně o to nikdo nestojí," zamumlala si pro sebe, když ho sledovala, jak vychází ven bez zájmu o ostatní, kteří mohli být zranění a kterým mohl pomoct. Právě teď ale měla myšlenky spíš na to, že by chtěla něco studeného... krásně studeného... aby si to mohla plácnout na ruku... Nic však nebylo v dosahu a navíc právě spatřila svého bratra, který měl trochu problémy vepředu v autobuse. Rychle se zvedla, přičemž zjistila, že má dalších pár míst, která si natloukla, a vyrazila k němu. Krve okolo si nevšímala, jelikož jeho snad nebyla.
"Žiješ? Co to máš s okem?" zeptala se a pomáhala mu na nohy. "Pojď na čerstvý vzduch, snad to tam venku bude lepší..." snažila se ho nějak vyvést ven.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Mon Oct 10, 2011 6:45 pm

Tsuruga Makoto
jen stěží zaregistroval svou sestru, ale ulevilo se mu, jako vždycky, když mu byla nablízku.
Nesnáším vycpaný zvířátka, zachrchlal nezřetelně. Až teď ho dohnala bolet a závrať. Hlava se mu točila a nic neviděl. Jak se vede? Blábolil a snažil se stát samostatně, i když tím celému procesu chůze jenom škodil. Zamrkal a před okem se mu rozjasnilo. Ven, snažili se dostat ven. To nás srazil roj meteoritů? podivil se. Vysvětlovalo by to ty krátery. Ale to musely být sakra šutry. Pomalu se sunuli k východu stejně jako většina ostatních spolužáků. Makotovi se ulevilo, když zjistil že dozor tentokrát opravdu dohlíží a už se těšil, až se dostanou někam do bezpečí a do tepla. Chiyo vedle něj bolestně sykla. Až teď si všiml, že je celá zamatlaná od krve a třeba její ruka vůbec nevypadá dobře. Chiyo! Rychle zpátky k těm taškám! Mám tam kompletní lékarničku, musíme tě ovázat! Vyjekl vyděšeně.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Mon Oct 10, 2011 7:18 pm

Suki Amaya

Jak domluvila, cukla sebou. Do věci se vložil Shu, ke kterému to původně celé bylo mířeno. Docela jí řpekvapilo, co to vykládal a zvýšeného výrazného hlasu si vůbec nevšímala. Čeho je tam víc? Zeptala se sama sebe. Měli by se snad začít bát? Ale čeho? Ona tedy nic neviděla, ale jedna věc byla pravda a to to, že nemůžou zůstat tady. Kdo ví, co by je přes noc v lese mohlo přepadnout! Kdo se tu potuluje. Navíc, poprvé za celou výpravu se jí zdálo, jako když Shu nemluví jako cvok. Zatřásla nápadně hlavou, jestli se třeba jen neuhodila, ale ne, opravdu. Nakonec přistoupila na to, co věděla v podstatě celou dobu. Učitelský záskok měl pravdu, bezpečí tady nenajdeme. A co když je někdo vážně zraněn? Teď si zase jistá nebyla.... Ale neměla v plánu se tím zdržovat. Obrátila pozornost od Shua a šla na pomoc dalším, ktěří jí potřebovali.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Mon Oct 10, 2011 8:14 pm

Nakamura Minato

Chvíli koukal vztekle na Shua, ale nakonec se odvrátil od něho a začal nabírat aspoň nějaké ty věci, které by se mohli hodit do zdravé ruky. Když byl přetěžkán nákladem, vylezl z autobusu a rozhlédl se. "Hej, chytrolíne, jak máme vědět, že na nás ty věci už nečekají tady někde v kroužku? Proč je nevidíme?" zeptal se naléhavě. Tohle byla vcelku podstatná otázka, kdyby je totiž vidělo více lidí, dalo by se lépe zdrhat či posílat toho šílence s knížkou do boje. Pak se ještě otočil na studenty, co vypadali relativně v pořádku a nabručeně zavrčel: "Popadněte bagáž, chásko líná, bude to dlouhý den a noc... hlavně jestli nás povede ten troglodit s malou knížkou a velkou tlamou." Jeho nervy mu doslova praskali co mohli. Měl zlomenou ruku, což mohl být pro jeho sportovní karieru vážný zvrat!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Tue Oct 11, 2011 7:32 pm

Chiyo

se koukla na to, co bývalo vycpanou veverkou.
"Říkala jsem ti, že z těch hnusů jen dostaneš otravu krve!" nezapomněla svému bratrovi připomenout, že ona mu to říkala. "O mně si starosti nedělej, mám na rozdíl od tebe ještě furt obě oči a můžu chodit rovně..." odpověděla na jeho strachování. "Ale jo, to víš, že jo, všechno bude..." vedla ho ven, i když se snažil vrátit pro lékárničku. Tam ho posadila v dostatečné vzdálenosti od Hayateho, aby na něj nešel cigaretový kouř, a sama se vrátila pro ten klenot výbavy svého bratra. I ona samozřejmě věděla leccos o první pomoci - když počítáte s mimozemskou invazí nebo únosem pány v černém, chce to důkladnou přípravu. Jako první se, možná trochu sobecky, šla věnovat svému bratrovi. S tím okem mu stejně moc nemohla dělat, tak mu ho zavázala, aby ho nemusel pořád zakrývat rukou, a doufala v nejlepší. Oběma jim sadisticky vydezinfikovala ty největší škrábance a oděrky, a pak se zvedla.
"Jak ti je?" zeptala se bratra. Uvítala by pomoc při další aplikaci věcí z lékárničky, ovšem jen za předpokladu, že už viděl a mohl chodit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Thu Oct 13, 2011 10:30 pm

Tsuruga Makoto
Trochu se mu točila hlava a bylo mu kapánek blivno, ale rychle se oklepal. Podíval se na sestru jasnějícím okem a komentoval: Nemám rád veverky. Potom se samozřejmostí otevřel lékárničku a začal jí obvazovat ruku. Sice tu druhou, než byla zraněná, ale lepší než nic, že. Když jí ofačoval až k rameni, mechanicky přešel k Hayatemu a začal mu obvazovat hlavu. Pohled přitom upíral na Shu-senseie. Podle všeho byl učitel dneska velice činný a Makoto nehodlal připustit, aby mu zase něco uteklo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Fri Oct 14, 2011 9:48 pm

Záblesk .. Tma

____________________

Jin slyšel pípání nějakých přístrojů a cítil zvláštní zápach. Takový ten nemocniční. Otevřel oči a zjistil, že se nemůže zrovna nejlépe hýbat. "Pane doktore, je při vědomí!" Vykřikla sestřička, která seděla poblíž. K Jinovi okamžitě přiběhl starší muž v bílém plášti, který si Jina začal prohlížet. Položil mu ruku na čelo a pak si oddychl. "Dělal jsi nám starosti, chlapče." Řekl a posadil se na židli vedle lůžka, na kterém Jin ležel.

Minato se probudil doma na své posteli. Všechny jeho meče nebo co to bylo, ležely vedle něj. Zvláštní bylo, že byl v pořádku. Žádné zranění, žádná bolest. Z okna bylo vidět tmavou oblohu, ze které padaly sněhové vločky v dost hojném počtu. Jako by někdo nahoře chtěl pohřbít město ve sněhu.

Suki jako by se zničehonic po mrknutí, které následoval bílý záblesk, probrala sedící za stolem naproti svému otci. Byla taky doma. Na stole se procházela jejich kočka s tím drsným jménem, na který si nemůžu vzpomenout a mňoukala. Otec Suki si četl noviny, ale když slyšel, jak sebou Suki cukla (což musela, protože před chvílí byla v lese a najednou domu. To s člověkem něco udělá) se na svou dceru podíval přes stránku novin. "Copak?"

Chiyo a Makoto byli taky v nemocnici, stejně jako Jin. Jen jinde, měli vlastní pokoj, do kterého je spolu, protože byli sourozenci a tak je nechtěli dělit. Nikdo u nich nebyl. Nejspíš nebyli v nějakém stavu ohrožení života.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger
avatar

Počet příspěvků : 582
Join date : 22. 09. 11
Věk : 25
Location : Tartarus

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Fri Oct 14, 2011 9:55 pm

Jin Karasuma

Zrazu... tam nebolo nič. Nikde. Len tma...
...
Pípanie. Stále len pípanie. Nechápal som to. Skúšal som pohnúť rukou ale nejak to nešlo. Cítil som sa ako keby som práve zabehol maratón šprintom a potom ma zasiahol Bahamut Fury pomocou Exaflare.
Otvoril som oči a počul som hlasy.
Čo... čo sa to sakra deje? Prečo som tu? Kedy som sa sem dostal? Čo sa stalo? pozeral som zdesene okolo seba. Hneď mi prišlo na um či s tým nemá niečo spoločné Shu.
Pokúsil som sa posadit, ale moc mi to nešlo. A tak som zatial len otočil hlavu na doktora. Čo sa stalo?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Fri Oct 14, 2011 9:59 pm

Nakamura Minato

Nevěděl co se stalo, ale náhle se probudil. Ležel ve své, přiměřeně tvrdé, posteli. Něco se mu ovšem opravdu nezdálo. "Byl to jen sen?" ptal se sám sebe nahlas, když spatřil, že jeho pravá ruka byla naprosto v pořádku. Zkusil zahýbat prsty... vše bylo v pořádku. Nikde nebyla žádná jizva či jiná stopa poranění z toho autobusu. Když se podíval na postel spatřil svůj nejoblíbenější bokken a hůl bo. Ale moment! Ta hůl byla přeci rozlomená na dvě části. Sledoval to vcelku vyděšeně. Přeci jen se nestávalo často, aby měl tak živý sen. Pomalu vstal a došel k oknu. Polkl když viděl co se venku dělo! Tolik sněhu v září ještě neviděl za celý svůj život. Doufal, že to byl jen podivný přírodní úkaz a nesouviselo to nic s tím co se mu zdálo či nezdálo. Pomalu poklidil své bokkeny a bo tam kam patřili a oblékl se do domácího oblečení. Věděl, že neměl šanci se dostat z domu, když bylo všude tolik sněhu. Ale měl by se aspoň pokusit kontaktovat ostatní. Pomalu odhrábl několik papírů ze svého stolu a našel svvůj mobil. Nevěděl komu by měl volat prvnímu a tak začal procházet seznam. První na koho padli jeho oči byla Suki... a tak vytočil její číslo a přiložil telefon k uchu. Doufal, že se mu na druhé straně někdo ozve.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Fri Oct 14, 2011 10:20 pm

Suki Amaya

Najednou se otočila a PUF.....
Švihem zvedla hlavu ze stolu a v očích měla zmatení. Po pár vteřinách si všimla, že těsně před ní stojí jejich bělounký kocour. Škubla sebou ještě jednou. Moment.... WindStorm? Co ty tu... Rozhlédla se a uvědomila si, že není v zeleném lese s herecky nadaným Shuem, ani se zraněnými spolužáky ani nic podobného, ale sedí u stolu a ještě k tomu doma. Byla stále zmatenjěší. Podívala se na svého otce, kterým její dezorientace nezůstala nepovšimnuta. Rychle se zase opřela o stůl. Ale nic... Asi jsem usla... Pronesla a pohladila kocourka po hřbetě. Opravdu jsem jenom usla? Tohle bylo divný. Pomyslela si a záhy se odsunula, se skřípáním židle o podlahu, od stolu a zamířila si to do svého pokoje, kde sebou mrskla na postel. S roztaženýma rukama po celé délce postele se dívala do bílěhé stropu. Nemohl být pochyb, o čem přemýšlí, když k ní na postel přiskočil WindStorm a s vrněním si k ní přilehl. To alespoň vysvětluje tu rolničku. Najednou uslyšela zvuk. Známý zvuk! Kde má mobil? To byl zvuk vyzváněcího tónu! Popadla ho z poličky a zadívala se na display. Co ten může chtít... Nachápala, a asi právě proto to zvedla. Prosím?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 16, 2011 1:20 pm

Nakamura Minato

Chvíli to trvalo, ale konečně mu ten telefon vzala. Chvíli váhal, ale když rozpoznal, že to byla ona, uklidnil se a promluvil: "Hoj, tady Minato. Jsi v pořádku?" byla jeho první otázka, která ho napadla. Pak chvilku váhal a pokračoval: "Víš, měl jsem buď hodně pošahaný sen a nebo něco horšího. Zdálo se mi, že jsem byli na školním výletě a pak se něco podělalo, záskok učitele cosi sekal katanou a pak ohromné světlo... no a já se probudil zase doma. Ovšem nejdivnější bylo, že jsem si tam v tom zlomil ruku, bylo to tak opravdové, ale teď je v naprostém pořádku. Tak jsem se chtěl zeptat jestli jsi v pohodě a tak. Ještě bych měl zjistit jak jsou na tom ostatní co tam byli... Mohla by jsi zavolat Hayatemu a Sourozencům? Zkusím kdyžtak zavolat Jinovi," dokončil konečně svůj monolog a pakjiž jen čekal... čekal jestli si pomyslí, že je byl blázen a nebo jestli mu řekne něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen
avatar

Počet příspěvků : 254
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Sun Oct 16, 2011 5:32 pm

Suki Amaya

Ahoj. Protočila oči v sloup. Vím, že jsi to ty. A jistě že jsem! Co by mi mělo b.... Nedokončila, co chtěla, jelikož se jí v telefonu u ucha opět ozvala druhá strana a přerušila jí. Proto jen pozorně poslouchala. Zdál se mu sen a on hned vyšiluje. To byla její první myšlenková poznámka, ale jak Minatovo vyprávění pokračovalo, začínalo to nabírat barvu a tvar. Co to má znamena? Ne, ne, není možný... Je to přeci jen sen, jistě jenom sen. To se občas stává, ne? Snažila se sama sebe uklidnit, i když jí to zcela přestalo dávat smysl. Jak její spolužák přestal mluvit, rozhovor na chvíli pohltilo ticho, jelikož nevěděla, jak na to reagovat. Záskok... Shu... Hlesla, aniž by si uvědomila, že stále mluví do mobilu. Vzpamatovala se. Dobře no. Odpověděla, takže bylo očividně něco v nepořádku. Proti takovým výkyvům většinou protestovala a snažila se lidi dostat do reality, ale jako by jí teď ona sama unikala....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.forumotion.com/
Robin
Atlantis Queen
avatar

Počet příspěvků : 308
Join date : 25. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Tue Oct 18, 2011 6:11 pm

Chiyo

"Děkuju," poděkovala hezky Makotovi a začala si obvazovat tu správnou ruku. Jenže potom... někdo vypnul realitu.

Strop... zářivka... plastový závěs na okně... bílá stěna... stolek... bílá peřina... tohle vypadalo... a smrdělo jako...
"NEEEEEEEEEEEEE!!! VRAŤTE MI MOJI LEDVINUUUU!!!!" zařvala Chiyo tak hlasitě a hystericky, že to muselo být slyšet snad přes celou nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    Wed Oct 19, 2011 9:22 pm

Tsuruga Makoto
mechanicky obvazoval co mu přišlo pod ruku, pohled rozostřený, a pak mu někdo zařval vedle hlavy. Trhl sebou a vyprostil si ruku z peřiny, kterou na ní tak pečlivě namotal. Zmateně zamrkal a otočil se za zvukem... Počkat, nemá nějak moc očí? Hned byl rád, že to neřekl nahlas, to by Chiyo ještě scházelo, takové teorie. Ale... kde to jsou? A proč v nemocnici? Začal se rozhlížet kolem sebe a doufal, že se velice brzy objeví někdo, kdo mu bude tvrdit, že to byl jenom sen. Shu-sensei? hlesl do ticha které nastalo po sestřině projevu a napůl čekal, že učitel vejde dveřmi v bílém plášti a stetoskopem kolem krku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 2 - Znovu od začátku    

Návrat nahoru Goto down
 
Epizoda 2 - Znovu od začátku
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: