PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 ~ Nakamura Minato ~

Goto down 
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: ~ Nakamura Minato ~   Mon Sep 26, 2011 8:18 pm

>>>Nakamura Minato<<<
~~~~~~~>獅子宮<~~~~~~~
[Lev]


- Jméno: Minato
- Příjmení: Nakamura
- Přezdívka: Shishikyuu
Přezdívku získal ve své třídě na Kendo a Bojutsu. Jelikož je studentů 12 tak mají jména podle zvěrokruhu a podle síly. On je Lev – vůdce zvěrokruhu.

- Věk: 17
- Krevní skupina: A+

- Datum Narození: 15. Červen
- Znamení Zvěrokruhu: Blíženec
- Původ: Japonec
- Místo narození: Karakura Town

Základní popis
Minato je vysoký asi 187 cm a váží 65 kg. Jeho vlasy mají světlou barvu a jeho oči mají modrou barvu. Obvykle chodí oblečen v modro-bílém tričku se zvláštními rukávy (viz obrázek); bílých kraťasech pod kolena a na rukou má jakési látkové omotávky (Nikdo mu to od mala nevymluvil a viz obrázek). Do školy samozřejmě nosí uniformu. Většinou má s sebou svůj látkový vak s Bokkeny a holemi Bo.

~Temperament~
Flegmatiko-sangvinik

~Povahové rysy~
Minato je vcelku spolehlivý, čestný a kamarádský kluk. Jen má občas trochu problémy se svojí impulzivitou co se týká některých situací. Má velice rád své přátele a je ochotný pro ně udělat cokoliv. Co se týká koníčků, je sportovní typ. Ovšem ani ve škole si zatím nevedl špatně. Je to prostě takový pohodový typ. Navíc rád čte, ale to jen doma, aby se neřeklo, že je knihomol.

~3 nejoblíbenější~
Bojutsu, Kendo/Kenjutsu, četba

~3 nejméně oblíbené~
Káva, rajčata, smrt

~Zájmy~
Kendo a Kenjutsu, Bojutsu, četba literatury, závodní běhání, ale i spánek.

~Sny~
Žít vyrovnaný život, napsat knihu a učit na Kenjutsu akademii.

~Závislosti~
Oříšky, jablečný džus

~Fobie/Strachy~
Že se mu zlomí jeho Bo a Bokken.
Ztráta rodiny


~~~Historie~~~
Minato se narodil když se zrovna jaro chystalo ke konci, tedy 15. Června. Jeho bydlištěm se následně stal jeden rodinný dům v Karakuře. Dům to byl opravdu velmi starý a velký. Bylo to již od nepaměti sídlo rodu Nakamura, což byl a stále ještě je jedna ze starých samurajských rodin v Japonsku.
A tak rostl a sílil. Dědeček mu již od mala vyprávěl historky o svých předcích, ale několikrát se stalo, že ho Minatův otec přerušil. Minato do dnes nezjistil, proč to jeho táta dělá. A tak plynul čas. Minato byl zapsán do běžeckého družstva již ve školce a pak ho děda dovedl i do školy bojových umění, kde mu ukázal co je to Kendo, Kenjutsu a Bojutsu. Největší problémy ovšem vždy dělal jeho otec, jelikož nechtěl, aby byl Minato poblázněný stejně jako jeho předkové, ale podle dědy se měla tato tradice předávat dál a dál.
Během základky se Minato ve všem ještě více zlepšoval, učení mu také šlo, ale více se zajímal o sporty. Bohužel když mu bylo 8 let, zemřel jeho dědeček. Od té doby měl zakázáno jakkoliv trénovat jakékoliv bojové sporty. Jenže jak se říká, že děti chvilku neposedí, tak Minato neposeděl, sehnal si vybavení po dědečkovi a trénoval sám dále.  A tak roky pokračovali a Minato rostl a rostl, až přišla střední škola.
Jelikož byl Minato jedináček, měl volnou volbu svého povolání. A proto si zvolil prostě Katakurskou střední za svůj cíl. Věděl, že je na škole něco do čeho si moc přál vstoupit. A tím byl kroužek Bojutsu, Kenjutsu a Kenda. A tak se tedy zapsal. Po dvou týdnech mu přišel jakýsi uvítací list a údaje kdy a kam se měl dostavit. Dostavil se tedy do tělocvičny, kde již čekalo spousta zájemců. Jenže naneštěstí tu byla zkouška. Díky zkušenostem z mládi, jí Minato zvládl na výbornou a nebyl v cvičných zápasech poražen. Tím se stal jakýmsi vůdcem 12-ti členné skupinky + 4 učitelé. V této skupině dostali přezdívky podle zvěrokruhu a on si vypásl: Shishikyuu jako ten Lev! Lev ze zvěrokruhu. Od té doby prostě byl na střední a šprtal, bojoval, spal…~~Oblíbený bokken~~
~~Jeho oblíbená Bo~~

~Lidské dovednosti a schopnosti~
- Minatovy lidské schopnosti, které spoluží především k boji, jsou více rozvinuté než u ostatních z důvodu toho, že se bojovým uměním věnuje již nějaký ten pátek.
- Začnu od jeho tělesných schopností. Díky častým běžeckým tréninkům a závodům, je jeho rychlost pohybování velmi vysoká i v žebříčku normálního člověka. Nadále jeho schopnosti co se týká mrštnosti, jsou díky tréninkům Kende, Kenjutsu a Bojutsu taktéž výborné. Nemá sice extrémní tělesnou sílu = není to korbaco by zvedala 100 kg atd. , ale je to skutečný obraz svých předků - samurajů.
- Co se týče dovedností se zbraněmi a podobně, velmi dobře zvládne používat různé techniky a sestavy s jedním mečem, dvouma mečmi a i s holí. Přeci jen je to jak jeho sport, tak jeho hobby, takže nemá problémy.
- Za zmínku by možná stála i odolnost proti zimě. Přeci jen si každé ráno běhá ať je zima či teplo, takže je vcelku otužilý.
- Ve škole jinak patří k těm studentům, kteří jsou lepší.
- Ovšem díky všem těmto zaměřením je na ostatní, obyčejné věci, úplný trotl.
Katsujinken
[Meč zachraňující život]

- Minatův Fullbring -

{Aktivace}
- V momentálním stádiu probíhá aktivace tím způsobem, že Minatovi začnou stříbrně zářit oči, jeho tělo ozáří jakási stříbrná záře a za ním se vyvoří prazvláštní pečeť, která se občas točí a vždy tlumeně září.
- Další změnu prodělává jak jeho Bokken tak i jeho tělo/oblečení. Zdá se, že pravá podstata jeho Fullbringu je stále nejasná.

{První stupeň}
Bokken praskne přesně od špice po jílec upřostřed (Tedy od místa kde má být čepel až po tu tupou hranu) a v souměrné prasklině se vytvoří jakási stříbrná energie, která zvyšuje průbojnost zbraně a zároveň i její řezavou sílu za hranice dřeva a možná i mírně nad úroveň normálního meče.{Druhý stupeň}
Druhý stupeň navyšuje ten první. Aktivace zůstává ta samá, pouze krom rozprasknutí bokkenu se zapojí i Minatovi omotávky na předloktí. Změní se jejich podstata, jelikož se přemění na chrániče z čisté energie.
Síla bokkenu se zvýší a jeho řezavá síla je již na úrovni normální Zanpakuto.

[Tenrin: Gessen]
  • Nebeský kruh: Záblesk měsíce
  • První útok, který se u Minata projevil. Pečeť za jeho zády se přenese do rozpraskliny v čepeli a začne silně rotovat. Minato jí pak švihem uvolní. Jedná se o středně silný útok.
{Finální stupeň}
Minatův finální stupeň je velmi zvláštní. Během jeho vývoje Minato zjistil, že Bokken sloužil pouze k usměrnění jeho energie, která se v něm skrývala.
Pravá podstata jeho schopností je on sám. Jeho tělo je "Meč ochraňující životy".
Po aktivaci, která je ještě zářivější než předchozí stupně se na Minatově těle objeví kompletní stříbrné brnění, které je více méně tvořené za pomoci energie, takže ho může i opravovat. Dále je schopen vyvolat dvě energetické katany.

[Tenrin: Gessen]
  • Nebeský kruh: Záblesk měsíce
  • Ve finálním stádiu je tento útok o něco silnější a Minato je schopen uvolňovat disky z obouch mečů.


Naposledy upravil Raiden dne Tue Jun 03, 2014 10:33 pm, celkově upraveno 13 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka
avatar

Počet příspěvků : 820
Join date : 22. 09. 11
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: ~ Nakamura Minato ~   Mon Sep 26, 2011 8:24 pm

Povoleno Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: ~ Nakamura Minato ~   Wed Dec 12, 2012 7:19 pm
>>>Nakamura Minato<<<
~~~~~~~>獅子宮<~~~~~~~
[Lev]
- Jméno: Minato
- Příjmení: Nakamura
- Přezdívka: Shishikyuu
Přezdívku získal ve své třídě na Kendo a Bojutsu. Jelikož je studentů 12 tak mají jména podle zvěrokruhu a podle síly. On je Lev – vůdce zvěrokruhu.
Zastaralá, téměř zapomenuta. Momentálně žádnou nepoužívá


- Věk: 22
- Krevní skupina: A+

- Datum Narození: 15. Červen
- Znamení Zvěrokruhu: Blíženec
- Původ: Japonec
- Místo narození: Karakura Town

Základní popis
Minato je vysoký asi 190 cm a váží stálých 65 kg. Jeho vlasy mají světlou barvu a jeho oči mají modrou barvu. Jeho styl oblékání se trochu změnil, takže místo modré a bílé uvidíte převážně černou bundu s modrým doplněním a černé kalhoty. Také nosí zvláštní rukavice, kterém chybí nějaké ty prsty. Bokken a ani bo už sebou netahá.

~Temperament~
Flegmatiko-sangvinik

~Povahové rysy~
Minato se poměrně změnil. Odcizil se lidem, stal se z něho samotář, který dlouhé dny trávil pouze učením a tréninkem. Jediný s kým příjde do styku je jeho otec se kterým stále udržuje dobré vztahy. Ovšem někde hluboko v jeho duši se skrývá stejná povaha jakou měl již před lety.

~3 nejoblíbenější~
Bojutsu, Kendo/Kenjutsu, Toulky po světě

~3 nejméně oblíbené~
Káva, rajčata, smrt

~Zájmy~
Kendo a Kenjutsu, Bojutsu, lov Hollow, cestování po světě.

~Sny~
Již nemá žádné sny, protože si je vědom toho, že život může kdykoliv skončit a tak raději nesní.

~Závislosti~
Oříšky, jablečný džus

~Fobie/Strachy~
Ztráta dalších blízkých~~~Historie během 5ti let~~~
- Minato dostudoval na Karakurské střední a následně soukromě dostudoval vysokou kybernetickou. Nese tedy titul Bakalář. Avšak jen díky hodně drahým doučujícím jí vystudoval tak rychle.
- Po smrti Yoshira se zcela odtrhl od skupiny, podle všeho nějaký ten čas i cestoval různě po Japonsku a možná i dál.
- Taktéž se věnoval tréninku, což mohl poznat kdokoliv, kdo dokázal vycítit Reiatsu. Navíc o tom mluvil i kráter, který vznikl v sídle rodu Nakamura.
- Jediný kdo ví o Minatově pozici je jeho otec.
- Další informace jsou převážně nepodstatné, ale dalo by se předpokládal, že za těch 5 let dostal své schopnosti Shinigamiho na vyšší úroveň.~Lidské dovednosti a schopnosti~
Jak je na něm již od prvního pohledu viděl, Minato za ty roky zesílil jak fyzicky, tak psychicky.
Co se týká schopností, téměř se nezměnili, pouze byli všechny povýšeny na ještě lepší úroveň.
Nejvýraznější je stále Kenjutsu, jelikož během těch pěti let vyhrál i jedno mistrovství a stal se tak minimálně na rok nejlepším šermířem Japonska v mladší skupině.


~Shinigamijské dovednosti a schopnosti~
# Za pomoci jisté techniky je schopen se dostat ze svého těla.
# Díky jeho schopnostem coby člověka, bude zřejmě nebezpečný se svojí zanpakuto.
# Zbytek jeho schopností je všem, kteří ho znali neznámý.
# Shikai snad bude odhalen


Svitky samozřejmě nemá a ani to pouzdro na nohu.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333
avatar

Počet příspěvků : 378
Join date : 22. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: ~ Nakamura Minato ~   Tue Jun 03, 2014 10:31 pm

>>>Nakamura Minato<<<
~~~~~~~>獅子宮<~~~~~~~
[Lev]
- Jméno: Minato
- Příjmení: Nakamura
- Přezdívka: Shishikyuu
Přezdívku získal ve své třídě na Kendo a Bojutsu. Jelikož je studentů 12 tak mají jména podle zvěrokruhu a podle síly. On je Lev – vůdce zvěrokruhu.
Zastaralá, téměř zapomenuta. Momentálně žádnou nepoužívá


- Věk: 24/25
- Krevní skupina: A+

- Datum Narození: 15. Červen
- Znamení Zvěrokruhu: Blíženec
- Původ: Japonec
- Místo narození: Karakura Town

Základní popis
Minato je vysoký asi 190 cm a váží stálých 65 kg. Jeho vlasy mají světlou barvu a jeho oči mají modrou barvu. Jeho styl oblékání se trochu změnil, takže místo modré a bílé uvidíte převážně černou bundu s modrým doplněním a černé kalhoty. Také nosí zvláštní rukavice, kterém chybí nějaké ty prsty. Bokken a ani bo už sebou netahá.

~Temperament~
Flegmatiko-sangvinik

~Povahové rysy~
Minato se poměrně změnil. Odcizil se lidem, stal se z něho samotář, který dlouhé dny trávil pouze učením a tréninkem. Jediný s kým příjde do styku je jeho otec se kterým stále udržuje dobré vztahy. Ovšem někde hluboko v jeho duši se skrývá stejná povaha jakou měl již před lety.

~3 nejoblíbenější~
Bojutsu, Kendo/Kenjutsu, Přežití

~3 nejméně oblíbené~
Šmejdi, rajčata, smrt

~Zájmy~
Zabíjení parchantů, pomoc, zabíjení parchantů
Kendo a Kenjutsu, Bojutsu, lov Hollow, cestování po světě.

~Sny~
Již nemá žádné sny, protože si je vědom toho, že život může kdykoliv skončit a tak raději nesní.

~Závislosti~
Oříšky, jablečný džus

~Fobie/Strachy~
Ztráta dalších blízkých~~~Historie během X let~~~
Zatím vynecháme~Lidské dovednosti a schopnosti~
Jak je na něm již od prvního pohledu viděl, Minato za ty roky zesílil jak fyzicky, tak psychicky.
Co se týká schopností, téměř se nezměnili, pouze byli všechny povýšeny na ještě lepší úroveň.
Nejvýraznější je stále Kenjutsu, jelikož během těch pěti let vyhrál i jedno mistrovství a stal se tak minimálně na rok nejlepším šermířem Japonska v mladší skupině.


~Shinigamijské dovednosti a schopnosti~
- Minatova nejsilnější schopnost je zhmotňování Reiatsu, čímž je schopen si vytvořit provizorní štít, zesílit veškeré schopnosti a útočit. Poměrně hodně silná schopnost, nahrazující fullbringer a třeba hollow power.
- Zlepšil shikai i Bankai schopnosti, je to OP.

Shikai
"Budeš souzen sedmi hvězdami! Shichiseiken!"

- Minatův shikai je rozdělen do 4 odlišných forem, každá má své klady a zápory.

Tsukiken
- Základní forma odvíjející se od původního fullbringu.
- Objevují se dva meče - bílá barva akorát
- Schopnost = Tenrin: Gessen = odpaluje z každé čepele stříbrný, destrukční disk

Tenken
- Útočná forma shikaie.
- v této podobě se objevují tyto dva meče
- Obrana Minata je snížená
- Schopnost = Tenken - Tenkyū no shiroi~tō!" [Bílá věž nebeské sféry] = Zpod nepřítele vyletí sloupec bílé, velmi destrukční energie a rozmetáho.

Jikuken
- Obranná forma shikaie
- V této podobě se objevují 2 meče s černou čepelí.
- Útok stojí téměř za nic i s podporou zhmotněného reiatsu
- Schopnost = Kuukyo [prázdnota] = Objeví se dvě pečetě. Jedna nasaje útok protivníka a druhá ho vypustí.

Final Form
- Finální forma meče a prakticky duše matky Minata
- Objevuje se pouze energetický meč - zde
- Schopnost = Tenrin Ogi: Ginren Bakutenjin = Nejmocnější útok shikaie, kdy se za Minatem objevuje i duch jeho zanpakuto/jeho matka. Meč doslova vypálí spojení všech energií předchozích forem a nastává velký nepořádek. Tak trochu tady


Bankai
Tengoku no Chikara

- Podobně jako Shikai má Bankai 4 formy
- Mění se mu oblečení viz
citace :
Jeho cool oblečení zmizelo, měl na sobě pouze shinigamijsou uniformu, ovšem v stříbrné barvě. Jeho tělo bylo obvázané bílým obvazem, což však šlo vidět pouze na krku a na rukou. Jeho vlasy byly nyní rozpuštěné a o něco delší. Jeho oči stříbrně zářili. A to mělo být všechno? Jeho Reiatsu nebylo nyní téměř cítit, jako kdyby se rapidně snížilo a navíc, neměl ani žádnou zbraň.

"Hakubanokishi Modo!" [Mód bílého rytíře]

- Základní bojová forma, při jejíž spouštění se za Minatem objevuje tento rytíř.
- Dvě obyčejné katany
- Schopnosti = "Henkō no Yoroi!" [Polarizační brnění] = aktivuje se hned po spuštění této podoby. Jedná se o stříbrné, energetické samurajské brnění složené z malých šestiúhelníčků. Tyto šestiúhelníky mohou měnit místo a tak posilovat různé části zbroje, avšak tím oslabí tu část těla, kde jsou zeslabeny. Odolává většině základních útoků. Pro menší představu zde

= "Ken no Ame!" [Déšť mečů] = druhá, tentokrát útočná schopnost nahrazující Gessen. Tentokrát se nad Minatem objeví jakési "brány" ze které začnou létat desítky mečů na svůj cíl. Pro představu zde

"Modo Raienryu!"
- útočná forma bankaie
- v této formě spojuje pozůstatky Yoshirova reiatsu (předání sil shinigami), spolu s vlastním - nebeským elementem - bleskem.
- Při aktivaci se objevuje tento rytíř
- Minata obaluje bleskovo-ohnivý plášť, vlasy mu stávají směrem vzhůru a ruce zakrývají chrániče.
- Za pomoci zhmotňování reiatsu v této formě vytváří dvě katany bez záštit ověnčené ohněm a bleskem.
- Schopnost = "Tenraien: BAKURAIJIN!" [Nebeský bleskový plamen: Vybuchující bleskové ostří] = velmi destrukční útok ze dvou stran. Od země vyšlehne masivní ohnivý sloup a z nebe vyšlehne bleskový sloup, které se následně spojí.

"Daitenshi Modo"
- Obranná forma bankaie
- Podobná shikaiové, jen lepší.
- Za Minatem se objevuje tento archangel a Minato přejímá veškerou jeho podobu i zbraň.
- Může létat
- Schopnost = Jikukan Kekai = Kolem Minata se vytvoří kopule, která pohlcuje útoky a může je podle řízení Minata vypustit v okolí několika desítek metrů, dle přání.

Tenjin Modo
- Neukázaný
- Finální
- Sám nevím jaký ještě
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: ~ Nakamura Minato ~   

Návrat nahoru Goto down
 
~ Nakamura Minato ~
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: